x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7007 користувачів
Віра2014-11-07
Добрий день! Скажіть будь-ласка, після лапраскопії ендометріозу і кісти яїчника - коли можна вагітніти, бо вже дуже хочеться малятка....Дякую....
Після операції з приводу ендометріозу, потрібно медикаментозне лікування протягом 6 місяців, а потім можна вагітніти.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2014-11-07
Доброго вечора!Мені поставили діагноз: цирвіцит та набанові шийки матки.Скажіть будь-ласка чи у вас роблять конозацію шийки матки?А також підскажіть скільки це буде коштувати?
Роблять. 850 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
катя2014-11-07
доброї пори доби!!!!!!!немає місячних 3 місяці,тести на вагітність негативні,,що це може бути??????!!!!перед цим приймала Дуфастон...
Катя, теоретично, це може бути гормональний збій. Проте, щоб дати остаточнута достовірнц оцінку Вашому стану, було б добре, аби Ви прийшли до нас на очну консультацію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Міра2014-11-06
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, ми з чоловіком не можем завагітніти і хочемо виявити проблему, які аналізи потрібно здавати і скільки це буде коштувати, та чи до вас потрібно записуватися за здалегіть.
Так, потрібно записуватися заздалегіть. Первинна консультація репродуктолога безкоштовна. Після консультації лікар направляє на необхідні парі обстеження. Скоріш за все вам доведеться здати аналіз крові на гормони, а чоловікові - спермограму, крім того - вагінальне УЗД плюс аналіз на гепатити, СНІД, TORCH-інфекції. Орієнтовно обстеження перед вагітністю коштуватиме порядка 1500грн. Краще було б, аби ви приїхали на 21 день місячного циклу, а чоловік підготувався до здачі спермограми (виключити за 5 днів до аналізу: алкоголь, медикаменти, статеве життя, мастурбацію, гарячі ванни та сауну).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іра....2014-11-06
Доброго дня. Скажіть будь-ласка після лапароскопії (видалення поліпа матки), відпускають додом чи декілька днів в стаціонарі потрібно лежати.Дякую.
Після видалення поліпа матки не має необхідності кілька днів перебувати в стаціонарі, через дві години можна йти додому.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2014-11-06
Доброго дня! що ви нам порадите, в чоловіка азооспермія, гіпоплазія обох яєчок 3 ст., а в мене трішки з гормонами проблеми. До якого лікаря нам записуватись???
Запишіться до Петровського Вадима Валентиновича.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лариса2014-11-06
СКАЖI БУДЬ ЛАСКА ЧИ ВИДАЮТЬСЯ ЛIКАРНЯНI ЛИСТИ У ВАШОМУ ЦЕНТРI ПРИ ОПЕРАТИВНОМУ ВТРУЧАННI I НА СКIЛЬКИ ЧАСУ ( ЛАПАРОСКОПiЧНА )? ДЯКУЮ!
Так, в нашій лікарні після лапароскопії видають лікарняні листи на тиждень.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Алёна2014-11-05
Доброго дня! Скажіть будь-ласка в чоловіка астенонекрозотератозооспермия, в мене полікістоз ( в серпні лапароскопія) чи маємо шанси на вагітність без ШЗ?
С таким діагнозом як у Вашого чоловіка для того, щоб відбулося запліднення, Вам, Альона, краще звернутися до допоміжних репродуктивних технологій, таких як інсемінація донорською спермою.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
тетяна2014-11-05
коли починає підніматися базальна температура як показник, що ви завагітніли?відразу після зачаття чи коли, чи вона суттєво не міняється?
За підвищення температури під час овуляції відповадає гормон прогестерон, який починає вироблятися відразу після овуляції. Якщо зачаття не відбулося, то рівень прогестерону знижується і знижується і базальна температура. Якщо зачаття відбулося, рівень прогестерону зберігається і температура залишається високою. Базальна температура при вагітності до затримки дорівнює приблизно 37 градусів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іванна2014-11-03
Добрий день! Хочу взнати про процедуру амніоцентезу. Чи дає ця процедура 100-відсоткову гарантію, того що дитинка здорова при гарних результатах? Які ризики існують? На якому тижні вагітності краще робити? Як довго йде процедура(я не з Луцька)? Чи треба записуватись попередньо? Скільки коштує? І чи варто її проводити тільки тому, що мені 42 роки(троє старших діток абсолютно здорові)? Дякую за відповідь!!!
Процедура 100-відсоткової гарантії не дає. Існує ризик викидня і інфікування плоду (в рідких випадках). У нас такої процедури не проводять. Те, що Вам 42 роки не є абсолютним показом для проведення амніоцентезу. Лише Ви вирішуєте, чи потрібна Вам ця процедура, щоб підстрахуватися.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (168)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх