x
Подписаться на статьи
x
АНАЛІЗ СПЕРМИ
Підготовка до здачі аналізу
  • Утриматись від статевого контакту, мастурбації та орального сексу протягом 2-3 днів перед здачею аналізу сперми
  • Рекомендовано не вживати спиртних напоїв щонайменше 5-6 днів та протягом 3-4-ох тижнів не приймати антибіотиків та обмежити або припинити паління
  • Не відвідувати сауну або приймати гарячі ванни за 5-6 днів перед здачею аналізу
  • Забір матеріалу проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті та в стерильний стакан для здачі сперми
  • Перед забором сперми обов’язково миють руки та проводять туалет зовнішніх статевих органів. Чоловікам необхідно «оголити» голівку статевого члену та провести її ретельний туалет. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника. Рекомендовано використовувати звичайну воду без мила та інших миючих засобів. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника
Забір матеріалу

Проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті. Після забору уточнити в пацієнта чи був зібраний весь еякулят.

Транспортування матеріалу

При здачі сперми вдома, останню необхідно доставити в лабораторію протягом 20-30 хвилин після еякуляції при температурі тіла 37 °С

Зберігання матеріалу

Сперму зберігають при кімнатній температурі щонайбільше протягом однієї години

Информация была полезной для: 7004 пользователей
Люда2014-10-02
Доброго дня!!! Початок менструації 25,08 тривала 3 дні і несильна після того постійно тяне низ живота і вечором іноді груди поболюють! Що це може бути???
Прийдіть на очну консультацію, Люда, і здайте кров на гормони.
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2014-10-02
Доброго дня, до якого лікаря-гінеколога можна записатися на попередній огляд? Мені 29 років, діагноз кіста яйника (69мм-44мм) дермоїдна, лікарі радять видаляти кісту разом з яйником, хочу у вашому центрі зробити операцію, дякую!
Запишіться до Петровського Вадима Валентиновича.
Была для Вас полезной эта информация?
юля2014-10-02
доброго дня!!!!!болі в животі, постійно хочеться їсти!!!останні місячні були 22 серпня,,потім пропила дуфастон 4 дні місячні одразу почалися 9 вересня і тривали тиждень!!що це може бути і як мені щитати коли в мене будуть наступні місячні?
Прийдіть, Юля, на очну консультацію. Це може бути гормональний збій.
Была для Вас полезной эта информация?
надя2014-10-01
Доброго дня! Скажіть будь - ласка, чи можна завагітніти з такими результатами; спермограмма-- кількість - 5,0мл, колір-сірув.білув, мутність- мутна, в*язкість-1,0см, ph-8,0, кількість сперматозоїдів в мл 11млн, кількістьу всьому еякуляті 55млн, нормокінозис А17%, В10%, непокінозис 17%, акінезис 55%, дискінезис 1%. нормальні форми 74%, юні 6%, старі1%, патологія головки 4%, хвоста5%, тіла 10%, лейкоцити 4-6 в одн.скуп. епітелій4-5в п(з, ліпоїдні тільця незначна кількість. живих 84%, мертвих 16%. УЗД----- на 21 день циклу. Матка грушовидної форми, розміщена по центру, положення-anteflexio. Розміри довжина -68мм, передньо-задній-44мм, ширина 56мм. контури рівні,чіткі. Ендометрій товщиною 9.4мм, двошаровий. М-ехо: серединне. Порожнина: без вмісту. Ехогеність міометрія-середня. структура - неоднорідна: в товщі передньої стінки над перешийкаом- субсерозний вузол 18*17мм, в товщі задньої стінки в проекції дна-інтрамуральний гіпоехогений вузол 16*15мм. Шийка матки: довж.26мм. товщ.23мм , в товщині н( губи-наботові кісти 8мм : і 12мм. Правий яєчник: біля правого кута матки. розмір36*27мм, контури чіткі. структура антральні фолікули 4-5мм, домін.фол.(-) строма - неущільнена. лівий яєчник: біля лівого ребра матки. розм.34*25, контури чіткі, структура: антр.фолік.4-5мм, дом.фолік,(-) строма неущільнена. маткові труби- не візуалізуються. Позаматковий простір без вмісту. Чи можливе лікування? Яка саме процедура із запліднення нам потрібна і скільки це буде коштувати? Буду дуже вдячна за повну відповідь!
Судячи з опису УЗД матки Вам перед вагітністю потрібно проводити лапароскопічне видалення фіброматозних вузлів, вартість оперції разом з наркозом та медикаментами близько 6000 грн, операцію не варто відкладати оскільки вузли можуть досить швидко рости, а це ускладнить як операцію так і процес запліднення. Виходячи з даних спермограми Вашого чоловіка, Вам рекомендовано штучне запліднення - вартість програми повністю з медикаментами 34000 грн. Для отримання більш детальної інформації Вам з чоловіком варто записатись на консультацію репродуктолога - вона безкоштовна.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана Б.2014-09-30
Добрий день! Мені 42 роки. Дані обстеження від 30.07.2014 року: матка розміром 100Х80Х100 ммз чіткім рівним зовнішнім контуром в антефлексіо. Форма матки наближена до кулястої. Шийка 32 мм однорідна. Цервікальний канал візуально не змінений. Міометрій неоднорідний. По задній стінці вище перешийку інтрамуральний ф/м вузол 33 мм. Порожнину матки виповнює ф/м вузол діаиетром 65-70 мм неоднорідної ехоструктури з ділянками ущільнення та розрідження, з вираженим низькорезистентним кровотокм. Ендометрій у вигляді ехопозитивної смужки товщиною до 4 мм. правий яєчник 34Х22 мм. Лівий 33Х22. звичцйної дрібнофолікулярної структури. В проекції маткових труб патологічних змін не виявлено. В Дугласлоій заглибині вільної рідини не виявлено. Чи оболв'язковое видаленя матки чи можливий варіант її збереження і видалення лише ф/м вузлів. Дякую.
Якщо Ви не плануєте вагітність у Вашому випадку краще забрати матку повністю лапароскопічно із збереженням шийки матки і яйників. Але якщо Ви ще не маєте діток і хочите завагітніти, то матку можна зберегти шляхом лапароскопічного видалення вузлів у нашій клініці такі операції проводить Петровський Вадим Валентинович.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2014-09-30
Доброго дня. У мене субмукозний вузол матки 31х29х30. Чи можна видалити у вашому центрі гістероскопічним методом ? Мій вік 45 років. Які обстеження для цього потрібні ? Дякую
Запишіться на прийом до Петровського Вадима Валентиновича. Такі операції проводить саме він.
Была для Вас полезной эта информация?
оксана2014-09-30
Доброго дня.мій чоловік хворів свинкою,і через це я немогла завагітніти,бо сперматозоїди рухались дуже повільно.попив трібестан.все ок.я завагітніла.пройшло більше року,чи потрібно знову щось приймати,аби знову завагітніти?
Щоб вирішити доцільність подальшої терапії, необхідно пройти обстеження. Чоловік може знову здати спермограму. Ви - пройти вагінальне УЗД, щоб упевнитися , що все в порядку і немає перешкод для нормального зачаття.
Была для Вас полезной эта информация?
Ангеліна2014-09-29
Доброго дня. Скажіть, в мене полікістоз яєчника. На протязі 5 місяців не можу завагітніти. Чи можна завагітніти без оперативного втручання?Хочу прийти на огляд у ваш центр. Приходити з чоловіком? Чи спершу одній? І записуватися по номеру телефону можна,так?
Вам краще прийти на очну консультацію, щоб вирішити доцільність оперативного втручання. Приходьте з чоловіком. Краще Вам прийти на 21 день місячного циклу, щоб зразу ж і здати аналіз крові на гормони, а чоловік нехай протягом п яти днів перед консультацією підготується до здачі спермограми. Для цього він має утриматися від статевого життя, не вживати спиртного і медикаментів, а також не відвідувати сауну. Запис за телефоном на сайті, так.
Была для Вас полезной эта информация?
Наташа2014-09-29
Доброго дня, скажiть, будь-ласка, якi методи припiкання ерозii шийки матки практикують у вашому центрi. ? Дякую
Наташа, у насдля лікування ерозії використовується лазерна терапія або радіохвильова коагуляція. Остаточну методику вибирає лікар після очної консультації.
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2014-09-29
Доброго дня! Я через декілька днів буду робити у Вас аналіз крові на ХГЛ, підкажіть будь ласка,результат аналізу буде готовий в день здачі, чи пізніше, якщо пізніше, то через який період часу? Завчасно вдячна за відповідь!
За звичай аналіз готовий у день здачі і про це Вас можуть сповістити СМС, якщо Ви заздалегіть вкажете необхідність такої послуги, а результат може бути висланий на електронну адресу.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (164)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх