x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7072 пользователей
Анна2018-02-28
Скільки у вас коштує припікання лазером ерозії шийки матки і видалення кісти лазером.
Ганно, згідно прайсу вартість лазерної коагуляції шийки матки - 860 грн, дренування кіст шийки матки - 450 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2018-02-28
Доброго дня! Моїй мамі зробили операцію видалення матки і яїчників. Пройшов місяць і біля правого лімфоузла в пахву почала набиратись жидкість. З чим це може бути пов*язано? Дякую.
Ірино, онлайн ми, на жаль, не можемо діагностувати проблему Вашої мами. Їй варто звернутися на очну консультацію до лікаря, який проводив операцію.
Была для Вас полезной эта информация?
Діана2018-02-28
Скажіть будь ласка,що це може бути ,в мене не було інтимного життя цілий місяць,а в мене затримка місячних вже4дні я ж не можу бути вагітною тому що в мене в тому місяці були місячні? Скажіть будь-ласка що це може бути?????
Діано, причини проблеми можуть бути різні, для їх вияснення варто пройти діагностичні обстеженя та огляд у гінеколога. Одними з найпоширеніших причин є гормональний збій, фізичне перенавантаження, стрес.
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2018-02-28
А якщо не було інфекційних статевих захворювань та всього того, що тут в статті перечислено, то чи може бути непрохідність труб? Чи швидше проблема через чоловіка??? Активно рухливих сперматозоїдів у нього 17%.
Катерино, щоб знати напевно причину проблеми, варто пройти повне обстеження сімейної пари. 50% проблем непліддя через чоловічий фактор.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2018-02-28
Добрий день!Чи можна у вас зробити лазерне видалення геморою? І скільки це коштує?Дякую!
Тетяно, у центрі практикують наступні втручання при геморої: латексне лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів - 630 грн та висічення хронічної анальної тріщини лазерним коагулятором - 1 030 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
марія2018-02-28
скажіть будь - ласка у вашу лікарню можна звернутися за допомогою з діагнозом низькодиференційований плоскоклітинний незроговілий рак шийки матки джі3.
Маріє, на жаль, ні. Вам краще звернутися у ВООД.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2018-02-27
Чи є 09.03.2018 робочим днем у вашій клініці?
Так, Світлано, 9 березня - робочий день у центрі.
Была для Вас полезной эта информация?
КАТЕРИНА2018-02-27
Доброго дня! Яка вартість консультація акушера-гінеколога і взяття мазків (Загальна сума), до кого з фахівців краще звернутися по даному питанню, і чи потрібний попередній запис до лікаря чи жива черга?
Катерино, вартість консультації та мазків, згідно прайсу: консультація лікаря-акушер-гінеколога 180 грн, огляд лікаря-акушер-гінеколога 80 грн, повторна консультація лікаря-акушер-гінеколога 150 грн, кольпоскопія 160 грн. Потрібен попередній запис по телефону (номери вказані на сайті).
Была для Вас полезной эта информация?
КАТЕРИНА2018-02-27
Чому я небачу свого питання і відповіді до нього?
Катерино, уточніть, будь ласка, яке саме питання.
Была для Вас полезной эта информация?
Ольга2018-02-26
Доброго дня. Проходила обстеження в Марищук О.В. в результаті чого підтвердився діагноз дисплазії шийки матки (2 місяці вже п'ю краплі протефлазид, пропила курс ще одних таблеток (не пам'ятаю назви) та на даний момент приймаю інєкції циклоферону. Лікар повідомила, що на 6-й день циклу потрібно прийти на лікування дисплазії (лазером) та консультації щодо подальших дій по підвищеному гормону пролактину (пила таблеткиалактин). Проте, наперед день візиту, який залежить від дня циклу неможливо було визначити, і сьогодні по телефону не вдалося записатися на лікування на 02.03.2018 через відсутність вільних місць в лікаря в цей день. Підкажіть, як бути в такому випадку??? Через 3 місяці планую виїзджати на постійне проживання за кордон, хотілося б вже долікуватися в цього лікаря, тим більше, що не знаю, як зараз бути, що пити і як надалі лікуватися....
Залиште номер Вашого мобільного, Вам постараються допомогти і знайти місце для консультації.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (381)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх