x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7052 пользователей
Ірина2017-07-22
В мене фібріома матки , а також запалення в трубах , чи можливо видалити фібріому і зберегти матку ?
Так, Ірино, можливо, проте Вам варто пройти очну консультацію у гінеколога.
Была для Вас полезной эта информация?
Андрій2017-07-22
Доброго дня, Цікавить кріоконсервація власної сперми. Скажіть, якщо я проживаю постійно закордоном, скільки часу потрібно провести у вашосу місті та які здати аналізи? Дякую
Андрію, необхідно буде здати спермограму та аналізи крові: на інфекції (ВІЧ, сифіліс, гепатити В та С), TORCH-інфекції, на антитіла до вірусу простого герпесу. Це може зайняти від 2 до 7 днів.
Была для Вас полезной эта информация?
Саша2017-07-20
Переутомления, стресы и употрибление алкоголя не злоупотребляю, в начале акта ерекция может начатся и пару минут и дальше всё идёт на спат что делать? может попробивать виагру и какую дозу? а вцелом всё нормально когда не переутомление... Нормально ли это?
Олександре, приводу для хвилювання у Вас немає, це - нормально. Виключте перевтому та стрес-фактор, тоді все налагодиться.
Была для Вас полезной эта информация?
Аліна2017-07-19
Які види біопсії шийки матки виконуються в клініці?Чи проводиться гістологічне дослідження?Чи можна взятий матеріал забрати на руки для дослідження в іншій установі?Які ціни на дані маніпуляції?
Пайпер та звичайна біопсія - виконуються в центрі. Так, гістологічне дослідження проводиться Матеріал можна забрати.
Была для Вас полезной эта информация?
Аліна2017-07-19
Чи існують консервативні методи лікування дисплазії шийки матки (слабка степінь)за мазком на цитологію? від чого залежить тактика лікування?
Так, Аліно, консервативні методи існують. Тактика лікування залежить від степені дисплазії.
Была для Вас полезной эта информация?
Віта2017-07-19
Скажіть де Ви берети яйце клітини, чи можна продати свої, що треба робити?
Вікторіє, яйцеклітини у нас донорські. Щоб стати донором, Вам необхідно звернутися в центр і пройти певні обстеження. Обов'язкові умови: психічне та фізичне здоров'я, вік до 35 років, наявність двох власних дітей.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2017-07-18
У мене ерозія шийки матки. Двічі обробляли солковагіном. Допомагало на недовгий термін. Крім того, я носій ВМС 2 роки.Чи можливо у вас вилікуватися і які методи використовуються? Чи можна зберегти при цьому використовуваний контрацептив?
Юліє, можна зберігти гормоновмісну спіраль, просту краще видалити. У нас використовують сургітрон, діатермокоагуляцію. Солковагіном обробляти ерозію шийки матки зараз не рекомендують.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2017-07-18
Доброго дня. Десь 2 тижні як припинила годувати дитину,місячні були вже 5 місяців з початком 10 по 14 числа. Зараз їх ше немає,тест на вагітність негативний. Чи може закінчення лактації вплинути на затримку? Дякую
Ні, Тетяно, припинення лактації не може впливати на затримку місячних. Зробіть ще раз тест на вагітність, якщо буде негативним, запишіться на очну консультацію до гінеколога.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2017-07-17
Доброго дня. Скажіть скільки буде коштувати операція по видаленню субсерозної міоми великих розмірів (92×67мм). З анастезією. Чи можна провести лапароскопію.
Наталіє, лапароскопію провести можливо, проте це залежить від місця розташування міоми. Вартість втручння 15000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Галя2017-07-15
Доброго дня! Скажіть будь ласка, На який день циклу роблять лапороскопію яєчників при полікістозі? І яка ціна такої операції? Дякую.
Галино, лапароскопію роблять у 1-у фазу місячного циклу. Ціна - 12-13 тис. грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (311)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх