x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7049 користувачів
Іванна2018-11-13
Доброго дня. Скажіть будьласка. Якщо при вагітності болять ноги і руки, чи може це бути браком вітамінів. І чи можна при вагітності приймати магне в6. Вагітність 18 тижнів. Дякую
Іванно, щоб вияснити причину болей у кінцівках, Вам слід звернутися на очну консультацію до лікаря. Онлайн ми не можемо діагностувати. Магне B6 приймати можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іра2018-11-12
Доброго дня. Мені 31 рік і у мене опущення матки 1-2 стадії, якщо розглядати 4 стадії важкості. Хітіла б ще народити дитину. - Чи можна вилікуватись без хірургічного втручання і наскільки лікування буде ефективним? - Якщо розглядати варіант операції, як вона проводиться? Які гарантії? В який період менструального циклу проводиться? Якщо їхати з-за кордону, скільки часу треба для діагностики, оперування і коли можна в дорогу назад? На скільки днів дається лікарняний лист і чи можна англійською мовою? -Скільки буде коштувати операція, включаючи всі витрати? Дякую.
Доброго дня. Таку стадію ще можна консервативно лікувати, але лише щоденними інтенсивними заняттями вум білдінгом, тобто наполегливо укріплючи м‘язи тазового дна. Якщо Ви впевненні, що матимите час та наснагу на щоденні тренування, приступайте не гаючи часу, краще звернутись на професійні кврси, якщо нема можливості, то придбайте відповідний тренажер та навчальну літературу по інтернету. Якщо не плануєте системно самотужки працювати, потрібно оперуватись. Точний об’єм операції визначить лікар після огляду. Операція проводиться вагінально. Після операції можна ходити стояти та лежати, сидіти не рекомендується протягом 2 тижнів. Лікарняного листа не надаємо. Виписка із стаціонару можлива на другий день після операції. Після операції опущення у Всм не буде, але якщо м‘язи слабкі та є схильність до пролапсу, все таки варто їх укріплювати з ціллю профілактики рецедиву опущення після пологів тими ж вправами з вум білдінгу. Орієнтовно всі витрати пов‘язані з операцією вартуватимуть близько 13000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2018-11-12
Робила гістероскопію вузла в матці в грудні минулого року, болі були до операції є і після олераціїї. До кого можна записатись на консультацію
Валентино, Ви можете записатися на консультацію до Петровського Вадима Валентиновича.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анатолий2018-11-12
тромбофлебит таким способом лечится или нет.
Анатолію, який спосіб Ви маєте на увазі?
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віктор2018-11-12
Доброго дня! Скільки коштує видалення родимки і що для цього потрібно?
Вікторе, видалення невусів радіоножем Surgitron DF 120 (2 см 1 шт) - 130 грн. Запис на прийом до дерматолога за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2018-11-12
Доброго дня.Для чого може призначатися Макмирор перед екз?тобто переносом ембріонів?якщо інфекцій ніяких не виявлено?
Тетяно, цей момент Вам варто уточнити у лікаря, який призначав препарат.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2018-11-12
Доброго вечора!Скажіть.будь ласка.чи видаляють у вас кісту яічника і скільки це коштує.
Наталіє, вартість пункції кісти яйника становить 1 300 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віка2018-11-11
У мене були ускладнені пологи. Дитину витягували вакуумом, внаслідок чого вона не вижила. Мені наклали шви. Скажіть, будь ласка, яка ціна обстеження? (хочу знати чи все гаразд зі здоров'ям, чи зможу мати ще дітей)
Вікторіє, орієновна вартість близько 1500 - 2000 грн. Запис на прийом до репродуктолога за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ніка2018-11-11
Якщо я хочу завагітніти, ви надаєте сперму і скільки це коштує. Як проходить ця процедура, що для цього потрібно
Ніко, внутрішньоматкова інсемінація спермою донора (підготовка сперми для внутрішньоматкової інсемінації, процедура ВМІ) коштує 4 400 грн. Донорська сперма (1 доза) - 2 200 грн. Необхідно 2 дози. Якщо Ви заміжня, на цю процедуру необхідна згода чоловіка. Почати слід із прийому репродуктолога, який направить Вас на відповідні діагностичні тести, щоб перевірити стан фертильності. Запис на прийом до репродуктолога за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Неля
до статті Ринопластика
2018-11-10
Доброго вечора! Скажіть, будь ласка, скільки коштує операція вирівнення перегородки носа?
Нелю, на жаль, поки що таке оперативне втручання у центрі не проводять, оскільки в штаті немає спеціаліста цього профілю.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (294)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх