ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Дуже срочно потрібна ваша допомога чи можете ви обстежити мого діда дуже срочно.
Так, Романе, можемо. Запис на прийом до спецыалыстыв центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Настя2020-05-11
Під час медогляду виявлено уреаплама парвум 1х10*6. Скарг немає. Чи це може бути причина непідписання медогляду?
Анастасіє, ми не володіємо такою інформацією.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ліза2020-05-11
Доброго дня. Яке лікування повинен призначити лікар з діагнозом гіпоплазія матки 3 ступеня?
Лізо, онлайн ми не надаємо терапевтиних рекомендацій. З приводу проблеми Ви можете звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віка2020-05-11
Доброго дня, в мене таке питання, вже другий місяць ,місячних виділяється більше ніж зазвичай , і потрібен подвійний захист,в чому може бути причина?
Віко, для вияснення причин проблеми Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога, здати мазки, зробити УЗД органів малого тазу. Запис на прийом - за телефонами, вказними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Леся2020-05-11
Добрий день. Чи у вас роблять лапароскопію маткових труб, і яка вартість процедури?
Так, Лесю, таке втручанн в центрі проводиться. Діагностична лапароскопія (все включено, окрім анестезії) коштує 11 663 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Володимир2020-05-10
Ціна операції по рубцевому фімозі 1 стадія????
Володимире, Усунення фімозу, (все включено, окрім анестезії) коштує 3 835 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2020-05-10
Чи можливо при вагінізмі самій собі палець руки вставити і навіть два ,а також ватний тампон? проте статевий акт чомусь не відбувається ,через сильну біль.
Маріє, з приводу проблеми Вам слід звернутися на консультацію до психотерапевта чи сексопатолога. У штаті центру на сьогодні таких спеціалістів, на жаль, немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Сергій2020-05-10
Доброго дня. Запитання: Чоловік 60 років хронічний алкоголік. Вже 7 днів не п'є алкоголю. Вже 4 день даємо настій валер'яни та пустирнику. Вчора дали снодійне так як попередню добу не спав. Ввечорі заснув і досі періодично прокидається і далі спить. Коли прокидається реагує на власне ім'я. Але встати без допомоги інших встати, перевернутися не може. Що робити?
Сергію, у штаті центру немає ні нарколога, ні психіатра, щоб надати Вам кваліфіковану відповідь.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Васіліна
до статті Завмерла вагітність
2020-05-10
Був мед.аборт через завмерлу вагітність, через місяць я завагітніла,чи вплине це на майбутній розвиток дитини,чи не буде патології?
Василино, завмерла вагітність в анамнезі не означає, що наступна вагітність буде проблемною. Вам слід позитивно налаштуватися і не турбуватися. Вам лише варто у встановлені строки робити робити відповідні пренатальні скринінгові обстеження, на які Вас скеровуватиме лікар жіночої консультації.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Дарія
до статті Консультація гінеколога
2020-05-09
Чи можна щоб на прийом прийшла дівчина 14років котик хвилюють деякі питання але без батьків?
Ні, Даріє, у штаті центру немає дитячого гінеколога. Ми приймаємо лише повнолітніх пацієнтів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (801)
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
Наші партнери
Вверх