x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7063 користувачів
Крістіна2018-12-24
Сколько стоит ЭКО?
Христино, орієнтовна вартість ШЗ - близько 50000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Софія2018-12-24
Доброго дня, у мене "шоколодна"кіста правого яєчника уже рік п'ю ліндинет 20 по призначенню, а перед тим пила логест. Ніде по аптеках знайти його не можу. Чим його замінити, щоб були тісамі складові і у тій самій пропорції ???
Софіє, онлайн ми не призначаємо жодних препаратів. Зверніться до лікаря, який рекомендував Вам "Ліндинет", щоб замінити цей медикамент аналогом, виходячи із даних Вашого анамнезу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-12-24
Добрий вечер як бе ви моглиб мені допомогти з токою хворобою герднерельоз буду рада ваші відповіді ?
Олено, так, у центрі можуть Вам допомогти. Запишіться на прийом до лікаря за телефонами, вказаними на сайті. Онлайн ми не діагностуємо і не призначаємо лікування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вова2018-12-24
Доброго вечора стрибнув з висоти і так получилось на одну пяту пройшло чотири години нога неспухла рухаю нею неболить а стати на цю ногу неможу
Вова, Вам необхідно звернутися до травматолога. Викличте швидку допомогу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аліна2018-12-23
Що приймати при вульвіті?
Аліно, онлайн ми не призначаємо лікування та не діагностуємо. Зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Каріна2018-12-23
Доброго дня, у мене напухли малі статеві губки і йдуть виділення білого кольору, схоже на сир
Каріно, можливо, має місце грибкова інфекція. Для діагностики та лікування Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2018-12-23
Яка ціна 3д узд при вагітності 34 тижні?
Маріє, вартість УЗД становить 350 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Яна2018-12-23
Доброго дня. Підкажіть буль ласка, чи потрібно лікуватися при плануванні вагітності. Пролактин в межах діагностичної норми але є виділення з грудей при натисканні 1-2 кап. Раніше не народжувала, не годувала
Яно, перед плануванням вагітності майбутній мамі доцільно пройти обстеження та пролікувати захворювання, якщо вони виявляться. Ви можете проконсультуватися з гінекологом чи мамологом центру при бажанні. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2018-12-22
У мене в паху збільшилися лімфовузли та на статевих губах появилися виразки, яку може бути причина ?
Ірино, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога, Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті. Запалення пахових лімфовузлів может початися при різніх запальних процесах в даній області.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2018-12-22
Якщо не відчуваєш оргазму під час сексу до якого лікаря потрібно звернутися? І чи може бути таке ,що це від будови статевого органу залежить.Тому що із жодним із партнером немає його.
Тетяно, у такому випадку рекомендовано звернутися до сексопатолога або психолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (338)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх