x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7075 користувачів
Віктор2019-10-27
Аденома простати.загальні. аналізи в нормі.зал.сеча 170 куб.см.передміхорова залоза 48-38-42.об'єм 39,8 куб. См.РСа 3. 20.чи можна зробити операцію. Яка вона буде.відкрита.скільки буде коштувати повністю лікування і операція
Вікторе, з приводу доцільності втручання Вам слід звернутися на огляд та консультацію до оперуючого хірурга. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Василь
до статті Вазектомія
2019-10-27
Чи виконуєте ви вазектомію через прокол? Також хочеться, щоб в процесі стерилізації видалили якомога більший фрагмент протоки, а кіеці перевязали і припалили. Це можливо?
Василю, методику втручання Ви можете обсудити із оперуючим хірургом на індивідуальній консультації. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталя2019-10-27
В мене клімакс почався в 31р .Зарас мені 37 два роки в мене немає місячних взагалі .Дуже схудла з'явилочб багато хвороб.Проблеми з нирками головні болі та тривого.Брюся приймати гормональні препарати,через їхні побічгі наслідки.Що мені робити?
Наталіє, Ви можете звернутися на очну консультацію до спеціалістів центру. Запис - за телефонами, вказаними на сайті. Онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Галина2019-10-27
Здравствуйте. Имеет ли значение возраст (мне 42, мужу 36) для ВМИ? И нужньі ли какие-то результатьі анализов на прием до Вас или все проводиться на месте?
Галино, вік значення не має. Аналізи можете здати у нас, після консультації. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2019-10-27
В мене РМЗ. гормонозалежний. Мені 34 .перенесла мастектомію. Тепер потрібно удалити яїчники.скільки коштуватиме операція і наркоз.
Лапароскопічна операція на додатках (все включено, окрім анестезії) - 13 330 грн. Анестезія - 2 670 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2019-10-27
Людмило, орієнтовна вартість ШЗ - 50000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2019-10-26
Доброго дня. кілька років тому робила у вас ВМІ СД - невдалу. Хочу зробити ще одну спробу, але проживаю в іншому місті, тому постає питання чи можливо робити узі, щоб бачити дозрівання фолікулів у своєму місті і передавати дані вам і приїжджати на першу консультацію та саму процедуру, а не кожні 2-3 дні?
Так, Юліє, Ви можете робити УЗД у своєму місті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2019-10-25
У доньки 13 років гігрома вказівного пальця, (якщо можлива по віку). У мене гігрома зап"ястя. Ціна операції
Наталіє, у центрі немає педіатричного напрямку. Ми оперуємо лише дорослих пацієнтів. Видалення гігроми - 975 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Саша2019-10-25
2діток хлопчик 9 років дівчинка 1рік 30 водій
З приводу участі у програмі донорства сперми Ви можете звернутися до працівників реєстратури центру за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2019-10-25
Чому в мене сильні болі при місячних та спина болить?
Онлайн, Людмило, ми не можемо діагностувати причину Вашої проблеми. Зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (437)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх