ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Наташа2015-01-14
Доброго дня.Вітаю Вас з Новим роком!! 21 листопада робила в ващій клініці лапароскопію...14 січня виявлена кіста правого яєчника(УЗД-правий яєчник-об єм 74,7см.,довжина-60мм.,товщина 50мм.,ширина 46мм.Ехоструктура з ехо є утворенням розм.-49 на 44 мм.,містить ехогенні включення лінійної структури).Скажіть будь-ласка,яка причина і лікування.Дякую.
Доброго дня! Вас також вітаємо із святами! Найбільш вірогідно що це фолікулярна кіста, або кіста жовтого тіла, які є безпечними для здоров'я. Але якщо окрім результатів УЗД у Вас є скарги на самопочуття, то звертайтесь до нас на очну консльтацію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2015-01-14
Добро дня. Мені зо р., до Вас уже писала, дякую Вам за поради. У мене була перша вагітність... на 9-му тижні завмер плід. 2.01. зробили чистку вакумом під анестезією. Все ніби нормально. Узд показало, що матка (сідловидної форми???) ше не очистилась (чекаю) пропонували ще одну чистку, а я не знаю чи погодитись. І в мене питання, як правильно обстежитись і коли можна вагітніти знову? І з чоловіком коли уже можна статево жити, як краще предохранятись? Сльози не дають писати, надіюсь на відповідь.
Доброго дня, Вікторія. Ні Вам, не варто робити повторну чистку, у Вашому випадку краще провести діагностичну гістероскопію. Потрібно здати аналізи на TORCH-інфекції, генетичний скринінг та спермограму, для виявлення причини завмерлої вагітності, після діагностики буде зрозуміло, коли можна вагітніти знову. Надійним методом контрацепції є застосування презервативу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мария2015-01-14
Яка саме потрібна фолієва кислота? Спеціально для вагітних як біологічна добавка чи немає різниці? Чи можливо підкажіть назву препарату? Дякую.
Марія, різниці немає. Можна купити просту вітчизнану "Фолієву кислоту", не переплачуючи грошей за зайві БАДи.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Татьяна2015-01-13
Доброго дня! Скажіть будь ласка коли краще приїхати на прийом..! Діагноз - Дифіцитна анемія важкий ступінь. Гемоглобін - 62. До якого лікаря краще звернутися ?
При важкому степені анемії слід звертатися до гематолога. У нас в центрі немає спеціаліста такого профілю, нажаль.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
anet2015-01-13
доброго время суток! беременность 5 акушерских недель. анализ: бета-хгч пренатальний - 14686 мЕд/мл. медиана - 1398 мЕд\мл. МоМ - 10.505. ответьте пожалуйста: почему уровень МоМ такой высокий? какие могут быть причины этого? заранее спасибо.
Доброго часу доби. Високий рівень МОМ може свідчити про наявність ризику хромосомних аномалій, але Вам варто дообстежитись для встановлення точного діагнозу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мария2015-01-12
Тест показав вагітність...Підкажіть будь ласка коли краще чи можливо відразу потрібно звертатися до лікаря?Вагітність приблизно 5 тижнів.
Якщо немає ні проблем , ні запитань до лікаря, то звернутися перший раз можна у 12 тижнів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аля2015-01-12
Доброго дня! обстежувалась в Благодарі, виявили гідросальпінгс і направили до Вас на лапараскопію, я не з Луцька, в який день циклу краще приїхати на операцію?
Аля, день циклу принципового значення не має. Приїздіть, коли Вам зручно.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина_В2015-01-11
Добрий день! Підкажіть будь-ласка чи потрібно записатись на прийом і мені (в мене ніби то все добре, аналізи чисті і нічого не торбує) і чоловіку, якщо по останнім даним в чоловіка погана сперматограмма (не знайшли сперматозоїдів, малого розміру яєчка, але немає інфекцій та запалень) ? Чоловіку необхідно потрапити до уролога-андролога, так? Підкажіть як звати лікаря і телефон? Чи можливо буде повторно здати сперматограму і всі інші аналізи там одразу на місці? Є спеціально облаштована кімната? Чи є можливість зробити біопсію яєчок?
Уролог-андролог: Мурашкевич Володимир Степанович. (099) 44-55-404 - запис за цим телефоном. Можна здати повторно спермограму і інші аналізи. Кімната спеціально облаштована є. Біопсію теж можна зробити. До уролога чоловік іде сам, а потім до репродуктолога - Ви з ним разом. (Консультація репродуктолога безкоштовна).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
А---2015-01-11
Підкажіть будь-ласка який з методів теоретично зможе допомогти завагітніти моїй дружині, якщо в мене дуже мала кількість сперматозоїдів - всього кілька шт. І яка його вартість? Місцевий лікар виписав наступні препарати: трибустим, зиман та енат. Наскільки вони дієві і чи зможуть дійсно покращити якість сперми?
Теоретично і практично завагітніти Вашій дружині без викоритання донорської сперми можна, застосувавши програма екстракорпорального запліднення шляхом інтраплазматичного введення Вашого єдиного сперматозоїда в яйцеклітину (ICSI) (з урахуванням вартості УЗД, медикаментів для стимуляції суперовуляції, пункції яйника, пробного переносу, культивування ембріонів і переносу ембріонів в порожнину матки)- 36400 грн. На рахунок ефективності згаданих препаратів Вам краще проконсультуватися на очному прийомі з урологом.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мария2015-01-10
Підкажіть будь ласка чи обовязково пити фолієву кислоту під час вагітності?(перші тижні). І чи можна фарбувати волосся і продовжувати нарощувати нігті?
Фолієву кислоту пити БАЖАНО, проте якщо Ви не хочете, то ніхто Вас до цього не змусить. Фарбувати волосся можна, а нарощувати нігті - ні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (802)
 • Андріана Яка ціна донорської яйцеклітини?
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
Наші партнери
Вверх