x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7024 пользователей
Тетяна2015-05-08
Щоб дізнатися про причину непліддя про аналізи на гормрни репродуктивної системи,на які потрібно здавати саме гормони?
Можна здати аналізи на ЛГ, ФСГ, пролактин, прогестерон, естрадіол, тестостерон загальний.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2015-05-07
Доброго дня! Я неможу завагітніти вже 4 роки. Маємо вже синочка, 4,5 роки, який був довгожданний. Теж довго не могла завагітніти. Лікувалася довго, перевіряли чоловіка, він здоровий. але ж Божою допомогою вдалося народити синочка. Зараз знову пробуємо і все безрезультатно. Які методи можна використати щоб знову вдруге відчути щастя материнства?
Прийдіть до нас на очну консультацію до репродуктолога з чоловіком - і ми спробуємо допомогти. (Первинна консультація репродуктолога безкоштовна). Запишіться по телефону, вказаному на сайті, до Петровського Вадима Валентиновича.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2015-05-07
Доброго дня. Була на консультації у Вадима Валентиновича два місяці тому, мені призначили пити достинекс для зниження рівня пролактину до настання вагітності. Сьогодні тести на вагітність нарешті показали, що лікування допомогло) Підкажіть будь-ласка, чи продовжувати далі пити таблетки? Дозування було по пів таблетки два рази на тиждень. Дякую!
Щиро вытаємо Вас, Оксана, з чудовою новиною! Таблетки пити припиніть.
Была для Вас полезной эта информация?
тетяна2015-05-03
Доброго дня....не можу завагітніти вже 2 роки..лікувалась по-різному(різними препарами+стимулювала овуляцію,оскільки причина у відсутності овуляції)-і нічого.хочу спробувати попити трави..порадили борову матку..напишіть,будь ласка,чи можна пити,і коли саме її пити,в який день циклу,і чи взагалі можна.....я думаю вона якщо й шкідлива,то точно не така як всі гормональні препарати.дякую.
Ми не лікуємо безпліддя боровою маткою, тому надати Вам рекомендацій стосовно того, коли і як її пити не можемо.
Была для Вас полезной эта информация?
олена2015-04-29
Доброго дня в мене 27.12.2014 була лапароскопія місячні були тільки 12 березня більше небуло ,що це може бути?Дякую.
Вам варто звернутися на очну консультацію.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2015-04-28
Добрий день.Чоловікові зробили спермограму, виявивши що сперматозоїдів нема Що робити.наскільки це серйозно
Якщо "сперматозоїдів нема", то це говорить про чоловічий фактор безпліддя. Щодо доцільності і можливості лікування чоловікові треба порадитися з урологом. Можна запропонувати інсемінацію донорською спермою, або програму ІКСІ, у випадку, коли знайдеться у чоловіка хоча б один живий і здоровий сперматозоїд.
Была для Вас полезной эта информация?
Максим2015-04-28
"Візьміть паспорті гроші.Більше нічого." Записуватись не потрібно?
Запишіться.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна..2015-04-27
Доброго дня..стимулювалася 2 рази клостильбегітом..лікар сказала..що вона більше не стимулює пацієнтів більше ,ніє 2 рази...але я читала ,що можна 3 цикли підряд..чи можна все-таки 3 цикл підряд стимулюватися по 150 мг..перші 2 цикли були по 100 мг..дякую.
Так, теоретично можна стимулюватись три цикли підряд.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталия2015-04-27
Добрый день! Подскажите будет ли работать клиника 11.05.2015г. при переносе дня 09.05.2015г., т.е. с субботы на понедельник? Заранее спасибо!!!
Центр не работает, но будет дежурный врач.
Была для Вас полезной эта информация?
Аня2015-04-27
у мене полікістоз обох яїчників і часто нерегулярний цикл, призначили пити нормоменс по 2 капсули на день протягом 4 місяців, а в аптеці порадили пити циклодинон 3міс., які таблетки краще допомагають врегулювати цикл?
Пийте таблетки, які призначив лікар.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (194)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх