x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7052 користувачів
Оксана2018-11-01
Добрый день! Слышала много хорошего о вашем центре! Хочу спросить, как определить доброкачественная ли попилома? Очень переживаю! Она у меня много лет, на голове, размер примерно 8_9 мм,розового цвета.
Оксано, можна зробити дерматоскопію, при необхідності - біопсію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Руслана2018-11-01
Доброго вечора хочу запитати у вас яка буде ціна щоб видалити геморой...
На жаль, Руслано, зараз у нас в штаті немає проктолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2018-10-31
Доброго дня! Кілька днів тому була у вас на прийомі.Поставили діагноз: кіста жовтого тіла d=48 мм правого яйника.Призначили лікування.В той самий час коли виявили кісту почалась то пекуча то тягнуча періодична біль грудей якраз з правої сторони, відчуваю збільшений лімфатичний вузол під рукою.Чи може збільшення вузла та пекучість в грудях бути повязане з кістою?
Ірино, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Щоб вияснити, з чим пов'язана "пекучість в грудях", зверніться на очну консультацію до мамолога центру. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2018-10-31
Скажіть, будь-ласка, чи дозволене мінімальне вживання алкоголю, коли при ймаєш візан,який був призначений після лапароскопії кісти яєчника.Не про постійне вживання алкоголю запитую), а лише про одиничні святкові моменти.І,якщо дозволено, то що саме,вино?
Інно, вживання алкоголю несумісне із медикаментозною терапією.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2018-10-31
Доброго дня??скільки часу можна викорристовувати свічки Реліф??
Юліє, згідно інструкції до препарату, тривалість лікування суппозиторіями не повинна перевищувати 14 днів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2018-10-31
Добрий день підкажіть, як лікується вузлова міома матки невеликих розмірів? Чи взагалі лікується?
Маріє, так лікується, при цьому захворюванні можуть бути показані гормональна терапія або хірургічне втручання.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2018-10-31
Мене постійно болить живіт, ріжучий біль, також є пульсація в животі, здуття живота, в калі є слиз і зерна. В туалет ходжу тільки зранку один раз на день. В чому може бути причина? Поможіть, будь ласка
Вікторіє, онлайн ми не можемо діаностувати Вашу проблему. Вам слід звернутися на очну консультацію до гастроентеролога. На жаль, у центрі немає такого напрямку. Ми можемо рекомендувати наших колег із МЦ "Парацельс". Запис за телефонами: +38 (066) 898-63-63 +38 (066) 898-76-76
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ОЛЬГА2018-10-31
Доброго вечора! Мені 20 років. Хочу завагітніти. Чи є закономірність між БТ і температурою тіла (ТТ)? Затримка - 4 дня. БТ сьогодні вимірюю 3 день. БТ - 36,8. ТТ - 36,2. Чи можу я бути вагітна? Чекаю відповіді. Дякуємо.
Ольго, базальна температура вимірюється в прямій кишці і зазвичай трохи вища. Щоб визначити чи Ви вагітна, зробіть кілька високочутливих аптечних тестів на вагітність. Можна також здати кров на ХГЧ та зробити УЗД при потребі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2018-10-31
Доброго ранку. Чи можливо вилікувати адеміоз?
Так Юліє, можливо, хоча це захворювання часто рецидивує. У хворих преклімактеричного віку прогноз при аденоміозі більш сприятливий, що обумовлено поступовим згасанням функції яєчників. У клімактеричному періоді настає самостійне одужання.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аліна2018-10-30
Доброго вечора.Маю УЗД заключення: ендометріоїдна киста правого яєчника.Дермоїдна киста лівого яєчника. Скільки коштує лапероскопія.
Аліно, орієновна вартість втручання від 9000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (311)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх