x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7079 користувачів
Оля2019-11-24
Як лікувати уретрит при грудному годуванні
Ольго, з приводу проблеми зверніться на очну консультацію до уролога. Онлайн ми не надаємо рекомендацій. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2019-11-24
Доброго вечора. Чи практикуєте ви японський протокол?Якщо так,то яка його орієнтовна вартість? І чи є можливість використання донорської яйцеклітини?Вартість послуги?
Ні, японських протоколів ми не практикуємо. Донорські кріоконсервовані ооцити (6 ооцитів) - 10 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Андрій2019-11-23
які ліки можна дати дитині з-х місяців від алергії ???
Андрію, онлайн ми не надаємо рекомендацій відносно прийому фармпрепаратів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2019-11-23
Доброго дня після викидня коли можна вагітніти?
Вважається, що бажано вичекати близько року, щоб організм повністю відновився після такого стресу та прийшли до норми усі гормональні процеси.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2019-11-23
Доброго дня. На УЗД у матці видно якесь затемнення, що точно сказати не можуть, можливо перегородка чи спайки. Раніше на УЗД ніяких таких нюансів не було. Що це може бути? Чи обовязкова гістероскопія та яка її вартість у вас? Я так розумію це потрібно висічення?
Ганно, Вам варто звернутися із результатами обстежень на очну консультацію до гінеколога. Онлайн ми не можемо визначити що то за затемнення, чи надати рекомендацію відносно терапевтичної стратегії. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Галина2019-11-23
Добрий день. У серпні закінчила гв. Місячні востановились. 5.11 були місячні закінчились 8.11. Потім 17.11 починаються знову и йдуть по сьогодні, спочатку були обільні зараз мажуться, і коли ходжу ноє низ живота.
Зверніться на очну консультацію до гінеколога для діагностики проблеми. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2019-11-23
Доброго дня. Мені 29 років, дітей немає. Діагноз вузлова фібріома матки розмір 104 мм. Чи потрібно робити операцію?
Катерино, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога для того щоб визначитись із доцільністю оперативного втручання. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Леся2019-11-22
Доброго вечора. Чи можна зробити стерилізацію? Мені 27 років, 2 дітей. Але є невелика ерозія шийки матки.
Так, Лесю, можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Василь2019-11-22
Дитині 2.5 роки жировик під коліном чи можна в вас провести обстеження а в подальшому операцію
Ні, Василю. У центрі немає педіатричного напрямку. Ми оперуємо лише дорослих пацієнтів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2019-11-22
Доброго дня! Що може бути коли під час місячних іде коричневого кольору виділення і перед місячними так само і затримка на два дні?
Вікторіє, щоб вияснити причину проблеми Вам слід обстежитися, пройти огляд у гінеколога, здати аналізи на гормони, зробити УЗД органів малого тазу. Онлайн ми не можемо діагностувати. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (457)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх