x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7044 пользователей
іра2017-02-13
Доброго дня! Цікавить питання по видаленю ліпом. Який метод видалення, вартість та період перебування у лікарні. Ліпоми на ногах. Одна з них розміром яйце. Буду вдячна за відповідь.
Ірино, вартість видаення ліпоми - 680 грн, видалення ліпоми 2 ступеню складності - 1600 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2017-02-12
Добрий день. Я лікуючі від дисплазія шийки матки. Планую в майбутньому вагітність. Здала аналізи на токсопламатоз LgG 272. На LgM не здавала. Що це означає? В мене троє котів. Це я вже переболіла? Чи вліятиме це на дитину? Лікар приписала препарата від токсоплазматозу. Я вже так пю таблетки жменями в мене не видерже шлунок. Підскажіть будь-ласка.
Тетяно, Вам необхідно здати аналіз на Ім, щоб визначити активність фази токсоплазмозу.
Была для Вас полезной эта информация?
наталя2017-02-11
Здраствуйте скажіть будласка чи можна полікувати гіперплазію ендометрія і завагітніти чи то не можливо мені 30 років у мене була позаматкова вагіт. 27 років з правої сторони трубу удалили..після того через рік робили лапороскопію геперсалтпіус труби почистили забрали спайки але вагітність не наступила..пройшов час і виявили гіперплазію ендометрію і щей спайки мені призначили гормональні три місяці але мені страшно що я буду приймати ці таблетки а хвороба не пройде будласочка підскажіть мені що мені робити.
Наталіє, так, якщо гіперплазію пролікувати, то вагітність можлива. У Вашому випадку важливо пересвідчитися у прохідності труб.
Была для Вас полезной эта информация?
Вера2017-02-11
Доброго дня, яка ціна штучного запліднення, чи є оплата частинами? Дякую
Віро, ціна залежить від дозування препаратів для суперовуляції. 20000 грн - робота з клітинами плюс від 25000 грн - медикаменти та втручання. Оплата частинами можлива впродовж протоколу стимуляції.
Была для Вас полезной эта информация?
Інна2017-02-10
Доброго дня Чи роблять пластику носа(горбинка,кінчик носа)? Якщо так яка ціна операції? Яка ціна всього процесу?
З приводу цього питання Вам, Інно, краще проконсультуватися особисто з нашим пластичний хірургом.
Была для Вас полезной эта информация?
Марія2017-02-10
Доброго дня, після візану 5 місяців, ще не можем завагітніти, чи можна без назначення лікаря попити фолієву кислоту мені і чоловіку?
Маріє, фолієва кислота - вітамінний препарат, для вживання якого не обов'язковий дозвіл лікаря. Для вияснення причин проблем із зачаттям, Вам краще звернутися разом із чоловіком на очну консультацію до репродуктолога.
Была для Вас полезной эта информация?
Юля2017-02-09
Підкажіть години прийому проктолога,чи потрібен запис?
Юліє, для консультації спеціаліста необхідний попередній запис по телефону, вказаному на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Катерина2017-02-09
Доброго вечора. Робили у Вас гістероскопію, після втручання пройшло декілька днів і появилась температура 37-37.3, але я її не відчуваю.Кожного вечора піднімається.Це нормально чи є якісь відхилення?
Катерино, краще звернутися до лікуючого лікаря. Незначне підвищення температури можливе.
Была для Вас полезной эта информация?
Альона2017-02-06
Добрий вечір.У мене діагноз Са лівої молочної залози Т2N0M0 2B.,кл.гр.2 супутній БСД по змішаному типу СНОст.В краях резекції пухлинного росту немає.В 1 з 9 л/в мтс раку.Діагноз після того як вже зробили операцію квадрантектомію. Потім призначили лучеву терапію курс ДГТ на область молочн. зал.РОД-2,0 Гр.,СОД-50ГР.,п/о рубец локально :РОД-2,0Гр.,СОД-10Гр.,ш/надключних л/у зліва: РОД-2,0 Гр., СОД-44Гр.,подмишичні л/у зліва:РОД-2,0 ГР., СОД-44Гр.. Одержала 30 лучів Со60, після такої терапії призначили через місяць таблетки "Тамоксифен" на 5 років та уколи на 2 роки-"Диферелин".Хімію не приймала і неназначали в звязку з тим що в мене ще хронічний вірусний гепатит С генотип 1, фаза вірусної активності високої степені, мінімальна біохімічна активність. Хочу запитати у вас чи можливо мати надію вилікуватися без хімій, а так як призначив мені хіміотерапевт лише уколи і таблетки, сказав що хімія геть одна в моєму випадку може мене вбити... Пухлина гормон залежна була. Також питання про руку яка так за 4 місяці і нерозробилась після операції не підіймається повністю і отікає, роблю зарядки і масажі але толку мало. Дякую зарання за відповідь.
Доброго вечора. Шанс на вилікування завжди є, і у Вашому випадку без хіміотерапії також, але гарантувати і сказати точно ніхто не зможе, в медицині вкрай важко робити точні прогнози. Щодо Вашої, то видно після операції порушився лімфовідтік, звичайно, повністю віновитись він не зможе, але продовжуйте масажі та гімнастику, не опускайте рук. Бажаємо Вам хорошого самопочуття.
Была для Вас полезной эта информация?
Анна2017-02-04
Чи можна в вашому центрі зробити операцію з перев'язування маткових труб за умови, що я не маю дітей, і мені ще не виповнилось 30-35 років?
Так, Ганно, можна.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (278)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх