ua ru
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7124 користувачів
Ольга2020-04-17
Добрый день! Пожалуйста, помогите разобраться. Поступила в гинекологическое отделение 20 февраля в 6 недель беременности с небольшим кровотечением, затем были мажующиеся выделения коричневого цвета, на смену которым пришли желтые. Поставили угрозу прерывания. После первичного осмотра гинеколог заметила полип, УЗИ не подтвердило. Лечили Прогинорм ОВО 2х200, Прегнамагнекс, Фолиевая кислота, Эмфатал, Но-шпа, Вибуркол. Анализ на бакпосев был хороший, ХГЧ тоже, щитовидка в порядке. После плохого мазка в отделении врач назначил свечи Лименда, на 6-й день после свечи появилась капля крови. УЗИ показало, что с эмбрионом все нормально, отслойки нет. При посещении участкового врача (срок уже был 12 недель) обнаружен полип, УЗИ-скрининг у другого специалиста подтвердило полип в цервикальном канале, ребенок развивается без каких-либо хромосомных и других аномалий и отклонений. Мазки были идеальные, общие анализы мочи и крови тоже, генетический скрининг отличный, желтые выделения прекратились, но после колькоскопии врач поставит дисплазию, какая степень ничего не уточнял, при этом обратил внимание, что полипа уже не видно. Пришли анализы, которые меня пугают. Беременность очень долгожданная и желанная, не беременела больше шести лет, возраст – 36 лет. Чувствую себя неплохо, токсикоза особого не было, герпесом не болела, гепатит – отрицательный, липидограмма – отличная, ЭКГ – все в норме. Последний осмотр у гинеколога был в сентябре 2019 – ничего не было обнаружено. Срок беременности на данный момент – 15 недель. Пугают онкодиспансером. Два месяца непроходящая депрессия из-за бесконечных анализов и «пугалок». Результаты анализов крови: anti-Toxo IgG скринінг 24.70 anti-Toxo IgM 0.043 anti-HSV(1+2) IgG, скрининг 9.82 anti-CMV IgG, скрининг 3.98 anti-CMV Ig M 0.10 anti-Chlamydia trachomatis IgA 0.14 anti-Mycoplasma hominis IgG 0.10 anti-Ureaplasma urealiticum IgG 0.10 anti Mycoplasma pneumoniae IgM 0.10 Результаты ПЦР: Наименование Результат Ед. Норма Откл. 2010.ВПЧ высокого онкогенного риска (HPV, типы 16,18,31,33,35,39,45, 52, 58,59, 67), определение ДНК Не обнаружено --- Не обнаружено 20361. Chlamidia trachomatis (Хламидиа трахоматис), Mycoplasma genitalium (Микоплазма гениталиум), Ureaplasma spp (Уреаплазма), определение ДНК (качественное) - Chlamidia trachomatis (Хламидиа трахоматис), определение ДНК (урогенитальный соскоб) Не обнаружено не обнаружено - Mycoplasma genitalium (Микоплазма генеталиум), определение ДНК (урогенитальный соскоб) Не обнаружено не обнаружено - Ureaplasma spp (Уреаплазма), определение ДНК (уроген-й соскоб) Обнаружено не обнаружено Спасибо огромное, уже не сил.
На даний час, з огляду на результати аналізів та обстежень, у Вас здорова вагітність, Вам варто менше хвилюватись, для майбутньої дитинки важливо, щоб мама була в хорошому настрої.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2020-04-17
Добрий вечір. Плануємо ЕКО. Підкажіть,до якого лікаря записатись на прийом?
Оксано, записатися слід до репродуктолога за телефонами, вказаними на сайті. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми - не вживати медикаментів та алкоголю, не відвідувати сауну та не жити статевим життям зе 5 днів до візиту. Вам - спланувати візит на 21 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Софія2020-04-17
Доброго дня. Підскажіть будь ласка! Я приймаю гормональні таблетки "Медіана" вже досить давно і під час прийому таблеток пішли місячні до завершення прийому залишилося 3 дні! Це щось серйозне? Що мені робити?
Софіє, зверніться з цього приводу на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Яка ціна анестезії
Анестезія коштує 3 337 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Альона2020-04-16
Доброго дня в дитині 3 роки в паху маленька гулька як горошинка яка рухається,що це може бути?
Олено, онлайн ми не можемо діагностувати причину проблеми. Зверніться до дитячого хірурга. Педіатричного напрямку у центрі немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ніна
до статті Атерома
2020-04-15
У мене атерома на крилі носа.Зазвичай пишуть що вона безболісна,а в мене болить ,таке чуство наче нарив,що мені робити?
Ніно, Ви можете звернутися на консультацію до хірурга, щоб визначитися із терапевтичною стратегією. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2020-04-15
Доброго дня! В мене сьомий тиждень вагітності. Уже восьмий день підрят у мене коричневі виділення. УЗД показує, що все з дитиною добре, сердечко, б'ється. Скажіть будь ласка, в чому тоді справа???
Ольго, для виянення причини проблеми зверніться на очну консультацію до гінеколога. Онлайн ми не діагностуємо. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена
до статті Ринопластика
2020-04-15
Доброго дня, скажіть будь ласка чи видаляєте поліп в носі, дякую.
Ні, Олено, таких втручань у центрі не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2020-04-15
Добрий день. Потрібна консультація, до лікаря зараз потрапити неможливо. В мене декілька днів свербіж шкіри біля ока і невелика припухлість. 2 дні мастила Кремгеном. Але сьогодні зранку припухли обидва повіки. Але більше мене налякало те, що в одному оці ніби сльоза, яка заважає і не витирається. Будь ласка порадьте, що купити в аптеці і що це за хвороба. Дякую за відповідь.
Наталіє, онлайн ми не діагностуємо. Вам слід звернутися до сімейного лікаря. У штаті центру такого спеціаліста немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анастасія2020-04-15
Доброго дня. В мене останнім часом жменями випадає волосся. Мала в дитинстві проблеми з щитовидкою, але останнім часом не була в ендокринолога. На даний момент не можу піти до лікаря через обмеження, пов'язані з корона вірусом. Знайома порадила купити йодомарин, або келп. Питання - що маю зробити в цій ситуації, бо видно шкіру голови і волосся продовжує випадати
Анастасіє, наш центр працює у звичайному режимі. За телефонами, вказаними на сайті, Ви можете записатися на консультацію до дерматолога-трихолога. Онлайн ми не діагностуємо та не надаємо терапевтичних рекомендацій.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (624)
 • Василь Доброго дня.Цікавить питання, я задав, але чомусь не відповіли. Яка вартість "подвійної" операції, варікоцеле вазектомія ? Дякую за відповідь
 • Василь Доброго дня.Цікавить питання, я задав, але чомусь не відповіли. Яка вартість "подвійної" операції, варікоцеле вазектомія ? Дякую за відповідь
 • Василь Доброго дня.Цікавить питання, я задав, але чомусь не відповіли. Яка вартість "подвійної" операції, варікоцеле вазектомія ?
 • Василь Доброго дня.Цікавить питання, я задав, але чомусь не відповіли. Яка вартість "подвійної" операції, варікоцеле вазектомія ?
 • Василь Доброго дня.Цікавить питання, я задав, але чомусь не відповіли. Яка вартість "подвійної" операції, варікоцеле вазектомія ? Дякую за відповідь
 • Наталія Доброго дня! Записалась на гістероскопію, попередили що потрібно здати аналіз на COVID-19 та по рекомендували його здати в центрі СНІДу. В мене питання, як саме називається цей аналіз (тест) та чи не...
 • Андріана Чим відрізняєть інсимінація від штучного запліднення? І чи можна робити інсимінацію якщо в чоловіка 17 % активнорухливих сперматизоїдів?
 • Мар‘яна 123 Час очікування мінімальний, зручно, що всі обстеження проводяться в режимі реального часу. Лікарі та персонал уважні до пацієнта. Заклад дотримується вимог щодо дезінфекції, в зв’язку з поширенням вір...
 • Надежда Добрый день. У моего брата поликистоз почек, камни тоже, левая почка в очень плохом состоянии. Что можно с этим сделать и какая стоимость. Спасибо
 • Ирина Доброго дня, в мене є питання, в мене є одна дитина 4 роки, 3,5 роки ми намагаємся про другу дитину ,но на жаль без результатів, скільки часу займе провіритись мене і чоловіка? І яка ціна приблизно?
 • Лілія Доброго дня. Моєму татові 03.06.2020 зробили операцію на простату. Відтоді (вже майже місяць) тримається температура 38-39. Лікарі кажуть що аналізи нормальні, і причини чому тримається температура во...
 • Ольга Скажіть будь-ласка, 8 міс дитині робили кесерів розтин я завагітніла що робити як діяти.
 • Наталія Доброго дня!!! Нарешті трошки звільнилося часу щоб написати Вам))...Хочу висловити свою вдячність гінекологу Світлані Анатолівні за підтримку та що завжди була поруч, а також хірургу Вадиму Валентинов...
 • Анна Доброго дня, яка ціна ЕКЗ разом з медикаментами?
 • Ольга У березні робила блефаропластику верхніх повік. Безмежно вдячна лікарям Олександру Матвіюку та Ользі Петрук, а також усьому медичному персоналу! Ви справжні професіонали, уже за кілька тижнів я навіть...
 • Мирослава Доброго дня! Чи роблять у вас операцію з видалення аденоїдів дитині 4 р.? Якщо так, приблизно ціну скажіть будь ласка)
 • Олена Дуже не добрий центр
 • Анна Доброго дня, в мене сечо вагінальна фістула, хотіла взнати чи ви робите такі операції і яка буде приблизно ціна?,буду дуже вдячна за інформацію.
 • Катерина Після хіміотерапії і облучення голови, волосся росте дуже рідке і тонке, хоча довжина в нормі. Як можна покращити ріст волосся і яка ціна консультації у трихолога з усім обстеженням на цю тему?
 • Оксана Добрий день.Скажіть будь ласка,Яка вартість :Стимуляції овуляції?
Наші партнери
Вверх