x
Підписатись на статті
x
АНАЛІЗ СПЕРМИ
Підготовка до здачі аналізу
  • Утриматись від статевого контакту, мастурбації та орального сексу протягом 2-3 днів перед здачею аналізу сперми
  • Рекомендовано не вживати спиртних напоїв щонайменше 5-6 днів та протягом 3-4-ох тижнів не приймати антибіотиків та обмежити або припинити паління
  • Не відвідувати сауну або приймати гарячі ванни за 5-6 днів перед здачею аналізу
  • Забір матеріалу проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті та в стерильний стакан для здачі сперми
  • Перед забором сперми обов’язково миють руки та проводять туалет зовнішніх статевих органів. Чоловікам необхідно «оголити» голівку статевого члену та провести її ретельний туалет. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника. Рекомендовано використовувати звичайну воду без мила та інших миючих засобів. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника
Забір матеріалу

Проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті. Після забору уточнити в пацієнта чи був зібраний весь еякулят.

Транспортування матеріалу

При здачі сперми вдома, останню необхідно доставити в лабораторію протягом 20-30 хвилин після еякуляції при температурі тіла 37 °С

Зберігання матеріалу

Сперму зберігають при кімнатній температурі щонайбільше протягом однієї години

Інформація була корисною для: 7004 користувачів
Ірина2017-07-22
В мене фібріома матки , а також запалення в трубах , чи можливо видалити фібріому і зберегти матку ?
Так, Ірино, можливо, проте Вам варто пройти очну консультацію у гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Андрій2017-07-22
Доброго дня, Цікавить кріоконсервація власної сперми. Скажіть, якщо я проживаю постійно закордоном, скільки часу потрібно провести у вашосу місті та які здати аналізи? Дякую
Андрію, необхідно буде здати спермограму та аналізи крові: на інфекції (ВІЧ, сифіліс, гепатити В та С), TORCH-інфекції, на антитіла до вірусу простого герпесу. Це може зайняти від 2 до 7 днів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Саша2017-07-20
Переутомления, стресы и употрибление алкоголя не злоупотребляю, в начале акта ерекция может начатся и пару минут и дальше всё идёт на спат что делать? может попробивать виагру и какую дозу? а вцелом всё нормально когда не переутомление... Нормально ли это?
Олександре, приводу для хвилювання у Вас немає, це - нормально. Виключте перевтому та стрес-фактор, тоді все налагодиться.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аліна2017-07-19
Які види біопсії шийки матки виконуються в клініці?Чи проводиться гістологічне дослідження?Чи можна взятий матеріал забрати на руки для дослідження в іншій установі?Які ціни на дані маніпуляції?
Пайпер та звичайна біопсія - виконуються в центрі. Так, гістологічне дослідження проводиться Матеріал можна забрати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аліна2017-07-19
Чи існують консервативні методи лікування дисплазії шийки матки (слабка степінь)за мазком на цитологію? від чого залежить тактика лікування?
Так, Аліно, консервативні методи існують. Тактика лікування залежить від степені дисплазії.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віта2017-07-19
Скажіть де Ви берети яйце клітини, чи можна продати свої, що треба робити?
Вікторіє, яйцеклітини у нас донорські. Щоб стати донором, Вам необхідно звернутися в центр і пройти певні обстеження. Обов'язкові умови: психічне та фізичне здоров'я, вік до 35 років, наявність двох власних дітей.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2017-07-18
У мене ерозія шийки матки. Двічі обробляли солковагіном. Допомагало на недовгий термін. Крім того, я носій ВМС 2 роки.Чи можливо у вас вилікуватися і які методи використовуються? Чи можна зберегти при цьому використовуваний контрацептив?
Юліє, можна зберігти гормоновмісну спіраль, просту краще видалити. У нас використовують сургітрон, діатермокоагуляцію. Солковагіном обробляти ерозію шийки матки зараз не рекомендують.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2017-07-18
Доброго дня. Десь 2 тижні як припинила годувати дитину,місячні були вже 5 місяців з початком 10 по 14 числа. Зараз їх ше немає,тест на вагітність негативний. Чи може закінчення лактації вплинути на затримку? Дякую
Ні, Тетяно, припинення лактації не може впливати на затримку місячних. Зробіть ще раз тест на вагітність, якщо буде негативним, запишіться на очну консультацію до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2017-07-17
Доброго дня. Скажіть скільки буде коштувати операція по видаленню субсерозної міоми великих розмірів (92×67мм). З анастезією. Чи можна провести лапароскопію.
Наталіє, лапароскопію провести можливо, проте це залежить від місця розташування міоми. Вартість втручння 15000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Галя2017-07-15
Доброго дня! Скажіть будь ласка, На який день циклу роблять лапороскопію яєчників при полікістозі? І яка ціна такої операції? Дякую.
Галино, лапароскопію роблять у 1-у фазу місячного циклу. Ціна - 12-13 тис. грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (164)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх