x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7072 користувачів
Раїса2019-03-10
Доброго дня!Турбують папілом!Які ви пропонуєте методи лікування?
Раїсо, ми можемо запропонувати видалення елементів сургітроном.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Руслана
до статті Гемоспермія
2019-03-10
Как лечить если в сперме кровь.
Руслано, терапевтична стратегія при гемоспермії спрямована на усунення першопричини стану. Необхідна очна консультація уролога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Руслана
до статті Гемоспермія
2019-03-10
У моего мужа в сперме кровь но так как мы находимся в другой стране нужно знать какие меры предпринять.
Онлайн, Руслано, ми не можемо призначати лікування. Зверніться до місцевих фахівців.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-03-09
Чи є вас нервово психологічне відділення, чи спеціалісти???
Ні, Тетяно, такого відділення у центрі немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2019-03-08
Мне 65лет. Менопауза примерно 10 лет. Половой жизнью не живу. Обратилась к врачу, т.к. заметила кровян. выделение. Врач увидел кровоизл. во влагалище и назначила Ревитакса 10 свечей. После получения результата мазков/ Цитоморфолог.вывод: Тип-II Воспалительный тип мазка. Флора: смешанная умеренная/ назначено свечи флуомезин 6 дней. Во время 6 - го дня лечения заболела ОРВи и 4 дня принимала Мефинаминку 500мг по 1т 3раза в день. После консультации терапевта стала принимать антибиотик Азитро Сандоз 500мг. На второй день после приема антибиотика снова появилось кровян. выдел. Могли ли повлиять принимаемые препараты и обострить кольпит? Что делать?
Людмило, онлайн ми не можемо вияснити першопричину Вашої проблеми, і лікування не призначаємо. Необхідна очна консультація гінеколога. Ви можете звернутися до наших фахівців із результатами обстежень. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катя2019-03-08
Доброго дня, у мене затримка 3 місяць. Мені 24. Вчора була на УЗД - ендометрій 16 мм, плідне яйце не візіалізується. Температура підвищена 37,3. Нижчі болі у низу живота. Але лікарка, нічого не бачить. Скажіть чи можу я бути вагітна? І що мені робити? Можливо якісь обстеження?
Катерино, онлайн ми не можемо визначити, вагітна Ви чи ні. Щоб це вияснити, зробіть звичайний аптечний тест на вагітність. Можна ще здати аналіз крові на хоріонічний гонадотропін.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-03-08
Три дні назад за допомогою теста на вагітність дізналася що вагітна.на узі сказали що приблизно 9-10 тижнів.Але кіста правого яйника 110 мм.що робити?хочу зберегти вагітність.
Кіста яєчника, що формується при вагітності — явище досить поширене: за статистикою, такі кісти зустрічаються у однієї на тисячу вагітних жінок. Велика частина таких кіст нешкідлива. Проте Вам слід очно проконсультуватися із гінекологом, щодо можливих ризиків.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мар'яна2019-03-07
Доброго дня,у мене виявили TORCH інфекцію Хламідія І виписали Гексикон,Полімік і Юнідокс Солютаб! Весь курс триває 15 днів Але ми хочемо з чоловіком зачати дитинку! Чи можна після цих препаратів вагітніти і через який час можна!? І чи не зашкодить це дитинці?
Мар'яно, щоб запобігти ризикам внутріутробних патологій, планувати зачаття можна після прийому антибіотиків не менше, ніж через 72 дні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2019-03-07
Доброго дня! Перша вагітність дуже бажана. 1 УЗД термін акушерський 7.5 Ембріональний (4-5тижнів)КТР 2.1мм дпя8 мм 2узд (через тиждень) акушерський 8.5,ембріональний 5 тижнів,КТР 2.8мм дпя11.5мм.Серцебиття на екрані є. Плідне яйце деформоване,періоди брадикардії. Низький прогестерон,приймаю свічки Чи зможе плід догнати в розвитку?Чим це відставання грозить?Лікарі нічого толком не говорять.дякую
Олено, деформація плідного яйця не означає ваду плода. Це може свідчити про гіпертонус матки, який сприяє деформації еластичних оболонок. Вам, перш за все, слід запокоїтися і не нервувати. Більше відпочивайте, уникайте фізичний навантажень, прислухайтеся до порад лікаря. На першому місці у цьому випадку виходить Ваш психоемоційний стан.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Василина2019-03-06
Скажіть будьласка скільки коштує операція лапароскопія маткових труб?
Діагностична лапароскопія (все включено, окрім анестезії) коштує 10 300 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (377)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх