x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7073 користувачів
Юлія2019-09-20
Доброго дня! Між прийомом таблеток екстренної контрацепції випила алкоголь. Через декілька тижнів дізналась про вагітність. Чи міг алкоголь вплинути на неефективність таблеток? Чи може це якось зашкодити плоду? Чи потрібно виключати вагітність? До яких лікарів слід звернутись?
Юліє, так, можливо алкоголь вплинув на еффективність таблеток. Важко судити про те, чи буде якийсь негативний вплив на плід. Якщо є підозри відносно цього, можна зробити пренатальний скринінг. Ви можете звернутися до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мар'яна2019-09-20
Скільки коштує зняти спіраль? І коли можна ставити нову?
Видалення маткового контрацептиву з мазком-відбитком з ВМК - 405 грн. Для встановлення нової ВМС лікарю необхідно впевнитися у відсутності запального процесу та інших можливих протипоказів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Надія2019-09-20
Добрий день, у мами вік 60 років виявили кісту на лівому яйнику розміри 112ммна115мм. Здавали аналізи на онкомаркер, в межах норми. Скільки буде коштувати операція по видаленню кісти. Дякую.
Надіє, лапароскопічна операція на додатках (все включено, окрім анестезії) коштуватиме 13 330 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2019-09-19
Чи можливо звернутись до вас з приводу планування вагітності, вік 48 років
Так, Наталіє, можна. Вам слід записатися до лікаря на прийом за телефонами, вказанимина сайті. Бажано спланувати візит на 21 день місячного циклу. Приходьте в центр натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анастасія2019-09-19
Дитина впала 3 роки дитина спіткнулась і впала обличчям. Зломалися два зуби верхні передні. Один скраєчку, а другий половина. До стоматолога звернулись сказав що нерви не видно, але зуб хитається. Якщо нерв обірвався то надує флюс через тиждень чи два. На знімок не направляли. Чи варто їхати до іншого спеціаліста? Чи не може бути перелому щелепи верхньої? Бо набряк під носом суттєвий але без синюшності. І як довго буде набряк?
Анастасіє, з приводу проблеми ми не можемо Вас проконсультувати, оскільки у центрі немає педіатричного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віра2019-09-18
Доброго дня Після родів 5 днів, мені робили розріз так як не могла родити Зараз бачу що погано зашили Чи можливе зараз якесь втручання щоб це все покращити ?
Віро, ще рано робити висновки. Ви можете звернутися до спеціалістів через 1,5 - 2 місяці.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Руслана2019-09-17
Доброго дня. У мене протягом 5 років кіста бартолінової залози. Декілька разів запалювалося робили вскриття. Зараз не турбує і ніяких прияввв її не відчуваю. Не можу визначитися чи робити операцію з вилущення кісти чи ні? І чи можна вагітніти ?
Руслано, щоб визначитися із подальшими діями, Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті. На протікання вагітності кіста бартолінової залози не впливає, хоча є ризик її запалення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2019-09-17
Доброго дня! В мене нерегулярні менструації були постійно. Зараз затримка більше місяця. Статеве життя не веду. Надмірне волосистість, була завжди , а зараз помітила пушок на бороді. Чи є причини для хвилювання?
Юліє, онлайн про це важко сказати. Вам слід звернутися на огляд до гінеколога, здати аналізи на гормони. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2019-09-16
Доброго дня! До якого дня циклу можна проходити гістеросальпінгографію та які аналізи необхідно здати перед нею?
Світлано, процедуру проводять на 7 - 11 день, аналізи: мазки на цитологію та флору.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2019-09-16
Яка вартість загального аналізу крові?
Юліє, вартість аналізу 140 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (420)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх