x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7072 користувачів
Олександра2019-02-11
Доброго дня, у вас в центрі можна зробити відеокольпоскопію?
Так, Олександро, можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2019-02-11
Дорий вечірю Поставали діагноз аденоміоз матки, вузлова фібріома матки, кіста правого яєчника фолікулярна. Чи можливе лікування, чи оперативне втручання? і якщо операція то яка ціна?
Оксано, у Вашому випадку слід звернутися на індивідуальну консультацію до спеціаліста для призначення відповідної терапевтичної стратегії, виходячи із даних Вашого анамнезу та результатів обстежень. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аліса2019-02-11
Я вагітна на 30 неділі і в мене болить знизу живіт.Лежала уже 2 рази в лікарні,УЗД показало що підвищено тонус матки ставила Прогінорм геста 200 і віброкол але це на деякий час помагало і всеодно болить і колить як перестаєш їх приймати.Що це може бути ? Можна до вас на УЗД профісіональне записатись і ціна яка буде?
Так, Алісо, можете записатися на прийом та обстеження. Запис - за телефонами, вказаними на сайті. УЗД вагітності (ІІ-ІІІ триместр) - 405 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Христя2019-02-10
Доброго дня, був статевий акт місяць тому, критичні мали початись вже давно, тест купити немає можливості. Можу я бути вагітною?
Так, Христю, можете. Проте, щоб бути впевненою в цьому, Вам варто знайти можливість купити аптечний тест на вагітність.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лілія2019-02-09
скажіть, будь ласка, скільки обійдеться операція на нетримання сечі разом з обстеженням матеріалами госпіталізацією і до кого треба записатися на прийом?
Ліліє, сітка вартує 700$. Вартість операції - 7000 грн. Запишіться на прийом до уролога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2019-02-09
Доброго дня! Мій чоловік 15років тому пройшов курс хіміотерапії, спермограма показала повну відсутність сперматозоїдів. Чи варто робити пункцію яєчка? чи шансів завагітніти взагалі не має після хімії??? Дякую!
Валентино, звичайно, є сенс робити пункцію. Якщо знайдеться живий сперматозоїд, то можна буде скористатися таким методом допоможних репродуктивних технологій, як ІКСІ.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2019-02-09
Чи можна до Вас записатися на облік по вагітності? Чи хоча б пройти попереднє обстеження і консультацію? Дякую за відповідь!
Оксано, у нас в центрі вагітність не ведуть. Записатися на консультацію можете. Вартість прийому - 210 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валерій
до статті Вазектомія
2019-02-08
Вітаю. Скільки коштує чоловіча стерилізація, і яка процедура?
Валерію, вартість вазектомії (все включено, окрім анестезії) - 4025 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2019-02-08
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи можна в мц зробити мамографію?
Ні, Наталіє, у нас не роблять мамографію. Можете зробити УЗД молочних залоз.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Леся2019-02-08
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, в мене ендометрій 8,9 , поставили заключення - гіперпазія ендометрію. Це зараз після народження 2-ї дитини, через 5 місяців після родів. Чим можна лікувати, бо гормонально мені не можна, оскільки були збільшені судини матки до 7 мм? Дякую.
Лесю, онлайн ми не призначаємо ліікування. Для визначення терапевтичної стратегії у Вашому випадку, слід записатися на прийом до гінеколога, та пройти при необхідності дообстеження. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, які вказані на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (381)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх