ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7682 користувачів
Тетяна
до статті Бужування цервікального каналу
2022-06-21
При звуженні цервікального каналу, що краще проводити: лапароскопію чи бужування?
Тетяно, краще проводити бужування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Даша2022-06-19
Добро дня мені 21 рік нещодавно відбувся статевий акт але дівоча плівка не пірвалась лише надірвалася Но все одно кров було лікар сказав що вона буде ще пару днів іти. Так і було але потім у мене почались місячні а після них почали сявлятись кров’янисті виділення без запаху і болю теж не було були вони біля тижня потім їх не було але вони знову сявились також без запаху і болю. Що це може бути ?
Дарино, для діагностики проблеми Вам варто звернутися на огляд до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2022-06-15
Добрий день ,чи реально вперше стати мамою у 49 років ??
Так, Світлано, реально, проте шанси не високі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
маша2022-06-12
в мене затримка вже 30 днів, живу статевим життям, але все завжди було чудово, а зараз останніх три місяця затримка триває 30-31 день, зараз мали би 11 черня бути місячні, але календарик пише що місячні можуть бути сьогодні, але немає симптомів болі внизу живота, чутливість грудей, що робити підскажіть будь ласка? і чи можу бути вагітна, але симптомів вагітності немає!
Маріє, для діагностики вагітності Вам варто скористатися високочутливим аптечним тестом, який покаже результат уже на 8 день запліднення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вероніка2022-06-06
На 18ий день циклу був незахищений статевий акт, через 3год жінка пройшла трансвагінальне УЗД. Чи могло це допомогти завагітніти їй? Сперматозоїди малорухливі, вагітності при не захищеному СА 10р не було.
Ні, Вероніко, трансвагінальне УЗІ не допомагає завагітніти.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2022-06-05
Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи лікуєте ви кандиломи на жіночих статевих органах? Як що так, то чи можна із своїми аналізами до вас прийти на консультацію? Маю загальні аналізи кольпоскопія та генотипування ВПЛ на 28 типів. І що ще потрібно, та як себе до огляду підготувати?
Так, Валентино, у центрі Ви можете видалити кондиломи та звернутися до нас із своїми аналізами. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2022-06-04
Мені 54 р була на огляді в гінеколога, здала мазки мазок на цитологію, не хороший, лікар поставила атипова проліферація залозистого епітелія. Написала приймати неортризол і ретавікс свічі. Хочу зрозуміти, цей діагноз є передраковим станом? Маю поліп шийки матки вже 2 роки. Які мають бути мої подальші кроки? Дуже буду вдячна за відповідь.
Так, це передраковий станшийки матки. Для того, щоб прийняти остатосне рішення про подальшу тактику лікування, Вас потрібно дообстежити, бо якщо є такі зміни в епітелії шийки матки, то потрібно ретельно перевірити чи нема змін в ендометрії в матки. Може звернутись на консультації до гінеколога по місцю проживання або до нас у клініку до Вадима Валентиновича.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна
до статті Екстракорпоральне запліднення
2022-06-03
Вже який раз вам пишу Скажіть приблизно яка ціна еко з своїми яйцеклітинами та сперматозоїдами
Оплата поетапна. Запліднення яйцеклітин (підготовка сперми та ооцитів до запліднення, заплідення методом ( ІКСІ), культивування ембріонів до стадії бластоцисти (120 год)) 31 000 грн Трансвагінальна пункція яйників (ТВП) (трансвагінальна пункція яйників з консультацією анестезіолога та внутрішньовенною анестезією) 6 900 грн Перенос ембріонів (ембріотрансфер, ЕТ) 8 280 грн Окремо оплачується стимуляція росту яйцеклітин, за неї ціна індивідуальна і вона оплачується по факту використаних медикаментів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2022-06-02
Мені 54 р була на огляді в гінеколога, здала мазки мазок на цитологію, не хороший, лікар поставила атипова проліферація залозистого епітелія. Написала приймати неортризол і ретавікс свічі. Хочу зрозуміти, цей діагноз є передраковим станом? Маю поліп шийки матки вже 2 роки. Які мають бути мої подальші кроки? Дуже буду вдячна за відповідь.
Для того, щоб прийняти остатосне рішення про подальшу тактику лікування, Вас потрібно дообстежити, бо якщо є такі зміни в епітелії шийки матки, то потрібно ретельно перевірити чи нема змін ендометрії в матки.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марта2022-06-01
Добрий день, у мене статевий акт був не захищений десь 10 днів до місячних, що робити, і як швидко можна вирішити таке питання? Можливо є якісь таблетки, чи робити тест?
Марто, для діагностики вагітності Ви можете зробити високоточний аптечний тест, який покаже результат уже на 8 день заплідення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (1170)
 • Надія Оперувалася 7 років тому. Видаляли велику міому. Розріз і карман від пухлини були великі. Післяопераційна гематома була довго. Навіть по поверненню додому, контроль лікарів був) Через багато років мо...
 • Наталія Робила операцію у лікарів Петровський В.В та Кухарук К.В. за що дуже вдячна.Лікарі працюють на професійному рівні,знають свою справу.Позитивні,чуйні до кожного пацієнта,привітні.Професіонали своєї спр...
 • Наташа Доброго дня ! Проконсультуйте будь ласка. Мала з партнером декілька статевих актів. Два були без призервативів один навіть на початку перерваний відразу. Місячні почались так як і випадали після остан...
 • Оксана Яка ціна гістероскопії?Треба видалити 4поліпи?
 • Анна Маю кісту в яйнику яка ціна операції на видалення?
 • Тетяна Цікавить таке питання,моїй бабусі поставили діагноз рак молочної залози(не у вашій клініці),але вона б хотіла проконсультуватися ще з лікарями,чи можливо це у вас?
 • Ірина Доброго дня. Чи приймає ваша клініка участь у державній програмі штучного запліднення? Якщо так, то чи потрібно у вас проходити усі обстеження, чи можливо від місцевої лікарні?
 • Тетяна Добрий вечір, Олександр Васильович проводив мені отопластику. Ще не зовсім зажило, так як пройшо мало часу, але я уже бачу результат і він не може не тішити. Отож я рекомендую однозначно цього лікаря ...
 • Гість Молодець! Професіонал своєї справи.
 • Аля Хочу висловити подяку гінекологині Олесі Олесівні за професійний підхід, чуйеість та людяність. Це не лікар, а скарб. Прийняла мене позапланово,призначила лікування, дала рекомендації. Все по ділу, вс...
 • Тетяна Високий професіоналізм плюс людяність, фахівець у своїй справі, вихованість , вроджена інтелігентність та розум зробили свою справу. Це найкращий професіонал і людина яку я зустрічала
 • Світлана Добрий вечір, чоловік здавав аналіз у Уролога, мали зателефонувати чи відправити смс на протязі двох тижнів, на даний час вже майже місяць пройшов, але ніхто не телефонує, куди звертатися?
 • Наталія Доброго дня,підкажіть будласка яка повна вартість ЕКЗ спермою чоловіка.Безпліддя чоловічого фактору
 • Валентина Скажіть будь ласка ціна видалення матки з придатками
 • Гість Не смішіть!!!!Ви такі «правдиві», що мій відгук протримався не більше 10 хв і ви його видалили і я розумію , чому, але і ви несете відповідальність і маєте зрозуміти, що за доведення людини до самогуб...
 • Марина Доброго дня, проходила профілактичне обстеження у гінеколога Щепко Євгеніі Валеріівни, я не маю претензій до неї як до спеціаліста , бо звернулась до неї вперше, але в мене є питанння чи існує хоч як...
 • Оксана Маю дермоїдну кісту на правому яйнику 8см, ниє, турбує. Скажіть скільки обійдеться така операція?
 • Наталія Доброго дня підскажіть скільки коштує еко з донорським ембріоном? І до кого з лікарів краще звернутись? Дякую.
 • Аліна Доброго дня! Яка вартість прийому лікаря - гінеколога з узі та мазками?
 • Тетяна Доброго вечора! Скажіть будь ласка яка приблизна ціна на видалення кісти розміром 5 см на печінці. Зараз проходимо об слідування і аналізи щоб знати яка вона але скоріше всього що її треба видаляти. І...
Наші партнери
Вверх