x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7073 користувачів
Віра2018-03-16
Маю подвоєння обох нирок, нефроптоз однієї, кіста в одній нирці...лікувалась з приводу пієлонефриту, виходили з нирок камінці....Чи маю право я на встановлення групи інвалідності?
Віро, ми не володіємо такою інформацією, на жаль.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2018-03-16
Доброго дня цікавить питання лапороскопії. Який лікар оперує, і чи можлива проведена операція у місті Рівне?
Інно, оперує лікар Петровський Вадим Валентинович. МЦ "Боголюби" знаходиться за адресою: Луцький район, с.Боголюби (10 км від м.Луцька).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-03-16
Доброго вечора.На який день циклу потрібно здавати мазок на флору?і чи доцільно здавати його за 5-7 днів до місячних?
Тетяно, мазок на флору можна здавати в будь-який день циклу. (Проте не доцільно робити його за 2-3 дні до початку місячних.)
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іван2018-03-16
Добрий вечір,хочу запитати чи можна дружину на 11 тижні вагітності з підвищеним тонусом матки і болем у животі,перебуває у іншій лікарні (м. Володимир волинський) на лікуванні. Транспортувати. Було б добре до вашої. І як омога швидше
Іване, з цього приводу, будь ласка, зателефонуйте за номерами: +38(0332)20-07-02 +38(099)44-55-404 +38 (067) 851 79 38
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Valentyn2018-03-15
Скажіть будь ласка у вас потрібно попередньо записуватись на прийом чи можна при прибутті до клініки? Дякую!
Валентине, необхідний попередній запис на консультацію за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ірина2018-03-15
доброго дня!скажіть будь ласка,після пологів були критичні уже 2 рази щомісяця,а на третій місяць затримка 5 днів,тест-негативний..яка може бути причина!дякую
Ірино, може бути, наприклад, гормональний збій, проте, щоб вияснити причину проблеми, варто пройти огляд у гінеколога та зробити відповідні діаностичні обстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Жанна2018-03-15
Доброго дня. Скільки загалом у вашому центрі коштує інсемінація спермою донора з урахування вартості медикаментів і лабораторних досліджень? Який ваш тижневий графік роботи? Дякую.
Жанно, запис на прийом до спеціалістів здійснюється в телефонному режимі, за номерами, вказаними на сайті. Інсемінація спермою донора - 4 200 грн Донорська сперма (1 доза) - 2 200 грн Об'єм обстежень визначає репродуктолог після консультації, грунтуючись на даних огляду та анамнезу. (Вартість обстежень від 1500 грн орієнтовно.)
Чи була для Вас корисною ця інформація?
1112018-03-15
Скажіть ,будь ласка, чи можливо заразитися гонореєю через якщо хвора на гонорею людина має ускладнення від цієї хвороби ,а саме гонококовий кон'юктивіт. Чи передається воно повітряно-крапельним шляхом. Дякую.
Нестатевий спосіб передачі збудника гонореї зустрічається вкрай рідко, тому що гонококки дужк нестійкі до впливів зовнішнього середовища, і практично не можуть існувати поза людським організмом. Крім того, зараження гонореєю відбувається тільки тоді, коли в організм потрапляє досить велика кількість гонококів, чого не може забезпечити побутовий шлях зараження. Проте, випадки побутового зараження гонореєю, хоч і вкрай рідкісні, все ж зустрічаються. Джерелом зараження в цих випадках можуть стати: білизна, губки, рушники, на яких зберігся невисохлий гонорейний гній.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-03-15
Скажіть будь ласка на який день циклу проводиться лапараскопія маткових труб?
Тетяно, процедуру проводять на 1-2 день після закінчення менструації.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Максим2018-03-15
Доброго дня підкажіть будь ласка скільки коштує ринопластика лівої спинки носа?
Максиме, у нас, на жаль, поки не роблять ринопластику.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (405)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх