x
Підписатись на статті

Михайлюк Надія Іванівна

Акушер-гінеколог, лікар УЗД, лікар другої категорії
 • Досвід роботи: 18 років
 • кількість відгуків: 2
дипломи та сертифікати
історія

Освіта:

Закінчила з відзнакою Буковинську державну медичну академію. Має сертифікат фахівця з ультразвукової діагностики та сертифікат зі спеціалізації «Кольпоскопія».

Професійний досвід:

Протягом 7-ми років працювала викладачем акушерства та гінекології Коломийського медичного коледжу. З 2006 року працювала лікарем акушером-гінекологом, лікарем УЗД в медичних центрах «Вівамед», «Благомед», з 2016 року - в медичному центрі «Боголюби».

Стажування за кордоном, конференції тасемінари:

Брала участь у численних конференціях, симпозіумах та конгресах. Пройшла курси підвищення кваліфікації на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика «УЗ-ехоскопія в акушерстві та гінекології», «Кольпоскопія». Брала активну участь в дискусіях і семінарах, які проходили за участю провідних європейських фахівців в галузі акушерства та гінекології.

Членство в професійних товариствах:

Є членом Української асоціації акушерів-гінекологів, лікарів ультразвукової діагностики.

Пріоритетні напрямки роботи:

Гінекологічна ендокринологія, профілактика та лікування гінекологічних захворювань, спостереження вагітних.

Володіє методикою гістеросальпінгографії (оцінка прохідності маткових труб), проводить кольпоскопію та ультразвукову діагностику, займається спостереженням вагітностей, у тому числі й тих, які настали після екстракорпорального запліднення.

 • Яна
2019-08-07
Доброго дня чи робите ви аборти на 26 тижні вагітності?
Яно, у МЦ "Боголюби" абортів не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Valentina
2019-07-07
Доброго дня. Зверталась в червні донька до вас. Після повного обслвдування був поставлений діагноз CIN 2. Біопсія була зроблена вже в країні проживання Діагноз підтверджено. Пропонують видалення ненормальної ділянки за допомогою електрохірургічноі петлі,так звана ексцизія(LEEP) чи у вашій клініці теж застосовують даний метод? Буду вдячна за відповідь. З повагою Пацієнтка
Ні, в нашому центрі даний метод не застосовують. У нас радіохвильове видалення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Романа
2019-06-19
Доброго дня, чи займаєтеся ви лікуванням токсоплазмозу?
Так, Романо. Ви можете з цього приводу звернутися на прийом до наших фахівців.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Ліна
2019-05-02
Доброго дня, маю намір звернутися до Вас за консульацією і провденням УЗІ з питанням ендометріоз матковий і екстраматковий . Підкажіть в який період циклу з врахуванням цього краще приходити на узі? Дякую.
Ліно, Вам варто звернутися у другу фазу менструального циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Каріна
2019-04-26
Доброго дня, підскажіть будь ласка ціну вакуумного аборту в терміні 4 тижні
Каріно, у МЦ "Боголюби" не роблять абортів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Марія
2019-01-03
Доброго вечора, скажіть будь ласка, чи можна в першому триместрі вагітності пити такі ліки як холосас, панкреатин,гліцисед (узд на 3тижні показало загрозу викидня) і як боротись із закрепом та тошнотою. Дякую
Маріє, якщо Вам ці ліки призначив лікуючий лікар, з огляду на Ваш анамнез, значить у нього були на це підстави. Самолікування може зашкодити. Онлайн ми не призначаємо лікування. Ви можете звернутися на консультацію до спеціалістів центру. Попередній запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Олександра
2018-08-28
Доброго дня. Скажіть чи можна класти спіраль, якщо в мене (Адинома гіпофіза,пролактинома)
Олександро, для цього необхідна попередня консультація ендокринолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Оля
2018-07-25
Доброго дня. Чи можливе встановлення спіралі для дівчини,що не народжувала?
Ольго, існує ряд причин, за якими даний метод контрацепції не підходить жінкам, що не народжували. В першу чергу, ці жінки входять в групу ризику, оскільки жіночий організм, який не пізнав пологів, вчинить експульсію (вигнання) даного пристосування, що може загрожувати кровотечею та іншими ускладненнями.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Наталія
2018-06-14
Доброго дня. Мені 27 років маю 2 діток. Мій гінеколог порадив мені поставити ВМС кільцеподібної форми,срібну. Аналізи в нормі. Що Ви порадите? Чи не шкідливо це?
Наталіє, вибір за Вами. Перш ніж вдаватися до внутрішньоматкової контрацепції, жінка повинна повною мірою усвідомлювати можливі ускладнення. Серед них найбільш відомі: - поява болю під час статевого акту; - вростання спіралі в стінку матки; - запалення придатків і кісти в яєчниках; - виштовхування ВМС з матки в піхву; - поява доброякісних новоутворень в матці, міом.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Ірина
2018-05-11
Доброго дня! У мене вагітність 16 неділь, йдуть кров'янисті виділення. Капали три дні магнезію, кололи тренакса,і приймаю дюфастон по 1таб. три рази на день. Кров то йде пару днів то заспокоїться на день. На узд показує що все добре з дитиною.Що мені робити?
Ірино, Вам слід заспокоїтися та керуватися порадами лікаря, у якого Ви стоїте на обліку у Жіночій консультації. Онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему та давати поради в подібній ситуації. Якщо у Вас є сумніви щодо доцільності призначеного лікування, Ви можете звернутися на очну консультацію до іншого лікаря. Запис до наших спеціалістів здійснюється за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Тетяна
2018-02-08
Добрий день! На який день місячних можна проходити УЗД грудей?Дякую.
Тетяно, УЗД грудей проходять до 10 дня місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • сніжана
2017-12-10
чи можна приймати орципол під час місячних?
Так, Сніжано.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Таня
2019-06-23
Лікар від Бога. Ходжу тільки до неї вже багато років. Всім рекомендую.
 • Марина
2017-07-17
Михайлюк Надія Іванівна дуже хороший лікар. Я проходила у неї обстеження. Рекомендую!
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх