x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7019 пользователей
оксана2015-01-22
доброго дня! мала поліп поперечно ободової кишки, була проведена операція ендоскопічна поліпектомія, після операції пройшло 2 місяці, хотіла б повторно обстежитись, чи можливе таке обстеження у вашій клініці? якщо так то до якого лікаря звертатись і чи потрібно записуватись?????
Вам потрібно звернутися до проктолога. У нас в штаті проктолога немає.
Была для Вас полезной эта информация?
Софія2015-01-22
Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, робила УЗД, за результатами ставлять кісти ендоцервіксу - 6мм, 7мм, міометрій неоднорідний, по задній та передній стінках виражені ділянки ендометріоїдної гетеротопії. Товщина М-еха - 5,1мм. В ендометрії візуалізується поліп типу фіброзного - 6,2мм., що робити дальше, чи Ваша клініка займається вирішенням подібних проблем. Яка вартість обсеження і лікування.
Рекомендоване видалення ендометроїдних вогнищ. У нас такі операції проводять. 5000грн.
Была для Вас полезной эта информация?
А---2015-01-21
Підкажіть будь-даска як правильно підготуватись до сдачі аналізу на каріотип+ху? І чи необхідно попередньо записуватись? Аналогічно чи необхіден попередній запис на УЗД?
На каріотип можна здати кров у пн, вт - з 9 до 15, у середу - до 12 год. Краще натще. Можна без запису.
Была для Вас полезной эта информация?
Галина2015-01-21
доброго дня, у мене кіста бартолінової залози, ніякі міри не допомагають, постійно набирається, робила два рази надріз, прошла курс антибіотиків,нічого не допомагає, проходить деякий час і знову те саме, хотіла би пройти консультацію по цьому питанню і дізнатись про можливість операції і вартість послуг
Такі операції у нас проводяться. Вартість - 3000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлия2015-01-20
Здравствуйте!!!!!У меня вопрос,может ли быть мата двойная?Может я не так выражаюсь,мне сказали что в матке перегородка,нужно лечение.......А у моей знакомой,плод развивался в одной половине,в итоге все нормально выносила ,и родила.........
Бачте, Юлія, це все дуже індивідуально і залежить від вираженості патології.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2015-01-20
Доброго дня..якщо проблеиа в тому ,що я не можу завагітніти,в більшосі в чоловікові,то до вас можна приїжджати обстежуватися,чи ваша клініка спеціалізується більше на жіночому безплідді?дякую.
Можете приходити разом з чоловіком. У нас прийом веде і уролог і гінеколог.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2015-01-20
Рік назад мені призначали Дуфастон з метою лікування.Виділення (місячні) були великими...на даний момент я знову приймаю Дуфастон..але місячні в перший день тільки більш менш значні....а в інші дні мені вистачає щоденної прокладки....в чому причина ..дякую....
Тетяна, треба дивитися на картину гормонального фону вцілому.
Была для Вас полезной эта информация?
Іра2015-01-19
Доброго дня!!!!!!Скажіть будь-ласка чи можна приймати такі ліки: солізим форте,хілак, спазмомен, йогурт аптечний, при плануванні вагітності????????Дякую.
Так, Іра, ці препарати приймати можна.
Была для Вас полезной эта информация?
Мария2015-01-19
Підкажіть будь ласка, яку самедозу фолієвої кислоти потрібно пити і скільки разів на день при вагітності? Маю звичайну відчизняну фолієву кислоту по 1 мг
Можна її пити по 1 табл. в день.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2015-01-18
Доброго дня! Вагітність 10тижнів. Виявили тонзиліт. Як його можна лікувати? Як він впливає на плід? Як взагалі діяти в даній ситуації? Дякую.
Юлія, якщо вираженої інтоксикації немає (висока температура, загальна слабкість), но небезпеки для плода бути не повинно. Для лікування можете використати "Ангінхель". При значних скаргах верніться в жіночу консультацію.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (174)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх