ua ru en
Лицензия :АГ №570604 МОЗ от 11.04.2011г.
Луцкий район, c.Тарасовое, ул. Лесная 1б - с.Боголюбы (10 км от г.Луцка)
График приема пациентов: Пн-Пт: с 9.00 до 19.00
Новое помещение клиники находится за корпусом Волынской областной больницы, рядом с лесом. Конечная остановка городского маршрутного такси №31,47. К нам можно доехать от остановки гостиница 'Украина' напротив ЦУМ. Если Вы едете личным транспортом, адрес для навигатора: Луцкий район, с. Тарасово, ул. Лесная 1б.
проложить маршрут
Главная Врачи Михайлюк Надежда Ивановна

Михайлюк Надежда Ивановна

Врач-акушер-гинеколог, врач УЗИ. Врач первой категории
Опыт работы: 20 лет Количество отзывов: 3
дипломы и сертификаты
история

Образование:

Окончила с отличием Буковинскую государственную медицинскую академию. Имеет сертификат специалиста по ультразвуковой диагностике и сертификат по специализации «Кольпоскопия».

Профессиональный опыт:

В течение 7 лет работала преподавателем акушерства и гинекологии Коломыйского медицинского колледжа. С 2006 года работала врачом акушером-гинекологом, врачом УЗИ в медицинских центрах «Вивамед», «Благомед», с 2016 года - в медицинском центре «Боголюбы».

Стажировка за границей, конференции тасеминары:

Принимала участие в многочисленных конференциях, симпозиумах и конгрессах. Прошла курсы повышения квалификации на базе Национальной медицинской академии последипломного образования им. П. Л. Шупика «УЗ-эхоскопия в акушерстве и гинекологии», «Кольпоскопия». Принимала активное участие в дискуссиях и семинарах, которые проходили с участием ведущих европейских специалистов в области акушерства и гинекологии.

Членство в профессиональных обществах:

Является членом Украинской ассоциации акушеров-гинекологов, врачей ультразвуковой диагностики.

Приоритетные направления работы:

Гинекологическая эндокринология, профилактика и лечение гинекологических заболеваний, наблюдение беременных.

Владеет методикой гистеросальпингографии (оценка проходимости маточных труб), проводит кольпоскопию и ультразвуковую диагностику, занимается наблюдением беременностей, в том числе и тех, которые наступили после экстракорпорального оплодотворения.

2024-02-06
Чи є возможність завагітніти якщо закриті труби
Якщо труби непрохідні - це фактор ризику позаматкової вагітності. Нормальна вагітніть неможлива.
Была ли полезна Вам эта информация?

Аліна 2022-08-10
Коли краще записатися на прийом до лікаря до місячних чи вже по закінченню місячних?
Аліно, Ви можете записатися на прийом після закінчення місячних. Запис на консультацію до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Аліна 2022-08-10
Дві вагітності закінчилися кровотечею на 8-10 тижні, чи є шанси народити дитинку
Аліно, шанс є завжди. Якщо у Вас є проблеми з фертильність, Вам варто зернутися на очну консультацію до репродуктолога, здати діагностичні тести.
Была ли полезна Вам эта информация?

Таня 2022-01-03
Доброго дня !я не можу завагітніти більш чим рік !у вас можна повністю обстежитись чи нема ніяких проблем?і чи можна приїхати на 30день менструального циклу ?місячні постійно затримуються
Тетяно, свій візит краще спланувати на 5-7 чи 21 день місячного циклу. Так, Ви можете пройти у центрі комплексне обстеження.
Была ли полезна Вам эта информация?

Каріна 2021-11-26
Можна записатися на аборт
Каріно, у нашому центрі не роблять абортів.
Была ли полезна Вам эта информация?

Наталия 2021-08-03
Доброго дня! Не можу завагітніти 6 років, в 2018 р. під час діагностичної лапароскопії було виявлено генітальний ендометріоз, зробили діатермодрилінг обох яйників, коагуляція вогнищ ендометріозу, дренування малого тазу. 6 міс. безперервно пила Візан. Рік тому з'явився періодичний тупий біль в області яйників з обох боків. Що це може бути? При УЗД органів черевної порожнини виявлено опущення нирок І ступеню.
Наталіє, для діагностики причин проблеми необхідний гінекологічний огляд та очна консультація лікаря. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Катерина 2021-04-03
Мені 29. 2-й рік стоїть спіраль. Останні кілька місяців кров'янисті виділення на 11-18 день циклу, ниючі болі внузу живота. Потрібно терміново видаляти спіраль? Може це бути ендометріоз? Мазок показує кольпіт і молочницю.
Катерино, для діагностики проблеми та вирішення питання доцільності видалення спіралі Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Христина 2021-02-23
Доброго дня! В мене 5 тиждень вагітності на УЗД показало плодове яйце 4,3 мм, а ембріон не візуалізується ще. Чи не замаленьке ПЯ і чому не видно ембріона? Під скажіть тому що дуже хвилююся
Христино, подібне може мати місце, оскільки ще дуже маленький строк. Вам варто зробити УЗД на більшому строці (10-12 тижнів). Також можна звернутися до іншого спеціаліста.
Была ли полезна Вам эта информация?

Люба 2021-01-11
Добрий вечір якщо 2 дитина народилась з синдромом едвардса чи є шанс народити ще здорову дитину
На Ваше запитання може дати точну відповідь медичний генетик, у нас в штаті, на жаль, нема медичного генетика.
Была ли полезна Вам эта информация?

Ірина 2020-05-31
Чи підчас карантину можна попасти на прийом?
Так. Ірино, центр працює у звичайному режимі. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Яна 2020-05-30
Здравствуйте, болит внизу живота справа, но иногда отдает в область пупка и в пах. Это воспаление яичников?
Яно, онлайн ми не можемо визначити причину Вашої проблеми. Зверніться на очну консультацію та огляд до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Мар'яна 2020-05-24
Добрий День, в мене 33 тижні вагітності, перед часне старіння плаценти 3 ступення, чи можливі через це передчасні пологи....
Остаточне формування плоду закінчується на 37-му тижні. У нормі дитяче місце починає старіти саме на цьому етапі. Іноді це відбувається раніше. Ймовірність розвитку ускладнень, в тому числі і передчасних пологів, залежить від терміну вагітності, зрілості плаценти та інших факторів.
Была ли полезна Вам эта информация?

Ірина 2020-04-23
Гінеколог призначив прийом дуфастону 2 т на день до 13 тижнів вагітності. В мене закінчується 12 тиждень. Чи варто приймати далі цей препарат і в якій нормі чи припинити?
Ірино, з цього приводу Вам слід проконсультуватися із лікарем, який призначив препарат. Онлайн ми не призначаємо і не відміняємо лікування.
Была ли полезна Вам эта информация?

Іванна 2020-04-07
Доброго дня. В мене почалися місячні і в перший день дуже сильно болів живота. Зараз вже третій день низ живота ще ниє, але мене налякало те що виділення пішло великим згустком. Колір місячних бордовий. Це нормально? Підкажіть будь ласка
Іванно, онлайн ми не діагностуємо причину Вашої проблеми. Ви можете звернутися на очну консультацію до гінеколога, пройти огляд, зробити УЗД органів малого тазу. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Руслан 2020-03-28
Добрий день. В мене таке питання , до вас в моєї дівчини затримка місячних вже 4 день, але я в неї не кінчав, в неї мали бути місячні 24 , буди страшні болі, аж до 25 березня болів живот , боліла спина, боліла нога, боліла голова, все йшло, до того, що мали бути місячні, а зараз 28, а місячних нема, трішечки болить низ живота, якщо надавлювати, ще одне перед цим місяцем вона закінчила пити гормональні контрацептиви чи може то бути проблема в тому? Бо просто я в неї не кінчав, зовсім. Відпишіть будь ласка , бо просто не знаю, що робити...
Руслане, для діагностики вагітності Ваша партнерка може скористатися високочутливим аптечним тестом, який показує результат уже на 8 день запліднення. Також можна здати кров на хоріонічний гонадотропін. Болі можуть бути результатом якогось запального процесу. Онлайн ми не можемо діагностувати причину болів. Вашій партнерці слід звернутися на очну консультацію до гінеколога, зробити УЗД органів малого тазу, здати мазки. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Марта 2020-02-15
Доброго дня,чи можна ставати на облік по вагітності до Надії Іванівни?
Марто, на облік по вагітності у нас не стають.
Была ли полезна Вам эта информация?

Ольга 2020-02-05
Доброго дня! 22 тиждень вагітності, ще з 12 тижня ставлять гіпертонус матки і низька плацентація. Які додаткові обстеження рекомендуєте пройти, якщо маю сумніви в кваліфікації лікарів. лікування не призначили, але часом відчувається легке потвердіння живота.
Ольго, онлайн ми не надаємо рекомендацій. Ви можете звернутися на очну консультацію до наших спецалістів. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Олеся 2020-01-31
Доброго дня .Скільки коштує гістероскопія з анастезією?
Гістероскопія діагностична (без врахування вартості біопсії, анестезії і гістологічного дослідження) - 4 100 грн. В/в анестезія при гінекологічних маніпуляціях (коротка) - 690 грн.
Была ли полезна Вам эта информация?

Вероніка 2020-01-26
Доброго вечора скажіть будь ласка у мене нема дітей 8 років я приймала таблєтки набрала вес а тепер лікарі кажуть щоб я похудла і завагітнію як можна до вас на прийом записатися і що треба робити перед тим як до вас приїхати
Вероніко, Во можете записатися на прийом до наших спеціалістів за телефонами, вказаними на сайті. Бажано спланувати свій візит на 21 день місячного циклу, щоб відразу Ви могли здати аналіз крові на гормони. Приходьте в центр натще.
Была ли полезна Вам эта информация?

Мар'яна 2020-01-21
Добрий День, на якому тижні вагітності Ви можите оприділити стать дитини, буду вдячна за відповідь.
Стать плода можна визначити на 18 - 22 тижні вагітності.
Была ли полезна Вам эта информация?

Іванна 2019-12-29
Доброго вечора! Мене пече в інтимні зоні і біль внизу живота , тягне живіт, часті позиви до туалету, дякую.
Іванно, для діагностики проблеми Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога, здати мазки, зробити УЗД органів малого тазу. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Ірина 2019-10-15
Доброго дня!!! Скажіть будь ласка,яка ціна поставити спіраль?
Вартість процедури - 460 грн.
Была ли полезна Вам эта информация?

Вікторія 2019-08-21
Добрий вечір. Мене цікавить чи має ваша клініка досвід у лікуванні резус-конфлікті у вагітних!? До якого лікаря потрібно заернутьсь(прізвище)
Вікторіє, спеціалізованого лікування резус-конфлікту у центрі не проводиться.
Была ли полезна Вам эта информация?

Яна 2019-08-07
Доброго дня чи робите ви аборти на 26 тижні вагітності?
Яно, у МЦ "Боголюби" абортів не роблять.
Была ли полезна Вам эта информация?

Valentina 2019-07-07
Доброго дня. Зверталась в червні донька до вас. Після повного обслвдування був поставлений діагноз CIN 2. Біопсія була зроблена вже в країні проживання Діагноз підтверджено. Пропонують видалення ненормальної ділянки за допомогою електрохірургічноі петлі,так звана ексцизія(LEEP) чи у вашій клініці теж застосовують даний метод? Буду вдячна за відповідь. З повагою Пацієнтка
Ні, в нашому центрі даний метод не застосовують. У нас радіохвильове видалення.
Была ли полезна Вам эта информация?

Романа 2019-06-19
Доброго дня, чи займаєтеся ви лікуванням токсоплазмозу?
Так, Романо. Ви можете з цього приводу звернутися на прийом до наших фахівців.
Была ли полезна Вам эта информация?

Ліна 2019-05-02
Доброго дня, маю намір звернутися до Вас за консульацією і провденням УЗІ з питанням ендометріоз матковий і екстраматковий . Підкажіть в який період циклу з врахуванням цього краще приходити на узі? Дякую.
Ліно, Вам варто звернутися у другу фазу менструального циклу.
Была ли полезна Вам эта информация?

Каріна 2019-04-26
Доброго дня, підскажіть будь ласка ціну вакуумного аборту в терміні 4 тижні
Каріно, у МЦ "Боголюби" не роблять абортів.
Была ли полезна Вам эта информация?

Марія 2019-01-03
Доброго вечора, скажіть будь ласка, чи можна в першому триместрі вагітності пити такі ліки як холосас, панкреатин,гліцисед (узд на 3тижні показало загрозу викидня) і як боротись із закрепом та тошнотою. Дякую
Маріє, якщо Вам ці ліки призначив лікуючий лікар, з огляду на Ваш анамнез, значить у нього були на це підстави. Самолікування може зашкодити. Онлайн ми не призначаємо лікування. Ви можете звернутися на консультацію до спеціалістів центру. Попередній запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Олександра 2018-08-28
Доброго дня. Скажіть чи можна класти спіраль, якщо в мене (Адинома гіпофіза,пролактинома)
Олександро, для цього необхідна попередня консультація ендокринолога.
Была ли полезна Вам эта информация?

Оля 2018-07-25
Доброго дня. Чи можливе встановлення спіралі для дівчини,що не народжувала?
Ольго, існує ряд причин, за якими даний метод контрацепції не підходить жінкам, що не народжували. В першу чергу, ці жінки входять в групу ризику, оскільки жіночий організм, який не пізнав пологів, вчинить експульсію (вигнання) даного пристосування, що може загрожувати кровотечею та іншими ускладненнями.
Была ли полезна Вам эта информация?

Наталія 2018-06-14
Доброго дня. Мені 27 років маю 2 діток. Мій гінеколог порадив мені поставити ВМС кільцеподібної форми,срібну. Аналізи в нормі. Що Ви порадите? Чи не шкідливо це?
Наталіє, вибір за Вами. Перш ніж вдаватися до внутрішньоматкової контрацепції, жінка повинна повною мірою усвідомлювати можливі ускладнення. Серед них найбільш відомі: - поява болю під час статевого акту; - вростання спіралі в стінку матки; - запалення придатків і кісти в яєчниках; - виштовхування ВМС з матки в піхву; - поява доброякісних новоутворень в матці, міом.
Была ли полезна Вам эта информация?

Ірина 2018-05-11
Доброго дня! У мене вагітність 16 неділь, йдуть кров'янисті виділення. Капали три дні магнезію, кололи тренакса,і приймаю дюфастон по 1таб. три рази на день. Кров то йде пару днів то заспокоїться на день. На узд показує що все добре з дитиною.Що мені робити?
Ірино, Вам слід заспокоїтися та керуватися порадами лікаря, у якого Ви стоїте на обліку у Жіночій консультації. Онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему та давати поради в подібній ситуації. Якщо у Вас є сумніви щодо доцільності призначеного лікування, Ви можете звернутися на очну консультацію до іншого лікаря. Запис до наших спеціалістів здійснюється за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Тетяна 2018-02-08
Добрий день! На який день місячних можна проходити УЗД грудей?Дякую.
Тетяно, УЗД грудей проходять до 10 дня місячного циклу.
Была ли полезна Вам эта информация?

сніжана 2017-12-10
чи можна приймати орципол під час місячних?
Так, Сніжано.
Была ли полезна Вам эта информация?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Альона 2023-08-07
Лікар з яким комфортно і до якого хочеться повертатись. Заспокоїть, порадить, знайде підхід до кожного пацієнта. Щиро рекомендую звертатись саме до Надії Іванівни.
Таня 2019-06-23
Лікар від Бога. Ходжу тільки до неї вже багато років. Всім рекомендую.
Марина 2017-07-17
Михайлюк Надія Іванівна дуже хороший лікар. Я проходила у неї обстеження. Рекомендую!
Наши партнеры
Вверх