x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7024 користувачів
Анжеліка2015-09-18
Доброго дня.У мене була завмерла вагітність.Скажіть будьласка через скількі часу мені потрібно здавати аналізи для вирішення проблеми???????????
Коли у Вас буде час і бажання пройти обстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Алла2015-09-17
Добрий день, я плануюю ЕКО. В вашому прайсі трохи не зрозуміло скільки коштує програма " Гарантоване батьківство" з медикаментами та аналізами. Перша спроба та наступні.
Поки щр ми цю програму не проводимо.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
юля2015-09-16
Добрий День!скільки кошдує стати донором яйцеклітини.і чи можливо це зробити якщо стоїти спіраль?
5000 грн. Зробити це, якщо стоїть спіраль неможливо. Щоб стати донором необхідно пройти комплексне обстеження і бути цілком здоровою та мати власних дітей. Вік - до 35 років. На даний час центр не має необхідності у донорах яйцеклітин.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2015-09-13
Доброго дня,приймаючи алактин і лютеіну,як скоро можна завагітніти,і які шанси?Дякую
Це залежить від того, чи відбулася під час прийому препаратів овуляція, чи ні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2015-09-08
Доброго дня, Хотіла б поцікавитись вартістю на аналізи: ФГС, Каріотип, Діагностика муковісцидозу. а також ціна на ІКСІ та що входить до неї аналізи, ліки, біопсія. Дякую!
Ціна ІКСІ - 57000 грн. Вартість інших обстежень зазначена у розділі "Прайс".
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2015-09-08
Доброго дня!!!! В нас не виходить завагітніти, чоловік записався до Вас на спермограму.Що потрібно після цього здати??? 2 роки назад я здавала мазки і робила вагінальне УЗД, сказали все в порядку.
Скоріш за все Вам, Юліє, доведеться повторно пройти УЗД та мазки, оскільки результати 2-річної давності на сьогодні можуть бути і не актуальними. Із спермограмою йдіть до репродуктолога (Петровський Вадим Валентинович), а лікар, виходячи з результатів дасть Вам подальші рекомендації.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2015-09-08
Чоловік приймає Трібестан та Простатилен з цинком. Чи можна зачинати дитину в цьому місяці? Дякую.
Так, Світлана, можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
таня2015-09-07
Доброго дня!!!!в мене була завмерла вагітність!!!скажіть будь-ласка, яка аналізи потрібно нам здати з чоловіком щоб це не повторилося?а в вас скільки це буде коштувати??
Прийдіть спочатку разом з чоловіком на очну консультацію до репродуктолога - Петровського Вадима Валентиновича. Первинна консультація - безкоштовна. Ціна обстежень залежатиме від того, що саме проходити призначить лікар, виходячи із Вашого сімейного анамнезу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іра2015-09-07
Ми намагаємось звагітніти вже 6 років пили вже все,мені порадили стимуляуію клостилб. Але по дивній схемі три місяці пити клостилбегіт а на 4 місяць укол ХГЧ може таке бути,я щось хвилююсь
Іра, це призначення потрібно контролювати. Під час стимуляції необхідний моніторинг УЗД, а після цього очна консультація гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2015-09-06
Доброго дня.Ми з чоловіком живемо 2 роки я не вагітнію.Підскажіть до кого звернутись,щоб пройти обстеження.І скільки це буде коштувати?.Дякую.
Запишіться на прийом до Петровського Вадима Валентиновича. Первинна консультація репродуктолога - безкоштовна. Обстеження коштуватимуть близько 1500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (194)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх