ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Лікарі Патєй Петро Миколайович

Патєй Петро Миколайович

Лікар-акушер-гінеколог. Лікар першої категорії, кандидат медичних наук
Досвід роботи: 9 років Кількість відгуків: 1
дипломи та сертифікати
історія

Освіта:

Закінчив лікувальний факультет Харківського національного медичного університету. Пройшов інтернатуру на базі Львівського національного медичного університету ім.Д. Галицького за спеціальністю "Акушерство та гінекологія". У 2012р. пройшов навчання лапароскопічним методикам на базі тренінгового центру у м.Києві під керівництвом провідного хірурга французької клініки Clermont-Ferrand проф. Р. Ботчоришвілі. Продовжує переймати досвід топ-спеціалістів, регулярно беручи участь у міжнародних конференціях, майстер-класах, стажуваннях.

Професійний досвід:

З 2011 року працює гінекологом у відділенні ургентної гінекології Луцької міської клінічної лікарні. В повній мірі володіє повним спектром ургентних та планових оперативних втручань лапаротомним, лапароскопічним та вагінальним доступами.

PhD, член європейського товариства репродуктологів, міжнародного товариства гінекологічної ендоскопії.

Веде блог про жіноче здоров"я, активно приймає участь у різноманітних освітніх онлайн та теле-проектах, семінарах, зустрічах.

Пріоритетні напрямки роботи:

Лапароскопічна хірургія та репродуктологія

 

Блог лікаря :

Марія 2022-07-04
На який день циклу найкраще записуватися на прийом до лікаря із приводу непліддя? Дякую
Маріє, Вам варто спланувати візит до гінеколога на 21 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Іванна 2022-01-06
Доброго дня,чи можна потрапити на прийом до лікаря Петра Миколайовича:маємо одну дитину,наступні дві вагітності завмирання плоду до 8 неділі?
Запис на прийом до спеціалістів центру -за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Руслана 2021-04-22
Доброго дня. Діагностовано ановуляцію по типу неповноцінного дозрівання антральних фолікулів, гіпоплазія ендометрію. Чи займаєтесь ви таким лікуванням? І що б ви порадили?
Так, Руслано, займаємося. Зверніться на очну консультацію до гінекологів центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кравцова Олена 2023-04-24
Петро Миколайович кваліфікований спеціаліст, приємний, спокійний, уважний та емпатичний. Дуже йому вдячна та рекомендую.
Наші партнери
Вверх