ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Саша2020-07-30
Доброго дня, в мене затримка 5 днів тест на вагітність позитивний. Але лікар відмовилась оглядати мене, сказала малий термін. Як можна і на якому терміні визначити точну вагітність.
Олександро, на маленьких термінах моніторинг вагітності робиться за аналізами крові. Перше УЗД - за медичною необхідністю та показами - у 6 тижнів вагітності, перше планове УЗД - не раніше 11-12 тижнів вагітності.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аня2020-07-29
Залишився живіт, після 3-кесарських чі можливо щось зробити(живіт не маленькій)
Так, Ганно, з приводу проблеми Вам слід звернутися на очну консультацію до фахівців центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Макc2020-07-29
Когда лежал с девушкой Начал водить членом ей по Киске через ее труси И входил в неё головкой на 1 см где-то через ее труси После она сказала Что у неё кров на трусах и живот болит может это привести к беременности Она девственница В неё я не кончал даже через струси ?
Максе, за описаних Вами умов, вагітність можлива. Для діагностики вагітності Вашій партнерці слід скористатися високочутливим аптечим тестом, який показує результат уже на 8 день запліднення або здати кров на хоріонічний гонадотропін. З приводу абдомінальніх болей варто звернутися на очну коснультацію до гінеколога. Запис на прийом до фахівців центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександра2020-07-29
Доброго дня моєму двоюрідному брату поставили такий діагноз гіпотрофія 1 ступеня не ендокринного генезу, атрофія щитовидноі залози набута,еутиеутиреоз але нічого не назначили,ніякого лікування.Напишіть будь ласка чи це страшна хвороба,іі наслідки і яке від неі лікування.Чи можна вживати таблетки Йосен?Дякую
Олександро, у штаті центру немає ендокринолога, щоб надати Вам кваліфіковану відповідь.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ЗОРЯНА2020-07-28
Чи можливо видалити гітерескопічно вузол по 7 см , 3см, 5 см одночасно. чи проводиться операція в декілька етапів, чи підлягають ці ці вузли видаленню. чи краще видалити один , а потім інші
Зоряно, методика видалення залежить від місця розташування вузлів. З приводу проблеми Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Таке питання вирішується після огляду у індивідуальному порядку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
katyshamykhailenko19111993@gmail.com
до статті Базальна температура
2020-07-28
Доброго ранку! Підкажіть у мене базальна температура 37.1,37.3 37 уже 2 дні затримки під вечір піднімається температура тіла 37.3 чи можлива вагітність?
Для діагностики вагітності Вам слід скористатися високочутливим аптечним тестом, який показує результат уже на 8 день запліднення або здайте кров на хоріонічний гонадотропін.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана
до статті Хірургія фіброміоми матки
2020-07-28
Доброго дня. Цікавить йіна видалення фіброматозного вузла. Дякую
Оксано, вартість втручання - від 16663 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олеся2020-07-28
Доброго дня ... підкажіть будь ласка....якщо запишуся на прийом на 13 годину чи зможу здати всі аналізи мазки УЗД й загальний аналіз крові в той самий день, і получити результати аналізів й подальше лікування в цей самий день....чи вже наступний день прийдеться записуватись на прийом?
Олесю, запис на консультацію здійснюється працівниками рецепції центру. За номерами вказаними на сайті Ви можете уточнити усі моменти, які цікавлять Вас відносно вільних годин прийому.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Дем'ян2020-07-28
Як діагнозувати депресію в дома, доки карантин? Може тести і т.д
Дем'яне, депресія - стан, який вимагає фахової діагностики та кваліфікованої допомоги. Наш центр працює під час карантину у звичайному режимі. За номерами, вказаними на сайті, Ви можете записатися на консультацію до психотерапевта центру.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Галина2020-07-27
Чому болить мені у середині нижче живота?
Галино, для діагностики проблеми зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (801)
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
Наші партнери
Вверх