x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7072 користувачів
Влад2019-08-06
Чи може дівчину нудити на 3 - 4 дні вагітності?
Так, Владе, може. Момент прояву інтоксикації індивідуальний. У деяких жінок нудота виникає з першого дня вагітності та є ознакою зачаття. У інших - неприємні відчуття починаються тільки після 4-х тижнів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-08-06
Доброго дня. У мого чоловіка виявили хламідіоз. У мене два аналіза не виявлено. Як так може бути?
Ольго, можливо Вам та чоловікові варто перездати аналізи.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2019-08-06
Доброго дня. Підкажіть, чи можна народжувати після операції білої лінії живота, робили в 2016 році
Так, Оксано, можна, якщо немає ніяких післяопераційних ускладень.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2019-08-06
Вадим Валентинович,ви приписали мені Фемостон 2/10 спочатку 7 днів по 1 табл.два рази/день, потім на 2 день місячних 1т.- 1р/д / 28 днів Питання:1) з якої табл.розпочинати на другий день місячних? (Жовта/червона) 2) переривати прийом таблеток не потрібно?
Доброго дня, Анно. 1. Розпочинайте з жовтої таблетки, котра підписана одиничкою. 2. Переривати прийом таблеток не потрібно.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2019-08-05
Доброго дня! Я дуже хочу завагітніти! нерегулярна менструація, здавала аналіз на гормони, пролактин перевищує норму в 2 рази( приймала протягом 3-х тижнів "Бромкриптин". Менструація протягом останніх пів року стала регулярною! що можете порадити в такому випадку? наперід дякую!!!!!!!!
Юліє, Вам слід зврнутися на очну консультацію до репродуктолога. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2019-08-05
Доброго дня. Приймаю Роваміцин за вашим призначенням для лікування токсоплазми. Лікування триває кілька днів, призначали на 21д. Відчуваю біль у правому підребер'ї, мабуть печінка. Підскажіть, будь ласка, чи можна під час лікування приймати якісь гепатопротектори?
Олено, онлайн ми не робимо жодних призначень. З цього приводу Вам слід проконсультуватися із лікуючим лікарем.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іван2019-08-05
Чи є консультація невропатолога?
Ні, Іване, у штаті центру немає такого спеціаліста. Проте Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63 +38 (066) 898-76-76.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-08-05
Моїй дочці півтора року. Пів року назад вона впала з ліжечка. Поплакала і дальше гралась. І недавно місяць назад бігала з дітьми, впала і набила синяк на лобі. Буває випадково стукнеться до чогось. Дуже хвилююсь з цього приводу. Чи можуть бути проблеми коли дитина нормально, активно себе поводить?
Ірино, на жаль, у центрі немає педіатричного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Андріана2019-08-04
Доброго дня. Підкажіть будь ласка 23 роки, не можу завагтніти вже більше 8 місяців. З чоловіком все добре, здавала аналізи на гормони, загатом нормально крім: Пролактин 24.05 нг/мл ТТГ 0.500 мкМО/мл АТПО 256.6 МО/мл Ендокринолог сказала що щитовидку лікувати не потрібно, потрібно знижувати пролактин. Можна почути вашу думку? Що приймати?
Андріано, онлайн ми не робимо жодних призначень. Вам слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога із результатами діагностичних обстежень, які у Вас є. При необхідності здати нові. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2019-08-04
Добрий день ми робили інсемінацію була вдалою є дитина хочемо другу чи можна робити
Так, Оксано, можна. Для початку Вам слід записатися на консультацію до репродуктолога. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (381)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх