x
Подписаться на статьи
x
АНАЛІЗ СПЕРМИ
Підготовка до здачі аналізу
  • Утриматись від статевого контакту, мастурбації та орального сексу протягом 2-3 днів перед здачею аналізу сперми
  • Рекомендовано не вживати спиртних напоїв щонайменше 5-6 днів та протягом 3-4-ох тижнів не приймати антибіотиків та обмежити або припинити паління
  • Не відвідувати сауну або приймати гарячі ванни за 5-6 днів перед здачею аналізу
  • Забір матеріалу проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті та в стерильний стакан для здачі сперми
  • Перед забором сперми обов’язково миють руки та проводять туалет зовнішніх статевих органів. Чоловікам необхідно «оголити» голівку статевого члену та провести її ретельний туалет. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника. Рекомендовано використовувати звичайну воду без мила та інших миючих засобів. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника
Забір матеріалу

Проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті. Після забору уточнити в пацієнта чи був зібраний весь еякулят.

Транспортування матеріалу

При здачі сперми вдома, останню необхідно доставити в лабораторію протягом 20-30 хвилин після еякуляції при температурі тіла 37 °С

Зберігання матеріалу

Сперму зберігають при кімнатній температурі щонайбільше протягом однієї години

Информация была полезной для: 7004 пользователей
Ліля2014-09-18
Доброго дня. Цікавить пластика після пологів. В прайсі не знайшла такої назви. І чи робиться операція методом гарячого спаювання тканин?
Якщо Ви маєте на увазі пластику вагіни або задньої спайки чи малих статевих губ, то подібні операції виконуються, але методика підбирається індивілуально, залежно від складності оперції, тому немає ціни. Так, звичайно, безшовна зварка тканин у нас проводиться спеціальним приладом. Детальний хід операції, лікар може Вам пояснити після очної консультації.
Была для Вас полезной эта информация?
Лілія2014-09-16
Доброго дня! Була 2 рази вагітна але невдало! Перша вагітність завмерла на 5-6 тижні, а другу вагітність приймаючи дуфастон доходила до 10 тижня але на УЗД сказали ембріон 6-7 тижнів без ознак розвитку! Здавала аналізи на TORCH-інфекції - норма та вовчуковий антикоагулянт - норма! Що робити далі??? В чому може бути проблема???
Потрібно ще обстежитись на генетику, Вам і чоловікові, в нас проводять потрібні обстеження. Також причиною внутріутробної інфекції можуть бути не лише TORCH-інфекції, а й будь-які інші раніше перенесені інфекції статевих органів.
Была для Вас полезной эта информация?
таня2014-09-15
доброго дня!!!!я почала пити дуфастон 6 вересня, 9-го почалися місячні,,,але остання місячні були 22серпня??я перестала пити дуфастон, але місячні ще не пройшли!!!!!що це????і як довго вони будуть йти???
Таня, Вам варто звернутися до нас на очну консультацію. Запишіться на прийом до Петровського Вадима Валентиновича за телефоном (099) 44-55-404.
Была для Вас полезной эта информация?
ВОВА2014-09-12
ЗДРАВСТВУЙТЕ.У ВАС В КЛИНИКИ ЕСТЬ УРОЛОГ-АНДРОЛОГ?
Да. В нашем центре ведет прием врач уролог-андролог.
Была для Вас полезной эта информация?
ірина2014-09-11
добрий день.в мене полікістоз яйників і немає овуляції не може завагатніти 8 років.Мені порадили зробити клиновидну редекцію яйників .чи у вас таку процедуру роблять і ціна.
Таку процедуру у нас не роблять. У нас проводять дрилінг яйників, який дозволяє зберігти фолікулярний запас яйників.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2014-09-11
Доброго дня.В мене затримка 5 днів, цикл 28 днів.Вчора почались незначні виділення коричневого кольору.Тест негативний.Чи може це бути вагітністю?
Зробіть ще кілька тестів.
Была для Вас полезной эта информация?
оксана2014-09-10
Доброго дня .У мене діагностовано-поліп матки -хочу запитати на який день циклу можна звернутися в клініку для оперативного втручання .які можуть бути наслідки
Можете звернутися після закінчення місячних. Процедура видалення поліпа цілком безпечна і негативних наслідків не повинно бути.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2014-09-10
Скажіть будь-ласка, а чи правда що від дуфастону поправляються?
Так.
Была для Вас полезной эта информация?
Оля2014-09-09
Добрий день!Після лапароскопії мені приписали Диферелін депо,скажіть будь-ласка чи потрібно після закінчення курсу їхати до вас на обстеження?
Добрий день. Так після закінчення курсу потрібно приїхати на контрольне УЗД.
Была для Вас полезной эта информация?
таня2014-09-09
доброго дня!!!!я почала пити дуфастон 6 вересня, 9-го почалися місячні,,,але остання місячні були 22серпня??що це може бути і чи пити дуфастон дальше????і чи це нормально?????
Доброго дня. Це може свідчити про гормональний розлад і Вам потрібно припинити прийом дуфастону.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (164)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх