x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7063 користувачів
Ілона2018-12-18
Можна на четвер записатись на прийом к урологу
Ілоно, запис до спеціалістів центру здійснюється виключно у телефонному режимі працівниками рецепції за номерами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ярослав2018-12-18
Доброго дня. Я три місяці тому робив у вас операцію обрізання крайньої плоті. Зараз все добре, але є одне питання. При ерекції статевого члена головка не така тверда як його тіло. Я просто не знаю, це так має бути, чи відхилення?
Ярославе, щоб розвіяти сумніви, Вам з цього приводу краще звернутися на огляд та очну консультацію до уролога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Саша2018-12-18
Ліва маткова труба має запальний процес і є 3 поліпи що робити першим видаляти поліпи чи лікувати трубу
Олександро, для визначення терапевтичної стратегії у кожному конкретному випадку необхідна індивідуальна консультація лікаря. Запис на прийом до спеціалістів центру здійснюється за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександра2018-12-18
Добрий день.Мені 30 я хочу дитинку.допоможіть.З чоловіком живемо 4 роки.В студентські роки я зробила аборт.Потім виявилось що в мене є хламідіоз..я приймала медикаменти і хламідіоз позбулася.Потім вийшла заміж і через 3 роки мені зробили лапороскопію видалили праву маткова трубу...була позамоткова вагітність..потім виявилося що є 3 поліпи..і запальний процес в лівій трубі.сьогодні здала оналізи і мазки на посів на хламідіоз аналізи прийшли добрі...що далі мені робити ?допоможіть
Олександро, що далі Вам робити може порадити лікар, який Вас оглядав та призначав діагностичні тести. Якщо у Вас немає визначеності в подальших діях, можете звернутися на консультацію до спеціалістів нашого центру з аналізами, які маєте. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталя2018-12-17
Добрий день,підкажіть,будь ласочка,чи роблять в вас лазерне видалення стрій?дякую
Ні, Наталіє, такої послуги центр не надає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Диана2018-12-17
Доброго дня,в мене проблема я дуже хочу завагітнити но в нас змоїм чоловіком не виходить він здоровий в мене також все норм бо здавала аналізи на узі була так що все норм він мені каже ще 1-2міс.подождем і лягати в БОГОЛЮБИ що це хороша лікарня но я дуже боюся що не вийде незнаю чього підскажіть в кого були ситуації схожі зі мною?
Діано, ситуації бувають різні і кожна з них вимагає індивідуального підходу. Нічого боятися не варто. Вам разом із чоловіком слід прийти на консультацію до репродуктолога. Свій візит Вам доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. А чоловік має подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням. Приходьте в центр натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2018-12-16
У мене була муцилярна кистома лівого яєчника, але три роки тому назад, її вижалили хірургічним втручанням. Тепер в мене болі починалися з з лівого боку живота внизу. А тепер болить весь низ живота віж лівого і до правого боку. З'явилась температура. Що це може бути?
Марино, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Щлб виявити причину болей, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога та пройти відповідні обстеження. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Володимир2018-12-16
Доброго дня скажіть чи проводять у вас лазерне обрізання крайньої плоті ? Якщо так то яка ціна ? Дякую.
Так. Володимире, вартість процедури циркумзіції становить 2900 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вика2018-12-16
Добрый день. Мне 12 с половиной лет, вес 33, у меня нету ни белых ни месячных, грудь не растёт вообще, с мамой на эту тему не говорила, врачи говорят что нужно ждать. Вы можете как то сказать что со мной не так?
Вікторіє, не переживайте, ймовірно, Вам справді слід просто зачекати. Кожен організм унікальний, (у одних дівчаток місячні починаються у 12 - 13, в інших - в 14 - 16), і ознаки статевого дозрівання у Вас з'являться пізніше.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-12-15
Доброго дня!Скажіть будь ласка,чи можна користуватись хімічними засобами контрацепції при кольпіті? Якщо так,то якими саме?
Олено, онлайн ми не надаємо подібних рекомендвацій. При бажанні, Ви можете звернутися на очну консультацію до гінеколога центру, щоб підібрати відповідний контрацептив, виходячи із Ваших потреб і даних анамнезу. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (338)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх