x
Подписаться на статьи

Михайлюк Надежда Ивановна

Акушер-гинеколог, врач УЗИ, врач второй категории
 • Опыт работы: 18 лет
 • количество отзывов: 1
дипломы и сертификаты
история

Образование:

Окончила с отличием Буковинскую государственную медицинскую академию. Имеет сертификат специалиста по ультразвуковой диагностике и сертификат по специализации «Кольпоскопия».

Профессиональный опыт:

В течение 7 лет работала преподавателем акушерства и гинекологии Коломыйского медицинского колледжа. С 2006 года работала врачом акушером-гинекологом, врачом УЗИ в медицинских центрах «Вивамед», «Благомед», с 2016 года - в медицинском центре «Боголюбы».

Стажировка за границей, конференции тасеминары:

Принимала участие в многочисленных конференциях, симпозиумах и конгрессах. Прошла курсы повышения квалификации на базе Национальной медицинской академии последипломного образования им. П. Л. Шупика «УЗ-эхоскопия в акушерстве и гинекологии», «Кольпоскопия». Принимала активное участие в дискуссиях и семинарах, которые проходили с участием ведущих европейских специалистов в области акушерства и гинекологии.

Членство в профессиональных обществах:

Является членом Украинской ассоциации акушеров-гинекологов, врачей ультразвуковой диагностики.

Приоритетные направления работы:

Гинекологическая эндокринология, профилактика и лечение гинекологических заболеваний, наблюдение беременных.

Владеет методикой гистеросальпингографии (оценка проходимости маточных труб), проводит кольпоскопию и ультразвуковую диагностику, занимается наблюдением беременностей, в том числе и тех, которые наступили после экстракорпорального оплодотворения.

 • Олександра
2018-08-28
Доброго дня. Скажіть чи можна класти спіраль, якщо в мене (Адинома гіпофіза,пролактинома)
Олександро, для цього необхідна попередня консультація ендокринолога.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Оля
2018-07-25
Доброго дня. Чи можливе встановлення спіралі для дівчини,що не народжувала?
Ольго, існує ряд причин, за якими даний метод контрацепції не підходить жінкам, що не народжували. В першу чергу, ці жінки входять в групу ризику, оскільки жіночий організм, який не пізнав пологів, вчинить експульсію (вигнання) даного пристосування, що може загрожувати кровотечею та іншими ускладненнями.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Наталія
2018-06-14
Доброго дня. Мені 27 років маю 2 діток. Мій гінеколог порадив мені поставити ВМС кільцеподібної форми,срібну. Аналізи в нормі. Що Ви порадите? Чи не шкідливо це?
Наталіє, вибір за Вами. Перш ніж вдаватися до внутрішньоматкової контрацепції, жінка повинна повною мірою усвідомлювати можливі ускладнення. Серед них найбільш відомі: - поява болю під час статевого акту; - вростання спіралі в стінку матки; - запалення придатків і кісти в яєчниках; - виштовхування ВМС з матки в піхву; - поява доброякісних новоутворень в матці, міом.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Ірина
2018-05-11
Доброго дня! У мене вагітність 16 неділь, йдуть кров'янисті виділення. Капали три дні магнезію, кололи тренакса,і приймаю дюфастон по 1таб. три рази на день. Кров то йде пару днів то заспокоїться на день. На узд показує що все добре з дитиною.Що мені робити?
Ірино, Вам слід заспокоїтися та керуватися порадами лікаря, у якого Ви стоїте на обліку у Жіночій консультації. Онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему та давати поради в подібній ситуації. Якщо у Вас є сумніви щодо доцільності призначеного лікування, Ви можете звернутися на очну консультацію до іншого лікаря. Запис до наших спеціалістів здійснюється за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Тетяна
2018-02-08
Добрий день! На який день місячних можна проходити УЗД грудей?Дякую.
Тетяно, УЗД грудей проходять до 10 дня місячного циклу.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • сніжана
2017-12-10
чи можна приймати орципол під час місячних?
Так, Сніжано.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Марина
2017-07-17
Михайлюк Надія Іванівна дуже хороший лікар. Я проходила у неї обстеження. Рекомендую!
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх