x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7052 користувачів
Катя2018-11-05
Доброго дня!!з детинства шкіра на ногах покрита прищиками (як гусяча шкіра)).скажіть це лікується,може чимось мазати??
Катерино, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему і тим більше призначати лікування. Вам слід записатися на очну консультацію до дерматолога центру для діагностики та призначення (при необхідності) відповідної терапії. Запис на прийом за телефонами, які вказані на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Слава2018-11-05
Скільки коштує обрізання крайньої плоті для 17 річного чоловіка?
Славо, вартість втручання становить 2 900 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ніна2018-11-05
В чоловіка виявлено хоамідіоз. Проявився місяць тому, після того, як перехворів на грипп. Я здавала аналізи на всі інфекції в двох лабараторіях. У мене нічого не виявили. Таке можливо?? 5 років разом і звісно ж відкритий секс. Загалом можлива інфекція в одного з партнерів?
Ніно, якщо у Вас не виявили у кількох лабораторіях збудника і немає жодних симптомів захворювання, то, очевидно, у Вас високий імунний статус і Ви здорова. Або, можливо, чоловік не був хворим на хламідіоз.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Люда2018-11-04
У мене сильно випадає волосся і це триває біля року. До кого мені потрібно звернутись і скільки коштуватиме прийом?
Людмило, Ви можете записатися на прийом до лікаря дерматолога. Консультація - 180 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Сергій2018-11-04
Постало таке питання. Для зупинки кровотечі з кінцівки накладено джгут (накладено правильно та зупинено артеріальну кровотечу), при цьому кровотечу зі шкіряного покриву та м'язів не зупинено. Які подальші дії? Деякі фахівці в галузі екстренної медицини допускають накладення ще одного джгута поверх першого (відносно рани). Поясніть чи є це судження вірне, наскільки воно є ефективним і чи дозволяється це взагалі. Прошу Вас спростувати тому, що маю великі сумніви щодо даного питання . Дякую. ЗІ: якщо моє запитання отримав фахівець в іншому напрямку, прошу Вас переадресувати спеціалісту компетентному в цій галузі.
Сергію, на жаль, у нас в штаті немає спеціаліста з екстренної медицини.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аннa2018-11-04
Яка ціна на збільшення грудей під грудною складкою та під грудним м’язом? Яка ціна імплантів allergan бiльше 300 мл?
Ганно, збільшення грудей через розріз під грудною складкою із розміщенням імплантів під грудним м’язом - 29 900 грн. Вартість імплантів від 500$.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-11-04
Доброго дня! Яка ціна пластики верхніх повік? Дякую за відповідь
Тетяно, блеферопластика верхніх повік коштує 12 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2018-11-03
Доброго дня. Після відміни Візану ( пила 6 міс після лапароскопії) пройшло 4 дні почалася менструація ( остання таблетка була у вівторок, у суботу почалася кровотеча) Чи варто хвилюватись?Читаю в інтернеті що це може бути ознакою прогресування ендометріозу. Місячних при прийомі не було, 2 рази за пів року прийому, була тільки коричнева мазня по 2-3 дні
Валентино, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Богдан2018-11-03
Мені 28 років, я маю власну дитину, резус фактор "+". Чи можу я стати донором сперми за таких умов? Чи потрібно доводити стан здоров'я дитини, якщо так то що для цього потрібно? Яка ціна однієї порції сперми?
Богдане, так Ви можете стати донором. Усі питання, стосовно співпраці з центром по програмі донорства, Ви можете обговорити у телефонному режимі за номерами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2018-11-01
Випила трохи алкоголю,дуже почав боліти зуб.Аж до сліз.Чи можна пити німесил?
Катерино, після прийому алкоголю ефект знеболювання від препарату може бути не надто вираженим.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (311)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх