x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7052 користувачів
Ірина2018-11-07
У дитини(хлопчик)12 років енурез.Чи можна звернутись з такою проблемою до вашої клініки?
Ірино, у центрі немає педіатричного напрямку. Багато дітей долають енурез без лікування. Однак підхід до проблеми передбачає реалізацію деяких простих поведінкових втручань. Важливі заходи включають в себе контроль споживання рідини, корекцію запорів, виключення напоїв, що містять кофеїн, заохочення дитини регулярно ходити в туалет. Важливо не проявляти гніву, не карати дитину, так як терпіння батьків грає першорядну роль в подоланні проблеми, вирішення якої може зайняти роки. Лікарська терапія застосовується виключно у важких випадках і під лікарським контролем. Якщо Ви вважаєте, що є потреба у лікарській консультації, можете звернутися до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63 +38 (066) 898-76-76
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Максимчук Неля Василівна2018-11-07
Чи є у вас хірург ендекренолог
Ні, Нелю Василівно, на жаль, у штаті центру немає такого фахівця.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2018-11-07
Доброго дня. У нас немає дітей, і ми хотіли б звернутися у Ваш центр. Скажіть ,будь ласка, до кого нам звертатися? І як можна записатися на прийом?
Маріє, запис на прийом здійснюється за телефонами, вказаними на сайті. Вам слід записатися на консультацію до репродуктолога (наприклад, Петровського Вадима Валентиновича). Чоловік має підготуватися до здчі спермограми: не вживати алкоголю, медикаментів, не відвідувати сауну, не жити 5 днів статевим життям до здачі аналізу. Вам слід спланувати свій візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходьте у центр натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2018-11-07
Первична аменорея.Місячних ніколи не було. 50 років. Чи впливає це на якість крові. Чи впливає це на операцію по заміні кульшового суглобу
Ні, Валентино, не впливає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Aндрій2018-11-06
Доброго дня. Видалення сперматоцеле, потрібно лягати на стаціонар і на скільки?
Андрію, ймовірно, Ви мали на увазі гематоцеле чи варикоцеле? У таких випадках у перебуванні на стаціонарному лікуванні немає потреби.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-11-06
Доброго дня!Хочу до вас на прийом, на узд ,щоб аналізи поздавати,але 8 чи 9 мають бути місячні, то може краще після місячних чи не має різниці.Дякую
Так, Олено, різниця є. Існують аналізи, які слід здавати у першу фазу місячного циклу (на 7-8 день МЦ), а є такі, які здаються у другу фазу (на 21 день МЦ).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оля2018-11-06
Добрий вечір. В вашій клініці мені поставили діагноз ендометріоз і ерозія шийки матки. Призначили лікування: супозиторії Кріолол на ніч до місячних, після третьої свічки в мене вже були кровянисті виділення. Сім свічок я поставила і почалися місячні, я випила Жанін (за призначенням лікаря). Місячні проходили сім днів і тепер постійно якісь кровянисті виділенням (то біше, то менше). Таблетки п*ю в один і той самий час. 27 жовтня почалися місячні. Чи це нормально??? Що робити???
Ольго, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога центру для дообстеження. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ніна2018-11-06
Чи можна здати у вас аналіз на інфекціі. Зокрема хламмідіоз. Треба записуватися на прийом до лікаря чи можна просто здати в лабараторіі?
Ніно, можна просто записатися на аналіз по телефону, вказаному на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мар'яна2018-11-06
Скільки коштує артроскопія,або ще як говорять розрив колінного менікса?Чи роблять у вас таке оперативне втручання?
Ні, Мар'яно, таких оперативних втручань у нас не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2018-11-05
Чи можна заразитися хламідіозом якщо статевий акт був з презервативом?і чи може бути свербіж однією із ознак цієї хвороби?дякую.
Так, Олено, свербіж може бути однією із симптомів захворювання. Хламідії можуть передавтися не лише статевим шляхом, а й побутовим та через слину (поцілунок).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (311)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх