x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7019 пользователей
Катерина_В2015-01-11
Добрий день! Підкажіть будь-ласка чи потрібно записатись на прийом і мені (в мене ніби то все добре, аналізи чисті і нічого не торбує) і чоловіку, якщо по останнім даним в чоловіка погана сперматограмма (не знайшли сперматозоїдів, малого розміру яєчка, але немає інфекцій та запалень) ? Чоловіку необхідно потрапити до уролога-андролога, так? Підкажіть як звати лікаря і телефон? Чи можливо буде повторно здати сперматограму і всі інші аналізи там одразу на місці? Є спеціально облаштована кімната? Чи є можливість зробити біопсію яєчок?
Уролог-андролог: Мурашкевич Володимир Степанович. (099) 44-55-404 - запис за цим телефоном. Можна здати повторно спермограму і інші аналізи. Кімната спеціально облаштована є. Біопсію теж можна зробити. До уролога чоловік іде сам, а потім до репродуктолога - Ви з ним разом. (Консультація репродуктолога безкоштовна).
Была для Вас полезной эта информация?
А---2015-01-11
Підкажіть будь-ласка який з методів теоретично зможе допомогти завагітніти моїй дружині, якщо в мене дуже мала кількість сперматозоїдів - всього кілька шт. І яка його вартість? Місцевий лікар виписав наступні препарати: трибустим, зиман та енат. Наскільки вони дієві і чи зможуть дійсно покращити якість сперми?
Теоретично і практично завагітніти Вашій дружині без викоритання донорської сперми можна, застосувавши програма екстракорпорального запліднення шляхом інтраплазматичного введення Вашого єдиного сперматозоїда в яйцеклітину (ICSI) (з урахуванням вартості УЗД, медикаментів для стимуляції суперовуляції, пункції яйника, пробного переносу, культивування ембріонів і переносу ембріонів в порожнину матки)- 36400 грн. На рахунок ефективності згаданих препаратів Вам краще проконсультуватися на очному прийомі з урологом.
Была для Вас полезной эта информация?
Мария2015-01-10
Підкажіть будь ласка чи обовязково пити фолієву кислоту під час вагітності?(перші тижні). І чи можна фарбувати волосся і продовжувати нарощувати нігті?
Фолієву кислоту пити БАЖАНО, проте якщо Ви не хочете, то ніхто Вас до цього не змусить. Фарбувати волосся можна, а нарощувати нігті - ні.
Была для Вас полезной эта информация?
Андрій2015-01-08
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи можна у вашій клініці зробити пластику уздечки на пенісі?
Нажаль, Андрій, зараз ми урологічні операції не робимо, але плануємо робити приблизно через півроку.
Была для Вас полезной эта информация?
Леоніла2015-01-08
Добрий вечір. Мене турбують гострі болі яїчників та нирок. Місцеві лікарі після курсу лікування притупили біль котра не задовго почалася знов, сказали що це не можливо.шукаю поради у вас.
Леоніла, Вас потрібно дообстежити, лише тоді ми зможемо Вам допомогти. Запишіться на прийом до Петровського Вадима Валентиновича.
Была для Вас полезной эта информация?
юлія2015-01-08
Через скільки часу після статевого ату відбуваєься запліднення?
На протязі доби.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2015-01-07
Скажіть будь -ласка,скільки коштує штучне запліднення пісьля 35 років. Та донор.
Ціна, Світлана, ШЗ не залежить від віку. Програма екстракорпорального запліднення (з урахуванням вартості УЗД, медикаментів для стимуляції суперовуляції, пункції яйника, пробного переносу, культивування ембріонів і переносу ембріонів в порожнину матки)- 34440 грн. Донорська сперма 1 доза - 1500грн. Якщо мова йде про ІНСЕМІНАЦІЮ донорською спермою, а не про штучне запліднення (підставою для якого є не вік, а стан здоров я жінки), то вартість інсемінації донорською спермою - 3000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Катерина2015-01-06
Доброго дня. Ми з чоловіком вже 7 років не маємо дітей. Наважились на ЕКО. Підскажіть як коли у вас робочі дні, та скільки часу займе процедура від консультації до теста (не терпиться , хочеться побачити дитину на руках)?
Вихідні - субота, неділя. Приходьте на 21 день місячного циклу, натще. Якщо Ви, Катерина, зразу станете на протокол, то орієнтовно через місяць зможете побачити результат тесту.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2015-01-06
Доброго дня! Багато чула про вашу клініку позитивних відгуків!!! Скажіть,будь ласка, коли краще приїхати на прийом, якщо місячних немає (гормональний збій) і до якого лікаря?
Ірина, Ви можете приїхати тоді, коли Вам зручно. Бажано натще, щоб здати аналізи і попередньо записавшись на прийом до Петровського Вадима Валентиновича.
Была для Вас полезной эта информация?
Віка2015-01-05
Добрий вечір ще раз! Скажіть будь ласка на який день циклу краще записатись на консультацію (по причині дві порожнини матки) і що з собою потрібно мати???? І чи можна одночасно здати додаткові аналізи і мені і чоловікові для повної "картини"?? На перід дякую Вам за відповіді!!!!
На будь-який день циклу, натще. Можете взяти результати попередніх досліджень, якщо такі є. Звичайно, Ви разом з чоловіком можете одночасно здати додаткові аналізи. Проте чоловікові треба буде підготуватися заздалегіть - не відвідувати сауну, не приймати медикаментів та алкоголю, не жити статевим життям 5 днів до здачі спермограми.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (173)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх