ua ru en
License :АГ №570604 Ministry of Health from 11.04.2011.
Lutsk district, Tarasovo village, 1b Lisova St. – Bogoliuby village (10 km from Lutsk city)
Patient admission schedule: Monday – Friday: from 9.00 till 19.00
The new clinic building is located outside the Volyn Regional Hospital building, next to the forest. The final stop of the city bus is No. 31, 47. You can reach us from the bus stop hotel 'Ukraine' opposite TSUM (department store -Central Universal Fashionable). If you are traveling by personal transport, the address for the navigator: Lutsk district, Tarasovo village, 1 b Lisova St.
Get directions
Home page Doctors Kushnir Sviatoslav Volodymyrovych

Kushnir Sviatoslav Volodymyrovych

Obstetricians-gynecologists, Doctor of higher category
Experience: 20 years feedback number: 5
history

Education: graduated from Lviv State Medical University, completed an internship in the specialty obstetrician-gynecologist on the basis of the Lutsk maternity hospital, completed thematic improvement at the Odessa National Medical University in the specialty "endoscopy in gynecology", as well as "Fundamentals of hysteroscopy and laparoscopy in gynecology" on the basis of the National Medical Academy of Postgraduate education named after P.L. Shupik. Professional experience: worked as a doctor in the Rozhysche central regional hospital, since 2001 has been working in the Volyn regional clinical hospital as an obstetrician-gynecologist Priority areas of work: Operations using minimally invasive techniques (laparoscopy, hysteroscopy), plastic vaginal surgery, organ-preserving treatment of tumors of the uterus and appendages, treatment of all forms of infertility, modern treatment of endometriosis and inflammatory diseases

Анна 2022-04-18
Доброго дня скажіть будь ласка чи можу я записатися на прийом ходила до одного гроші на вітер викинула і сказав я не можу ні чим допомогти ( проблема не можу завагітніти )
Ганно, звичайно, Ви можете звернутися на консультацію до спеціалістів центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Сплануйте візит на 21 день місячного циклу, щоб зразу змогти здати аналізи на гормони.
Was this information useful for you?

Любов 2021-10-28
Хочу подякувати лікарю Святославу Володимировичу за добре проведену операцію.Вже декілька днів вдома але ще залишаюся під впливом емоцій.Увага і відношення до паціента.Скільки часу перебувала в медичному центрі приходив в палату підтримував, запитував як справи?І медперсонал--одні позитивчики.Всім велике спасибі.Як будуть такі медики- будуть здорові люди і все буде добре в нашій Украіні.
Дякуємо, Любове, за Ваш відгук.
Was this information useful for you?

Ірина а 2021-10-01
Хочу подякувати всьому персоналу і хірургу Святославу Володимировичу за гарне відношенні та індивідуальний підхід. Ваша клініка і хірург Святослав Володимирович супер молодці. Все на вищому рівні. Поетапно розказують, пояснюють до і після проведеної операції. Ви молодці наснаги Вам усім. Життя після видалення тіла матки не закінчується. До операція життя з міомою - це була мука. В моєму випадку пів року, мені 39, хірург запропонував два варіанти операції , все детально роз'яснив і залишив замною вибір подумати до дня самої операції. Сьогодні після 3 місяців після операція можу сміло сказати я зробила правильний вибір. Медсестри в клініці дуже приємні і дякую, що в такий важкий для мене час Ви всі були на позитиві і ним ділилися зміною. Ваша поміч не оцінена
Дякуємо, Ірино, за Ваш відгук!
Was this information useful for you?

Оля 2021-09-08
Дякую Святославу Володимировичу за те що повернув мене до нормального вигляду, який я втратила після перших пологів (маю 2 діток). Я дуже соромилась перед чоловіком за випадіння і той бардак, що утворився. Хоч після операції пройшов лише тиждень, але я вже відчуваю себе людиною. Уявляю яка буду щаслива після повної реабілітації. Тепер я "там" красуня :) Дуже Вам дякую!
Дякуємо, Ольго, за Ваш відгук.
Was this information useful for you?

Надія 2021-03-16
Доброго дня. Кормою дитину груддю. Відчуваю в одній груді затвердіння. Чи можна до вас прийти на огляд.
Так, звичайно. Запис на прийом до мамолога - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Надія 2021-03-09
Добрий день Підкажіть будь-ласка у мене на 14 день після місячних починає боліти голова 1 день з однієї сторони 2 день з другої сторони болить в попереку, починає підніматися кислота так як у мене виявили герх, ночью прокидаюсь ніби задихаюсь потім коли підуть місячні голова ще 2 дні болить і проходить.Коли піднімається кислота то єлі я її нашу.Чи зв'язано це з жіночими гормонами.Один лікар каже що це не звязано з гормонами інший каже що коли піднімається прогестерон то кислота піднімається.Якщо це зв'язано з жіночими гормонами то які гормони потрібно здати і коли.Дайте будь-ласка відповідь.
Надіє, Вам слід звернутися на індивідуальну консультацію до гінеколога. Онлайн ми не діагностуємо. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Ольга 2021-01-22
Доброго вечора , скажіть будь ласка , яким методом ефективніше усунути ерозію шийки матки ? Яка вартість процедури , і чи можна її лікувати під час годування груддю ? Якщо до прикладу у мене постійна біль в низу живота , а саме в матковій порожнині , і окрім того почались кров'янисті виділення , які тривають лише декілька годин , а потім припиняються , статевим життям з чоловіком не живу , оскільки це нестерпно болючий процес , з моменту народження дитини минуло 10 місяців
Яким методом краще усунути ерозію, може сказати гінеколог після огляду на кріслі, бо це залежить від стадії та розміру ерозії. Але ті симптоми, що Ви описуєте, швидше за все спричинені не ерозією, Вам потрібно буде додатково зробити узд, щоб подивитись чи все гаразд в матці, бо ерозія не спричиняє сильного болю під час стетевого акту та не дає вираженої кровотечі.
Was this information useful for you?

Ольга 2021-01-08
Доброго дня ми живемо з чоловіком 6 років ми оберігались тепер 2 місяці живемо повноцінно і не вагітнію воно виходить з пізви чому підкажіть дякую. Хочу записатись на огляд в Нововолинську
Ольго, для вияснення причин проблем Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Пара вважається безплідною, якщо не вдається завагітніти протягом року відкритого статевого життя (без контрацептивів). Наш центр знаходиться у Боголюбах (біля Луцька). Попередній запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Катерина 2020-11-16
Доброго дня Не можемо завагітніти вжу 1.5року Була у лікарів сказав що в мене дві матки та два входи чи можна перевіритись у вас... Яка ціна обстеження?
Так, можна. УЗД органів малого тазу (матки і придатків) - 280 грн.
Was this information useful for you?

Оксана 2020-09-18
Доброго вечора. На останньому прийомі гінеколог повідомив про опущення передньої стінки матки. Чи можливо зробити операцію лапараскопічно і скільки це коштує. Дякую.
Можливо Ви мали на увазі опущення стінок піхви? Вартість такого втручання 13800 грн.
Was this information useful for you?

Іра 2020-07-13
Доброго дня зробила аналіз на цитологію показало 2-а,б, тип ,це поганий аналіз??? ( Робила УЗД виявлено по задній стінці нечітко віз-ся міоматозний вузол розмір 10мм, та лівому ребру віз-ся інтрамуральний вузол з кальцатами в структурі розмір 13мм
Ірино, за вузлом слід спостерігати в динаміці, слідкувати за його ростом. Тип аналізу на цитологію уточніть - а чи б?
Was this information useful for you?

Ольга 2020-05-27
Добро дня.Діагноз цистаденома правого яйника (фолікулярна киста)6см.Онко маркери в нормі. Призначили лікування (прогінор,інфламін,Ск-СД).Чи доцільне вказане лікування,чи краще зробити лапероскопію?.Скільки вартує,який наркоз застосовують .?
Ольго, якщо у Вас є сумніви щодо доцільності призначеного лікування Вашим лікуючим лікарем, Ви можете звернутися на очну консультацію з приводу проблеми до фахівців центру. Онлайн ми не призначаємо лікування. Запис на прийом - за телефонами, вкзаними на сайті. Діагностична лапароскопія (все включено, окрім анестезії) коштує 11 663 грн.
Was this information useful for you?

Оксана 2020-02-13
Доброго дня! Скажіть будь-ласка скільки вартує видалення поліпа на матці у лікаря Кушніра Святослава Володимировича?
Вартість втручання становить 16663 грн.
Was this information useful for you?

Світлана 2020-02-10
Доброго дня! Мені 40 років. Множинні фіброміоми матки, різні розміри. Скільки буде коштувати лапароскопічне їх видалення, чи зберігаєте при цьому матку?
Так, Світлано, збереження матки можливе. Вартість - близько 23000 грн.
Was this information useful for you?

Олена 2019-12-16
Добрий вечір. Мені 43 роки,маю до вас запитання. В червні місяці був біль в низу живота і в попереці. В липні зробила МРТ хребта,показало крім гриж, ще лімфатичний вузол 10-11 мм.в поперечнику,коли зробила через два тижні УЗД,показало фіброміома 31× 22мм, звернувшись до лікарів, було зроблено вишкрібання і забрано спіраль, в вересні місяці. Патологогістологічне дослідження показало залозисто- стромальний поліп. Було надано лікарем генікологом в онкології на місяць лікування. А за місяць 23.10. УЗД показало, матка в anteflexio versio, 72×50×73,що по задній стінці матки- інтрамуральний вузол 26×20 мм. В ділянці дна- інтрамурально- субсерозний вузол 22×18мм. В шийці матки множинні кісти до 6,4 мм. І лікар не призначила лікування. Повідомила що як такого лікування не має, тільки наблюдати через УЗД.місячні 2 дні. 24.11 було наступне вже трансвагінальне УЗД,місячні 1 день. Тіло матки 61,9×59,0×66,0мм. Ехоструктура міометрію: інтрамуральний вузол по задній стінці матки 24×15мм,14×7мм, інтрамурально-субсерозний вузол в дні матки 18×19мм та субсерозний вузол по задній стінці матки близько до перешийка 40×15мм. Ехогенність міометрію: середня. Наботові кісти до 7 мм.правий яйник 40,0×14,0мм, лівий 28,0×20,0мм. Часом є різкий біль в низу живота, іноді відчуваю такий далекий ниючий біль. Прошу поради,чи треба робити операцію,так як міоми розростаються,а кісти ростуть . Буду вдячна за відповідь.
Олено, для визначення подальшої терапевтичної тактики Вам слід звернутися на індивідуальний прийом до гінеколога. Запис на консультацію до фахівців центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Даяна 2019-12-01
Вже майже 4 місяці стараємось з чоловіком зачати дитинку, поки не виходить( Чи можу я бути безплідною?
Даяно, пара вважається безплідною при нездатності досягти вагітності протягом року відкритого статевого життя (без використання конртацептивів).
Was this information useful for you?

Тетяна 2019-11-12
Доброго вечора.Приймаю таблетки Регулон вже давно.Цього місяця після 7-денної перерви забула випити першу таблетку,випила на другий день-тобто получилося перерви не 7 а 8 днів...Чи вплине це на ефективність?Дякую за відповідь
Тетяно, скоріш за все помітного зниження ефективності бути не повинно.
Was this information useful for you?

Рожищанка 2019-07-20
Три вагітності закінчилися на 6 7 тижні попередній діагноз анембріонія,чи може після його бути нормальна вагітність?
Щоб вияснити це, Вам слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога та пройти відповідні діагностичні обстеження. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Лєна 2019-05-29
Два місяці назад оперувалась у вашій клініці, зараз необхідно пройти контрольний огляд. Скажіть будь-ласка, мені потрібно їхати до Вас у клініку, чи можна до свого лікаря-гінеколога? Дякую!
Олено, Ви можете приїхати до нас, чи піти на прийом до свого гінеколога - це на Вас розсуд. Робіть так, як Вам зручніше.
Was this information useful for you?

Тетяна 2019-05-07
Скільки коштує прийом в гінеколога Кушнір?
Тетяно, консультація гінеколога коштує 210 грн.
Was this information useful for you?

Надія 2019-05-07
Доброго дня, підскажіть будь ласка скільки коштуватиме операція повидаленню фіброми правого яєчника?
Надіє, вартість втручання становить орієновно 19000 грн.
Was this information useful for you?

Олена 2019-05-03
Вагітність 8 тижнів і лише на шиї з‘явився лишай, які можуть бути наслідки? Що порекомендуєте?
Олено, Вам слід звернутися на очну консультацію до дерматолога, щоб лікар підібрав оптимальне лікування, враховуючи Вашу ситуацію. Онлайн ми не можемо робити призначень. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Світлана 2019-04-13
Встановили гідронефроз обох нирок.Діагноз згідно узд.Які потрібно пройти обстеження і чи потрібно для цього лягати в клініку для перевірки попередньо встановленого діагнозу
Світлано, щоб підтвердити цей діагноз, Вам не обов'язково лягати в клініку для перевірки. Достатньо буде зробити СТП із контрастуванням. На жаль, поки що у ношому центрі подібного обстеження не роблять.
Was this information useful for you?

Сніжана 2019-04-10
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, скільки вартує операція по видаленню двох фіброматозних вузлів діаметром по 5 см кожен?
Сніжано, вартість втручання складає 22000 грн.
Was this information useful for you?

Лєна 2019-03-27
Доброго дня. Мені поставили діагноз " Ендометріоїдні кісти обох яйників". Одного 55/48/48мм. Другого 55/42/42мм. Яка вартість оперативного втручання (лапароскопія). Скільки днів бути на стаціонарі? дякую!
Олено, вартість втручання орієнтовно від 14950 грн, (що залежить від рівня складності, без анестезії). Перебування в стаціонарі - від 1 до 3 діб, залежно від самопочуття пацієнтки.
Was this information useful for you?

Яна 2019-03-26
Доброго дня. Після огляду у гінеколога. В мене виявили три поліпи і лейоміому. Мені сказали що поліпи треба видалити, але після операції потрібно пити гормони, тоді може почати рости міома. З яким лікарем у Вас можна проконсультуватись. Мені 42 роки.
Яно, Ви можете записатися на прийом за телефонами, вказаними на сайті, до Петровського Вадима Валентиновича.
Was this information useful for you?

Марта 2019-03-20
Доброго дня... Скажіть будь ласка, скільки часу заживають внутрішні шви, після лапаротомії (видалення лівого яїчника) ПГЗ Проліферуюча псевдомуциозна кіста яйника(погранична) ? Через скільки часу можна фізичне навантаження? +спорт+вагітність
Марто, внутрішні шви заживають від 4 до 6 тижнів. Фізичне навантаження припустиме аісля реабілітаційного періоду (до 2-х місяців). Планування вагітності - від 6 місяців після операції.
Was this information useful for you?

Ольга 2019-03-11
Скажiть будь ласка скільки коштує операція з видалення дермоїдної кісти на лівому яїчнику з можливим його видаленням
Лапароскопічна операція на додатках (все включено, окрім анестезії) коштує 13 330 грн.
Was this information useful for you?

Тетяна 2018-12-13
Добрий день, мене цікавить чи обов'язково треба підшивати передню стінку піхви якщо вона випала, чи це буде ефективно для мене , так як я вже більше ніж 20 років кашляю дуже сильно.
Тетяно, операцію все ж краще зробити, оскільки випадіння передньої стінки може ускладнитися нетриманням сечі.
Was this information useful for you?

Руслан 2018-12-11
Добрий день, мене цікавить таке питання, (небажана вагітність) Ми з дівчиною займалися сексом на початку овуляції 22.11 , секс був захищеним і надійним, коли я знімав презерватив, моя сперма потрапила мені на руки, я витер її полотенцем, через 30 хвилин ми знову почали займатися сексом, в мене руки були сухі, але я надівав презерватив можлива вагітність? Після цієї події пройшов тиждень, моя дівчина дуже почала замерзати у неї на морозі опухали пальці рук, але це минулося ми купили тест на вагітність до першого дня затримки ментруації, він показав негативний результат, що не наступила вагітність, і вже на початку наступного тижня в неї була температура 37,6, частіше трималася 37 але типер вже спадає до 36,9 36,6, ми знову купили тест до затримки ментруації, він знову показав, що вагітності нема, типер вже почався третій тиждень її почали боліти груди, коли натискати, вона все говорила, що це перед менструацією, і в неї одного дня 9. 12, болів зранку ниже пупка животик, це також в неї перед місячними, в неї не регулярні місячні їй 17 років, тож місячні мали бути сьогодні 11.12, їх ще нема, але животик не болить, а тільки груди при натисканні, нам треба переживати, що це вагітність? Бо просто в інтернеті много, чого можна начитатися. Допоможіть нам будь ласка.)
Руслане, якщо Вами були прийняті контрацептивны заходи та обидва тести показали негативний результат, переживати немає причин. (Проте, якщо є бажання, то можна зробити аналіз крові на хоріонічний гонадотропін та УЗД.) Болючі груди - це нормально перед овуляцією та місячними. Якщо ж у Вашої дівчини з'являться якісь ознаки погіршення самопочуття, яких вона раніше не помічала, є сенс проконсультуватися з фахівцем.
Was this information useful for you?

Валентина 2018-11-12
Робила гістероскопію вузла в матці в грудні минулого року, болі були до операції є і після олераціїї. До кого можна записатись на консультацію
Валентино, Ви можете записатися на консультацію до Петровського Вадима Валентиновича.
Was this information useful for you?

Віра 2018-10-02
Скільки коштує видалення поліпа гістероскопічним методом?
Гістероскопія поліпектомія (без врахування вартості біопсії, анестезії і гістологічного дослідження) коштує 3 700 грн.
Was this information useful for you?

Наталя 2018-10-01
Добрий день. Скільки коштує прийом до лікаря
Уточніть, Наталіє, який саме профіль спеціаліста Вас цікавить. Наприклад, консультація лікаря-акушер-гінеколога - 180 грн.
Was this information useful for you?

Ірина 2018-09-26
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи займається ваша клініка лікуванням хронічного циститу?
Так, Ірино, Ви можете звернутися на очну консультацію до нашого уролога. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Мирослава 2018-09-02
Яка приблизна ціна обстеження та лікування гіперплазії ендометрію
Мирославо, вартість гістероскопії близько 5000 грн, проте сума може дещо варіювати, залежно від обсягу втручання.
Was this information useful for you?

Світлана 2018-07-24
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, скільки коштує операція по видаленню двокамерної кісти правого яєчника, ендометроїдна.
Світлано, вартість лапароскопічної операції на додатках (все включено, окрім анестезії) - 10 971 грн.
Was this information useful for you?

Анонім 2018-07-12
Доброго дня,лікарю.Скажіть, чи обовязково робити гістероскопію,щоб назначити гормональне лікування в період менопаузи.Справа у тому,що ендометрій виріс до 13мм,а потім без лікування зменшився до 6мм.В аналізах більше норми естрадіол і мало прогестерону.Гістероскопія- дороговартісна маніпуляція.Чи можна обійтсь без неї?
Правильно було б зробити гістероскопію.
Was this information useful for you?

Ліна 2018-06-23
Якими способами видаляють поліп із порожнини матки?Чи трапляються випадки,що поліп може самостійно счезнути або пролікуватись медикаментозно?Які способи лікування пропонує ваша клініка?
Ліно, ми можемо запропонувати лапарскопічне видалення поліпу. Так, поліпи можуть щезнути після медикаментозного лікування на ранніх стадіях розвитку патології. З приводу обрання терапевтичної тактики Вам варто очно проконсультуватися у гінеколога центру. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Соня 2018-06-20
Доброго дня. Приймаю регулон в лікувальних цілях. П' ю третю пластинку, 8 і 9 дня забула випити таблетку. Був не захищений секс, яка імовірність вагітності?
Софіє, при пропуску прийому препарату його контрацептивна ефективність знижується.
Was this information useful for you?

інна 2018-05-29
добрий день. мені 28 років. вагітна 12 тижнів. захворіла вітрянкою. температура була 2 дні 38,5. зараз немає. розяснити доступно наслідки для плоду мені не можуть чи не хочуть лікарі. не розумію що робити? прошу вашої допомоги чи поради. буду вдячна за відповідь.
Інно, Вам варто в 13 тижнів зробити УЗД плоду та здати кров на виявлення вроджених вад у першому триместрі.
Was this information useful for you?

Катя 2018-02-22
Доброго дня як до вас записатись на прийом
Катерино, запис на прийом здійснюється у телефонному режимі за номерами, які вказані на сайті.
Was this information useful for you?

Алла 2017-07-08
Скажіть,будь ласка, ціну на видалення матки в результаті її опущення?
Алло, вартість втручання становить 12 971 грн.
Was this information useful for you?

Наталія 2017-05-11
Доброго дня. Скільки приблизно коштуватиме видалення фолікулярної кісти лівого яєчника розміром 50/37 мм. Лапароскопією чи іншими методами?
Наталіє, вартість лапароскопічної цистектомії становить 12 000 грн.
Was this information useful for you?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2023-12-06
Дуже дякую Святославу Володимировича за професійність, позитив і людську підтримку у складній ситуації. Все чітко, ясно, зрозуміло було пояснено до операції і професійно, з підтримкою - після. Якщо хтось в панічному пошуку хорошого лікаря, то не сумнівайтесь, лікар Кушнір - Ваша допомога і підтримка
Елеонора 2023-12-05
Доброго дня мені 13 років тому перев'язати труби і я хочу знову заванітніти
Людмила 2022-11-02
Неймовірно вдячна долі, що потрапила до рук такого професіонала, як Святослав Володимирович. Буду всім стражденним рекомендувати і цю клініку і чудового лікаря С.В. Кушнір. Дай Бог здоровя Вам, Святослав Володимирович і мирного неба над головою.
Надія 2019-06-29
Дякую чудовому і доброму лікарю Святославу Володимировичу, за добре проведену операцію, яка була дуже важка, як для мене так і для лікаря. Після операційний період лікар підтримував гарними розмовами і порадами. Завжди цікавився чи все добре. Приємно було знаходитись у тій лікарні бо відчуваєш, що Володимирович і інші лікарі люблять свою роботу. Дякую всім.
Ольга 2018-03-07
Щиро вдячна Святославу Володимировичу за професіоналізм у проведенні лапароскопічної операції 28.02.2018р. Міцного Вам здоров'я, виважених рішень, освоєння нових хірургічних методик і вдячних пацієнтів!
Our partners
Вверх