x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7036 пользователей
ірина2016-07-13
маю у вас в клініці заморожені ембріони,планую підсадку-ціни на послуги прочитала,цікавить-скільки приблизно коштуватимуть медикаменти які підуть на перші 2 тиждні від моменту підсадки?
Ірино, медикаменти для підтримки вагітності є різні, ціна залежить від препарату та дозування. Враховуючи, що Ваші заморожені ембріони є у нас в клініці, то Вам краще було б звернутися безпосередньо в центр.
Была для Вас полезной эта информация?
маша2016-07-13
Здраствуйте!помогите пожалуста!муж сдавал не раз сперму-сперматозоидов нету.сдавал кров на ингибирин, ФСГ, ЛГ........все в пределах норми.что нам дальше делать, возможна ли биопсия яичка, или лечение?????
Маріє, Вашому чоловікові необхідно проконсультуватися в уролога, здати кров на каріотип та зробити пункцію яєчка.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2016-07-13
Доброго дня. скажіть будь ласка планую робити інсомінацію донорською спермою ціна на сперму та роботу лікаря? і ше якісь припарати (таблетки, уколи) потрібно буде вживати до інсомінації?
Тетяно, необхідні препарати призначатиме лікар після Вашого обстеження. Інсемінація спермою чоловіка - 2000 грн, донорською спермою - 4000 грн. 1 доза донорської сперми - 2000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2016-07-10
Добрый день. В июне делала у Вас лапароскопию (Коробко К.В.), в сентябре планирую делать ЭКО. Как мне сейчас подготовиться к ЭКО? И еще вопрос, возможно странный) У меня частный дом и много котов (8!!!) могут ли коты влиять на результат отрицательно? избавиться не могу!
Катерино, перед ШЗ необхідно Вам буде здати перелік певних обстежень, попередньо звернувшись до лікаря-репродуктолога. Краще Вам планувати візит на 4-5, або 21 день місячного циклу. Вам доведеться здати аналіз крові на токсоплазмоз, джерелом інфекції якого являються екскременти домашніх кішок. Ви можете також в якійсь ліцензованій ветеринарній клініці обстежити своїх тварин на предмет токсоплазмозу, щоб бути впевненою, що Ваші киці не становлять для Вашої майбутньої вагітності (чи навпаки - становлять) загрози. При необхідності - тварин пролікувати.
Была для Вас полезной эта информация?
ксения2016-07-10
У мене полікістоз яєчників,на УЗД яйники покрились яєчною шкарлупою на 40%.Чи маю я шанс завагітніти самостійно? Приймаю дюфастон10 5місяць. І скільки коштує лапароскопія яйників???
Так, Ксеніє, якщо в якомусь із місячних циклів у Вас пройде овуляція, то Ви цілком можете самостійно завагітніти. Операція при склерополікістозі яйників - дрилінг яйників, коштує близько 9 000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2016-07-07
Доброго дня! Підкажіть будь ласка в мене подруга кормить груддю дитину і знову вагітна, що їй робити?
Тетяно, подрузі необхідно припинити годування груддю.
Была для Вас полезной эта информация?
Оля2016-07-07
Підкажіть, будь ласка, чи необхідно робити гістероскопію ендометрію при його товщині до 14,8 мм на 17-тому дні МЦ, він трьохшаровий з нечіткими контурами. Чи проводите ви цю процедуру в суботу, і які необхідно здати для цього аналізи?
Ольго, для вирішення питання щодо доцільності проведення операції, необхідно прийти на огляд на 4-6 день місячного циклу. В суботу подібні операції не робимо. Необхідно здати розгорнутий аналіз крові, коагулограму, кров на інфекції (гепатит В, С), група-резус, мазки на ступінь чистоти.
Была для Вас полезной эта информация?
оксана2016-07-07
Доброго дня.Ми з чоловіком запланували дитинку. Старшій уже 6. Та після статевого акту пройшло декілька днів і почалася слабка менструація(3 дні).Після цього ми з чоловіком не були близькі,але місячних в цьому місяці немає уже більше 15 днів.Чи можу я бути вагітна?Мені 28 років.
Оксано, зробіть тест на вагітність. При негативному тесті необхідно пройти обстеження з приводу затримки місячних.
Была для Вас полезной эта информация?
Андрій2016-07-07
Доброго вечора, Вам іще потрібні догори сперми. І скільки коштує порція?
Андрію, для вирішення питання донорства сперми для нашого центру, спочатку необхідно здати спермограму, щоб визначити наскільки у Вас сперма фертильна.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2016-07-05
Добрый день! Скажите проверка маточных труб на какой день цикла проводится. Делается ли перед этим обезваливающее? Спасибо.
Оксано, процедура проводиться в 1-ій фазі циклу, знеболення не роблять, здійснюють лише седативну премедикацію.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (226)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх