x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7019 користувачів
тарас2015-03-11
добрий вечір. шо порадити в нас з жінкою нема дітей ? 8 місяців разом.
Приходьте, Тарас, разом з жінкою в центр на очну косультацію до репродуктолога (первинна консультація безкоштовна). Попередній запис по телефону, вказаному на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2015-03-11
Доброго дня, скажіть будь ласка чи це нормально що іде кров під час прийому візану,розпочала приймати після місячних в січні місяці,в лютому місячних не було а зараз мажеться сильно.дякую
Кров'яні виділення під час прийому препарату допустимі, проте якщо ці виділення збільшуються і довготривалі, варто звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
катерина2015-03-10
Доброго дня, "Боголюби". Перш за все хочу подякувати всьому медперсоналу за прекрасне ставлення до пацієнтів та підтримку. 04.03 робила лапороскопію, скажіть, будь-ласка, місячні не почалися (на другий день трішки мазня). Ставлять безпліддя 1 ступеня, 50 % дають завагітніти (через перестимуляцію гормонами яйників). Це мабуть недобре що місячних немає?
Це нормально, Катерина, не переживайте. Цикл згодом нормалізується.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2015-03-10
Скажіть будь-ласка мені приписали таблетки Регулон і сказали щоб приїхала до вас на 20-ті таблетці другої пластинки і я хотіла би знати якщо це получиться субота чи неділя чи можна буде записатись??)
Можна на суботу. У нас чергують лікарі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2015-03-10
Доброго дня!Підкажіть будь ласка, не можу завагітніти природнім шляхом, ще не народжувала, (26 років),яке треба пройти обстеження, щоб дізнатись чи в мене все впорядку, і скільки це коштуватиме???
Перш за все Вам, Наталія, необхідно звернутися на очну консультацію до репродуктолога. Вона безкоштовна. Попередній запис за телефонами, вказаними на сайті. З огляду на Ваш анамнез лікар і призначить необхідні саме Вам обстеження. (Як мінімум, доведеться пройти вагінальне УЗД - 120 грн.)
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександра2015-03-10
Доброго вечора!Підкажіть будь ласка,чи обов'язководо записуватись на прийом до Петровського Вадима Валентиновича.Дякую
Попередній запис обов'язковий до будь-якого лікаря.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2015-03-09
Скажіть будь-ласка, чи можна пройти у вас репродуктивне обстеження чоловіка, і скільки це приблизно коштуватиме
260 грн - вартість спермограми. Первинна консультація репродуктолога - безкоштовна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2015-03-07
Доброго дня. Скажіть будь ласка, у вас можна зробити вакцину від краснухи, і через скільки часу після неї можна вагітніти?
Ні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександра2015-03-06
Доброго дня! Підкажіть будь ласка скільки коштує лапараскопія фіброми матки(розміри 55*33*39) і як записатись на операцію я із Рівного. Мені 29років, ще не родила, дуже хочу стати мамою. Дякую
7500грн. Запишіться по телефону, вказаному на сайті, до Петровського Вадима Валентиновича.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2015-03-06
Доброго дня!Пишу вам ще раз.Чула про те що вагітним жінкам у яких резус фактор (-) потрібно робити якийсь укол,щоб не виник резус конфлікт з дитинкою.У чоловіка резус (+).Чи правда це і якщо так то коли це варто робити?
Такі уколи роблять. Нажаль, Юлія, у нашому центрі не спостерігають вагітних, тому Вам треба звернутися у жіночу консультацію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (174)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх