x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7072 пользователей
Павло2019-03-14
Доброго дня. Мене звати Павло, 22 роки останній рік у мене стрімке випадіння волосся і свербіж у тім'яній зоні. Що порадете?
Павло, Вам слід звернутися на очну консультацію до дерматолога-трихолога для діагностики та призначення дієвої терапії. Запис до нашого спеціаліста - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Надія2019-03-13
Доброго дня. Яка вартість кріодеструкції при ерозії шийки матки? Коли роблять процедуру і який термін реабілітації?
Надіє, у центрі не роблять кріодеструкцію.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталя2019-03-13
Доброго дня. Мені потрібно видалити кисту яїчника. Чи роблять такі операції і скільки це коштує?
Наталіє, так, в центрі видаляють кісти. Лапароскопічна операція на додатках (все включено, окрім анестезії) коштує 13 330 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Надія2019-03-13
Доброго дня в моєї дитини після прививки акдп на ножці появився гній небагато,чи обовязково хірургічне втручання чи можна якісь інші методи??
Надіє, Вам слід показати дитину дитячому хірургові. У нас, на жаль, немає педіатричного напрямку.
Была для Вас полезной эта информация?
Катерина2019-03-13
Скажіть будь ласка на який день циклу проводиться гістероскопія(поліпектомія), який наркоз,чи призначають якесь лікування після цієї процедури,і як можна записатися?
Гістероскопія поліпектомія (без врахування вартості біопсії, анестезії і гістологічного дослідження) коштує 4 255 грн. Анестезія може бути місцевою чи загальною, на розсуд лікаря. Необхідність подальшого лікування залежить від анамнезу пацієнтки. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Мар'яна2019-03-13
Доброго вечора. Місячні завжди йшли в термін, останній раз також, але перші два дні йшли рясні виділення, два дні перестали взагалі, на наступний день почались знов (звичайно). Чим це може бути викликано? Плануєм з чоловіком дітей.
Мар'яно, щоб виянити причину проблеми, слід звернутися на очну консультацію до гінеколога, пройти огляд та відповідні діагностичні тести, які призначить лікар, виходячи із Вашого анамнезу.
Была для Вас полезной эта информация?
Анна
до статті Трихологія
2019-03-12
Після пережитого стресу виявила сиві волосинки, чи можна зупинити процес посивіння ? Варто звертатись до трихолога чи достатньо попити вітаміни та заспокійливі ? Мені 25 років
Ганно, прийом вітамінів та біодобавок не здатен сповільнити процес появи сивини. Це генетично зумовлений процес.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірена2019-03-12
Доброго дня ! Діагноз- множинна міома 18 неділь . Скільки коштує операція із видалення матки з придатками. Маю діабет 2 ступеню.
Ірено, вартість втручання від 16 330 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Наташа2019-03-11
Доброго дня! В мене декілька років тому був аборт( до того дітей не мала і зараз теж), скажіть, будь ласка, як дізнатись чи зможу я ще завагітніти?
Наталіє, Вам слід звернуися на очну консультацію до репродуктолога, пройти відповідні діагностичні тести. Запис - за телефонами, вказаними нас сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Ольга2019-03-11
Скажiть будь ласка скільки коштує операція з видалення дермоїдної кісти на лівому яїчнику з можливим його видаленням
Лапароскопічна операція на додатках (все включено, окрім анестезії) коштує 13 330 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (381)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх