x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7081 користувачів
Тетяна2019-07-11
Добрий день! Видаляють у вас родінки ? Чим? Яка ціна?
Так, Тетяно, видаляють. Видалення невусів радіоножем Surgitron DF 120 (2 см 1 шт) коштує 150 грн. Видалення невусів радіоножем Surgitron DF 120 (3-4 см 1 шт) - 265 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-07-11
Добрий день, скажіть будь ласка, скільки коштує операція по видаленню матки, (діагноз - повне випадання матки)
Орієнтовна вартість такого втручання, Ольго, становить 17000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Виктория2019-07-11
Хотелось бы уточнить цену на проведение операции по увеличению груди в Вашей клинике (с материалами). И можно ли клиенту приобрести и предоставить для операции имплантаты самому? Спасибо
Вікторіє, більшення грудей круглими імплантами коштує 90 000 грн. Збільшення грудей анатомічними імплантами - 96 000 грн. Питання придбання власних імплантів Вам слід обговорити індивідуально з пластичним хірургом. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2019-07-11
Виявили кісту 25на 25 мм у л/долі печінки. Чи можна лікувати медикаментозно, і до якого фахівця звертатись?
Тетяно, Вам слід звернутися до гастроентеролога. Чи можна лікувати кісту медикаментозно визначить лікар після огляду та проведення відповідних діагностичних обстежень.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віта2019-07-10
Чи є у вашій клініці вже лікар проктолог, якщо ні то коли буде, дякую.
Віто, у штаті центру проктолога немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2019-07-10
Доброго дня.Скильки буде коштувати в 2 мисяци аборт?
Олено, у МЦ "Боголюби" абортів не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2019-07-10
Добрый день! Планируем ребеночка ничего не получается! Сколько примерно нужно времени чтобы полостью обследоваться, с учетом всех анализов узд? И когда лучше приезжать сразу после месячных или на 21 день
Марино, Ви можете звернутися на очну консультацію до нашого репродуктолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми: за 5 днів до обстеження не вживати алкоголь та медикаменти, не жити статевим життям та не відвідувати сауну. Вам бажано спланувати візит на 21 день місячного циклу. Приходьте в центр натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2019-07-10
Добрий день! Скажіть,будь ласка,хочу у вас робити лапароскопію по видаленню міоми (можливо з маткою). Чи є якісь протипокази? Дякую!
Катерино, протипокази наступні: у жінки діагностовано прогресуючий запальний процес в матці та її придатках; анемія; є підозра на злоякісний характер клітин ендометрію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2019-07-10
Висип на руках у вигляді бульбашок при вагітності, що робити? Вагітність 8 тиждень
Катерино, Вам слід звернутися на очну консультацію до дерматолога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іра2019-07-10
Доброго вечора .В мене виникла така проблема .Нігті рук мають коричневе забарвлення (однотонне,майже на весь ніготь ).Що це може бути ?
Ірино, онлайн ми не в змозі діагностувати Вашу проблему. Вам слід звернутися на очну консультацію до дерматолога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (504)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх