x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7052 пользователей
Дмитро2017-08-13
Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи проводяться у вашій клініці операції з вирівнювання носової перетинки? Яка ціна оперативного втручання?
Дмитро, на сьогодні ми поки таких операцій не робимо, на жаль.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2017-08-12
Добрый день. У вас в клинике мне проводилась гистероскопия и лапароскопия. эндометриоз 3 ст. и киста яичника. На 6 месяцев назначили визан. После отмены таблеток месячные пришли на третий день. Скажите насколько это норма. потому что везде пишут и врач говорил что они прийдут на 28 день?. спасибо.
Оксано, таке рідко, але буває.
Была для Вас полезной эта информация?
Ілля2017-08-10
Скільки коштує видалення гінекомастії?Які аналізи потрібні для операції? Аналізи роблять у вашій поліклініці? За скільки днів після приїзду до поліклініки можливе видалення?Дякую!!
Обстеження перед операцією: загальні аналізи крові і сечі, біохімічні аналізи крові, а також коагулограмма - аналіз крові на згортання. Крім описаних аналізів можливе проведення аналізу крові на гормони. Аналізи роблять в нашому центрі. Ціна втручання - 12 000 грн. Можливе проведення втручання в той же день чи на наступний. Перебування в стаціонарі - доба.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталя2017-08-08
Доброго дня! Мені 44 роки, дітей не маю, вагітностей не було. У 42 роки робила один раз внутрішньоматкову інсемінацію, невдало(персистенція фолікула, овуляція так і не відбулась). На той час антимюллерів гормон 0,69, решта гормонів були у нормі. Підкажіть, будь ласка, чи є ще у мене шанс на вагітність(окрім донорської яйцеклітини), які програми і за якою приблизною вартістю існують. На даний час антральних фолікулів всього 5-ть. 19.05.17р. був гормональний збій, кровило мало, але до 05.06.17р.. Аналіз показав низький прогесторон, зараз третій цикл приймаю прогінорм ово 100мл. Дуже дякую за відповідь.
Наталіє, Вам необхідно зробити УЗД для визнечення структури ендометрію та стану яєчників, і , враховуючи низький АМГ, треба буде підібрати відповідний препарат для стимуляції. Вам варто знати, що якість яйцеклітин може бути різною і не завжди вони є зрілі. Хоча шанс у Вас, звичайно, є. Відносно підбору програми та її вартості, Вам необхідно звернутися на очну консультацію до репродуктолога.
Была для Вас полезной эта информация?
Ангеліна2017-08-06
Доброї ночі, я б хотіла запитати чи роблять тут операції по підтягуванню живота після кс. І яка ціна, якщо роблять.
Так, Ангеліно, у МЦ "Боголюби" роблять операції з абдомінопластики. Пластика живота з переміщенням пупка і вшиванням прямих м'язів - 30 000 грн, мініабдомінопластіка без ушивання м'язів - 15 000 грн. Який саме тип операції необхідний Вам, визначить хірург після очної консультації. Попередній запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Іван2017-08-05
Доброго дня , хочу зробити операцію на 1 вухо по каповухості , як записатися на консультацію?
Іване, записатися можна за телефонами, які вказані на сайті. Ціна операції - 5000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Виталик2017-08-05
Збільшення грудей протезами 3 розмір. Ціна?
Вартість операції - 25 000 грн. Ціна імплантів від 800$.
Была для Вас полезной эта информация?
Катерина2017-08-03
Підкажіть будь-ласка чи може відсутність менструаціїї бути викликана прийманням препарату Візан?
Так, Катерино, може.
Была для Вас полезной эта информация?
Надія2017-08-03
Доброго дня, мене звуть Надія, хотіла позбутись другого підборідя, надмірною вагою не страждаю, але такий дефект є, мені усі косметологи сказали, що це не лишній жир а деформоване підборідя, вроджене. Сказали, що в мене скошене підборідя, потрібно ставити імплант, щоб його видовжити, тоді ця проблема пропаде. Чи роблять у Вас таке, і яка ціна?
Надіє, з цього приводу Вам варто індивідуально проконсультуватися у наших пластичних хірургів. Запис на прийом за телефонами, які вказані на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Тася2017-08-03
у мeнe 21 тиждeнь вагітності. У жін.консультаціі робили узд 31 липня, сказали що всe добрe, хочу зробити повторнe узд в приватній клініці, щоб пeрeконатись чи справді всe добрe. Який мінімальний тeрмін між узд має бути і чи варто проводити повторно,чи нe зашкодить цe дитинці?
Таїсіє, питання про те, чи шкідливо часто робити УЗД при вагітності, не дає спокою всім майбутнім мамам. Однак знайти однозначну відповідь на це питання, на жаль, не можна. Деякі спеціалісти вважають, що сучасна апаратура не приносить ніякої шкоди матері і дитині, але є і наукофі факти, які стверджують, що подібне втручання не може пройти зовсім безслідно, і певна шкода все ж має місце. Повторне УЗД Вам є зміст зробити у 32 - 36 тижнів.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (311)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх