x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7063 користувачів
Олександр2019-02-04
Добрий день. У мене алергія на алкоголь сип на тілі. Докого мені звернутись ???
Олександре, Ви можете звернутися на прийом до дерматолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2019-02-04
Здраствуйте, обратилась к врачу с жалобой на месячние. За последний цикл 2 раза и потом снова через 2 недели. После грудного вскармливания прошло почти год, доктор посмотрел и обнаружел ерозию, на узи малого таза показало склонность к поликистозу, на груди обнаружели фиброаденому, не значительную, но есть. Назначели лечение, капсули нормоменс и вагинальние табл неотризол. На 3-й день начались маленткие виделения кровяние. Позвонила к врачу, так как ждем результат анализом мазков, она сказала подождаать посмотрить что будет дальше. У меня паника, что ето за виделения мажется от лекарств или опять начало менстр. Сейчас 23день цикла
Ганно, не переживайте, заспокойтеся. Дочекайтеся аналізів мазків. Якщо призначена терапія не допоможе, при бажанні, Ви можете звернутися на консультацію до фахівців нашого центру.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-02-04
Доброго дня, при виклику місячних препаратом, це буде впливати на результат гормональних аналізів?
Так, Ольго, це буде впливати на результат.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Леся2019-02-04
Бронхіальна астма. Чи можна до Вас зертатись з питанням по даній хворобі.
Ні. На жаль, Лесю, у нас немає в штаті пульмонолога та імунолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лілія2019-02-03
Скільки коштує сітка при лікуванні стресового нетримання сечі?Якщо можна, то приблизно сума яка потрібна при такій операції? і яка потрібна підготовка перед тим,як приїхати до вас?
Ліліє, підготовки не потібно. Сітка вартує 700$. Вартість операції - 7000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вадим2019-02-03
Підкажіть яка вартісь спермограми
Вадиме, вартість спермограми - 360 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2019-02-03
Здравствуйте, хочу узнать по симптомах какая болезнь. Был контакт с больным на корь, небольшая температура 37.3 4 день, слабость, рвота, боль в животе. Может это быть корь?
Ганно, кір починається з ряду симптомів, які нагадують застуду або грип. Поява першої симптоматики відбувається приблизно через десять днів після зараження, це: нежить, чутливість до світла, втома, дратівливість, втрата апетиту, висока температура, сухий кашель. Тривалість цих проявів хвороби складає 7 - 10 днів. Відмінною рисою кору, як уже згадувалося вище, є червонуваті плями, злегка підняті та різного розміру. Їх поширення по всьому тілі займає один - два дні, приблизно через тиждень плями повністю зникають.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Виктор2019-02-02
Майже два місяці назад попав в жахливе дтп! Пару днів лежав в комі..з діагнозу серйозного це контузія легеть,перелом 12 ребра з права з зміщенням невеликим,перелом мізинця лівого,поганий гемоглобін через втрату крові, рвані рани голови з ліва і ззаді,голова перешита трохи добре, забій шиї і перелом с1 хряща ,після втручання було виставлено 4 болти...питання таке що мені дозволятиметься далі в житті робити якщо видужаю хоть трохи,що забороняється...і що мене чекає далі! По прогнозам ніби шию не зможу повертати більш
Вікторе, перш за все, Ви не впадайте у відчай. Звичайно, що після такої важкої травми, організму необхідний тривалий час для реабілітації. А наскільки вдало ця реабілітація буде проходити, залежить не лише від дотримання призначень спеціалістів, які Вас лікують, а й від Вашого внутрішнього позитивного налаштування на оздоровлення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-02-02
Плануємо Еко,18 років безпліддя,чоловіка мала рухливість сперматозоїдів у мене підвищений тестостерон, лікувалися але жодного результату,в який час краще бути на обстеження відносно місячних .
Ольго, Вам варто спланувати свій візит до репродуктолога на 21 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-02-01
Лікар призначив фурамаг50 пити по 2таб.3р.на день.це не забагато
Тетяно, якщо лікар призначив таке дозування, ймовірно, у нього були на це підстави. Проте, якщо у Вас є сумніви, то краще, щоб Ви уточнили у свого лікуючого лікаря, чи дійсно необхідно приймати таку дозу медикамента. Або зверніться на очну консультацію до іншого фахівця. Онлайн ми не призначаємо лікування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (343)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх