x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7044 пользователей
Оксана2017-02-22
Добрий день. Мені 45 років , 3 місяці назад на УЗД в мене виявили субсерозний вузол в діаметрі 19 мм, а зараз я через 3 місяці знову зробила УЗД,щоб проконтролювати вузол і він став в діаметрі 23 мм. Кровотеч в мене немає ,все нормально.Лікар мені назначила Тазалок для розсмоктування на 3 місяці .Чи дасть мені результат це лікування.Дякую.
Оксано, препарат призначений вірно. Зміст дії "Тазалоку" полягая в пригрніченні росту вузла. Наслідок дії препарату можна буде визначити через 3 місяці на контрольному УЗД,
Была для Вас полезной эта информация?
Люда2017-02-19
Скажіть будь ласка чи можна колоти угол хгч при повільному рості хгч на терміні 5 тижнів вагітності.Плодове яйце відповідає нормі?
Ні, Людмило, не можна.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2017-02-19
Чи можна прийти на прийом до лікаря гінеколога без попереднього запису?
Ні, Наталіє, попередній запис обов'язковий.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2017-02-19
Доброго вечора, скажіть будь ласка чи проводять у вашому центрі операції по видаленню кісти яєчника дитині 15 років, і її вартість????
Так, такі операції ми проводимо. Орієнтовна вартість 9000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2017-02-18
Доброго дня. На протязі тривалого не вдається завагітніти, пройшли з чоловіком обстеження, в мене знайшли гідросальпінкс, порекомендували лапароскопію. До кого краще звернутися? І на який день циклу приїхати щоб здавати необхідні аналізи?
Вікторіє, зверніться до Петровського Вадима Валентиновича. Приїзджайте не в період менструації.
Была для Вас полезной эта информация?
Галина2017-02-18
Доброго вечора чи є шанси завагітніти після склерополікістозу яєчників мені зробили операцію 2015році після цього всеодно не вагітнію.
Галино, звичайно, шанси є. Дообстежтеся і продовжуйте лікування.
Была для Вас полезной эта информация?
инна2017-02-17
чи можна робити вагінальну операцію,якщо в мазку лейкоцити 50-60,cтупінь чистоти 3.Чи потрібно пролікуватися,і як?
Інно, Вам треба пролікуватися, а потім уже робити операцію. З приводу лікування зверніться на очну консультацію до гінеколога.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2017-02-17
На який день циклу можна робити діагностичну лапароскопію ?
Наталіє, операцію роблять не в період місячних.
Была для Вас полезной эта информация?
Валя2017-02-15
Добрий вечір.Підкажіть будласка чи можна завагітніти після видалення позаматкової вагітності(з видаленням правої труби)Вже минуло 2роки,але невдається.Порадьте що робити????
Валентино, необхідно вияснити чи є прохідною ліва маткова труба та зробити інші обстеження, які Вам рекомендуватиме лікар для вияснення причин проблем із зачаттям. Ми можемо порадити Вам звернутися на очну консультацію до нашого репродуктолога разом із чоловіком (первинна консультація безкоштовна). Попередній запис за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
вікторія2017-02-13
у нашого синочка фімоз йому 5 місяців чи можу я до вас звернутись за оперативним втручанням і крипторхизм двох яєчок чи можна записатись на прийом
Вікторіє, Вам варто звернутися до дитячого уролога.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (278)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх