x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7024 користувачів
Анна2015-10-23
Скільки коштує алергодіагностика?
640 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іра2015-10-22
Доброго дня.Ми з чоловіком здавали тест на сумістність(посткоітальний):в полі зору 8-12 сперматозоідів з активним поступальним рухом.Сперматозоіди з феноменом коливання складають 33.8%.А на слідуючи місяць в полі зору 2-5 сперматозовдів з активним поступальним рухом.Сперматозоіди з феноменом коливання 16,3%.Що це може означати?Дякую за відповідь.
Це говорить про те, що мало активно рухливих сперматозоїдів. Має місце чоловічий фактор безпліддя, Іра.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2015-10-21
Доброго дня. Мене звати Таня, мені 35 років, моєму чоловікові 40. Ми одружені 8 років, за цей час у мене було три позаматкові вагітності в період рівно через два роки кожна, однієї труби вже нема, друга майже не дієва, зараз лікуюся від ендометріозу. Чи зможе ваш центр допомогти завагітніти і який відсоток негативних спроб штучного запліднення у вашому центрі?
Наш центр може допогти Вам спробувати завагітніти, для початку зверніться на очну консультацію до репродуктолога. 15% - це показник позитивних результатів при першій спробі штучного запліднення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2015-10-20
Доброго дня!Мені 36 років маю одну дитину 15років.Хочу ще народити!У мене фіброма матки киста ендометріоідна лівого яйника .За ренгеном діагноз множинні синехіі відемна проба Кошта.Запропоновано лапароскопію.Чи маю я шанс на лікування у вас і на позитивний результат взагалі............
Шанс завжди є, Марія. Щоб не давати марних обіцянок Вам, краще було б аби Ви прийшли до нашого репродуктолга (Петровський Вадим Валентинович) на очну консультацію. Попередньо запишіться за телефоном, вказаним на сайті. З собою візьміть всі обстеження, які маєте.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2015-10-20
Доброго вечора, у вас можна здати аналізи дитина на алергію та визначити на що алергія? Скільки це коштує?
Так, можна зробити алергодіагностику. Інгаляційна панель: пилок берези бородавчатої,пилок вільхи сірої,пилок горіха,пилок дуба,тимофіївка лугова,пилок жита,пилок полину,пилок подорожника,кліщ D.pteronossinus,кліщ D.farinae,епітелій собаки,епітелій кота,епітелій коня,епітелій морської свинки,епітелій хом’яка,епітелій кролика,грибок Asp. Fumigatus,грибок Cladosp. Herbarum,грибок Pen.Notatus,грибок Alternia Тenuis Педіатрична панель: соя, молоко, білок курячого яйця,краб,креветка (атлантична та тихоокеанська),персик , кліщ D.pteronossinus, кліщ D.farinae, тарган, епітелій собаки, епітелій кота, грибок Alternia tenuis, пилок вільхи, берези, пилок амброзії, пилок полині, пилок тимофіївки лугової,пилок жита, домашній пил, загальний IgE. Педіатрична диференційована панель: молоко,казеїн,альфа-лактальбумін,бета-лактоглобулін,бичачий сироватковий альбумін,білок та жовток яйця,рис,соя,банан,свинина,телятина,курятина,суміш борошна(пшениця,рис,ячмінь,овес),пекарські дріжджі,кліщ D.pteronyssinus та D.farinae,грибок Cladosporium herbarum та Alternatia alternata,суміш пилків(береза,дуб),суміш пилків( вільха,ліщина),суміш трав(їжака збірна,грястяниця,вівсяниця польова,райграс,тимофіївка польова),загальний IgE.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2015-10-19
Доброго дня! Скажіть будь ласка приблизну ціну штучного запліднення (сперма чоловіка), з урахуванням вартості медикаментів і лабораторних досліджень(1 спроба). В прайсі нічого не зрозуміла, так як про це ще мало що знаю. Які потрібно здати аналізи? Скільки часу займає підготовка до запліднення?
Від 41000 до 49500 грн (з медикаментами і т.д.). На необхідні обстеження направляє репродуктолог після очної консультації. Часові рамки залежать від стану Вашого здоров'я та даних анамнезу та обстежень. Для початку приходьте разом із чоловіком до репродуктолога. (Можливо Вас, Тетяна, цікавить інсемінація спермою чоловіка, а не штучне запліднення? То тут ціна 2000 грн без урахування вартості медикаментів.)
Чи була для Вас корисною ця інформація?
таня2015-10-18
доброго дня!!підкажіть будь-ласка, які краще попити нам з чоловіком вітаміни перед плануванням вагітності???
Вам за три місяці до планування вігітності можна попити фолієву кислоту.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
arhangel185@mail.ru2015-10-16
Здравствуйте,подскажите пожалуйста график работы центра,а точнее работает ли он на выходных?
У вихідні центр не працює.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2015-10-16
Доброго вечора! 9 місяців назад була позаматкова вагітність, втратила праву трубу. Цикл нормальний, аналізи та УДЗ відмінні, але вагітність так і не наступає. Як довго може не наступати вагітність після позаматкової вагітності? Можливо потрібно попити якісь медикаменти? Дякую.
Вам, Анна, треба дообстежитись на предмет прохідності лівої труби (метросальпінгографія). Можливо, вагітність не наступає через проблеми з тою єдиною трубою. Приходьте до нас на очну консультацію до Петровського Вадима Валентиновича, беріть з собою усі аналізи, які маєте.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2015-10-14
Доброго дня,!Скажіть будь ласка,після лапараскопіи можна народжувати природнім шляхом чи краще робити кесарево?
После проведения лапароскопических операций роды протекают вполне естественно, и на восстановительный период после них операция никак не влияет. Часто проблемы в родах могут вызывать те диагнозы, против которых и была направлена лапароскопическая операция. Лапароскопическая операция в анамнезе - не повод для кесарева, Інна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (198)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх