x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7073 користувачів
Олег2019-09-01
Добрий день ! У дитини 11 місяців на шиї появилось червоне пятно орієнтовно три тижні , дитячий лікар сказала змащувати дитячим кремом, але результату ніякого нема . Можу фото вислати на вайбер.
Олеже, у центрі немає педіатричного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-09-01
А якщо я відповідаю усім вимогам, окрім резусу (у мене 1+), то я не можу бути донором яйцеклітини?
Ні, Ірино, можете.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Надя2019-09-01
Добрий день,в мене наростає одна або дві кисти і через пару днів лопає,через день знову наростає і за тиждень лопає,мені 24,секс був захищеним,два роки тому цим займалась з хлопцем,зараз сексу нема,яка може бути причина?дякую
Надіє, для діагностики причини проблеми Вам слід звернутися на очну консультацію до фахівців центру. Онлайн ми не діагностуємо. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ТЕТЯНА2019-09-01
Доброго дня!У моєї мами на руках шулошіння ,утворене плямами...і від сухості тріскають руки...Можна до вас звернутись за лікуванням цієї проблеми?
Так, Тетяно, Вам варто записати маму на прийом до дерматолога центру. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мар'яна2019-08-31
Турбує ниття з правої сторони під грудьми неначе,щось рухається.
Зверніться на очну консультацію до сімейного лікаря. В штаті центру немає накого спеціаліста. Ви можете записатися до наших колег із МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63, +38 (066) 898-76-76.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2019-08-31
Я не можу завагітніти мені 40. Порадьте будь - ласка, який краще здати аналіз. Тканини яєчника lgG, Репродуктивне гормональне жіноче здоров'я, чи Гормональні порушення в репродуктивному здорв'ї?
Світлано, спочатку Вам слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога центру, пройти УЗД органів малого тазу. Після огляду лікар, зважаючи на дані Вашого анамнезу, призначить відповідні обстеження. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Свій візит краще планувати на 21 день місячного циклу. Приходьте натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Oksana2019-08-31
Добрий день! Чи лікують у вашому центрі нічне нетримання сечі у діток, вік - 10 років? Якщо так, до якого спеціаліста можна звернутись?
Ні, Оксано. У центрі немає педіатричного напрямку. Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63 +38 (066) 898-76-76.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2019-08-30
Доброго дня, скажіть будь ласка скільки часу можна приймати бромокриптин?? Довгий час боліли груди- рідина. Місячні нерегулярні,зайва вага,і були мажучі виділення довгий час. Дякую
Оксано, онлайн ми не даємо рекомендацій відносно прийому фармпрепаратів. Ви можете звернутися на консультацію до гінеколога центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Надя2019-08-30
Добрий день,в мене ще одна проблема психічна,мене посіпує але не багато,посіпує голову(наче різько повернути голову )приступи трапляються коли я на людях або в людних містах,дома такого коли я на самоті такого нема чи дома з батьками теж нема,як це вилікувати і що це таке?дякую
Надіє, в штаті центру немає ні психолога, ні невропатолога. Ви можете звернутися на консультацію до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63 +38 (066) 898-76-76.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Надя2019-08-30
В мене по тілі(стегно,рука,спина)утворились жировики,яка причина іх і як можна іх позбутись?дякую,жировики не великі як 50копійок за розміром
Надіє, позбутися ліпом можна хірургічним шляхом. Видалення ліпоми коштує 975 грн Видалення ліпоми ІІ-го ступеню складності - 2 070 грн. Природа виникнення ліпом досі точно не з'ясована. Деякі дослідники вважають, що основним фактором ризику ліпоми є генетична схильність пацієнта. Також існує травматична теорія, згідно з якою основною причиною виникнення ліпом є травма тканин. Якщо новоутворення вже присутнє, то травмування його подсилює прогрес пухлини (посттравматичні ліпоми). Також існує теорія, яка пов'язує ліпому і мутації генів ожиріння.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (405)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх