x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7039 користувачів
Льоша2016-12-30
Я неэдиный нормальний пацан на этой земле...хо чу сдать сперму,как это сделать..............
Олексію, Ви хочете здати сепрму на аналіз (спермограма) чи як донор? Якщо Вас цікавить спермограма, то для цього необхідно попередньо записатися та підготуватися (не відвідувати сауну, не жити статевим життям, не мастурбувати, не приймати медикаментів протягом 5 днів до здачі еякуляту). Ціна аналізу - 290 грн. Якщо Вас цікавить можливість стати донором сперми, то для цього теж необхідно здавати спермограму (обстеження за рахунок центру) та обов'язковою умовою є наявність власних дітей.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
віктор2016-12-29
добрий день хочу зробити повне обстеження всіх органів-причина періодичний тиск(високий) і брак кисню(постійно капаю каплі) болі в підшлунковій ітд і тп....Мені 34 роки. Зорінтуйте по ціні та часові обстеження. Якщо треба надам кучу обхідних з інших(часних) клінік тому що ніхто не знає причини кажуть здоровий...
Вікторе, визначення "всі обстеження" має дуже розмите значення. Зі свого боку ми можемо Вам порекомендувати звернутися на індивідуальний прийом до лікаря загальної практики. Наш центр профілюється здебільшого на репродуктивній медицині.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталия2016-12-28
Скыльки коштуэ отопластика обох вушних раковин?
Пластика обох вушних раковин коштує 8000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2016-12-28
Після родів пішла на огляд до гінеколога через 2 м, виявили у вдагалищі кісту була розміром як вишня . Пішла ще через 4 місяці виросла як сливка . Скажіть у Вас можна її видалити ,яким чином? Яка ціна ?
Валентино, кісти бувають різного походження. Питання доцільності хірургічного втручання вирішується після очної консультації.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2016-12-28
Доброго дня! Мені 25.11.16 робили лазерну коагуляцію шийки матки! Менструації почалась вчасно після процедури тривала 6 днів,але ще досі є виділення крові ,і загалом тривають вже 15 днів включно з менструацією!Дотримувалась всіх настанов лікаря! Хотіла запитати чи це норма,чи варто зробити обстеження?
Оксано, Вам варто звернутися до лікаря, який робив Вам коагуляцію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2016-12-26
А скільки днів потрібно лижати після операції?
Ірино, лежати в стаціанарі треба від 1 до 3 діб, в залежності від складності проведеного втручання.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
инна2016-12-25
Кажуть що ви даете диски з ходом операціїї,це правда?
Так, Інно, ми надаємо запис із ходом операції.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2016-12-23
Доброго дня, мені 42 роки і я ніколи не народжувала, 7 років тому робила еко в Івано- Франківську, але нічого не вийшло, на даний момент маю не нормований місячний цикл (переважно мазня) не заю, що мені робити і до кого звернутись. Чи можна мені ще робити еко в 42 роки? Дякую.
Тетяно, звичайно, що Вашій ситуації цілком можливо вдатися до допоміжних репродуктивних технологій. ПЕРШ ЗА ВСЕ: Ви не повинні впадати у відчай. Зверніться для початку на очну консультацію (бажано з чоловіком) до нашого репродуктолога. Первинна консультація безкоштовна. Якщо у Вас є якісь результати обстежень (дійсні рік часу), візьміть їх, будь-ласка, із собою. Якщо немає, то з огляду на Ваш сімейний анамнез, лікар призначить ряд діагностичних обстежень. Бажано прийом планувати на 21 день місячного циклу, (щоб здати кров на гормони при потребі). Якщо приймете рішення, звернутися до наших фахівців, то попередьте про це по телефону, вказаному на сайті. У нас практикується попередній запис до спеціалістів. Можете записатися до Петровського Вадима Валентиновича. Бажаемо успіху!
Чи була для Вас корисною ця інформація?
інна2016-12-21
ДОБРИЙ ДЕНЬ!хочу до вас приїхати на операцію...Що конкретно з собою брати,адже ніколи не лежала в лікарні!!!
Треба: - прийти в клініку у зазначений час (попередній запис); - нічого не їсти та не пити вранці (оскільки потрібно здавати аналізи); - взяти з собою обстеження (якщо такі наявні) та індивідуальні речі (халат, нічну сорочку, тапочки).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2016-12-20
Доброго дня! Хочу видалити гігрому на руці. Чи можливо це зробити під час першого прийому, яка ціна і яка тривалість перебування після операції?
Так, Наталіє, можливо видалити гігрому під час першого прийому. Вартість процедури - 650 грн. Стаціонарного перебування втручання не потребує.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (247)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх