x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7024 користувачів
Олена2018-03-19
На правій статевій губі всередині стало тверде тіло десь 1 см. Якщо воно не турбує, то чи варто її вирізати?
Олено, з цього приводу Вам краще проконсультуватися очно з гінекологом. Попередній запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2018-03-19
Доброго дня. місячні були в лютому 10числа та тривали 4 дні сьогодні вже 17 березня а їх ще не має. середній цикл у мене 27 днів. не часті болі в низу живота. виділення ніби починались а ле місячних немає. що це може бути. окрім вагітності. (у чоловіка діагноз азооспермія.) чи можливо таке шо у діагнозі чоловіка помилились і я вагітна
Можливо. Тетяно, щоб підтвердити або спростувати вагітність, Вам варто зробити кілька високочутливих аптечних тестів. Якщо Ви не вагітна, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога, щоб діагностувати причину затримки.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анастасія2018-03-19
У моєї доньки ще влітку з'явилися білі виділення на нижній білизні. Підкажіть будь ласка, приблизно, як скоро розпочатися перші місячні?
Анастасіє, Ви не вказали вік дитини. Виділення на білизні можуть свідчити про запальний процес. Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-03-19
Доброго дня ! Мені виписали анальгін при сильних болях в уколах . Я купила анальгін від фірми дарниця . В інструкції пише Дорослим препарат вводять внутрішньом’язово або внутрішньо венно у разі малого або середнього по інтенсивності болю по 1-2мл 25% або 50% розчину 2-3 рази на добу, Чи потрібно розбавляти і якщо потрібно то чим і як його вводити ?
Олено, розбавляти препарат не потрібно. Вводити можете внутрішньом'язево. Якщо ліки Вам призначив сімейний лікар, він же і може надати Вам направлення у маніпуляційний кабінет, де препарат буде вводити медсестра так, як вважає за потрібне Ваш лікуючий лікар.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентин2018-03-19
Скажіть будь ласка чи можливо за одну операцію вправити пахову грижу і усунути гідроцеле яєчка? Дякую!
Так, Валентине, можливо.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мар'яна2018-03-19
Доброго вечора. Чи проводять у вашому центрі аналіз на каріотип сімейно пари?
Ні, Мар'яно, не проводять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2018-03-17
Доброго дня. Я приймала таблетки Ворміл. Через тиждень був статевий акт від якого я завагітніла. В інструкції писало що від цього препарату може пошкодитись печінка дитини. Тому його не треба приймати тих хто намагається завагітніти. Але я подумала що завагітніти мені не вдавалось довго, тому і цього місяця не вийде. Скажіть, чи вивівся ворміл з організму за тиждень?
Юліє, на такій ранній стадії вагітності, разовий прийом препарату не чинить тератогенної дії. Хвилюватися не варто.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Татьяна2018-03-17
Сколько стоит у вас в клинике удалить апендицит?
Тетяно, таке хірургічне втручання в центрі не проводиться.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександра2018-03-17
Чи проводять інсемінацію якщо лише одна труба після позаматкової вагітності.
Олександро, теоретично можливо провести процедуру за умови прохідності труби, проте це питання варто вирішувати в індивідуальному порядку з репродуктологом.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віталій2018-03-16
Чи роблять у вас чоловічу вазектомію ,і стільки коштує із консультаціями і аналізами. Загальна сума ,гарантія і поетапність?
Так, Віталію, таке втручання у нас роблять. Вартість вазектомії (окрім анестезії) - 3 500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (198)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх