x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7073 пользователей
Пацієнт2018-04-13
Так і не отримала відповіді, пишу ще раз. Хотіла уточнити чи принципово на який день МЦ робити плазмофорез? Яка вартість процедури і чи потрібно попередньо йти на прийом до лікаря чи здавати якісь аналізи? Мені Петровський В.В. назначив місяць пити Джерело-І, а потім робити плазмофорез. Напряму з лікарем не маю зв'язку, тому пишу тут.
Не принципово, на який день МЦ робити плазмофорез, аби не під час місячних. Ціна 2700 грн. Попередньо іти на прийом не обов'язково.
Была для Вас полезной эта информация?
Дарина2018-04-13
Доброго дня. Робила у вас лапароскопію менше місяця назад. Відновлююсь швидко. Дозволили інтимні стосунки відновити через 14днів, ми почекали 18. Після перших актів почалися болі справа внизу живота, схоже як яєшник. Чи можуть болі бути пов'язані з відновленням інтимного життя, чи треба починати турбуватися на рахунок запалення? І якщо я приймаю Візан, чи можна проставити свічки Гексікон?
Дарино, це пов'язано із статевим життям. У Вашій ситуації в свічках немає потреби.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2018-04-12
Доброго дня! Мені 40 років, не народжувала, абортів не робила. При плановому огляді в гінеколога поставили діагноз фіброміома (інтрамуральні фіброматозні вузли, 7 шт, розмірами 20-30 мм та по передній стінці інтрамуральний фіброматозний вузол розміром 71*57 мм, що деформує порожнину матки). Мене нічого не турбує і не болить, але сам факт наявності фіброміоми насторожує. Радять у вас в центрі провести операцію з видалення хоча б найбільших вузлів. Скільки орієнтовно коштуватиме операція і як довго мені після неї слід у вас пробути? Дякую.
Оксано, Вам можна видалити усі вузли одночасно лапароскопічним методом і зберегти при цьому матку. Перебування в центрі - 1-2 дні. Вартість близько 16000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2018-04-12
Доброго дня.Якщо заморозити ембріони на майбутнє,то як відбувається запліднення в майбутньому і чим відрізняється воно від самого першого Еко?дякую
Запліднення відбуватиметься після ветрифікації ембріонів. Запліднення при кріо практично нічим від першого заплідення не відрізняється. Процент настання вагітностей доволі високий.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2018-04-12
Коли мають наступити місячні після лапараскопії?
Це залежить від виду операції. Зазвичай на протязі місяця - двох.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2018-04-12
У вас приймає проктолог Приймак А.А.?як він завтра приймає?яка вартість?
Ні, Тетяно, не приймає.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2018-04-12
Добрий день!Скажіть будь-ласка чи є у Вашому центрі лікар гастерентеролог?
Ні, Наталіє, немає.
Была для Вас полезной эта информация?
Ольга2018-04-12
Скільки коштує консультація мамолога та чи роблять у вас пункцію?
Вартість консультації мамолога 150 грн. Так, пункцію роблять.
Была для Вас полезной эта информация?
Людмила2018-04-12
Добрий день. Сьогодні була на узі, в мене 35 тиждень вагітності, сказали, що вкорочена шийка матки 2,2 внутрішні вічко закрите. Скажіть чи це може вплинути на передчасні роди
Вкорочена шийка матки може впливати на передчасне настання пологів.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2018-04-12
Доброго вечора!Два місяці підряд у мене затримка місячних у 9 і 10 днів.Після першої затримки місячні йшли як звичайно,а на другий місяць йшли 4 дні і 3 мазало.Чим це може бути спричинено? Зарання дякую!
Ірино, це може бути спричинено гормональними розладами. Варто здати аналізи на гормональний профіль.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (420)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх