x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7019 пользователей
Світлана2015-01-24
Добрий день,скажіть будь ласка почала приймати табл Візан і через тиждень мажеться що це так має бути?
Так може бути.
Была для Вас полезной эта информация?
олена2015-01-24
доброго вечора,були у вашій клініці на прийомі в чоловіка виявили олігоспермію,але не приписували нічого,я після лапароскопії на дермоїдну кісту,лікар говорив ,що можна вагітніти,можливо чоловіку потрібно щось прймати додатково,чи приїхати знову на консультацію.Чи можна з таким діагнозом вагітніти.Дякую.
Чоловікові потрібно приїхати на очну консультацію до уролога.
Была для Вас полезной эта информация?
ОКСАНА2015-01-23
ВІД ЧОГО В ТРУБІ НАБИРАЄЦЯ ВІЛЬНА РІДЕНА
Рідина набирається через хронічний запальний процес у трубі.
Была для Вас полезной эта информация?
зоряна2015-01-23
доброго дня.в мене виявили уреаплазму і гарднерелу,які вже лікую 2 роки і не можу вилікувати.2 рази на місяць в мене молочниця(я так думала,але виявилось ,що таку клініку дає уреапл. та гардн. так сказав мені мій лікар,тобто що це не молочниця).хочемо вагітніти,але боюсь,щоб не було викидня.скажіть,скільки буде коштувати прийом та лікування.якщо результати аналізів я робила 2 міс.тому.
Консультація гінеколога - 180 грн. Вартість лікування залежатиме від ціни ліків, призначених спеціалістом.
Была для Вас полезной эта информация?
зоряна2015-01-23
якщо я обстежувалась 2 місяці тому,в мене виявили інфекцію і я не пролікувалась,то аналізи будуть дійсні чи потрібно буде в вас знову здавати?
Аналізи дійсні.
Была для Вас полезной эта информация?
надя2015-01-22
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, на який день циклу починається процедура еко. УЗД і спермограму ми вже проходили, чи потрібно здавати знову, Чи зразу потрібно їхати з чоловіком, і як краще це розпочати. буду вдячна за повну відповідь.. Дякую.
Процедука ШЗ починається на 2-ий день місячного циклу. УЗД і спермограму треба перездати. Їхати треба зразу з чоловіком.
Была для Вас полезной эта информация?
оксана2015-01-22
доброго дня! мала поліп поперечно ободової кишки, була проведена операція ендоскопічна поліпектомія, після операції пройшло 2 місяці, хотіла б повторно обстежитись, чи можливе таке обстеження у вашій клініці? якщо так то до якого лікаря звертатись і чи потрібно записуватись?????
Вам потрібно звернутися до проктолога. У нас в штаті проктолога немає.
Была для Вас полезной эта информация?
Софія2015-01-22
Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, робила УЗД, за результатами ставлять кісти ендоцервіксу - 6мм, 7мм, міометрій неоднорідний, по задній та передній стінках виражені ділянки ендометріоїдної гетеротопії. Товщина М-еха - 5,1мм. В ендометрії візуалізується поліп типу фіброзного - 6,2мм., що робити дальше, чи Ваша клініка займається вирішенням подібних проблем. Яка вартість обсеження і лікування.
Рекомендоване видалення ендометроїдних вогнищ. У нас такі операції проводять. 5000грн.
Была для Вас полезной эта информация?
А---2015-01-21
Підкажіть будь-даска як правильно підготуватись до сдачі аналізу на каріотип+ху? І чи необхідно попередньо записуватись? Аналогічно чи необхіден попередній запис на УЗД?
На каріотип можна здати кров у пн, вт - з 9 до 15, у середу - до 12 год. Краще натще. Можна без запису.
Была для Вас полезной эта информация?
Галина2015-01-21
доброго дня, у мене кіста бартолінової залози, ніякі міри не допомагають, постійно набирається, робила два рази надріз, прошла курс антибіотиків,нічого не допомагає, проходить деякий час і знову те саме, хотіла би пройти консультацію по цьому питанню і дізнатись про можливість операції і вартість послуг
Такі операції у нас проводяться. Вартість - 3000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (173)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх