x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7052 користувачів
Оксана2018-12-04
Добрий ранок. Мені призначили полімік пити 5 днів. Після 3 дневновго прийняття таблеток почалася сильна рвота. Організм нічого не сприймає. Чи продовжувати прийняття даних таблеток???
Оксано, якщо від препарату виражений побічний ефект, то слід припинити прийом. Зверніться до лікаря, щоб призначив Вам інші ліки.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Рома2018-12-04
Доброго дня яка ціна отопластики 2 вух?
Романе, пластика обидвох вушних раковин - 10 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2018-12-04
Чи робите ви вакуумний аборт і яка вартість?
Ольго, у Медичному центрі "Боголюби" не роблять абортів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександра2018-12-04
Скажіть,при записі до репродуктолога сказали що потрібно щоб був 21- й день циклу,я прорахувалась в днях і прийом припадає на 19 -й день циклу,чи є це принциповою різницею?
Олександро, це не є принциповою різницею.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2018-12-03
Доброго дня! Мій діагноз дерматит подразнювальний, з явищами екзамптизації, хотіла б запитати чи є у вас спеціальні аналізи коли беруть зразок зі шкіри для виявлення алергену/ тощо? Яка ціна прийому дерматалога?
Ольго, у нас є алергодіагностика по аналізу крові, вартість пакету 690 грн. Консультація дерматолога - 180 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2018-12-03
Добрий день! Чи займаєтесь ви лікуванням дітей (5 років,потрібна лапароскопія яєчників)? Дякую.
Ні, Наталіє, у центрі немає педіатричного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2018-12-03
Доброго дня. На протязі року ніяк не можу завагітніти. Хотілося б перевіритись/здати аналізи чи все у нас з чоловіком впорядку. Коли (в який період) найкраще звертатись? Як записатись? Яка вартість обстеження?
Оксано, Вам разом із чоловіком необхідна консультація репродуктолога. Вам доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. А чоловік має подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті. Вартість консультації - 180 грн. Обстежень - орієнтовно 1500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Степан2018-12-03
ЧИ можна у вас здати аналіз спермограму? потрібно попередньо записуватись?
Так, Степане, аналіз можна здати, і треба попередньо записатися. Ви маєте подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Сьогодні я подзвонив на рецепцію на рахунок операції. Мені нагрубили та нічого не пояснили. Лікар уролог мені сказав попередньо записатися на операцію. Я так зрозумів на рецепції мене мали повідомити про всі нюанси. Я шокований хамством. Тепер не знаю що робити. До кого звернутися за поясненням, як попередньо підготуватися до операції та скільки вона коштує????
Доброго дня. Дуже прикро, що склалась така ситуація, вибачте,будь-ласка, за невічливу та неуважну роботу реціпції. Скиньте на номер 095 68 22 703, смс номер, на який до Вас можна зателефонувати та як до Вас звертатись, Вам дадуть роз'яснення стосовно всіх питань, що Вас цікавлять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2018-12-03
Добрий вечір .Скажіть будь ласка це питання більш до лікаря дерматолога. В минулому році я була вагітна і в такий самий почок зими період в мене з'явилася алергія на руках ,мені виписали мазь ЛОКОЇД ,вона мані напротязі тижня допомогла ,зараз знову таке саме ,але мазі ніде немає( порадьте будь ласка заміну якусь ))) дякую )
Юліє, онлайн ми не діагностуємо і не призначаємо лікування. Ви можете записатися на прийом до дерматолога центру за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (308)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх