x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7072 пользователей
Тетяна2018-02-26
Доброго дня. Скажіть будь ласка скільки коштує післяродова пластика у вас в клініці. І який післярпераційний період не можна сідати.
Тетяно, наші ціни такі: інтимопластика піхви 12 000 грн, інтимопластика малих статевих губ 7 000 грн Не можна сідати 2 тижні.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2018-02-26
Доброго дня! 20 лютого я була на прийомі в Пец Л.А. Вона взяла в мене мазки і зробила УЗД, за усе це я звісно заплатила. Лікар мені сказала чекати результатів на ел. адресу. Дійсно через два дні результати аналізів були готові. З ними я хотіла прийти до Пец Л.А. щоб вона призначила лікування, бо в аналізах пише, що є запалення. Але на рецепції мені сказали, щоб я записувалась на повторний прийом і оплатила цей самий прийом. Скажіть, будь -ласка, чому я повинна оплатити прийом до лікаря, якщо він навіть без огляду?
Юліє, працівники рецепції повідомили Вам інформацію, яка вказана в прайсі центру. Консультація лікаря-акушер-гінеколога 180 грн Огляд лікаря-акушер-гінеколога 80 грн Повторна консультація лікаря-акушер-гінеколога 150 грн
Была для Вас полезной эта информация?
Валентин2018-02-26
Добрий день, я хотівби знати яка ціна по видаленню жировіка на плечі.
Валнтине, вартість даного оперативного втручання від 680 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2018-02-26
Добрий вечір. Планую вагітність,проходила обстеження і був поставлений діагноз "Персистенція фолікула". Лікар призначила пити " Регулон" 21 день. Гормони всі в нормі,місячні регулярні 28 днів. Наскільки доцільно приймати препарат,який пригнічує овуляцію,якщо овуляціі і так нема?
Ірино, онлайн ми не можемо відмінити чи призначити препарат. Якщо у Вас є сумніви щодо доцільності прийому медикаменту, можливо, Вам варто обсудити це з лікуючим лікарем, або звернутися на очну консультацію до іншого фахівця (з результатами своїх обстежень).
Была для Вас полезной эта информация?
наталія2018-02-26
у дитини 7місяуів з народжeння на щоках вугрі чорні крапки як вони виходять після них залишаються шрами як після проколу голкою . воно пройдe чи потрібні якісь мeдикамeнти
Наталіє, Вам варто звернутися з цією проблемою для початку до педіатра. На жаль, у нашому центрі в штаті немає такого спеціаліста.
Была для Вас полезной эта информация?
Ольга2018-02-25
Добрий день! Скажіть будь-яка чи можна у Вашій клініці проконсультуватися у уролога дитині 7 років нейрогенний сечовий міхур?
Ольго, Вам варто звернутися до дитячого уролога.
Была для Вас полезной эта информация?
діана2018-02-25
Чи можу я завагітніти приймаючи пігулки квинол?
Діано, це квинол - це біологічно-активна добавка, яка не являється пероральним контрацептивом.
Была для Вас полезной эта информация?
Даша2018-02-24
Добрий день. Хлопчику 5 років боли пісюнчик зверху над головкою (але не там де крайня плоть) Яка можеть бути причина, і що робити?
Дарино, Вам варто показати дитинку дитячому хірургу чи урологу, щоб діагностувати проблему і визначити шляхи її вирішення.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2018-02-24
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи повинно бути присутнє на підборідді та шеї світлі волоски у дівчини. а то вони в мене є, на шеї трохи довші і на підборідді є, мені здається що вони ростуть але світлі, у дзеркалі якщо близько дуже то їх видно. здавалааналізи на щитовидку все норма, скажіть так має бути чи це проблема, чи я дуже придираюсь до себе
Тетяно, онлайн нам важко відповісти не таке запитання. Якщо Ви були у ендокринолога, здавали аналізи на гормони (і там все впорядку), можливо, Вам варто звернутися на консультацію до косметолога, і цей дефект усувати з допомогою відповідних салонних процедур.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2018-02-24
Доброго дня) таке до вас питання, виділення із статевих органів чи це білі чи це прозорі, постійно, до місячних і після них знову і неприємний кислий запах, більше ніби нічого не турбує крім цього, що це може бути?? І як це вилікувати можна без візиту до лікаря??
Ірино, Вам все ж варто звернутися на очну консультацію до гінеколога для дообстеження та діагностики проблеми.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (381)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх