x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7072 користувачів
Віта2019-05-24
Чи є у вашій клініці пільги для учасника бойових дій.
Ні, Віто, пільг для учасників бойових дій у центрі немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2019-05-24
Ціна ринопластики ?
Марино, у центрі виконується безопераційна корекція носа лікарем-естетистом. Вартість втручання - 5400 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2019-05-23
Доброго дня,хочу запитати якими припаратами можна перервати вагітність 4-5тижнів може якість чаї на травах,бажано з мінімум протипоказань, дуже буду вдячна.
Наталіє, абортів у МЦ "Боголюби" не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мар‘яна2019-05-23
Доброго дня! Скажіть ,будь ласка!!!Чи може одна таблетка утрожестану нашкодити???я планую вагітність,,,і мені лікар приписав утрожестан при вагітності(коли дізнаюся,що вагітна,то відразу починати приймати) я забулась і прийняла одну таблетку при зачатті(((( і тепер дуже переживаю(((((
Не переживайте, Мар'яно, навряд чи одна таблетка препарату зможе Вам нашкодити.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аліна2019-05-23
Скажіть, будь ласка,чи можна у вашій клініці спостерігати вагітність?Яка ціна такої послуги і чи може нею скористатись не місцева жителька?
Аліно, у центрі вагітність не спостерігають, Ви маєте стати на облік по вагітності за місцем проживання. Проте, якщо є така потреба, Ви можете консультуватися з лікарям центру.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2019-05-22
Доброго дня. Скільки коштує огляд у гінеколога? Чи роблять в центрі аналіз на гормони і яка його ціна?
Консультація лікаря-акушер-гінеколога 210 грн Огляд лікаря-акушер-гінеколога 100 грн Аналізи на гормони у центрі роблять, уточніть, які саме гормони Ви маєте на увазі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана
до статті Лабіопластика
2019-05-22
Доброго дня! В яку ціну пластика малих статевих губ з обох боків?
Оксано, інтимопластика малих статевих губ коштує 8 050 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2019-05-22
Доброго дня ! поставлений діагноз-лейоміома. множинна форма. лівобічний гідросальпінкс. паратубарна киста під питанням . Чи можна зробити у вас операційне втручання лапараскопічним методом. вартість? і чи все потрібно видаляти? у мене попередні дві операції , перша-позаматкова , друга чистка лівої труби, вік 45 років ,скільки днів перебування у клініці ? чи можна записатися на консультацію до лікаря приблизно після 04 червня ?
Світлано, питання стосовно видалення приймає лікар після огляду та ознайомлення з даними діагностичних тестів. Лапароскопічні втручання у нас проводять. Орієнтовна вартість - від 15000 грн. У клініці пацієнт перебуває 1-2 доби, (в залежності від самопочуття). Запис на консультацію здійснюється виключно у телефонному режимі працівниками рецепції центру за номерами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віта2019-05-22
Ми з чоловіком живемо 9 років, завагітніти не можемо, погана спермограма , і мені вже 35р., чи є в нас шанси якщо ми звернемося до Вас?
Віто, відносно цього питання Ви можете проконсультуватися з репродуктологом центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Візьміть із собою результати обстежень, які у Вас є. Сплануйте візит на 21 день місячного циклу, щоб при потребі могли зразу здати аналізи на гормони. Приходьте натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ольга2019-05-22
місячні тривають від 2 до 6 тижнів, скільки буде коштувати повне видалення матки і яєчників, і скільки днів перебування в клініці
Ольго, з цією проблемою Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Операція коштуватиме орієнтовно від 16 330 грн, що залежить від ступеню складності втручання. Переування в центрі - 1-2 доби.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (381)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх