x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7073 користувачів
Наталія2019-03-27
Доброго дня! Чоловіку поставили діагноз гемоспермія, лікується вже півроку, покращення практично немає, дуже багато рубців на простаті, вони постійно кровоточать. Може ви практикуєте якісь інноваційні методи лікування, крім таблеток та крапель? Дякую
Наталіє, Вашому чоловікові з цього приводу варто звернутися на очну консультацію до нашого андролога-уролога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лєна2019-03-27
Доброго дня. Мені поставили діагноз " Ендометріоїдні кісти обох яйників". Одного 55/48/48мм. Другого 55/42/42мм. Яка вартість оперативного втручання (лапароскопія). Скільки днів бути на стаціонарі? дякую!
Олено, вартість втручання орієнтовно від 14950 грн, (що залежить від рівня складності, без анестезії). Перебування в стаціонарі - від 1 до 3 діб, залежно від самопочуття пацієнтки.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Любов2019-03-27
Удушливий сухий кашель, нежить протягом неділі не проходить, приймала аміксин іс, тос- май, Пульмобріз. Що робити далі незнаю, розкажіть. Дякую.
Зверніться до свого сімейного лікаря для огляду, діагностики та призначення лікування. Онлайн ми не можемо діагностувати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ангеліна2019-03-27
доброго дня, сказали, що при сказі роблять 40 уколів у живіт. Чому саме в живіт? Не у вени, не в сідниці, а в живіт?
Ангеліно, ці ін'єкції роблять виключно в підшкірно-жирову клітковину, оскільки при інших шляхах введення препарат викликає параліч. А на животі завжди є трошки "жиру".
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2019-03-27
Добрый день скажите 2.8 лейкоциты при всех других анализах норма это очень опасно
Катерино, такий рівень лекоцитів може бути свідченням зниження імунних функцій організму. Може мати місце при інфекціях, нестачі вітамінів, прийомі деяких медикаментів. Слідкуйте за своїм самопочуттям. Якщо щось, (окрім даних аналізу), викликає занепокоєння, зверніться на очну консультацію до сімейного лікаря чи гематолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2019-03-26
Добрый день.сколько будет стоить еко с онализами и т.д преблезительно?
Марино, орієнтовна вартість ШЗ становить 50000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Яна2019-03-26
Доброго дня. Після огляду у гінеколога. В мене виявили три поліпи і лейоміому. Мені сказали що поліпи треба видалити, але після операції потрібно пити гормони, тоді може почати рости міома. З яким лікарем у Вас можна проконсультуватись. Мені 42 роки.
Яно, Ви можете записатися на прийом за телефонами, вказаними на сайті, до Петровського Вадима Валентиновича.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2019-03-26
Яка орієнтовна вартість ЕКЗ?
Олено, орієнтовна вартість ШЗ 50000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
наталья2019-03-26
Доброго дня!Скажіть будь ласка яка вартість комплексного обстеження ; мені 38 років у мене безпліддя ,за 10 років набрала 45 кг,депресія,ставили діагноз ендометріоз,але гормональне лікування у діагностичному центрі не дало ніяких результатів!Що ви порадите???Дякую....
Наталіє, Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога. Лікар, з огляду на Ваш анамнез, призначить відповідні діагностичні тести. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Орієновна вартість обстежень - 1500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
галина2019-03-26
Мене хвилює, що члени моєї родини отримують недостатньо йоду з продуктами. Їсти морську капусту кожного дня відмовляються. Порадьте, будь ласка, як краще вживати суху ламінарію ( або сухі морські водорості ) : у вигляді порошку або гранул, або в іншому вигляді ? Я б хотіла знати назву конкретного продукту, де його купити і скільки треба споживати його на день. Мова йде не про лікування, а про харчування. Зазделегідь дякую за відповідь.
Галино, Ви можете обрати форму препарату з ламінарією на Ваш розсуд. Жодної реклами будь-якому препаратові центр не робить.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (420)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх