x
Подписаться на статьи

Михайлюк Надежда Ивановна

Акушер-гинеколог, врач УЗИ, врач второй категории
 • Опыт работы: 18 лет
 • количество отзывов: 2
дипломы и сертификаты
история

Образование:

Окончила с отличием Буковинскую государственную медицинскую академию. Имеет сертификат специалиста по ультразвуковой диагностике и сертификат по специализации «Кольпоскопия».

Профессиональный опыт:

В течение 7 лет работала преподавателем акушерства и гинекологии Коломыйского медицинского колледжа. С 2006 года работала врачом акушером-гинекологом, врачом УЗИ в медицинских центрах «Вивамед», «Благомед», с 2016 года - в медицинском центре «Боголюбы».

Стажировка за границей, конференции тасеминары:

Принимала участие в многочисленных конференциях, симпозиумах и конгрессах. Прошла курсы повышения квалификации на базе Национальной медицинской академии последипломного образования им. П. Л. Шупика «УЗ-эхоскопия в акушерстве и гинекологии», «Кольпоскопия». Принимала активное участие в дискуссиях и семинарах, которые проходили с участием ведущих европейских специалистов в области акушерства и гинекологии.

Членство в профессиональных обществах:

Является членом Украинской ассоциации акушеров-гинекологов, врачей ультразвуковой диагностики.

Приоритетные направления работы:

Гинекологическая эндокринология, профилактика и лечение гинекологических заболеваний, наблюдение беременных.

Владеет методикой гистеросальпингографии (оценка проходимости маточных труб), проводит кольпоскопию и ультразвуковую диагностику, занимается наблюдением беременностей, в том числе и тех, которые наступили после экстракорпорального оплодотворения.

 • Ірина
2019-10-15
Доброго дня!!! Скажіть будь ласка,яка ціна поставити спіраль?
Вартість процедури - 460 грн.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Вікторія
2019-08-21
Добрий вечір. Мене цікавить чи має ваша клініка досвід у лікуванні резус-конфлікті у вагітних!? До якого лікаря потрібно заернутьсь(прізвище)
Вікторіє, спеціалізованого лікування резус-конфлікту у центрі не проводиться.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Яна
2019-08-07
Доброго дня чи робите ви аборти на 26 тижні вагітності?
Яно, у МЦ "Боголюби" абортів не роблять.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Valentina
2019-07-07
Доброго дня. Зверталась в червні донька до вас. Після повного обслвдування був поставлений діагноз CIN 2. Біопсія була зроблена вже в країні проживання Діагноз підтверджено. Пропонують видалення ненормальної ділянки за допомогою електрохірургічноі петлі,так звана ексцизія(LEEP) чи у вашій клініці теж застосовують даний метод? Буду вдячна за відповідь. З повагою Пацієнтка
Ні, в нашому центрі даний метод не застосовують. У нас радіохвильове видалення.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Романа
2019-06-19
Доброго дня, чи займаєтеся ви лікуванням токсоплазмозу?
Так, Романо. Ви можете з цього приводу звернутися на прийом до наших фахівців.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Ліна
2019-05-02
Доброго дня, маю намір звернутися до Вас за консульацією і провденням УЗІ з питанням ендометріоз матковий і екстраматковий . Підкажіть в який період циклу з врахуванням цього краще приходити на узі? Дякую.
Ліно, Вам варто звернутися у другу фазу менструального циклу.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Каріна
2019-04-26
Доброго дня, підскажіть будь ласка ціну вакуумного аборту в терміні 4 тижні
Каріно, у МЦ "Боголюби" не роблять абортів.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Марія
2019-01-03
Доброго вечора, скажіть будь ласка, чи можна в першому триместрі вагітності пити такі ліки як холосас, панкреатин,гліцисед (узд на 3тижні показало загрозу викидня) і як боротись із закрепом та тошнотою. Дякую
Маріє, якщо Вам ці ліки призначив лікуючий лікар, з огляду на Ваш анамнез, значить у нього були на це підстави. Самолікування може зашкодити. Онлайн ми не призначаємо лікування. Ви можете звернутися на консультацію до спеціалістів центру. Попередній запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Олександра
2018-08-28
Доброго дня. Скажіть чи можна класти спіраль, якщо в мене (Адинома гіпофіза,пролактинома)
Олександро, для цього необхідна попередня консультація ендокринолога.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Оля
2018-07-25
Доброго дня. Чи можливе встановлення спіралі для дівчини,що не народжувала?
Ольго, існує ряд причин, за якими даний метод контрацепції не підходить жінкам, що не народжували. В першу чергу, ці жінки входять в групу ризику, оскільки жіночий організм, який не пізнав пологів, вчинить експульсію (вигнання) даного пристосування, що може загрожувати кровотечею та іншими ускладненнями.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Наталія
2018-06-14
Доброго дня. Мені 27 років маю 2 діток. Мій гінеколог порадив мені поставити ВМС кільцеподібної форми,срібну. Аналізи в нормі. Що Ви порадите? Чи не шкідливо це?
Наталіє, вибір за Вами. Перш ніж вдаватися до внутрішньоматкової контрацепції, жінка повинна повною мірою усвідомлювати можливі ускладнення. Серед них найбільш відомі: - поява болю під час статевого акту; - вростання спіралі в стінку матки; - запалення придатків і кісти в яєчниках; - виштовхування ВМС з матки в піхву; - поява доброякісних новоутворень в матці, міом.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Ірина
2018-05-11
Доброго дня! У мене вагітність 16 неділь, йдуть кров'янисті виділення. Капали три дні магнезію, кололи тренакса,і приймаю дюфастон по 1таб. три рази на день. Кров то йде пару днів то заспокоїться на день. На узд показує що все добре з дитиною.Що мені робити?
Ірино, Вам слід заспокоїтися та керуватися порадами лікаря, у якого Ви стоїте на обліку у Жіночій консультації. Онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему та давати поради в подібній ситуації. Якщо у Вас є сумніви щодо доцільності призначеного лікування, Ви можете звернутися на очну консультацію до іншого лікаря. Запис до наших спеціалістів здійснюється за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Тетяна
2018-02-08
Добрий день! На який день місячних можна проходити УЗД грудей?Дякую.
Тетяно, УЗД грудей проходять до 10 дня місячного циклу.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • сніжана
2017-12-10
чи можна приймати орципол під час місячних?
Так, Сніжано.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Таня
2019-06-23
Лікар від Бога. Ходжу тільки до неї вже багато років. Всім рекомендую.
 • Марина
2017-07-17
Михайлюк Надія Іванівна дуже хороший лікар. Я проходила у неї обстеження. Рекомендую!
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх