x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7040 пользователей
Вікторія2017-02-01
Доброго дня. Не можемо завагітніти. Хочемо провіритись з чоловіком до яких лікарів найперше звернутись?
Вікторіє, найперше Вам варто разом із чоловіком записатися за телефонами, вказаними на сайті, на консультацію до репродуктолога (безкоштовна). З огляду на ваш сімейний анамнез, лікар призначить необхідні обстеження. Оскільки, ймовірніше за все, чоловікові доведеться здати спермограму, то він має до процедури підготуватися відповідним чином: не вживати медикаментів, не відвідувати сауну, не жити статевим життям і не мастурбувати п'ять днів перед процедурою. Вам особисто бажано було б спланувати візит до репродуктолога на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2017-02-01
Добрий день,скажіть якщо діагноз ендометріоз 3ст та робили лапароскопію призначали візан але вагітність не наступає крім еко можливо можна спробувати енсемінацію?та що це за програма здоровий ендометрій?дякую
Світлано, під час прийому візану Ви не можете завагітніти. Після закінчення курсу лікування візаном Вам варто проконсультуватися відносно подальшої терапевтичної тактики із Вашим лікуючим лікарем. На даний момент згадана Вами прграма не активна.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2017-01-31
Дитині 16р чи можна робити операцію по видаленню варикоцеле,як ні то що нам робити
Оксано, для того, щоб вирішити питання доцільності оперативного втручання, необхідно оглянути Вашого сина. Для початку запишіться за одним із телефонів (+38(0332)20-07-02 +38(099)44-55-404 +38 (067) 851 79 38) на прийом до уролога.
Была для Вас полезной эта информация?
Аня2017-01-30
Доброго дня. Інтимопластика проводиться лазером чи шляхом накладення швів.? Дякую
Ганно, все залежить від об'єму операції.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2017-01-29
Добрий вечір! Який більший відсоток завагітніти при інсемінації спермою свого чоловіка (80%) чи спермою вашого донора?
Наталіє, якщо у чоловіка проблеми із репродуктивною функцією, то, звичайно, вищий відсоток ймовірності завагітніти при використанні донорської сперми.
Была для Вас полезной эта информация?
Іра2017-01-28
Чи проводять у вашій клініці лазерне видалення ретенційної кісти нижньої губи у дитини чи це суто стоматологічна проблема?
Ірино, у нас такої операції не проводять.
Была для Вас полезной эта информация?
Богдан2017-01-27
Скажіть будь-ласка , інформація опублікована у вас на сайті на рахунок знижки на повторну здачу спермограми є дійсною ?
Так. Якщо Ви маєте намір повторно здати спермограму, то про це заздалегіть повідомте медреєстратора при записі на процедуру.
Была для Вас полезной эта информация?
Виктория2017-01-27
Доброго Дня Мені поставили діагноз інфекція сечовивідних шляхів призначили канефрон і фурамаг я пройшла повний курс лікування та мій стан не покращився(Які препарати ви порекомендуєте? Дякую гарно
Вікторіє, ми не призначаємо препаратів он-лайн, без огляду пацієнта. Вам слід звернуся на очну консультацію до уролога.
Была для Вас полезной эта информация?
світлана2017-01-26
Серцебиття вплода 164 уд.хв. Це нормально? Вагітність 34 тижні.
Cвітлано, норма: 140-180 уд. в хвилину.
Была для Вас полезной эта информация?
Вадим2017-01-26
Добрий день,під час статевого акту з дівчиною сильно перехвилювався,після чого статевий орган встає не надовго і не твердіє...До кого мені звернутись?
Вадиме, Вам варто звернутися спочатку до уролога. Якщо вирішите звернутися до нас в центр, то обов'язковий попредній запис за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (251)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх