x
Підписатись на статті
x
АНАЛІЗ СПЕРМИ
Підготовка до здачі аналізу
  • Утриматись від статевого контакту, мастурбації та орального сексу протягом 2-3 днів перед здачею аналізу сперми
  • Рекомендовано не вживати спиртних напоїв щонайменше 5-6 днів та протягом 3-4-ох тижнів не приймати антибіотиків та обмежити або припинити паління
  • Не відвідувати сауну або приймати гарячі ванни за 5-6 днів перед здачею аналізу
  • Забір матеріалу проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті та в стерильний стакан для здачі сперми
  • Перед забором сперми обов’язково миють руки та проводять туалет зовнішніх статевих органів. Чоловікам необхідно «оголити» голівку статевого члену та провести її ретельний туалет. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника. Рекомендовано використовувати звичайну воду без мила та інших миючих засобів. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника
Забір матеріалу

Проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті. Після забору уточнити в пацієнта чи був зібраний весь еякулят.

Транспортування матеріалу

При здачі сперми вдома, останню необхідно доставити в лабораторію протягом 20-30 хвилин після еякуляції при температурі тіла 37 °С

Зберігання матеріалу

Сперму зберігають при кімнатній температурі щонайбільше протягом однієї години

Інформація була корисною для: 7004 користувачів
Юлія2014-11-08
Доброго дня.Підкажіть,будь ласка,чи можна побачити на УЗД неповне міхурцеве занесення при вагітності 12 тижнів?
Так.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
юля2014-11-08
Доброго дня! Скажіть будь ласка, скільки коштує процедура щоб перевірити прохідність труб? І чи треба перед тим здавати якісь аналізи і яка їх ціна?
Процедура МСГ коштує 650 грн. Роблять у понеділок і четвер до 20 дня місячного циклу. Попередній запис.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2014-11-08
скажіть будь ласка через скільки днів дозріває сперма після СА?
Уточніть, що Ви маєте на увазі під аббревіатурою "СА".
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2014-11-08
Доброго дня скажіть будь ласка поставили діагноз аплазія матки чи лікується це у вас і з яким лікарем можна проконсультуватись
У нас лікують гіпоплазію, а аплазію матки - ні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віра2014-11-07
Добрий день! Скажіть будь-ласка, після лапраскопії ендометріозу і кісти яїчника - коли можна вагітніти, бо вже дуже хочеться малятка....Дякую....
Після операції з приводу ендометріозу, потрібно медикаментозне лікування протягом 6 місяців, а потім можна вагітніти.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2014-11-07
Доброго вечора!Мені поставили діагноз: цирвіцит та набанові шийки матки.Скажіть будь-ласка чи у вас роблять конозацію шийки матки?А також підскажіть скільки це буде коштувати?
Роблять. 850 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
катя2014-11-07
доброї пори доби!!!!!!!немає місячних 3 місяці,тести на вагітність негативні,,що це може бути??????!!!!перед цим приймала Дуфастон...
Катя, теоретично, це може бути гормональний збій. Проте, щоб дати остаточнута достовірнц оцінку Вашому стану, було б добре, аби Ви прийшли до нас на очну консультацію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Міра2014-11-06
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, ми з чоловіком не можем завагітніти і хочемо виявити проблему, які аналізи потрібно здавати і скільки це буде коштувати, та чи до вас потрібно записуватися за здалегіть.
Так, потрібно записуватися заздалегіть. Первинна консультація репродуктолога безкоштовна. Після консультації лікар направляє на необхідні парі обстеження. Скоріш за все вам доведеться здати аналіз крові на гормони, а чоловікові - спермограму, крім того - вагінальне УЗД плюс аналіз на гепатити, СНІД, TORCH-інфекції. Орієнтовно обстеження перед вагітністю коштуватиме порядка 1500грн. Краще було б, аби ви приїхали на 21 день місячного циклу, а чоловік підготувався до здачі спермограми (виключити за 5 днів до аналізу: алкоголь, медикаменти, статеве життя, мастурбацію, гарячі ванни та сауну).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іра....2014-11-06
Доброго дня. Скажіть будь-ласка після лапароскопії (видалення поліпа матки), відпускають додом чи декілька днів в стаціонарі потрібно лежати.Дякую.
Після видалення поліпа матки не має необхідності кілька днів перебувати в стаціонарі, через дві години можна йти додому.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2014-11-06
Доброго дня! що ви нам порадите, в чоловіка азооспермія, гіпоплазія обох яєчок 3 ст., а в мене трішки з гормонами проблеми. До якого лікаря нам записуватись???
Запишіться до Петровського Вадима Валентиновича.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (164)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх