x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7028 пользователей
таня2015-11-03
Доброго дня! Чи можна завагітніти коли тест на сумісність негативний (здавали 1 раз п. Міллера)
Можна, але складніше, ніж коли тест позитивний.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2015-11-03
Доброго дня???аналізи на торч інфекці!! - антитіла класу IgG цитимегаловірус 17.7 - антитіла класу IgG до краснухи - 92,9 антитіла класу IgG до вірусу простого герпесу 1/2 типу - 40,4 - токсоплазми - 5,0 ! напишіть будь-ласка що не так і що робити!!!!
Оксана, антитіла можуть свідчити про носійство збудника, а про щодо терапевтичної тактики Вам необхідно звернутися на очну конультацію до гінеколога. Можете записатися до Петровського Вадима Валентиновича.
Была для Вас полезной эта информация?
наталія2015-11-03
Доброго дня.Скажіть будь ласка в мене після операції видалено дві труби маткові.Чи можна запліднити мене спермою чоловіка.Яєчники і матка здорові.Яка ціна такого запліднення?
У Вашій ситуації може допомогти штучне запліднення, а не інсемінація спермою чоловіка. Ціна процедури від 42 до 50 тис. грн, залежно від медикаментів.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2015-11-03
Доброго дня! Скажіть будь ласка мені призначили таку процедуру як продування маткових труб повітрям... скільки це буде коштувати ?
У нас немає такої процедури.
Была для Вас полезной эта информация?
таня2015-11-01
Доброго дня???аналізи на торч інфекці!!мої----цитимегаловірус 10,2! герпевірус 4,4! хламідія 8,8! токсоплазмоз 50,1!!результати чоловіка: цитимегаловірус 14,0! герпевірус 5,2! хламідія 8,0! токсоплазмоз 31,9!!напишіть будь-ласка що не так і що робити!!!!
Ви є носіями тих інфекцій, на які є позитивні титри. Стосовно лікування зверніться до лікуючого лікаря.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2015-10-30
Доброго дня... в мене затримка місячних вже до двох тижнів, но робила 4 теста різних виробників і вони нічого не показали... Раніш також були затримки до двох тижнів... Підскажіть в чому може бути проблема???? чи може звернутись до лікаря, щоб остаточно поняти??? дякую
Вікторія, Вам однозначно потрібно звернутися на очну консультацію, пройти УЗД, здати аналізи на гормони. Словом, спешу запишіться на прийом до Петровського Вадима Валентиновича. А подільшу схему дій уже скоординуєте з лікарем.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2015-10-30
чи роблять у вас аборт на раніх стадіях і яка ціна. дякую
В нас аборти не роблять.
Была для Вас полезной эта информация?
Марина2015-10-30
Здравствуйте! 2 года назад делала эмболизацию маточных артерий в Киеве. Миома была больших размеров, но за эти два года уменьшилась вдвое. Была на узи 30.10.15, мне написали кальцинация узлов по периметру. Скажите насколько это опасно.
Марина, щоб адекватно оцінити набезпеку (чи навпаки - безпеку) сипуації, необхідно спостерігати динаміку росту (зменшення) вузлів.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2015-10-29
Доброго дня.3 роки намагаємося завагітніти.Не виходить.Здали всі аналізи.Спочатку знайшли проблему в пізній овуляції.Пропила клостилбігід .Проблему випавили.Тепер На узі знайшли поліп розміром 6мм*4мм*3мм сказали видалити,тому що це і є причиною непліддя.Операцїю робити боюсь .Питання це є причиною невагітності і чи можливо без хірургічного втручання поліп вилучити ?Дякую за выдповыдь.
Поліп потрібно вилучати хірургічно, інших шляхів немає. Поліп може бути причиною непліддя, але не лише він один. Ви нічого не пишете про здров'я чоловіка. 50% безплідних пар мають проблеми через саме чоловічий фактор. Важливе повне обстеження пари, а не лише жінки. Чоловік має здати спермограму.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2015-10-28
Доброго дня! Мені 33 роки. Два роки назад у мене виявили уреаплазму, а в чоловіка гарднереллу, після постійних скарг на запалення, дискомфорт, печіння і в мене і в чоловіка + безпліддя. Пролікувалися: я Юнідокс, якісь свічки, тампони з антибіотиком місцево(мабуть тетрациклінова мазь), карсил, лінекс+свічки для відновлення флори, а чоловік Орнізол +Гексикон. Повторний аналіз через місяць- все чисто. Тепер після 2-х років в мене знов постійне печіння, тріщини на статевих губах, в чоловіка - наліт на головці, прищики, печіння. По аналізах в мене (мазок уреалітікум + парво) гарднерелла разом з уреаплазмой, без степені просто"виявлено", ще здавала мазок бакпосів на флору +антибіотикограма, то там все добре, просто лактобактерії 10 в 6-й степені. Чоловіка не направляли, сказали по моїх аналізах назначать лікування. Мені назначили: 1) Уколи Цеклоферон 5 днів(1,2,4,6,8 дні лікуваня); 2) з третього дня лікування: Азитроміцин 500 мг 1р/день 9 днів, потім Юнідокс 2р/день 5 днів 3)Свічки Неотризол 8 днів, потім Флуомізин 6 днів, потім Гінофлор 6 днів; 4) Свічки з реафероном в пряму кишку на 3,5,7,9,10,11,12,13,14,15 день лікування 5) Карсіл 1т/3 рази 20 днів 6) Лактовіт 1к/2рази 15 днів. В мене хронічний гастрит (часто ерозивний) плюс слабкий імунітет (недавно лікувала ангіну гнійну, часті простуди). Для імунітету нічого не призначили, для шлунку так само. Взагалі чи проводять таке лікування, з такою кількістю всяких ліків, ще й з хронічними хворобами ШКТ та слабким імунітетом? Чи треба інше лікування? І чи лікують чоловіка за аналізами партнера?
Ірина, ймовірно, що така схема лікування була призначена Вам, виходячи із даних анамнезу та обстежень. Щоб її якось відкорегувати, відповідно до Ваших проблем із ШКТ, Вам було б краще звернутися до лікуючого лікаря. Однак, якщо Ви сумніваєтеся в доцільності лікування, то можете звернутися до іншого фахівця, обов'язково зазначивши те, що у Вас є серйозні проблеми зі шлунком, а чоловіка лікувати, зважаючі на його власні результати аналізів.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (206)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх