ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Лікарі Патєй Петро Миколайович

Патєй Петро Миколайович

Лікар-акушер-гінеколог. Лікар першої категорії
Досвід роботи: 9 років
дипломи та сертифікати
історія

Освіта:

Закінчив лікувальний факультет Харківського національного медичного університету. Пройшов інтернатуру на базі Львівського національного медичного університету ім.Д. Галицького за спеціальністю "Акушерство та гінекологія". У 2012р. пройшов навчання лапароскопічним методикам на базі тренінгового центру у м.Києві під керівництвом провідного хірурга французької клініки Clermont-Ferrand проф. Р. Ботчоришвілі. Продовжує переймати досвід топ-спеціалістів, регулярно беручи участь у міжнародних конференціях, майстер-класах, стажуваннях.

Професійний досвід:

З 2011 року працює гінекологом у відділенні ургентної гінекології Луцької міської клінічної лікарні. В повній мірі володіє повним спектром ургентних та планових оперативних втручань лапаротомним, лапароскопічним та вагінальним доступами.

Веде блог про жіноче здоров"я, активно приймає участь у різноманітних освітніх онлайн та теле-проектах, семінарах, зустрічах.

Пріоритетні напрямки роботи:

Лапароскопічна хірургія та репродуктологія

 

Блог лікаря :

Руслана 2021-04-22
Доброго дня. Діагностовано ановуляцію по типу неповноцінного дозрівання антральних фолікулів, гіпоплазія ендометрію. Чи займаєтесь ви таким лікуванням? І що б ви порадили?
Так, Руслано, займаємося. Зверніться на очну консультацію до гінекологів центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наші партнери
Вверх