x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7080 користувачів
Марія2019-07-12
Добрый день!) У меня к Вам очень деликатный вопрос. Волнуюсь по этому поводу. Очень нужна помощь. Мне 16 лет. 25 марта у меня был контакт с мальчиком: был минет, после чего я вытерла руки влажной салфеткой, и через 10 минут полезла к себе на несколько секунд в трусы. Не глубоко. Я девственница, была по этому поводу у гинеколога, мы сделали узи через несколько дней после случившегося, овуляции не было. Врач сказала: ничего не должно быть, ждите прихода месячных. Месячные пошли, все стало хорошо, но так как я очень мнительная, спустя 4 месяца перед месячными почувствовала маленькую незаметную боль в животе (такое и раньше было), и пошла искать в интернете информацию. Начиталась, что существует кровотечение и во время беременности, можно спутать с обычными месячными, и так далее и так далее. Пошла смотреть фотографии живота на 16 неделе, у всех абсолютно разные, и плоские и уже большие животики. У меня нет живота, могу его полностью втянуть, нет никаких симптомов, идут регулярно месячные, только лишь накрутила себя начитавшись многого в интернете. Даже вес не прибавился. Тест сделать не получится, только лишь хотела спросить стоит ли вообще переживать по этому поводу? Все окружающие говорят, что ничего нет. На протяжении всего этого времени задержка месячных была один раз 9 дней, и то, может стресс. Очень нужна ваша поддержка и помощь. Стоит ли вообще волноваться лишний раз? Спасибо большое.)
Маріє, якщо Ви були у лікаря, робили обстеження, і було підтверджено, що Ви не вагітна, то Вам не слід турбуватися з цього приводу. Звичайно, що стрес може спровокувати збій місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Сaша2019-07-12
Затримка 4 дні тести нічого не показують! Що це може бути?
Сашо, щоб вияснити причину затримки, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога та пройти призначені діагностичні тести. Можливо, має місце гормональний збій. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-07-11
Добрий день! Видаляють у вас родінки ? Чим? Яка ціна?
Так, Тетяно, видаляють. Видалення невусів радіоножем Surgitron DF 120 (2 см 1 шт) коштує 150 грн. Видалення невусів радіоножем Surgitron DF 120 (3-4 см 1 шт) - 265 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-07-11
Добрий день, скажіть будь ласка, скільки коштує операція по видаленню матки, (діагноз - повне випадання матки)
Орієнтовна вартість такого втручання, Ольго, становить 17000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Виктория2019-07-11
Хотелось бы уточнить цену на проведение операции по увеличению груди в Вашей клинике (с материалами). И можно ли клиенту приобрести и предоставить для операции имплантаты самому? Спасибо
Вікторіє, більшення грудей круглими імплантами коштує 90 000 грн. Збільшення грудей анатомічними імплантами - 96 000 грн. Питання придбання власних імплантів Вам слід обговорити індивідуально з пластичним хірургом. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2019-07-11
Виявили кісту 25на 25 мм у л/долі печінки. Чи можна лікувати медикаментозно, і до якого фахівця звертатись?
Тетяно, Вам слід звернутися до гастроентеролога. Чи можна лікувати кісту медикаментозно визначить лікар після огляду та проведення відповідних діагностичних обстежень.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віта2019-07-10
Чи є у вашій клініці вже лікар проктолог, якщо ні то коли буде, дякую.
Віто, у штаті центру проктолога немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2019-07-10
Доброго дня.Скильки буде коштувати в 2 мисяци аборт?
Олено, у МЦ "Боголюби" абортів не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2019-07-10
Добрый день! Планируем ребеночка ничего не получается! Сколько примерно нужно времени чтобы полостью обследоваться, с учетом всех анализов узд? И когда лучше приезжать сразу после месячных или на 21 день
Марино, Ви можете звернутися на очну консультацію до нашого репродуктолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми: за 5 днів до обстеження не вживати алкоголь та медикаменти, не жити статевим життям та не відвідувати сауну. Вам бажано спланувати візит на 21 день місячного циклу. Приходьте в центр натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2019-07-10
Добрий день! Скажіть,будь ласка,хочу у вас робити лапароскопію по видаленню міоми (можливо з маткою). Чи є якісь протипокази? Дякую!
Катерино, протипокази наступні: у жінки діагностовано прогресуючий запальний процес в матці та її придатках; анемія; є підозра на злоякісний характер клітин ендометрію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (469)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх