x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7072 користувачів
Оля2019-03-06
Не судіть строго. Я завагітніла зараз в мене 8 днів але я це відчуваю що живіт не звично трохи болить. мама ще не знає але через маму я змушена перервати вагітність я сама собі вколола окситоцин 1 ампулу на другий день другу. Я нічого не відчуваю дію окситоціну. Питання чи можна вже цю вагітність зберегти? Чи вже дитина може бути з вадами? Лікарі скажіть.
Ольго, якщо Ви вирішили зберегти вагітність, проте переживаєте, що можливий викидень через певні Ваші дії, Вам слід звернутися на очну консультацію до спеціалістів центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2019-03-06
Можна окситоцином перервати вагітність 1 тиждень?
Ольго, центр не надає рекомендацій подібного характеру.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мирослава2019-03-06
Доброго вечора.Вадиме Валентиновичу,15.02.19р. мені Вами була проведена операція екстирпаціі матки з додатками .Загалом самопочуття хороше,але три дні тому з‘явились незначні виділення,які на сьогодні дещо посилились.Чи є це нормою?
Мирославо, Вам варто звернутися до Вадима Валентиновича з цього приводу на очну консультацію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2019-03-06
Доброго вечора. У мене фолікулярна кіста яєчника 2*3см,яка і не розсмоктується, і не збільшується вже більше року. Що порадите робити - лапароскопію чи лапаротомію? І яка ціна?
Марино, терапевтична стратегія обирається лікуючим лікарем, виходячи із анамнезу пацієнтки. Онлайн ми не можемо надавати подібних рекомендацій. Зверніться на очну консультацію до спеціалістів центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Вартість лапароскопії на додатках - 13330 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2019-03-05
Добро дня.я проходида компютерну томографію,показало що у мене дермоїдна кіста лівого яєчника а правий яєчник ознака полікістозу робила УЗД сказали що нічого не бачать що мені робити?чому довіряти узд чи компютерній томографії?
Катерино, вважається, що покази КТ точніші.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-03-05
Доброго дня.Чим загрожує оболонкове прикріплення пуповини до плаценти? 4 місяць вагітності?
Оболонкове прикріплення пуповини може бути небезпечним для плода, оскільки її судини менш захищені і існує загроза пошкодження в процесі пологів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аліна2019-03-05
Доброго дня. Приймаю ОК через гормональні збої, вже рік і починаю потрохи набирати вагу, вагітність поки не планую. Після допитої останньої таблетки варто просто закінчити курс і нічого не приймати чи приймати якісь додаткові таблетки але не гормони?
Для того, щоб організм максимально безболісно відреагував на відміну препарату, Вам слід попереньо проконсультуватися очно з гінекологом, оскільки бувають ситуації, коли різка відміна препарату може призвести до погіршення загального стану здоров'я.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна (дочка пацієнта)2019-03-04
Чоловік, 52 роки. Рак нирки (до 4 см), 2 метастази в хребті. Загальний аналіз крові по всім показникам в нормі. Метастази видалені хірургічним шляхом 19.02.19 з вживленням титанових імплантів в Києві. Призначено консультація онколога по місцю проживання, попередньо рекомендовано дробно фракційне опромінення на зону видалених пухлин та препарат Бонефосу. Необхідна консультація щодо опромінення та подальшого лікування. Куди звернутись?
Тетяно, на жаль, в центрі немає онкологічного напрямку. Ваш тато може звернутися в онкодиспансер.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Алла2019-03-04
Доброго вечора, чи можна дізнатися,як швидко рецидивує поліп ендометрію?На скільки швидко він росте?За дві неділлі після гістери,він може вирости на 14 міліметрів?Дуже буду вам вдячна за відповідь
Алло, для моніторингу росту поліпа слід скористатися даними ультразвукової діагностики. Якщо є сумніви відносно даних останньої УЗД, Ви можете повторити обстеження у іншого фахівця. Запис до наших спецалістів - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мирослава2019-03-04
Чим мені лікувати половий герпес відновився десь через 8 років таблетки від імунітету аміксин не допомагає колись проколола уколами себе і чоловіка тільки забула які то не торбувало близько 8 років
Мирославо, онлайн ми не діагностуємо і не призначаємо лікування. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (377)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх