x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7039 користувачів
Маша2018-09-07
Доброї ночі,мені не спиться мене мучить одне питання,що це може бути за хвороба? Симптоми: в перший день дуже боліло горло,я смоктала септефріл,ще був легенькій кашель ,але сухій,температура тіла була 37,2. На другій день вже майже не боліло горло,але почався сильний мокрий кашель і коли сильно закашлюєшся то болить в грудях. А на третій день сильний насмарк,але вже пропав кашель,тільки легенький і то рідко,але оце в ночі піднялась температура 38,1. Підскажіть будь ласка,що це може бути?
Маріє, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Вам варто звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря для обстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2018-09-07
Скільки коштує операція по видаленню гемороя
Тетяно, на жаль, поки що в центрі таких операцій не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Нещодавно в мене лопнула Кіста. Пройшов місяць рубець ніби став світлішати на початку але вже кілька днів стан їх погіршився, і самопочуття теж. Що робити
Оксано, Вам слід терміново звернутися до лікаря.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Андрій2018-09-07
Яка вартість здачі чоловічої сперми??
Андрію, уточніть запитання, що саме Ви маєте на увазі: спермограму чи донорство?
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анастасия2018-09-05
Добрый день, скажите сколько будет стоить операция по удалению эндометриоза матки и убрать спайки в маточных трубах?
Гістероскопічна пластика ендометрію (без врахування вартості біопсії, анестезії і гістологічного дослідження) - 5 050 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2018-09-05
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, я готуюсь до еко в Рівному і підписувала договір. Мене цікавить,чи повинна я оплачувати фолікулометрію перед підсадкою ембріонів. Копію договору мені не дали. Дякую.
Оксано, ці питання Вам варто обговорити у центрі, в якому Ви плануєте ЕКЗ.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-09-04
Доброго дня! Скажіт будь-ласка ми з чоловіком здавали посткоїтальний тест результат слабо позитивний. Чи є консервативні медикаментозні методи лікування? Чи тільки штучні методи запліднення?
Олено, оптимальне, звичайно, штучне запліднення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2018-09-04
Чи лікуєте ви акне? Можна записатись на прийом?
Так, Наталіє. Ви можете записатися на прийом до косметолога чи дерматолога за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2018-09-04
Доброго дня,пару днів тому пила гінепристон і через години три з'явилася на шкірі висипка(дрібні водянисті прищики і сверблять) .я випила едем ,але на другий і на третій день вони знову зявляються.мушу пити антигістамінний препарат.скажіть будь ласка ,коли ця алергія пройде і може ще якесь лікування потрібно?дякую
Оксано, зверніться з цього приводу до лікаря, який призначив гінепристон.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лариса2018-09-04
Доброго дня. Затримка місячних, зробила тест - позитивний. Чи можна у вас поспостерігатися під час вагітності? Дуже потрібно, бо перший раз (а це вже друга вагітність) завагітніти вдалося завдяки Вам, шановна Євгеніє Володимирівно. Ви тоді вели мою вагітність і тепер у мене є донька. Дякую!
Ларисо, лікарі центру не ведуть вагітність. Вам необхідно стати на облік у жіночій консультації. Проте, якщо у Вас буде бажання чи необхідність проконсультуватися із Євгенією Володимирівною, чи кимось іншим із наших спеціалістів, Ви можете записатися на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (247)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх