x
Підписатись на статті
x
АНАЛІЗ СПЕРМИ
Підготовка до здачі аналізу
  • Утриматись від статевого контакту, мастурбації та орального сексу протягом 2-3 днів перед здачею аналізу сперми
  • Рекомендовано не вживати спиртних напоїв щонайменше 5-6 днів та протягом 3-4-ох тижнів не приймати антибіотиків та обмежити або припинити паління
  • Не відвідувати сауну або приймати гарячі ванни за 5-6 днів перед здачею аналізу
  • Забір матеріалу проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті та в стерильний стакан для здачі сперми
  • Перед забором сперми обов’язково миють руки та проводять туалет зовнішніх статевих органів. Чоловікам необхідно «оголити» голівку статевого члену та провести її ретельний туалет. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника. Рекомендовано використовувати звичайну воду без мила та інших миючих засобів. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника
Забір матеріалу

Проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті. Після забору уточнити в пацієнта чи був зібраний весь еякулят.

Транспортування матеріалу

При здачі сперми вдома, останню необхідно доставити в лабораторію протягом 20-30 хвилин після еякуляції при температурі тіла 37 °С

Зберігання матеріалу

Сперму зберігають при кімнатній температурі щонайбільше протягом однієї години

Інформація була корисною для: 7004 користувачів
Ольга2014-12-12
Доброго дня! Ми з чоловіком стараємось завагітніти 3 місяці. Я визначала день овуляції тестами, але поки нічого не виходить. Ми обоє хотіли б записатись на прийом і повністю обстежитись. В який період це краще зробити? І як підготуватись?
Запишіться до Петровського Вадима Валентиновича. Первинна консультація репродуктолога безкоштовна. Після консультації лікар направляє на необхідні парі обстеження. Скоріш за все вам доведеться здати аналіз крові на гормони, а чоловікові - спермограму, крім того - вагінальне УЗД плюс аналіз на гепатити, СНІД, TORCH-інфекції. Орієнтовно обстеження перед вагітністю коштуватиме порядка 1500грн. Краще було б, аби ви приїхали на 21 день місячного циклу, а чоловік підготувався до здачі спермограми (виключити за 5 днів до аналізу: алкоголь, медикаменти, статеве життя, мастурбацію, гарячі ванни та сауну).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2014-12-11
Доброго дня! Як ви оцінюєте методи діагностики і лікування центру Яна (Луцьк, Теремнівська 91). Це дійсно обгрунтовані медициною методи, чи це щось з області магії-ворожіння. Дякую!
Ми не знаємо, які саме методи Ви, Оля, маєте на увазі, проте можемо сказати, що, наприклад, метод акупунктури, який застосовується в центрі "Яна" має цілком наукове обгрунтування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2014-12-10
Ми з чоловіком плануєм штучне заплідненн в вашій клініці. Подали заявку на матеріальну допомогу в фонд І.Палиці.Чи може ваша клініка надати довідку чи направлення,що нам потрібне штуне запліднення в вашій клініці (кількість сперматозоїдів у чоловіка 10 штук в усьому еякуляті),щоб занести його як додаток до заяви.При цьому повне обстеження в вашій клініці ми не робили,чоловік роки 4 назад здавав у вас спермограму і ходив до Андрія Андрійовича на прийом. Здавали спермограму і лікувались в обласній лікарні кількість не збільшується
Світлана, ми можем, звичайно, Вам дати таку довідку. (Про форму уточніть у фонді.) Проте Вашому чоловікові доведеться у нас здати повторну спермограму, щоб ми мали підставу для надання такої довідки.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
іванка2014-12-10
Доброго дня! У мене в ділянці дна матки інтрамурально-субсерозний вузол розмірами 66х81. Зараз я вагітна 31 тиждень. Коли видаляти міому? При кесаревому, чи після родів робити лапароскопію? Дякую.
Іванка, після родів зробити лапароскопію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
тетяна2014-12-09
що означає коли місячні закінчуються коричневою мазнєю
Це може бути одним із симптомів ендометріозу. Вам, Тетяна, варто звернутися на дообстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
лідія2014-12-07
Добрий день! Підскажіть будь ласка через який період можна планувати вагітність після операції на грижу передньої стінки животу з застосуванням імплантанта?
Мінімум через півроку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2014-12-06
Доброго дня! Мені в травні цього року зробили лапароскопію. Потім протягом трьох місяців я прийняла три уколи Декапептилу. Наступні три місяці я приймала Візан. Вже пройшов місяць після останньої таблетки. Менструальний цикл так і не відновився. Підкажіть, будь-ласка, коли відновиться МЦ? На перед вдячна за відповідь.
МЦ повинен відновитися на протязі наступного місяця.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
таня2014-12-05
доброго дня!!!!що означають ці аналізи?? Тиреотропный гормон (ТТГ) 1.72 Тироксин свободный (T4 свободный) 1.29 Пероксидаза щитовидной железы, антитела (ATПO)--53.42
У Вас дещо підвищений рівень пероксидази. Це може бути як варіант норми. Щоб точно це дізнатися зробіть УЗД щитовидної залози.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2014-12-04
Скажіть, будь ласка, чи варто робити ще одну лапараскопічну операцію, якщо першу робила у 2010році (операцію робила у вас), діагноз генітальний ендомеріоз, ендометріоз очеревини, непліддя1. 5 років не можу завагітніти, мені 34роки, місячні регулярні, але починаються і закінчуються коричневими виділеннями.За тиждень до місячних піднімається температура до 37.4 і турбує біль з лівої сторони, де були спайки.Чоловіку 39 років остеження проходив, найкращий аналіз спермограми- к-стьв 1мл-95(норма60-120 млн) , акт.рух%-52(норма80-90), слабо рух.%-9 (норма10-12), нерух-39 (норма6-10), живих 65,мертвих 35, пат. голівки 16(норма 15), патоголія тіла 5( нор.3-5), пат.хвоста7(норм.2-5), клітини сперматогенезу%-21(норм.0,5-2),еритроцити і лейкоцити поодинокі,слиз відсутній. Чи можу я з такими результатами завагітніти?Підскажіть, що робити - операцію чи спробувати ЕКО? І чи можна робити ЕКО коли є ендометріоз?
Доброго дня. Приїжайде до Петровського Вадима Валентиновича, він Вам призначить лікування ендоментріозу, бо поки є ендометріоз ЕКО не буде ефективне.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оля2014-12-04
Доброго дня.в мене менструаційний цикл 28 днів місячні почалися 9 числа тривають 3 дні а потім мажеться ще 3 дні незахищений статевий акт був 13 числа 16 і 25 з 17 числа відчуваю болі в низу живота низ ніби став кругліший і здутий трошки тягне спину зараз вже 2 день є гази хоча не їм нічого такого одного разу почула якесь поколюваня.груди ніякої реакції трошки соски збуджені коли попробувала натиснути на сости вийшла капля блідо білої рідини з одної а з другої просто ледь помітно кабля без кольору.в мене часто турбувала молочниця але вже як пів року її небуло і вот вона почалася робила тест 28 числа показав що невагітна а також 30 числа 2 шт також невагітна місячні мають початися 6 грудня.з грудьми ніколи проблеми не мала тому трошки переживаю що це за рідина .дуже хочу дитинку.таке питання чи можу я бути вагітна? тест міг ще непоказати ? чи мала б бути бліда 2 полоска.? дуже дякую за відповідь
Оля, якщо кілька тестів показує негативний результат, то скоріш за все Ви не вагітні. Було б краще аби Ви прийшли на очну консультацію. Запишіться на прийом до Петровського Вадима Валентиновича.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (164)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх