ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7689 користувачів
Ксенія2021-07-04
Доброго дня . Відбувся статевий акт за 3 дні до менструації . Порвався презерватив. Після 6 годин випила постинор . Сьогодні перший день затримки і ніяких проявів що має початись менструація. Який шанс завагітніти ? Дуже переживаю
Ксеніє, згідно інструкції до препарату, шанси на вагітність при його прийомі становлять 15%. Для діагностики вагітності Вам варто скористатися високочутливим аптечним тестом, який показує результат уже на 8 день запліднення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2021-07-04
Чи вплине на виплату дикретних якщо стати на облік в жіночу консультацію на 20му тижні вагітності? (Огляди , скрінінги проходила в приватній клініці.)
Катерино, ми не володіємо такою інформацією. Вам це варто уточнити в жіночій консультації та по місцю роботи.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2021-07-03
Доброго дня! Цикл був стабільний(23-27 дній),минулого місяця був довше(34 дні),а цього місяця на 19 день почались критичні дні.Це в межах норми?
Ганно, причин для збою циклу багато, від стресу до зміни кліматичних умов і т.п. Щоб діагностувати проблему Вам варто звернутися на огляд до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2021-07-01
Добрий день,займались з чоловіком регулярно перерваним статевим актом,приблизно днів 8-9 назад був останній, затримка вже 6 днів були білі виділення, вже 2 дні легкі болі внизи живота що це може бути ?
Катерино, перерваний статевий акт - не метод контрацепції. Вам варто зробити аптечний тест на вагітність, який покаже результат уже на 8 день запліднення. Для діагностики причини болей зверніться на огляд до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Діана2021-06-30
Доброго дня. У мене не виходить завагітніти рік часу, затримки були по 5-7 днів (при тому що у мене стабільний цикл завжди, ніколи не було затримок), і потім далі починаються критичні. Овуляцію вираховувала завжди, їздила до гінеколога, аналізи казали що добрі, до кого мені з чоловіком можна звернутися у вашу клініку? і які аналізи потрібно здати буде, і чи можна буде пройти це все за день-два?
Діано, Вам варто разом із чоловіком записатися на прийом до репродуктолога. Запис - за телефонами, вказаними на сайті. Вам слід спланувати візит на 21 день місячного циклу, а чоловікові підготуватися до здачі спермограми: не вживати медикаментів та алкоголю, не відвідувати сауну, не жити статевим життям 5 днів до здачі аналізу. Так, ви зможете пройти обстеження за цей час.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2021-06-30
Доброго дня , скажіть будь ласка в мене 4 повних днів затримка , на третій день вийшло виділення блідо рожевого кольору та в той момент тягнули них живота (невеличкий ляп) , за два тижні в двох днях ( не під ряд) в мене тягнуло живіт, як на місячні. Бт 36.7 - 36.8, 9 Мій нормальний цикл 28 днів того місяці була затримка три дні .Читала що так виражається імплантація , але після 5 -7 днів овуляції, в мене вона вже пройшла в 14 числах , чи можлива в мене вагітність ?
Маріє, для діагностики вагітності Ви можете скористатися високочутливим аптечним тестом, який покаже результат уже на 8 день запліднення. Також можна здати кров на хоріонічний гонадотропін.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Дмитро2021-06-30
Доброго дня. У Вас можна зробити вазектомію ? Якщо так то яка буде вартість ?
Так, Дмитре, у центрі можна зробити таке втручання. Вазектомія (чоловіча стерилізація) (все включено*, окрім анестезії) коштує 5 090 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2021-06-29
Доброго дня, не виходить завагітніти, Хочемо на прийом до Пец Л. А. Підкажіть як записатися, і як підготовитися до прийому, і приходити з чоловіком чи спочатку самій???
Валентино, запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті. Вам варто спланувати свій візит на 21 день місячного циклу. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми: не вживати медикаментів та алкоголю, не жити статевим життям та не відвідувати сауну 5 днів до обстеження. Бажано на прийом до репродуктолога прийти разом із чоловіком.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2021-06-29
Доброго дня!Мене турбує здоров'я мами!Їй 52,в неї є ще менструація!Вона розпочалась кілька днів назад,та й перетворилась в кровотечу..Порадьте як позбутись цих кровотеч у домашніх умовах!І що це може бути?
Маріє, для діагностики проблеми Вашій мамі слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. У нагальному випадку викличте швидку допомогу - 103.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2021-06-29
Доброї ночі!!! Перед тим як записатись на прийом,чи потрібне узд чи ви робите на місці? Дякую на перед за відповідь!
Ірино, усі необхідні діагностичні обстеження можна пройти на місці.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (1172)
 • Оксана Доброго дня,чи є у вас де переночувати супроводжуючому пацієнта?
 • Тетяна Хочу висловити щиру подяку лікарю Святославу Володимировичу за проведену операцію,за його високий професіоналізм,за чуйність,це лікар з великої букви який заслуговує великої поваги і подяки.А також по...
 • Надія Оперувалася 7 років тому. Видаляли велику міому. Розріз і карман від пухлини були великі. Післяопераційна гематома була довго. Навіть по поверненню додому, контроль лікарів був) Через багато років мо...
 • Наталія Робила операцію у лікарів Петровський В.В та Кухарук К.В. за що дуже вдячна.Лікарі працюють на професійному рівні,знають свою справу.Позитивні,чуйні до кожного пацієнта,привітні.Професіонали своєї спр...
 • Наташа Доброго дня ! Проконсультуйте будь ласка. Мала з партнером декілька статевих актів. Два були без призервативів один навіть на початку перерваний відразу. Місячні почались так як і випадали після остан...
 • Оксана Яка ціна гістероскопії?Треба видалити 4поліпи?
 • Анна Маю кісту в яйнику яка ціна операції на видалення?
 • Тетяна Цікавить таке питання,моїй бабусі поставили діагноз рак молочної залози(не у вашій клініці),але вона б хотіла проконсультуватися ще з лікарями,чи можливо це у вас?
 • Ірина Доброго дня. Чи приймає ваша клініка участь у державній програмі штучного запліднення? Якщо так, то чи потрібно у вас проходити усі обстеження, чи можливо від місцевої лікарні?
 • Тетяна Добрий вечір, Олександр Васильович проводив мені отопластику. Ще не зовсім зажило, так як пройшо мало часу, але я уже бачу результат і він не може не тішити. Отож я рекомендую однозначно цього лікаря ...
 • Гість Молодець! Професіонал своєї справи.
 • Аля Хочу висловити подяку гінекологині Олесі Олесівні за професійний підхід, чуйеість та людяність. Це не лікар, а скарб. Прийняла мене позапланово,призначила лікування, дала рекомендації. Все по ділу, вс...
 • Тетяна Високий професіоналізм плюс людяність, фахівець у своїй справі, вихованість , вроджена інтелігентність та розум зробили свою справу. Це найкращий професіонал і людина яку я зустрічала
 • Світлана Добрий вечір, чоловік здавав аналіз у Уролога, мали зателефонувати чи відправити смс на протязі двох тижнів, на даний час вже майже місяць пройшов, але ніхто не телефонує, куди звертатися?
 • Наталія Доброго дня,підкажіть будласка яка повна вартість ЕКЗ спермою чоловіка.Безпліддя чоловічого фактору
 • Валентина Скажіть будь ласка ціна видалення матки з придатками
 • Гість Не смішіть!!!!Ви такі «правдиві», що мій відгук протримався не більше 10 хв і ви його видалили і я розумію , чому, але і ви несете відповідальність і маєте зрозуміти, що за доведення людини до самогуб...
 • Марина Доброго дня, проходила профілактичне обстеження у гінеколога Щепко Євгеніі Валеріівни, я не маю претензій до неї як до спеціаліста , бо звернулась до неї вперше, але в мене є питанння чи існує хоч як...
 • Оксана Маю дермоїдну кісту на правому яйнику 8см, ниє, турбує. Скажіть скільки обійдеться така операція?
 • Наталія Доброго дня підскажіть скільки коштує еко з донорським ембріоном? І до кого з лікарів краще звернутись? Дякую.
Наші партнери
Вверх