x
Подписаться на статьи
x
АНАЛІЗ СПЕРМИ
Підготовка до здачі аналізу
  • Утриматись від статевого контакту, мастурбації та орального сексу протягом 2-3 днів перед здачею аналізу сперми
  • Рекомендовано не вживати спиртних напоїв щонайменше 5-6 днів та протягом 3-4-ох тижнів не приймати антибіотиків та обмежити або припинити паління
  • Не відвідувати сауну або приймати гарячі ванни за 5-6 днів перед здачею аналізу
  • Забір матеріалу проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті та в стерильний стакан для здачі сперми
  • Перед забором сперми обов’язково миють руки та проводять туалет зовнішніх статевих органів. Чоловікам необхідно «оголити» голівку статевого члену та провести її ретельний туалет. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника. Рекомендовано використовувати звичайну воду без мила та інших миючих засобів. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника
Забір матеріалу

Проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті. Після забору уточнити в пацієнта чи був зібраний весь еякулят.

Транспортування матеріалу

При здачі сперми вдома, останню необхідно доставити в лабораторію протягом 20-30 хвилин після еякуляції при температурі тіла 37 °С

Зберігання матеріалу

Сперму зберігають при кімнатній температурі щонайбільше протягом однієї години

Информация была полезной для: 7004 пользователей
маріна2014-09-29
Можна точно визначити пол дитини
Так, можна. На УЗД.
Была для Вас полезной эта информация?
Мария2014-09-26
Чоловік пропив таблетки фертиловіт М 2 місяці тому, завагітніти ще не можемо. Чи потрібно здавати повторно спермограму???
Так, чоловік може здати спермограму, щоб побачити, чи мало ефект лікування фертиловітом.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2014-09-25
Доброго дня. Дякую за відповідь стосовно гідросальпінгс з права. Скажіть, будь-ласка, потрібна операція, чи є інші методи лікування цього захфорювання. Дякую за відповідь/
Потрібна операція.
Была для Вас полезной эта информация?
Віка2014-09-24
Доброго дня. Дозвольте Вам описати свою ситуацію, перед тим як приїхати на очну консультацію... Мені 30 років, 6 місяців заміжня, дуже хочемо дитину, а не вагітнію. Чоловіку у 18 років зробили операцію на яєчку??? у нашій обласній, лікар дав 100 % впевненості, що діти будуть. У мене цикл то 28 днів, а то і 35. Останій 19.08-20.09, 5 днів тому перед МЦ після сексу дуже- і дуже десь хвилин 10-15 болів живіт, а зранку пішли місячні із згустками крові, боюсь, що може то був викидень, тест не робила. Що може бути причинею? І чи потрібно нам обстеження, чи надіятись на Бога... і для впевненості купити тест на овуляцію.... напишіть, дуже прошу... Дякую!
Згустки крові можуть бути при запальну процесі чи гормональному дисбалансі. Ви замужем лише 6 місяців. Згідно медичного визначення, безпліддя - це нездатність пари у дітородному віці зачати дитину при регулярному статевому житті без контрацепції на протязі 2 років. Причин для паніки, Віка, у Вас немає. У будь-якому разі обстеження Вам і чоловікові не завадить. Ви можете на 21 день менструального циклу здати аналізи на гормональний фон і пройти вагінальне УЗД, а чоловік - здати спермограму. Ви можете свідомо підготуватися запліднення і вагітності. А тест на овуляцію дозволить відслідкувати найбільш вдалий для цього момент, або ж засвідчити про можливі проблеми з виходом яйцеклітини.
Была для Вас полезной эта информация?
віка2014-09-23
скажіть будь ласка,стимуляція перед шз входить в вартість запліднення?
Так, стимуляція входить в вартість запліднення.
Была для Вас полезной эта информация?
оксана2014-09-23
Доброго дня.мій чоловік приймав трібестан,аби сперматозоїди стали активнішими,бо ніяк немогла завагітніти,завагітніла,і все добре.пройшов рік.скажіть буди ласка,чи потрібно іх приймати знову,аби завагітніти?дякую.
Оксана, нехай чоловік для початку здасть спермограму.
Была для Вас полезной эта информация?
Іра2014-09-23
Чи можна приймати "Клостильбегіт" при вузловій міомі матки ? дякую
Це залежить від розмірів міоми.
Была для Вас полезной эта информация?
анна2014-09-22
Підскажіть будь-ласка чи в нормі а мене гормональний фон.жінка вік 29 р. 5 років безплідЯ. Попередній діагноз Вроді СПКЯ????Овуляціі на узі не видно.е мастопатія. 1 фаза МЦ и передовуляційного періода: пролактин 16.48, ЛГ 6.2. ;ФСГ 9.5 ; естрадіол 91.71 А в другій фазі МЦ такі: пролактин 22.83; прогестерон 14.53; тестостерон общий 14.53; SHBG 57.2. Индекс свободного андрогена (тестостерон общий/shbg) fti% 0.9; DHEA-S. 208.7. І саме цікаве АМГ 1.53.
Добрий день. У Вас відсутня овуляція і є тенденція до старіння яйників. Щоб завагітніти Вам потрібна гормональна корекція.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2014-09-19
На обстеженні мені поставили діагноз гідросальпінкс з права , призначили курс лікування антибіотиками. Скажіль буль-ласка чи можливо вилікувати, чи потрібна операція і чи були випадки, що виліковували
На жаль, гідросальпінгс неможливо вилікувати прийомом антибіотиків. Всерівно локально залишиться запальний процес, який перешкоджатиме вагітності, а навіть якщо вона настане, то великий ризик позаматкової вагітності в ураженій трубі. А якщо вагітність настане завдяки просуванню яйцеклітини лівою неінфікованою трубою, то великий ризик внутрішньоматкового інфікування під час вагітності.
Была для Вас полезной эта информация?
Ігор2014-09-19
Добрий день.Чи потрібен попередній запис щоб потрапити на прийом до лікаря уролога-андролога, якщо так, то за яким телефоном?
телефон на сайті 20-07-02
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (164)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх