x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7019 користувачів
іра2015-02-22
Добрий день!Скажіть будь-ласка чи лікують у вас хвороби психологічні, пов'язані зі страхом болю під час статевого акту, фобією проникнення.Дякую.
Ні, Іра, спеціалістів такого профілю у штаті нашого Центру, нажаль, немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2015-02-21
Доброго дня. Прошу Вашої консультації. Я приймала таблетки ярина-плюс протягом 1 року, потім за вказівкою гінеколога зробила перерив на 4 місяці,і тепер знову почала їх приймати. Проте почала пити неправильно - на 18 день циклу. Тепер затримка місячних 7 днів. І не знаю що робити - продовжувати далі їх пити? чи міг неправильний початок застосування спричинити затримку місячних? Дякую.
Таня, починайте правильно приймати препарат, починаючи з 2-го місячного циклу. Неправильний прийом препарату міг спровокувати порушення МЦ.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іра2015-02-21
Доброго дня. Скажіть, чи є у вас послуга переривання вагітності....Дякую.
Ні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2015-02-21
чи можливі після гідросальпінгографії виділення-мазня???
Так, можливі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аня2015-02-20
Доброго дня! Планую штучне запліднення у Вашій клініці. Скажіть будь-ласка до якого лікаря записатись, хто робить пункцію, та перенесення?
Аня, запишіться до Петровського Вадима Валентиновича.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2015-02-19
Добрий день. Чи можна у вашій клініці завагітніти одинокій жінці від донора? Якщо так, яка вартість послуги?
Так, Оксана, можна. Інсемінація донорською спермою коштує 3000 грн. (без вартості медикаментів та лабораторних досліджень).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2015-02-19
доброго дня,28 січня була лапароскопія місячні началися вже вдруге,(приймаю Візан),почало турбувати щось таке на подобі як цистіт можливо,щось нетак?
Інна, щоб визначити, що саме не так, Вам варто прийти до нас на очну консультацію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2015-02-19
Можна взнати детальніше,що потрібно для інсемінації донорською спермою,скільки це займає часу, чи можлива така процедура за 1 день,і яка вартість приблизно з усіма медикаментами та лабораторними дослідженнями.У нас є усі аналізи, щодо підтвердження безпліддя. Які ще необхідні документи, якщо ми з чоловіком згідні на таку процедуру......(деталі щодо даного процесу)?
Приходьте з чоловіком і паспортами, візьміть усі свої обстеження. Якщо потрібно буде здати ще якісь аналізи, окрім тих, що у Вас є, то Вам про це скаже лікар на прийомі. Процедура може зайняти 1 день.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лілія2015-02-19
Я у вересні робила у вас гістероскопію,і здавала аналізи на гормони. Лікарка сказала,що в мене підвишений рівень тестостеронів,і приписала пити флутафарм.і через 3 місяці приїхати,ще раз здати аналізи. Але в мене немає місячних. Що мені робити?
Прийдіть і здайте аналізи.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2015-02-18
Добрий вечір. скажіть будьласка коли і в який період можна зробити перевірку прохідності труб неможем завагітніти уже 7міс. і здати аналізи на гормони. і скільки це буде коштувати? дякую.
Пееревірку труб можна зробити в будь-який час, а аналізи на гормони треба здавати на 21 день місячного циклу (рахується з першого дня менструації). Буде це коштувати біля тисячі гривен.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (174)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх