x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7044 користувачів
Тетяна2018-08-23
Чи проводять у клініці двобічну мастектомію з подальшим протезуванням імплантами? Вартість? Дякую.
Ні, Тетяно.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
сергій2018-08-22
в мене виникла проблема з потенціею мені 30 років мені стидно йти до лікаря і тому прошу щоб ви мені допомогли!!!я розійшовся з жінкою в мене була депресія переживаня нервові зриви і я звернувся до лікаря і лікував нервову систему і пив спочатку ліки///zolafren///потім пив ///оланзапін///а ттттепер в мене не стоїть так як треба і я переживаю і не розумію чому
Сергію, еректильна дисфункція є складною фізіологічною реакцією, яка залежить від цілого спектру ендокринних, неврологічних та судинних розладів. Однією з причин порушення ерекції може бути , наприклад, дефіцит тестостерону, або з надлишок пролактину. Відсутність ерекції є проблемою, яка породжує страх і тривогу, тому первинна консультація уролога має величезне значення. Важливо, щоб між лікарем і пацієнтом склалися довірчі відносини. Адже для того, щоб отримати кваліфіковану допомогу, необхідно відверто і детально описати наявний розлад. Соромитися немає чого. Ви можете звернутися до нашого уролога і записатися на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Владлен2018-08-22
Скільки буде коштувати видалення папілом на чоловічому статевому органі?
Владлене, видалення папілом - від 130 грн за елемент.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталіч2018-08-22
Доброго дня.Мені 38 років,в мене матка з перетинкою(рогата) 5 років тому забрали половину перетинки,рік тому робила аналіз на прохідність труб і гормони все добре.Чи можу я зробити ВМІ спермою донора і скільки це коштуватиме?Якщо так то на який день циклу краще звернутись до лікаря?Дякую
Інсемінація спермою донора - 4 400 грн, донорська сперма (1 доза) - 2 200 грн. Якщо немає проблем із репродуктивною функцією, то, звичайно, можна. Проте спочатку Вам слід проконсультуватися із репродуктологом. Візьміть із собою аналізи, які є в наявності, сплануйте візит на 21 день місячного циклу. Попередній запис за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-08-21
Чи можна вагітність 8-9 неділь переривати медикаментозно?
Олено, у Медичному центрі "Боголюби" не роблять абортів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2018-08-21
Добрый вечер. Сколько стоит у Вас удаление родинки?) Спасибо
Ольго, вартість втручання - від 130 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валерія2018-08-21
Чи робите ви таку процедуру як колоноскопія?
Ні, Валеріє.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лариса2018-08-21
Добрий вечір.Скажіть будь ласка,таблетки Клімадинон і Ременс це гормональні препарати?
Ні, Ларисо, це не гормональні препарати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-08-20
Доброго дня, я не можу завагітніти і все ніби нормально!Таке питання якщо в мене проблеми з трубами то звичайне УЗД покаже проблему чи ні?
Олено, щоб перевірити прохідність маткових труб слід пройти процедуру метросальпінгографії.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-08-20
Доброго дня,ми з чоловіком хочемо дитинку вже приблизно три роки в нас нічого не виходить.Я обстежувалася нічого поганого не сказали,але і завагітніти не можу!що нам робити
Олено, Ви разом із чоловіком можете прийти на очну консультацію до репродуктолога. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті. Вам слід спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. (Приходите натще.) А чоловік має підготуватися до здачі спермограми: не жити статевим життям, не вживати алкоголю, не приймати медикаментів та не відвідувати сауну за 5 днів до здачі аналізу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (278)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх