x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7072 користувачів
Мирослава2018-12-01
Доброго дня, в мене таке питання, останній раз статей акт був 12 вересня, (захищений, але вроді щось пішло не так), після цього у вересні і в жовтні по графіку були місячні, а в листопаді затримка, тест скільки роблю, завжди негативний, чому може бути затримка вже третій день (крім цього жодних ознаків вагітності не спостерігаю)
Мирославо, якщо Ви не вагітні, то причиною затримки може бути гормональний збій в організмі, наприклад, на фоні стресу, хвороби, фізичного перенавантаження тощо. Для точної діагностики проблеми, Ви можете звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія
до статті Атерома
2018-12-01
Доброго вечора.скажіть будь-ласка,видалення атероми у дитини чотири з половиною роки яким методом буде проводитись?Атерома біля ока.Наркоз місцевий чи загальний???
Маріє, на жаль, у центрі немає педіатричного напрямку. Діток у нас не оперують.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія
до статті Геморой
2018-11-30
Записатись до проктолога на прийом можна
Маріє, на жаль, зараз у центрі немає в штаті проктолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ярослав2018-11-30
Доброго дня. Мені 33 роки. Займаюсь стортом, останні роки не вживаю алкоголь, не палю, правильно харчуюсь. Кілька тижнів тому припухло ліве яєчко(збільшилось у розмірі) і в спермі видно кров, точніше спочатку "виходить чиста" сперма, потім все більше і більше набуває морквяного відтінку. Якоїсь болі наче і немає. Cамопочуття нормальне, температури і тошноти немає.
Ярославе, з цією проблемою Вам слід звернутися до андролога для діагностики та призначення лікування. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-11-30
Доброго дня. мены 18. Після першого статевого акту були кров"янисті виділення блідо-рожевого кольору в помірній кількості 2 дні, на 3й пішло відносто багато яскраво-червоної крові, з згустками, болі в животі помірні, навіть не біль а швидше за все просто дискомфорт. Скажіть будь-ласка чи це насілідок першого статевого контакту чи можливо передчасні менструації?( бо мали б бути на 2 тижні пізніше і проблем з циклом ніколи не було раніше) Коли варто піти до гінеколога? зараз чи коли закінчать іти виділення?
Тетяно, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. До гінеколога краще вернутися після закінчення виділень.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іванна2018-11-30
Доброго вечора! Проходжу курс лазерної епіляції, включаючи зону бікіні. Сьогодні на плановому УЗД виявили міому матки розміром 13 мм. Чи можна продовжувати процедури епіляції і чи немає вона негативного впливу на міому?
Міома матки не являється категоричним протипоказом до даної процедури.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віта2018-11-30
Доброго дня! Маю 4 розмір грудей, після того як трохи схудла груди втратили форму , і почали з'являтись рубці. Що ви могли порекомендувати , та скільки це буде коштувати?
Вікторіє, ми можемо порекомендувати Вам звернутися на очну консультацію до нашого пластичного хірурга, щоб у індивідуальному порядку визначитися із можливою терапевтичною чи хірургічною стратегією Вашої проблеми. Запис на прийом здійснюється на телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Люда2018-11-29
Скількі коштує видалення поліпів в матці ?
Людмило, вартість втручання (без анестезії) становить 12971 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2018-11-29
Доброго дня! Хочу дуже потрапити саме до вас на прийом. В мене поліп на шийці матки. На 3 грудня в Ковелі мають видаляти, але я вагаюсь, може краще лазером видалити? Дякую!!!
Інно, для того, щоб потрапити до нас на прийом, Вам варто лише зателефонувати за номерами, вказаними на сайті і записатися на консультацію. Якщо у Вас є сумніви щодо вибору методу видалення поліпу, Вам слід обговорити це із лікарем, щоб прийняти остаточне виважене рішення, і не ризикувати здоров'ям.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2018-11-28
Доброго вечора!!пройшла курс фемостону 2/10, закінчила прийом і ще досі нема місячних 26 днів!!!чим це може бути спричинене????
Ольго, онлайн ми не можемо визначити причину Вашої проблеми. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога, щоб пройти необхідні діагностичні тести. Запис на прийом до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (377)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх