x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7027 пользователей
лілія2015-12-17
Скільки у вас буде коштувати операція по видаленню труб?
Лілія, така операція в нашому центрі в середньому буде коштувати близько 9000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2015-12-17
Доброго дня....допоможіть будь-ласка...у чоловіка низька активність сперматозоїдів, лікуємось білизько трьох років і все безрезультатно.... До кого можна звернутись у вашій клініці, щоб отримати кваліфіковану допомогу?? Буду дуже вдячна.
Світлана, Вам з чоловіком потрібно звернутися до репродуктолога. В нашому центрі Ви можете записатися за телефонами, вказаними на сайт,і до Петровського Вадима Валентиновича. Ймовірно, що при низькій активності сперматозоїдів, Вам доведеться вдаватися до допоміжних репродуктивних технологій.
Была для Вас полезной эта информация?
іванка2015-12-16
Мені 32роки у мене ФСГ-82,аЛГ-47високі,а при УЗД в яїчниках фолікули невізуалізуються.Скажіть будьласка чи зможу я завагітніти сама ,чи мені потрібно донорську яйцеклітину ШЗ?Скільки це буде коштувати?
Іванка, з такими показниками, як у Вас, завагітніти у природньому циклі неможливо. Необхідне використання донорської яйцеклітини. Одна донорська яйцеклітина у нас коштує 10 000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Ольчик2015-12-16
Доброго вечора.Я з м.Рівного і в нас є центр"Благодар"і я там зробила всі аналізи і мені порадили до вас приїхати на лапараскопію.Чи можливо у вас розраховуватися карточками.І яка буде ціна.Дякую.
Ольга, у нас не розраховуються карточками. Орієнтовна вартість лапароскопії 9 000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
таня2015-12-15
доброго дня???чи можна пити борову матку коли проблеми з гормонами і не наступають місячні???
Тетяно, борову матку можна пити, якщо вона призначена лікуючим лікарем і підставою є Ваші заключення УЗД та показники гормонів. Самолікуванням у цьому випадку займатися не слід.
Была для Вас полезной эта информация?
Вероніка2015-12-12
Можна у вас народжувати?
Ні.
Была для Вас полезной эта информация?
юлия2015-12-10
Добрый день!У меня одна труба и врачи о отправляют на Эко,так как постоянно выкидыш.Помогите пожалуйста,а то уже незнаем что делать.Если у Вас есть Эко то какая цена и есть ли оплата частями,так как сума будет немаленькая.Зарание спасибо!!!
Можна оплачувати частинами впродовж стимульованого циклу. Вартість від 40 до 50 тис. грн залежно від препаратів та дозування.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2015-12-06
Доброго дня, робила у вас лапароскопію маточних труб (їх видалили), спочатку трошки мазалося, а через 4 дні почалися обільні місячні виділення. Чи це нормально і скільки триватиме?
Таке явище може мати місце, якщо виділення співпали з початком місячного циклу.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2015-12-05
скажіть будь-ласка чи зможу я завагітніти, коли перевязані труби, і що для цього потрібно, щоб завагітніти. мені 35 років
При перев'язаних трубах завагітніти не можна. Зверніться на очну консультацію з приводу ШЗ.
Была для Вас полезной эта информация?
***2015-12-03
Чи можлива у вас корекція втягнутих сосків?
Ні.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (206)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх