ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Лікарі Михайлюк Надія Іванівна

Михайлюк Надія Іванівна

Лікар-акушер-гінеколог, лікар УЗД. Лікар першої категорії.
Досвід роботи: 20 років Кількість відгуків: 3
дипломи та сертифікати
історія

Освіта:

Закінчила з відзнакою Буковинську державну медичну академію. Має сертифікат фахівця з ультразвукової діагностики та сертифікат зі спеціалізації «Кольпоскопія».

Професійний досвід:

Протягом 7-ми років працювала викладачем акушерства та гінекології Коломийського медичного коледжу. З 2006 року працювала лікарем акушером-гінекологом, лікарем УЗД в медичних центрах «Вівамед», «Благомед», з 2016 року - в медичному центрі «Боголюби».

Стажування за кордоном, конференції тасемінари:

Брала участь у численних конференціях, симпозіумах та конгресах. Пройшла курси підвищення кваліфікації на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика «УЗ-ехоскопія в акушерстві та гінекології», «Кольпоскопія». Брала активну участь в дискусіях і семінарах, які проходили за участю провідних європейських фахівців в галузі акушерства та гінекології.

Членство в професійних товариствах:

Є членом Української асоціації акушерів-гінекологів, лікарів ультразвукової діагностики.

Пріоритетні напрямки роботи:

Гінекологічна ендокринологія, профілактика та лікування гінекологічних захворювань, спостереження вагітних.

Володіє методикою гістеросальпінгографії (оцінка прохідності маткових труб), проводить кольпоскопію та ультразвукову діагностику, займається спостереженням вагітностей, у тому числі й тих, які настали після екстракорпорального запліднення.

2024-02-06
Чи є возможність завагітніти якщо закриті труби
Якщо труби непрохідні - це фактор ризику позаматкової вагітності. Нормальна вагітніть неможлива.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Аліна 2022-08-10
Коли краще записатися на прийом до лікаря до місячних чи вже по закінченню місячних?
Аліно, Ви можете записатися на прийом після закінчення місячних. Запис на консультацію до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Аліна 2022-08-10
Дві вагітності закінчилися кровотечею на 8-10 тижні, чи є шанси народити дитинку
Аліно, шанс є завжди. Якщо у Вас є проблеми з фертильність, Вам варто зернутися на очну консультацію до репродуктолога, здати діагностичні тести.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Таня 2022-01-03
Доброго дня !я не можу завагітніти більш чим рік !у вас можна повністю обстежитись чи нема ніяких проблем?і чи можна приїхати на 30день менструального циклу ?місячні постійно затримуються
Тетяно, свій візит краще спланувати на 5-7 чи 21 день місячного циклу. Так, Ви можете пройти у центрі комплексне обстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Каріна 2021-11-26
Можна записатися на аборт
Каріно, у нашому центрі не роблять абортів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Наталия 2021-08-03
Доброго дня! Не можу завагітніти 6 років, в 2018 р. під час діагностичної лапароскопії було виявлено генітальний ендометріоз, зробили діатермодрилінг обох яйників, коагуляція вогнищ ендометріозу, дренування малого тазу. 6 міс. безперервно пила Візан. Рік тому з'явився періодичний тупий біль в області яйників з обох боків. Що це може бути? При УЗД органів черевної порожнини виявлено опущення нирок І ступеню.
Наталіє, для діагностики причин проблеми необхідний гінекологічний огляд та очна консультація лікаря. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Катерина 2021-04-03
Мені 29. 2-й рік стоїть спіраль. Останні кілька місяців кров'янисті виділення на 11-18 день циклу, ниючі болі внузу живота. Потрібно терміново видаляти спіраль? Може це бути ендометріоз? Мазок показує кольпіт і молочницю.
Катерино, для діагностики проблеми та вирішення питання доцільності видалення спіралі Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Христина 2021-02-23
Доброго дня! В мене 5 тиждень вагітності на УЗД показало плодове яйце 4,3 мм, а ембріон не візуалізується ще. Чи не замаленьке ПЯ і чому не видно ембріона? Під скажіть тому що дуже хвилююся
Христино, подібне може мати місце, оскільки ще дуже маленький строк. Вам варто зробити УЗД на більшому строці (10-12 тижнів). Також можна звернутися до іншого спеціаліста.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Люба 2021-01-11
Добрий вечір якщо 2 дитина народилась з синдромом едвардса чи є шанс народити ще здорову дитину
На Ваше запитання може дати точну відповідь медичний генетик, у нас в штаті, на жаль, нема медичного генетика.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ірина 2020-05-31
Чи підчас карантину можна попасти на прийом?
Так. Ірино, центр працює у звичайному режимі. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Яна 2020-05-30
Здравствуйте, болит внизу живота справа, но иногда отдает в область пупка и в пах. Это воспаление яичников?
Яно, онлайн ми не можемо визначити причину Вашої проблеми. Зверніться на очну консультацію та огляд до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Мар'яна 2020-05-24
Добрий День, в мене 33 тижні вагітності, перед часне старіння плаценти 3 ступення, чи можливі через це передчасні пологи....
Остаточне формування плоду закінчується на 37-му тижні. У нормі дитяче місце починає старіти саме на цьому етапі. Іноді це відбувається раніше. Ймовірність розвитку ускладнень, в тому числі і передчасних пологів, залежить від терміну вагітності, зрілості плаценти та інших факторів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ірина 2020-04-23
Гінеколог призначив прийом дуфастону 2 т на день до 13 тижнів вагітності. В мене закінчується 12 тиждень. Чи варто приймати далі цей препарат і в якій нормі чи припинити?
Ірино, з цього приводу Вам слід проконсультуватися із лікарем, який призначив препарат. Онлайн ми не призначаємо і не відміняємо лікування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Іванна 2020-04-07
Доброго дня. В мене почалися місячні і в перший день дуже сильно болів живота. Зараз вже третій день низ живота ще ниє, але мене налякало те що виділення пішло великим згустком. Колір місячних бордовий. Це нормально? Підкажіть будь ласка
Іванно, онлайн ми не діагностуємо причину Вашої проблеми. Ви можете звернутися на очну консультацію до гінеколога, пройти огляд, зробити УЗД органів малого тазу. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Руслан 2020-03-28
Добрий день. В мене таке питання , до вас в моєї дівчини затримка місячних вже 4 день, але я в неї не кінчав, в неї мали бути місячні 24 , буди страшні болі, аж до 25 березня болів живот , боліла спина, боліла нога, боліла голова, все йшло, до того, що мали бути місячні, а зараз 28, а місячних нема, трішечки болить низ живота, якщо надавлювати, ще одне перед цим місяцем вона закінчила пити гормональні контрацептиви чи може то бути проблема в тому? Бо просто я в неї не кінчав, зовсім. Відпишіть будь ласка , бо просто не знаю, що робити...
Руслане, для діагностики вагітності Ваша партнерка може скористатися високочутливим аптечним тестом, який показує результат уже на 8 день запліднення. Також можна здати кров на хоріонічний гонадотропін. Болі можуть бути результатом якогось запального процесу. Онлайн ми не можемо діагностувати причину болів. Вашій партнерці слід звернутися на очну консультацію до гінеколога, зробити УЗД органів малого тазу, здати мазки. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Марта 2020-02-15
Доброго дня,чи можна ставати на облік по вагітності до Надії Іванівни?
Марто, на облік по вагітності у нас не стають.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ольга 2020-02-05
Доброго дня! 22 тиждень вагітності, ще з 12 тижня ставлять гіпертонус матки і низька плацентація. Які додаткові обстеження рекомендуєте пройти, якщо маю сумніви в кваліфікації лікарів. лікування не призначили, але часом відчувається легке потвердіння живота.
Ольго, онлайн ми не надаємо рекомендацій. Ви можете звернутися на очну консультацію до наших спецалістів. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Олеся 2020-01-31
Доброго дня .Скільки коштує гістероскопія з анастезією?
Гістероскопія діагностична (без врахування вартості біопсії, анестезії і гістологічного дослідження) - 4 100 грн. В/в анестезія при гінекологічних маніпуляціях (коротка) - 690 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Вероніка 2020-01-26
Доброго вечора скажіть будь ласка у мене нема дітей 8 років я приймала таблєтки набрала вес а тепер лікарі кажуть щоб я похудла і завагітнію як можна до вас на прийом записатися і що треба робити перед тим як до вас приїхати
Вероніко, Во можете записатися на прийом до наших спеціалістів за телефонами, вказаними на сайті. Бажано спланувати свій візит на 21 день місячного циклу, щоб відразу Ви могли здати аналіз крові на гормони. Приходьте в центр натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Мар'яна 2020-01-21
Добрий День, на якому тижні вагітності Ви можите оприділити стать дитини, буду вдячна за відповідь.
Стать плода можна визначити на 18 - 22 тижні вагітності.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Іванна 2019-12-29
Доброго вечора! Мене пече в інтимні зоні і біль внизу живота , тягне живіт, часті позиви до туалету, дякую.
Іванно, для діагностики проблеми Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога, здати мазки, зробити УЗД органів малого тазу. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ірина 2019-10-15
Доброго дня!!! Скажіть будь ласка,яка ціна поставити спіраль?
Вартість процедури - 460 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Вікторія 2019-08-21
Добрий вечір. Мене цікавить чи має ваша клініка досвід у лікуванні резус-конфлікті у вагітних!? До якого лікаря потрібно заернутьсь(прізвище)
Вікторіє, спеціалізованого лікування резус-конфлікту у центрі не проводиться.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Яна 2019-08-07
Доброго дня чи робите ви аборти на 26 тижні вагітності?
Яно, у МЦ "Боголюби" абортів не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Valentina 2019-07-07
Доброго дня. Зверталась в червні донька до вас. Після повного обслвдування був поставлений діагноз CIN 2. Біопсія була зроблена вже в країні проживання Діагноз підтверджено. Пропонують видалення ненормальної ділянки за допомогою електрохірургічноі петлі,так звана ексцизія(LEEP) чи у вашій клініці теж застосовують даний метод? Буду вдячна за відповідь. З повагою Пацієнтка
Ні, в нашому центрі даний метод не застосовують. У нас радіохвильове видалення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Романа 2019-06-19
Доброго дня, чи займаєтеся ви лікуванням токсоплазмозу?
Так, Романо. Ви можете з цього приводу звернутися на прийом до наших фахівців.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ліна 2019-05-02
Доброго дня, маю намір звернутися до Вас за консульацією і провденням УЗІ з питанням ендометріоз матковий і екстраматковий . Підкажіть в який період циклу з врахуванням цього краще приходити на узі? Дякую.
Ліно, Вам варто звернутися у другу фазу менструального циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Каріна 2019-04-26
Доброго дня, підскажіть будь ласка ціну вакуумного аборту в терміні 4 тижні
Каріно, у МЦ "Боголюби" не роблять абортів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Марія 2019-01-03
Доброго вечора, скажіть будь ласка, чи можна в першому триместрі вагітності пити такі ліки як холосас, панкреатин,гліцисед (узд на 3тижні показало загрозу викидня) і як боротись із закрепом та тошнотою. Дякую
Маріє, якщо Вам ці ліки призначив лікуючий лікар, з огляду на Ваш анамнез, значить у нього були на це підстави. Самолікування може зашкодити. Онлайн ми не призначаємо лікування. Ви можете звернутися на консультацію до спеціалістів центру. Попередній запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Олександра 2018-08-28
Доброго дня. Скажіть чи можна класти спіраль, якщо в мене (Адинома гіпофіза,пролактинома)
Олександро, для цього необхідна попередня консультація ендокринолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Оля 2018-07-25
Доброго дня. Чи можливе встановлення спіралі для дівчини,що не народжувала?
Ольго, існує ряд причин, за якими даний метод контрацепції не підходить жінкам, що не народжували. В першу чергу, ці жінки входять в групу ризику, оскільки жіночий організм, який не пізнав пологів, вчинить експульсію (вигнання) даного пристосування, що може загрожувати кровотечею та іншими ускладненнями.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Наталія 2018-06-14
Доброго дня. Мені 27 років маю 2 діток. Мій гінеколог порадив мені поставити ВМС кільцеподібної форми,срібну. Аналізи в нормі. Що Ви порадите? Чи не шкідливо це?
Наталіє, вибір за Вами. Перш ніж вдаватися до внутрішньоматкової контрацепції, жінка повинна повною мірою усвідомлювати можливі ускладнення. Серед них найбільш відомі: - поява болю під час статевого акту; - вростання спіралі в стінку матки; - запалення придатків і кісти в яєчниках; - виштовхування ВМС з матки в піхву; - поява доброякісних новоутворень в матці, міом.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ірина 2018-05-11
Доброго дня! У мене вагітність 16 неділь, йдуть кров'янисті виділення. Капали три дні магнезію, кололи тренакса,і приймаю дюфастон по 1таб. три рази на день. Кров то йде пару днів то заспокоїться на день. На узд показує що все добре з дитиною.Що мені робити?
Ірино, Вам слід заспокоїтися та керуватися порадами лікаря, у якого Ви стоїте на обліку у Жіночій консультації. Онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему та давати поради в подібній ситуації. Якщо у Вас є сумніви щодо доцільності призначеного лікування, Ви можете звернутися на очну консультацію до іншого лікаря. Запис до наших спеціалістів здійснюється за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Тетяна 2018-02-08
Добрий день! На який день місячних можна проходити УЗД грудей?Дякую.
Тетяно, УЗД грудей проходять до 10 дня місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

сніжана 2017-12-10
чи можна приймати орципол під час місячних?
Так, Сніжано.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Альона 2023-08-07
Лікар з яким комфортно і до якого хочеться повертатись. Заспокоїть, порадить, знайде підхід до кожного пацієнта. Щиро рекомендую звертатись саме до Надії Іванівни.
Таня 2019-06-23
Лікар від Бога. Ходжу тільки до неї вже багато років. Всім рекомендую.
Марина 2017-07-17
Михайлюк Надія Іванівна дуже хороший лікар. Я проходила у неї обстеження. Рекомендую!
Наші партнери
Вверх