ua ru en
License :АГ №570604 Ministry of Health from 11.04.2011.
Lutsk district, Tarasovo village, 1b Lisova St. – Bogoliuby village (10 km from Lutsk city)
Patient admission schedule: Monday – Friday: from 9.00 till 19.00
The new clinic building is located outside the Volyn Regional Hospital building, next to the forest. The final stop of the city bus is No. 31, 47. You can reach us from the bus stop hotel 'Ukraine' opposite TSUM (department store -Central Universal Fashionable). If you are traveling by personal transport, the address for the navigator: Lutsk district, Tarasovo village, 1 b Lisova St.
Get directions
Home page Doctors Schepko Evgeniya Volodymyrivna

Schepko Evgeniya Volodymyrivna

Obstetricians and gynecologists, fertility specialist. Doctor of higher category
Experience: 16 years feedback number: 2
diplomas and certificates
history

Education: She graduated from the Dnipropetrovsk Medical Academy, completed an internship in the specialty "obstetrician-gynecologist" on the basis of the Department of Obstetrics and Gynecology of the Volyn Regional Maternity Hospital in Lutsk. Has certificates in specializations: "Reproductology", "Hysteroscopy", "Colposcopy". Professional experience: For 8 years she worked as an obstetrician-gynecologist in a district hospital. Since 2011 she has been working as an obstetrician-gynecologist-reproductologist at the Bogoliuby Reproductive Medical Center. Internship abroad, conferences and seminars: She underwent advanced training at the courses of technical improvement “Reproductive health of the family. Infertile marriage "in the scientific center of obstetrics and perinatology named after V.I.Kulakova, Moscow (2013 and 2014). She passed refresher courses "Fundamentals of Reproductology", "Ultrasound in Obstetrics and Gynecology", "Fundamentals of Hystero- and Laparoscopy in Obstetrics and Gynecology". In 2015, she participated in the Clinical observation program in Lubeck, Germany under the guidance of Prof. Griesinger (Germany) and Prof. Blokel (Belgium). She took part in the international conference on assisted reproductive technologies - innovations, unique research, which was conducted by Felipe Velasques (Brussels, Belgium) and prof. Anat Safran (Tel-Aviv, Israel), 2016 Lviv. She took an active part in discussions and seminars conducted by Prof. Peter Humayden (Denmark, Skive), Prof. Karl Jugend Anderson (Copenhagen), Prof. Nicholas Politsos (Brussels). Took part in the international symposium on reproductive medicine (UARM) Kharkiv 2016. Priority areas of work: Assisted reproductive technologies, hysteroscopy, gynecological endocrinology, prevention and treatment of gynecological diseases, monitoring of pregnant women. She has a full range of assisted reproductive technologies, hysterosalpingography (assessment of the patency of the fallopian tubes), conducts colposcopy and ultrasound diagnostics, monitors pregnancies, including those that occurred after in vitro fertilization.

Катерина 2024-02-13
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, які обстеження треба пройти і які аналізи здати, щоб дізнатися чи можу мати дітей?
Катерино, сплануйте свій візит до репродуктолога на 21 день місячного циклу. Перелік діагностичних тестів Вам надасть лікар, виходячи із даних Вашого анамнезу. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Світлана 2024-02-12
Добрий день, скажіть маю проблеми з мочовим,відчуття недокінця іипорожнений сечовий міхур,робила УЗД мочового і аналіз сечі був добрий,але зараз часто періодичний біль внизу живота,що порадите до кого мені найперше записатися,до уролога на УЗД матері,чи просто перше до вас?
Світлано, якщо Ви вагітна, то Вам варто з приводу описаних проблем звернутися до гінеколога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

2024-01-20
Доброго вечора чи можна робити тест на вагітність на другий день після полового акту
Так швидко робити тест немає сенсу, оскільки рівень хоріонічного гонадотропіну в сечі буде ще недостатнім для діагностики вагітності. Ви можете скористатися високочутливим аптечним тестом, який показує результат уже на 8 день після запліднення.
Was this information useful for you?

Каріна 2024-01-13
Добрий день я на родила 8 жовтня а місячних немає а дітині 3 місяці вже
Каріно, якщо Ви годуєте дитину грудьми, то це - нормально.
Was this information useful for you?

2023-10-10
Доброго дня. В мене сталася вже друга завмерша вагітність?Хочемо вияснити причину.Коли краще записатися до лікаря,якщо чистка відбулася тиждень тому?
Ви можете записатись коли Вам зручно, принципового терміну, який потрібно перечекати нема.
Was this information useful for you?

Вероніка 2023-10-02
Цикл місячних 35 днів. Це нормально?
Так, Вероніко, це варіант норми.
Was this information useful for you?

2023-08-29
Доброго вечора, після пологів 8 місяців, іще нема менструації, чи це нормально?
Так, якщо Ви годуєте дитину грудьми.
Was this information useful for you?

Тетяна 2023-07-18
Доброго дня з чоловіком ніяк не получається завагітніти
Тетяно, Вам варто разом із чоловіком прийти на очну консультацію до репродуктолога. Вам слід спланувати візит на 21 день місячного циклу, а чоловікові поідготуватися до здачі спермограми - не вживати алкоголю та медикаментів, не відвідувати сауну та не жити статевим життям 5 днів до здачі аналізів. Приходьте натще. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Аліна 2023-04-04
Доброго дня, 1,5 роки неможу завагітніти. З чоловіком хочемо звернутись до Вас на прийом. На який день менструального циклу краще планувати візит. Дякую?
Вам варто запланувати візит на 7-10 день місячного циклу.
Was this information useful for you?

Аня 2023-04-02
Якщо на телефон не прийшли аналізи можна до вас приходити без них, чи будуть вони у вас.
Аня, якщо Ви здавали у центрі аналізи, то вони будуть у нас.
Was this information useful for you?

Іванна 2023-02-11
Доброго дня. Скажіть будь ласка, два місяці тому народила дитину, дитина була на змішаному годуванні. Зараз ще є молоко у грудях але почався менструальний цикл. Цікавить таке питання, чи можна ще відновити годування груддю чи вже не можна.
Можна сповбувати, Іванно. Гарний ефект може дати використання електричного молоковідсмоктувача. Щоб збільшувати лактацію, Вам слід сціджувати груди повністю. Тоді молоко почне прибувати. Вручну цього досягти важко.
Was this information useful for you?

Наталія 2022-07-28
Доброго дня Євгенія Володимирівна. Мені 37 років в мене виявили по передній стінці в нижньому сегменті субсерозний фіброматозний вузол 60*56мм. і по задній стінці інтрамуральний фіброматозний вузол 22мм. Вони ростуть і я б хотіла їх видалити. Скажіть будь ласка чи зараз ви робите такі операції? Скільки це приблизно буде коштувати і скільки часу займе? Дякую
Доброго дня. Так, у нас в клініці проводяться такі операції, фіброматозні вузли видаляються лапароскопічно. Вартість операції 18900 грн, плюс наркоз 5915 грн. Приїжаєте на консультацію, здаєте необхідний перед операцією перечень аналізів, разом з лікарем плануєте дату проведення операції. На операцію приїжджаєте після обіду напередодні дня операції і наступний день після операції виписуєтесь додому.
Was this information useful for you?

Валентина 2022-06-05
Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи лікуєте ви кандиломи на жіночих статевих органах? Як що так, то чи можна із своїми аналізами до вас прийти на консультацію? Маю загальні аналізи кольпоскопія та генотипування ВПЛ на 28 типів. І що ще потрібно, та як себе до огляду підготувати?
Так, Валентино, у центрі Ви можете видалити кондиломи та звернутися до нас із своїми аналізами. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Юля 2021-11-13
Доброго вечора. У мене було два поліпа у матці. Видалили зішкрібанням( хоча домовлялися за гістероскопію). Зараз переживаю, щоб не було знову, скрізь відгуки, що після зішкрібання можуть ще появитися.
З Вашого допису ми зрозуміли, що це Ви робили не у нас. Гістероскопія краще за вишурібання не стільки тому що менший ризик рецидиву, а тому що під час гістероскопії вся процедура робиться під спостереженням через камеру і лікар бачить, що саме робить і робить прицільне видалення поліпа, а не всліпу вишкрібає весь ендометрій. В сліпу більший ризик пошкодити ендометрій.
Was this information useful for you?

Наталія 2021-08-26
Доброго дня.Дитина 10 років почалися місячні (мазалось)днів 7.Потім ніби перестало і через декілька днів те ж саме.Що нам робити звертатись до лікаря чи воно так має бути.Буду вдячна за будь яку відповідь
Наталіє, Ви разом з дочкою можете звернутися на прийом до дитячого гінеколога. Запис на консультацію - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Наталія 2021-08-07
Добрий день. Мені 46 років. Маю 3 дітей. Але вийшла заміж і хочемо з чоловіком спільну дитину. До грудня 2020 року були регулярні місячні. В січні був збій на місяць. Перевірка в гінеколога показала фолоікулярну кісту. Потім місячні два цикла були вчасні. Зараз знову збій вже на два місяці. На узі показало, що кісти вже немає. Здавала аналізи на гормони. Показали: фсг-107;лг-25,9;пролактин-9.13;прогестерон-0,279;кортизол-15,0;тестостерон-0,12;антимюллерів гормон-0,08. Чи є шанс завагітніти?
Наталіє, Вам варто звернутися на прийом до репродуктолога разом із чоловіком. Чоловікові слід підготуватися до зачі спермограми: не жити статевим життям, не вживати медикаментів, не відвідувати сауну 5 днів до здачі аналізів. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Вікторія 2021-05-23
Доброго дня . Євгенія Володимирівна . Мені 32 роки . Ми з чоловіком 4 роки не маємо дітей . Два роки я не вагітніла . Двоє пройшли всі потрібні обстеження в перинатальному центрі у Луцьку . Виявили лише проблеми у мене з щитовидною залозою. Діагноз (аутоімунний териоїдит), дуже високі антитіла до Тиреопиреоксидази. Далі я звернулась до ендокринолога Табачак для лікування . Пролікувалась пів року, після чого вперше завагітніла. Нічого не турбувало, в 6 тижнів стався викидень , плід сам вийшов , була кровотеча , болі . Лежала в лікарні робили вакумну аспірацію. Потім в березні 2021 знову завагітніла . Приймала вітамін Д2000, йодомарин200, фолієву 500 (все ,що призначив ендокринолог). Нічого не турбувало лише токсикоз . Стала на облік у перинатальний було 9 тижнів вагітності , як взнала про вагітність на 4 тижні зробила аналіз хгч і аналіз ттг, все було у нормі . Далі здала інші аналізи призначені лікарем- гінекологом : крові , сечі , все в нормі .Через три тижні прийшла на УЗД , сказали відсутність серцебиття ембріону . Поставили діагноз завмерла вагітність у першому триместрі (10-11 тижнів ). 14.05.2021 зробили вискоблювання. Плід відправили на гістологію. Результат буде з понеділка . Скажіть будь ласка як бути далі? . Не впевнена , що нам хтось допоможе . Натомість фраза :" Так буває" нас не влаштовує , або готуйтесь і пробуйте через пів року. Можливо після постановки правильного діагнозу пролікуватись, підготуватись до вагітності , завагітніти , виносити і народити ? До цих двох вагітностей ніколи вагітною не була , абортів не робила .
Вікторіє, Вам необхідно пройти спільні з чоловіком обстеження. На індивідуальну консультацію до Євгенії Володимирівни Ви можете записатися за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Ірина 2021-05-12
Доброго дня! Чи можна до вас звернутись з проблемою нетримання мочі.
Так, Ірино, можна. Попередній запис на консультацію до спеціалістів центру - за номерами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Дана 2021-03-20
Доброго дня. У мене невеликий термін вагітності (3-4 тижні). Почалися темні виділення. Я звернулася до гінеколога,здала аналізи, УЗД. Лікар мені призначила деякі препарати та відправила додому. Минув тиждень, виділення не зникли. Чи потрібно мені звертатися до іншого лікаря?
Так, Дано, звичайно. Якщо запропонована Вашим лікуючим лікарем терапевтична стратегія не дала результатів, Ви маєте повне право звернутися до іншого лікаря. Ви можете звернутися до наших спецалістів. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Надія 2021-03-18
Доброго дня чи можете ви мені допомогти ми з чоловіком не можемо завагітніти вже 3 роки після викидишу хотіли б пройти обстеження у вас і можливо лікування
Перш за все, Вам потрібно буде здати: чоловікові - спермограму ( підготовка: не вживати медикаментів, алкоголю, уникати відвідування сауни, утримуватись від статевого життя 3 дні до здачі аналізу), дружині ( аналізи на гормони, найкраще здавати на 21 день менструального циклу, аналізи на інфекції, мазки, та узд гінекологічних органів) і консультація гінеколога-репродуктолога. Це обов‘язкове первинне обстеження, воно займає один день, виходячи з отриманих результатів обстеження можна буде або призначити лікування або, за необхідності, зробити додаткові обстеження.
Was this information useful for you?

Діана 2021-03-15
Доброго дня чи може заберемити дівчина якшо перший раз було без призирватива али притому шо до кінця не було до ведино і сперма не потрапила в дівчину
Так, Діано, можна.
Was this information useful for you?

Іванна 2021-03-11
Скажіть, яка вартість встановлення спіралі мірена
Введення маткового контрацептиву (без вартості маткового контрацептиву)- 610 грн.
Was this information useful for you?

Євгенія 2021-03-10
Доброго дня. Мені 30 років, маю 2 дітей. Під час останнього огляду у лікаря та УЗД виявлено гідросальпінс лівосторонній розміром 14* 60 мм. Чи є можливість консервативного лікування без операції? Дякую
Євгеніє, якщо гідросальпінгс задавнений, то операція необхідна.
Was this information useful for you?

Ігор 2021-02-26
Як правильно вилікувати повторне утворення папілом на шийці матки. Рік тому видалили хірургічним втручанням і маємо повторну появу папілом. Підскажіть як із цим боротись?
Ігоре, з приводу проблеми слід звернутися на індивідуальну консультацію до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Анастасія 2020-12-04
Доброго дня. Чи можна дізнатись особистий номер цього лікаря? Проходимо процедуру ЕКЗ у вашій клініці і у нас виникли деякі запитання.
Анастасіє, з цього приводу зврніться до працівників рецепції центру за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Наталя 2020-12-01
Доброго дня.На процес інсемінації чи може впливати кіста на яєцнику?
Наталіє, це залежить від виду кісти.
Was this information useful for you?

Alia 2020-11-23
Чи можна до вас звернутись,?неможу завагітніти після викидня пройшло вже 6 місяців...
Так, можна. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Ліза 2020-11-08
Дуже сильні білі виділення. Що це може бути?
Лізо, для діагностики проблеми Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Горбач Олеся 2020-09-21
Доброго вечора, два місяці тому проведена гістероскопія у вашій клініці, зараз приймаю препарат Візан, чи можу я відвідувати сауни, чани їдучи на відпочинок? Спасибі
Так, можете.
Was this information useful for you?

Валентина 2020-09-21
Доброго дня. Підкажіть будь ласка орієнтовану вартість жіночої стерилізації.
Лапароскопічна стерилізація жінки - кліпування труб (все включено, окрім анестезії) коштує 12 663 грн.
Was this information useful for you?

Анна 2020-09-08
Доброго ранку, скажіть якщо сильний біль у одній молочній залозі перед місячними раніше був сильний біль у двох молочних залозах два тижні перед місячними це не є нормою?
Ганно, для діагностики проблеми Вам слід звернутися на очну консультацію до мамолога. Онлайн ми не можемо діагностувати. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Карина 2020-09-02
Доброго дня. Підкажіть,будь ласка,затримка місячних 3 тижні, тест негативний, що це може бути?
Карино, це може бути, наприклад, гормональний збій. Для точного вияснення причин проблеми Вам слід звернутися на огляд до гінеколога, зробити УЗД органів малого тазу.
Was this information useful for you?

Надія 2020-08-31
Доброго дня! 17.07.2020 року в мене стався викидаш на 10 тижні вагітності. Плід сам вийшов без хірургічного втручання. Сьогодні 31.08.2020 і в мене досі немає місячних.. Скажіть будь, чи варто мені хвилюватися ( бо я читала що після викидаша цикл має початися за 21-35днів, а в мене вже пройшло 45))дякую
Надіє, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога для діагностики проблеми. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Юлія 2020-08-01
Доброго дня, ми з чоловіком вже два роки не можим завагітніти, у мене не регулярний цикл місячні йдуть регулярно тільки якщо приймаю гормони, а так через 3-4місяці,у мене є одна дитина від першого чоловіка, коли краще до вас приїхати на прийом на 21день циклу чи не чекати його?! Як підготуватися до прийому та яка орієнтовна вартість? Дякую!
Юліє, для початку Вам із чоловіком слід записатися на очну консультацію до репродуктолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Ви маєте підготуватися відповідним чином. Чоловік здаватиме спермограму, тому він не повинен вживати медикаментів, алкоголю, не жити статевим життям та не відвідувати сайну 5 днів до здачі аналізу. Ви ж маєте спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналіз на гормони репродукції. Приходьте в центр натщесерце. Орієновна вартість діагностики та прийому - 2000 грн.
Was this information useful for you?

Галина 2020-07-27
Чому болить мені у середині нижче живота?
Галино, для діагностики проблеми зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Анна 2020-07-12
Записуватись на прийом для обстеження з приводу безпліддя варто на 21 день циклу незалежно від його тривалості. Чи якщо цикл 24-26 днів, доцільніше на день два раніше? Дякую.
Так, Ганно, можна на і два дні раніше. Така розбіжність особливої ролі не грає.
Was this information useful for you?

Богдана 2020-06-08
Доброго дня! Мені здається,що у мене підвищений тестестерон,так як присутнє темне волосся по всьому тілі і у великій кількості. Місячні регулярні,овуляція теж.
Богдано, Вам слід здати аналізи на гормони на 5 - 7 день місячного циклу та звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Юлія 2020-06-04
Доброго дня! Яка ціна у Вас лікування ерозії шийки матки?
Юліє, вартість лікування залежить від методу та об'єму проблеми, які визначає лікар після огляду. Радіохвильова коагуляція (РХК) коштує 1 000 грн.
Was this information useful for you?

Ольга 2020-04-29
Доброго дня!!! Дуже хочемо діток з чоловіком. 1,5 року нічого не виходить. Чи можна записатися на прийом до лікаря?? Чи працюєте під час карантину? Як підготуватися до прийому???
Ольго, так, центр працює під час карантину у звичайному режимі. Для початку Вам із чоловіком слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми: не жити статевим життям, не вживати алкоголь та медикаменти, не відвідувати сауну 5 днів до здачі аналізу. Вам слід спланувати візит на 21 день місячного циклу. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Анна 2020-04-23
А скільки коштуватиме консультація з лікарем гінекологом???
Консультація лікаря-акушер-гінеколога 240 грн Огляд лікаря-акушер-гінеколога 115 грн
Was this information useful for you?

Анна 2020-04-22
Доброго дня, хотіла б спитати у мене не регулярні місячні,спочатку їх небуло взагалі, а коли у 18 років звернулася до лікаря то призначали різні гормони тоді все було добре потім лікар сказала що треба зупинити прийом гормонів і після того коли я непила ніяких ліків у мене були місячні може разів два, і з часу коли були останні місячні минуло більше року, попередньо лікарі поставили діагноз первинна амонарея, скажіть будь ласка чи можливо якось усе це стабілізувати і щоб із здоров'ям усе було добре?
Ганно, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога, візьміть із собою результати обстежень. Онлайн ми не надаємо терапевтичних рекомендацій. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Лена 2020-04-12
Добрий день) в мене затримка місячних 5 день, а тест робила на 3день затримки результат був негативний( Нечого не болить симптомів ніяких немає Що робити і що думати незнаю Дякую за відповідь)
Олено, щоб розвіяти свої сумніви, Ви можете скористатися ще одним високочутливим аптечним тестом, який показує результат уже на 8 день запліднення, або здати кров у нашому центрі на хоріонічний гонадотропін.
Was this information useful for you?

Ольга 2020-03-26
Добрий день! Чи може Гонорея проявитись через 1 рік після зараження? Чи є постійний понос, жовтуваті виділення, збільшення лімфовузлів, висипання на тілі симптомом гонореї?
Ознаки захворювання: болюче сечовипускання; гнійні виділення; набряк тканин. Інкубаційний період захворювання - до 10 діб. Для діагностики проблеми Вам слід звернутися на очну консультацію до спеціаліста. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Олена 2020-03-16
Доброго дня, недавно почала статеве життя. Зараз почались місячні і з'явився свербіж, а також біль, особливо при сечовиділенні. Є підозри молочниці, якщо не чогось гіршого. Чи можна звернутись до вас з такою проблемою і скільки коштуватиме консультація?
Так, Олено, можна. Консультація лікаря-акушер-гінеколога -240 грн. Огляд лікаря-акушер-гінеколога - 115 грн. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Олена 2020-02-23
Доброго дня, плануємо вагітність, хочу до Вас на обстеження. Скільки орієнтовно може коштувати обстеження і аналізи і чи можливо це все пройти за день?
Так, Олено можливо. Сплануйте візит на 21 день місячного циклу. А чоловік має підготуватися до спермограми: не вживати алкоголь та медикаменти, не мастурбувати і не жити статевим життям, не відвідувати сауну за 5 днів до обстеження. Приходьте натще. Орієнтовна вартість - 1500 - 2000 грн.
Was this information useful for you?

Тетяна 2020-02-22
Кожного місяця під час овуляції я відчуваю з однієї сторони біль яка минає за день або 2. І в той же час сильне взуття. Знеболюючі допомогають частково чи нє є це порушенням.
Тетяно, під час овуляції можуть мати місце больові відчуття. Проте для діагностики стану та виявлення можливих порушень Вам слід звернутися на очну консультацію до гінколога. Онлайн ми не діагностуємо. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на ссайті.
Was this information useful for you?

Юлія 2020-01-26
Доброго дня! Я робила у вас гістероскопію 16.01, менструація повинна була бути 11.02 але почалась 26.01. Після операції пропила антибіотик та приймаю Візан. Скажіть це нормальне явище чи слід звернутися до вас?
Юліє, Вам слід звернутися до лікуючого лікаря. Можливо це не місячні, а мажучі виділення на фоні прийому препарату.
Was this information useful for you?

Мар'яна 2020-01-24
Добрий День .на якому тижні можна побачити стать дитини ....буду вдячна за відповідь.
Стать плода можна визначити на 18 - 22 тижні вагітності.
Was this information useful for you?

Іра 2020-01-21
Доброго дня, мали місячні початися 1 січня, почалися, 6 але не звичайні, через 2 тижні в суботу після обіду почалося мазатися поїхала на приймальні гінеколог подивився, нічого толкового крім що ви вагітна, але чи маткова чи позаматкова неясно! Типу приходьте в понеділок, в неділю почалися так як місячні і ідуть 3й день, що краще зробити?
Ірино, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Онлайн ми не можемо діагностувати проблему. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Анна 2020-01-09
Доброго дня! місячних немає з вересня 2019 і по 08.01.2020 тобто по сьогодні і я зробила тест і показав 2 смужки і мені потрібно ставати на учот так як я відчуваю рухи у животі.но я ні разу не була у гінеколога що мені очікувати на прийомі у гінеколога ?! розкажіть будь-ласка дуже потрібно
Ганно, про консультацію у гінеколога Ви можете почитати у однойменній статті на нашому сайті. Перейдіть за посиланням: https://bogolybu.com.ua/ua/article/consgynecologist/
Was this information useful for you?

Оксана 2019-12-26
Добрий вечір, місячні відсутні з червня, круглий живіт росте, відчуваю ворушіння а узд не показує вагітність. Що це може бути?
Оксано, можна припустити, що збільшення живота визначається газоподібним розтягуванням, надлишком жиру, вираженим поперековим лордозом і затримкою калових мас. Суб'єктивне відчуття рухів плода пов'язане зі скороченням мускулатури черевної стінки або кишковою перистальтикою. Ця симптоматика характерна для уявної вагітності. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога для діагностики проблеми.
Was this information useful for you?

Іванка 2019-12-17
Доброго дня, скільки коштує стерилізація маткових труб з використанням кліпів?
Лапароскопічна стерилізація жінки – кліпування труб (все включено*, окрім анестезії) - 10 300 грн.
Was this information useful for you?

Лена 2019-12-12
Доброго дня ! Хотим с мужем деток очень сильно но не как не можем у него азоспермия.,у меня эндометриоз кисты ...какие есть шансы и что можете посоветовать? Цена услуг?Спасибо !
Олено, Вам слід звернутися разом із чоловіком на очну консультацію до репродуктолога центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. З огляду на Ваш анамнез та результати обстежень, спеціаліст зможе зробити висновки про Ваші шанси на вагітність та доцільність використання тих чи інших допоміжних репродуктивних технологій.
Was this information useful for you?

Андрій 2019-12-10
Яка ціна Еко у вас?
Андрію, орієнтовна вартість - 50000 грн.
Was this information useful for you?

Ольга 2019-11-15
Доброго дня. Якщо після пологів не можна схуднути ( дієти, правильне харчування не допомагають, спорт зал не варіант, маленькі діти)гв завершене,то до Вас потрібно звертались, щоб вияснити причину?
Ольго, у штаті центру немає ендокринолога. Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63, +38 (066) 898-76-76.
Was this information useful for you?

Микола 2019-11-04
ДОБРИЙ ДЕНЬ УМЕНЯ ТАКОЙ ВОПРОС В СПЕРМЕ КРОВ
Миколо, окремі епізоди гематоспермії зустрічаються у 15% сексуально активних чоловіків. Здебільшого причиною цього є механічне ушкодження судин в області статевих органів. Якщо у Вас спостерігатиметься і надалі таке явище (на протязі двух тижнів), слід звернутися на очну консультацію до уролога для вияснення причин.
Was this information useful for you?

Ольга 2019-10-28
Доброго дня, у мене непрохіднісьть однієї труби друга частково похідна, полікістоз яйників, скільки коштує лапароскопія щоб все це виправити? До змоги завагітніти.
Лапароскопічна операція на додатках (все включено, окрім анестезії) коштує від 13 330 грн, що залежить від складності операіції.
Was this information useful for you?

Дарія 2019-10-23
А ви робите аборт?
Ні, Даріє, абортів у МЦ "Боголюби" не роблять.
Was this information useful for you?

Іра 2019-10-20
Доброго дня,в мене виявили кісту на яїчниках, скажіть будь ласка чі я можу приїхати до вас на обстеження?
Так, Ірино, можете.
Was this information useful for you?

Ліліч 2019-10-17
Подразнення і печіння в піхві після статевого акту інфекціі немае чому воспаляється взід в пізву статеві губи що робити
Онлайн ми не в змозі діагностувати причину Вашої проблеми. Зверніться на огляд до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Оксана 2019-10-04
Добрий день!Була у вас на прийомі....призначили мені Алактин,але в наших аптеках його не має,в аптеці придлагають Достинекс,кажуть що це те саме.Можна брати ,чи шукати Алактин?
Оксано, і у "Алактина", і у "Достінекса" та сама діюча речовина - каберголін. Це аналогові препарати.
Was this information useful for you?

Ярина 2019-10-02
Доброго дня з чоловіком 5 років немає діток, я правельно попасти на прийом
Ярино, Ви разом з чоловіком можете звернутися на консультацію до нашого репродуктолога. Плануйте візит на 21 день місячного циклу. Ваш чоловік має підготуватися до здачі спермограми: за 5 днів до обстеження не вживати алкоголь та медикаменти, не жити статевим життям та не відвідувати сауну. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Яна 2019-08-14
Доброго дня!Хочу запитати,чи лікуєте ви папіломи на статевих органах?
Так, Яно. Видалення папілом/ кератом/ гемангіом радіоножем Surgitron DF 120 (до 10 шт 1 см.) коштує 575 грн.
Was this information useful for you?

Яна 2019-08-14
Підшкірні білі дрібні прищики на великій статевій губі - це папіломи?
Яно, важко сказати, не бачачи. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога для діагностики проблеми. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Люда 2019-08-03
Добрий день! У мене таке запитання, що це може бути коли, я ходжу в туалет по маленькому, то після сечовиділення спостерігаю кров.
Людмило, онлайн ми не можемо визначити причину проблеми. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога чи уролога, пройти огляд, здати аналіз сечі та УЗД органів малого тазу. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Славинська Віка 2019-07-31
Доброго вечора , мені 18 і під час статевого акту виникає кров , скажіть з чим це пов’язано і що робити , будь ласка
Вікторіє, для визначення причини проблеми Вам слід пройти огляд у гінеколога, зробити УЗД органів малого тазу.
Was this information useful for you?

Олена 2019-07-28
Добрий день. Чи можна пройти обстеження з дівчинкою-підлітком 15 р.? Хто підлітковий гінеколог?
Олено, у нас немає педіатричного напрямку.
Was this information useful for you?

Наталія 2019-07-17
Доброго дня. Живемо з чоловіком 5 років не маємо дітей, останні 3 роки лікуватись але без рерультатно . Мені поставили діагноз полікістоз яєчників надлишок чоловічих гормонів по аналізах при зрості 160 вага 76кг. У чоловіка 16% активно рухливих по спермограмі . Завагітніти можна лише за допомогою ЕКО?
Наталіє, це питання Вас слід обговорити індивідуально на очній консультації у репродуктолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Візьміть із собою результати обстежень, які у Вас є.
Was this information useful for you?

Тетяна 2019-06-14
Доброго дня! Діагноз- безпліддя. У 2016 р. була позаматкова вагітність, вирізали ліву трубу. В який період місячного циклу звернутись до Вас на консультацію?
Тетяно, Вам слід спланувати свій візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. В центр приходьте натще.
Was this information useful for you?

Аліна 2019-05-23
Скажіть, будь ласка,чи можна у вашій клініці спостерігати вагітність?Яка ціна такої послуги і чи може нею скористатись не місцева жителька?
Аліно, у центрі вагітність не спостерігають, Ви маєте стати на облік по вагітності за місцем проживання. Проте, якщо є така потреба, Ви можете консультуватися з лікарям центру.
Was this information useful for you?

Оксана 2019-05-10
Мені 34р.маю трьох дітей,але ніколи не було оргазму.
Оксано, Вам слід звернутися на очну консультацію до сексопатолога, психотерапевта.
Was this information useful for you?

Ася 2019-05-03
Добрий день,намагаємось завагітніти півроку.аби не затягувати,підкажіть коли краще записатись на консультацію,в який день циклу ?
Асю, записуйтеся на 21 день місячного циклу, а чоловік нехай підготується до здачі спермограми: не вживати медикаментів, алкоголю, не жити статевим життям 5 днів до здачі аналізу. Приходьте в центр натще.
Was this information useful for you?

Лідія 2019-04-17
Доброго дня. Вже 2 роки не можу завагітніти. Діагностували аденоміаз матки та гідросальпінгс чи може бути причиною це та чи є взагалі можливісь з цим завагітніти?
Лідіє, так, звичайно, ці захворювання можуть бути причиною проблем із зачаттям. Вам слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога та пройти відповідне лікування. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Ольга 2019-04-17
Добрий день) була завмерла вагітність,виявили мутацію фолатного циклу,чи це може бути причиною, чи вона лікується і чи є шанс стати батьками?
Ольго, у Вашому випадку необідна консультація генетика. На жаль, у штаті центру такого спеціаліста немає.
Was this information useful for you?

Тетяна 2019-04-17
Призначаєте гормональні контрацептиви?
Так, Тетяно, з цього приводу Ви можете зветнутися до гінекологів центру.
Was this information useful for you?

Мирослава 2019-04-07
Доброго дня)Я лікуюсь у вас. У мене була гістероскопія і 5 уп. Візану. Після цього 3 місяці місячні ішли добре, на 4 місяць зараз вже 10 днів затримки,тест нічого не показує. Коли мені правильніше до вас записатися, чекати місячних і на 21 день чи приїхати по можливості?
Мирославо, таке явище може мати місце. Проте краще перевіритися. Запишіться на зручний для Вас день.
Was this information useful for you?

Ольга 2019-02-22
Доброго дня ! Мене звати Оля.Вже 5 років борюся з відсутністю місячних.Мені 30 рків. Лікувалася У Тернополі сказали збій гормонів. Коли приймаю гормональні то місячні є ,тільки перестаю і них немає.
Ольго, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. При бажанні Ви можете звернутися на консультацію до наших фахівців.
Was this information useful for you?

Людмила 2019-02-20
Доброго дня! Місячні почалися на 17 день циклу (такого раніше не було). Щоб обстежитися чи проконсультуватися коли до Вас краще записатися на прийом - відразу чи почекати якогось конкретного дня циклу?
Людмило, аналіз крові на статеві гормони краще робити на 21 день місячного циклу. Проте проконсультуватися та пройти огляд Ви можете в будь-який час, (не під час місячних, звісно).
Was this information useful for you?

Юля 2019-02-19
Привіт. Як підготуватись до аналізів перед майбутньою інсемінацією?
Юліє, схема підготовки індивідуальна, її Вам повідомить лікар після прийому.
Was this information useful for you?

Ольга 2019-02-04
Доброго дня, при виклику місячних препаратом, це буде впливати на результат гормональних аналізів?
Так, Ольго, це буде впливати на результат.
Was this information useful for you?

Ольга 2019-02-02
Плануємо Еко,18 років безпліддя,чоловіка мала рухливість сперматозоїдів у мене підвищений тестостерон, лікувалися але жодного результату,в який час краще бути на обстеження відносно місячних .
Ольго, Вам варто спланувати свій візит до репродуктолога на 21 день місячного циклу.
Was this information useful for you?

Тетяна 2019-01-25
Доброго дня! Яким способом краще всього лікувати ерозію? Чи можна її заморожувати?
Тетяно, це дещо застарілий метод. Новітнє слово в лікуванні ерозії - радіохвильова хірургія. З приводу підбору найбільш підходящого у Вашому випадку методу, Вам краще звернутися на індивідуальну консультацію до спеціалістів центру.
Was this information useful for you?

Ольга 2019-01-24
Доброго дня. Місячних немає три місяці вагітності немає, була у вас на прийомі місяць назад, потрібно здати аналіз гормонального фону на другий день циклу, можна проколоти інжесту щоб викликати менструацію? Чи вона завадить результату аналізів?
Ольго, онлайн ми не призначаємо лікування. Зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Маша 2019-01-21
Добрий день. Маю з лівої сторони гідросальпінкс. Лікування недопомогло. Незнаю що робити далі.
Маріє, з цього приводу Ви можете записатися на очну консультацію до наших спеціалістів за телефонами, які вказані на сайті.
Was this information useful for you?

Надія 2018-12-15
Добрий вечір. Мені 48 років. По результатам гістології у вересні місяці гіперплазія ендометрія в менопаузі. В грудні місяці по УЗД гіперплазія ендометрія, м ехо 12. призначили краплі тазалок. Скажіть, будь ласка, чи обов'язкове вишкрібання.
Надіє, з цього приводу Вам варто індивідуально звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Наталя 2018-12-08
Доброго вечора!Є проблема,невідомого напрямку...У мене субфебрильна температура,вже 3 місяці.Попередньо встановлений діагноз ЛОРом хронічний тонзиліт.Але проблема в тому,що 2 тижні тому з`явилась температура у мого хлопця.Пройшли всі аналізи крім гінеколога і уролога.Сторонніх інтим стосунків не мали.Чи може бути таке,що у нас якесь захворювання статевої системи?
Наталіє, онлайн ми не можемо визначити причини Вашого стану. Якщо у Вас є підстави підозрювати проблеми в статевій сфері, Ви можете записатися на прийом до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Олена 2018-11-09
Доброго дня! Ми з чоловіком вже більше 5 років пробуємо завагітніти, наразі без результатно. Хотіли б попасти до вас на обстеження і при необхідності пройти лікування. Хочу запитати в який період менструального циклу це краще зробити? І як краще зробити запис?
Олено, запис на прийом здійснюється за телефонами, вказаними на сайті. Вам слід записатися на консультацію до репродуктолога. Чоловік має підготуватися до здчі спермограми: не вживати алкоголю, медикаментів, не відвідувати сауну, не жити 5 днів статевим життям до здачі аналізу. Вам слід спланувати свій візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходьте у центр натще.
Was this information useful for you?

Олена 2018-11-06
Доброго дня!Хочу до вас на прийом, на узд ,щоб аналізи поздавати,але 8 чи 9 мають бути місячні, то може краще після місячних чи не має різниці.Дякую
Так, Олено, різниця є. Існують аналізи, які слід здавати у першу фазу місячного циклу (на 7-8 день МЦ), а є такі, які здаються у другу фазу (на 21 день МЦ).
Was this information useful for you?

Лариса 2018-09-04
Доброго дня. Затримка місячних, зробила тест - позитивний. Чи можна у вас поспостерігатися під час вагітності? Дуже потрібно, бо перший раз (а це вже друга вагітність) завагітніти вдалося завдяки Вам, шановна Євгеніє Володимирівно. Ви тоді вели мою вагітність і тепер у мене є донька. Дякую!
Ларисо, лікарі центру не ведуть вагітність. Вам необхідно стати на облік у жіночій консультації. Проте, якщо у Вас буде бажання чи необхідність проконсультуватися із Євгенією Володимирівною, чи кимось іншим із наших спеціалістів, Ви можете записатися на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Марія 2018-08-04
Доброго дня, скажіть будь ласка, як правильно визначити який саме потрібно здавати аналіз на повторну перевірку наявності ВПЛ? І чи зможу я здати цей аналіз на прийомі у лікаря?
Так, Маріє, можете.
Was this information useful for you?

Оля 2018-07-31
Часто ходжу в туалет. Коли йде сечовипускання, то в кінці різка біль не уретри , а піхви. Лейкоцити 10-15. Буває, що і спину тягне. І затримка місячних.
Ольго, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколого та уролога. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Мартина 2018-07-11
Доброго вечора підкажіть нащод такого питання менструація була ще як у квітні місяці і протягом цього часу нема переживаю бо плануєм з чоловіком вагітність, попередньо була пролікована.
Мартино, зробіть тест на вагітнісь. Якщо тест негативний і місячних немає, Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога для діагностики проблеми та призначення лікування.
Was this information useful for you?

Катерина 2018-06-19
Доброго вечора скажіть будь-ласка мені два тижні назад видаляли поліп ,а сьогодні виділяється кров яні виділення це можуть починатися місячні ?
Катерино, така ймовірність може бути.
Was this information useful for you?

Анна 2018-06-13
Доброго дня! Мене хвилює питання на рахунок білих виділень в піхві читала що є нормою перед місячними але коли я приймаю душ і тільки миюсь милом починається печіння у піхві та почервоніння що це може означати?
Ганно, печіння та почервоніння може бути свідченням запального процесу. В нормі таких явищ не має бути. Для діагностики проблеми Ви можете звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Was this information useful for you?

Ірина 2018-05-03
Доброго дня! Чи лікуєте ви опущення сечового міхура?
Ні, Ірино, такого втручання у нас не проводять.
Was this information useful for you?

Олена 2018-04-16
Доброго дня у мене опущення матки чи можна зробити операцію мені 30років інтимного життя немае є нетримання сечі
Олено, так, можна. Вам варто записатися на консультацію до хірурга за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Ірина 2018-04-16
Доброго дня! Чи має значення день місячного циклу, коли роблять гістероскопію, якщо є підозра на поліп ендометрію?
Ірино, гістероскопію варто робити в дні МЦ, коли уже немає кровотечі.
Was this information useful for you?

Ірина 2018-04-12
Доброго вечора!Два місяці підряд у мене затримка місячних у 9 і 10 днів.Після першої затримки місячні йшли як звичайно,а на другий місяць йшли 4 дні і 3 мазало.Чим це може бути спричинено? Зарання дякую!
Ірино, це може бути спричинено гормональними розладами. Варто здати аналізи на гормональний профіль.
Was this information useful for you?

Альона 2018-04-04
Добрий день! У брата проблеми з щитовидкою! Виписав лікар ліки, але вони не допомагають. Чи коректно я звертаюся саме до Вас??? Чи можете допомогти?
Олено, Вашому братові необхідна консультація ендокринолога. На жаль, у нас в штаті ендокринолога немає.
Was this information useful for you?

Лариса 2018-03-31
доброго дня! Чи можна записатись на гістрорезектоскопію та біопсію? Намагалась записатись на рецепції, на жоден номер трубки не беруть. Яким чином можна записатись до Вас та на яку дату? Дякую!
Ларисо, запис на обстеження чи консультації лікарів центру здійснюється виключно у телефонному режими працівниками рецепції за номерами, які вказані на сайті.
Was this information useful for you?

Аліна 2018-02-19
А через скільки часу будуть готові аналізи на гормони?
Аліно, результат аналізів буде на наступний день.
Was this information useful for you?

Аліна 2018-02-16
Доброго дня!я телефонувала на рецепцію і мені сказали,що у вас не здають аналізи на гормони!Це потрібно робити в будь-якій лабораторії і з результатами приходити до вас! Чи так це?
Аліно, ні, це не так. Вам надали недостовірну інформацію. Ви можете до 12 години натще прийти і здати в центрі аналізи на гормони.
Was this information useful for you?

Оксана 2018-02-15
Доброго дня,чи можна записатися до вас на прийом,на повне обстеження разом з чоловіком,(не можу завагітніти),21 день менструального циклу,виходить 4 березня.
Оксано, зателефонуйте на рецепцію і запишіться на 5 березня.
Was this information useful for you?

Юлія 2018-02-09
Добрий день. Я була на прийомі у гінеколога, турбували білуваті виділення,здала мазки, (мікрофлора змішана) Призначили флуомізин 6,вагілак 10. Мають початися скоро мІсячні. Чи можна ставити під час місячних чи замінити гінофлор 6. Підкажіть, будь-ласка, як швидше відновити мікрофлору?
Юліє, під час сильних менструальних виділень не варто закладати свічки. А мікрофлора з часом відновиться, після проведеного лікування.
Was this information useful for you?

Іванна 2018-01-16
я ставила МІРЕНУ у 2016р. Перед цим робила крео ерозії матки.Зараз на даний час місячних немає і не було.Болі в низу живота і мазня з жовтня місяця.Чи можу я з такою проблемою до вас звернутися і записатися на прийом і чи є цьому вирішення?Чи це норма при МІРЕНІ? Чи можливі результати за один день при приомі у вас в клініці?Я з Ковеля.
Іванно, так, Ви можете звернутися до лікарів нашого центру. Запис на консультацію за телефонами, вказаними на сайті. Якщо запишетесь зранку та приїдете натще, то зможете здати ряд аналізів (за потреби).
Was this information useful for you?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сметана Надя 2023-08-30
Дякую Вам,за вашу працю,тепер умени є миленька квіточка для якої я живу,низький уклін вам
Оксана 2019-08-22
Доброго дня,рік тому в мене була завмерла вагітність ,зараз знову вагітна 5 тижнів ембріональних зробила для себе аналіз на гомоцистеїн 12.4 чи є це відхилення від норми,та ще на 5 тижні перестали боліти груди чи добре це?!
Our partners
Вверх