x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7028 користувачів
олена2016-02-10
Доброго дня ,скажіть будь ласка,якщо в мене і в чоловіка аналізи в нормі ,то які шанси в нас завагітніти шляхом ВМІ спермою чоловіка, нам по 26 років.Дякую
Олено, якщо у Вас і у чоловіка аналізи в нормі, то для чого Вам інсемінація? Для процедури необхідні медичні покази.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2016-02-09
Скажіть будь ласка чи обовязково робити операцію при полікістозі яєчників?І скільки це у вас коштує?
Оксано, якщо консервативні методи лікування не дали ефекту, то тоді необхідна операція. Ціна лапароскопічної операції у на близько 9000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Oksana2016-02-08
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи роблять в Вас медикаментозне припинення вагітності?
Ні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2016-02-08
Доброго дня! Я вже писала Вам раніше (Скажіть будь-ласка які шанси завагітніти, якщо відсутні обидві труби (операціі з приводу гідросальпінксу), а також видалений правий яйник (кіста)?) А скажіть ще, будь-ласка, які у Вас зараз ціни на ЕКЗ (для мого випадку)?
Людмило, ми Вам уже відповіли, що завагітніти Ви можете за допомогою ЕКЗ. Шанси становлять близько 40%. Ціна ЕКЗ від 41000 до 49500 грн, залежно від необхідних доз препаратів в кожному конкретному випадку, які визначає лікар.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2016-02-08
Доброго вечора)Можливо,ви допоможете)зараз маю постійні болі в низу живота,кожне узд показує наявність позаматкової рідини,в період овуляції при узд( хто тільки не дивився)матка збільшена так як на місячні,не встигаю лікуватись від запалень.Почалось з моменту,коли забрали в лікарню(через місяць після кріодеструкції),дз:розрив капсули кісти лівого яйника(2011рік).Лежала кілька раз.Один раз робили пункцію.Не сила терпіти
Мирина, невелика кількість рідини в другу фазу циклу - є нормою. Це свідчить про овуляцію, проте, якщо рідини багато і вона неоднорідна, то це може говорити про запальний процес. Ви приходьте до нас на консультацію, постараємося Вам допомогти.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2016-02-08
Добрий вечір.Скажіть будь-ласка я приймала гормони,потім пила циклодінон,і мені весь час ставили полікістоз яічників тепер сказали робити лапароскопію.Порадьте будь-ласка що робити.І скількі коштуе лапароскопія.
Тетяно, якщо від концервативного лікування ефекту не було, то необхідно робити операцію. У нас лапароскопія коштує 9000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мирина2016-02-07
Чи можна прийти до вас на ШЗ зі своїм донором яйцеклітин?
Так, звичайно.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2016-02-06
Доброго дня! Скажіть будь-ласка які шанси завагітніти, якщо відсутні обидві труби (операціі з приводу гідросальпінксу), а також видалений правий яйник (кіста)?
Людмило у Вас є шанс завагітніти за допомогою екстракорпорального запліднення. Шанси на вдале запліднення близько 40%.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2016-02-04
Мені 32.В 2013,2014 роках робились лапороскопічні операціі по видаленню кіст обох яечників,не дозрівае яйцеклітина,чи можуть у вашому центрі провести ЕКО з донорськоі яйцеклітини і донорськоі сперми?Яка приблизна вартість?Дякую.
Так, Наталіє, це провести можна. Ціна донорської яйцеклітини - 10 000 грн, а однієї дози донорської сперми - 2000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2016-02-04
Доброго дня! Мені 39 років, чоловікові 41. Дітей не було, труби прохідні. Хороший оваріальний запас. В чоловіка трохи знижені показники спермограмми. Хочу спробувати ВМІ. Чи Ви взялися би нам допомогти?
Людмило, звичано. Приходьте до нас із чоловіком. Можете попередньо записатися на зручний для Вас час за телефоном, вказаним на сайті. Візьміть із собою результати обстежень.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (206)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх