x
Підписатись на статті
x
АНАЛІЗ СПЕРМИ
Підготовка до здачі аналізу
  • Утриматись від статевого контакту, мастурбації та орального сексу протягом 2-3 днів перед здачею аналізу сперми
  • Рекомендовано не вживати спиртних напоїв щонайменше 5-6 днів та протягом 3-4-ох тижнів не приймати антибіотиків та обмежити або припинити паління
  • Не відвідувати сауну або приймати гарячі ванни за 5-6 днів перед здачею аналізу
  • Забір матеріалу проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті та в стерильний стакан для здачі сперми
  • Перед забором сперми обов’язково миють руки та проводять туалет зовнішніх статевих органів. Чоловікам необхідно «оголити» голівку статевого члену та провести її ретельний туалет. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника. Рекомендовано використовувати звичайну воду без мила та інших миючих засобів. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника
Забір матеріалу

Проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті. Після забору уточнити в пацієнта чи був зібраний весь еякулят.

Транспортування матеріалу

При здачі сперми вдома, останню необхідно доставити в лабораторію протягом 20-30 хвилин після еякуляції при температурі тіла 37 °С

Зберігання матеріалу

Сперму зберігають при кімнатній температурі щонайбільше протягом однієї години

Інформація була корисною для: 7004 користувачів
Ирина2017-02-25
Здравствуйте. Мне 33 года, детей нет. Вы сможете сделать мне пересечение маточных труб без разрешения моего местного перинатального центра?
Так, Ірино, можемо.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2017-02-24
Добрий день. Я там вам раніше в повідомленнях писала про тазалок,але хочу ще запитати,що в протипоказаннях написано ,що заборонено жінкам з гормонозалежними новоутвореннями, а міома -гормонозалежна.То тоді ,виходить ,що не можна приймати каплі тазалок ,чи що робити.Дякую
Оксано, ми Вам відповіли у чому зміст прийому тазалоку. Якщо у Вас є сумніви відносно прийому препарату, обов'язково поговоріть про це із своїм лікуючим лікарем, який призначив медикамент. Он-лайн ми не можемо ні рекомендувати, ні відміняти призначені лікарем ліки.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2017-02-22
Добрий день. Мені 45 років , 3 місяці назад на УЗД в мене виявили субсерозний вузол в діаметрі 19 мм, а зараз я через 3 місяці знову зробила УЗД,щоб проконтролювати вузол і він став в діаметрі 23 мм. Кровотеч в мене немає ,все нормально.Лікар мені назначила Тазалок для розсмоктування на 3 місяці .Чи дасть мені результат це лікування.Дякую.
Оксано, препарат призначений вірно. Зміст дії "Тазалоку" полягая в пригрніченні росту вузла. Наслідок дії препарату можна буде визначити через 3 місяці на контрольному УЗД,
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Люда2017-02-19
Скажіть будь ласка чи можна колоти угол хгч при повільному рості хгч на терміні 5 тижнів вагітності.Плодове яйце відповідає нормі?
Ні, Людмило, не можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2017-02-19
Чи можна прийти на прийом до лікаря гінеколога без попереднього запису?
Ні, Наталіє, попередній запис обов'язковий.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2017-02-19
Доброго вечора, скажіть будь ласка чи проводять у вашому центрі операції по видаленню кісти яєчника дитині 15 років, і її вартість????
Так, такі операції ми проводимо. Орієнтовна вартість 9000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2017-02-18
Доброго дня. На протязі тривалого не вдається завагітніти, пройшли з чоловіком обстеження, в мене знайшли гідросальпінкс, порекомендували лапароскопію. До кого краще звернутися? І на який день циклу приїхати щоб здавати необхідні аналізи?
Вікторіє, зверніться до Петровського Вадима Валентиновича. Приїзджайте не в період менструації.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Галина2017-02-18
Доброго вечора чи є шанси завагітніти після склерополікістозу яєчників мені зробили операцію 2015році після цього всеодно не вагітнію.
Галино, звичайно, шанси є. Дообстежтеся і продовжуйте лікування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
инна2017-02-17
чи можна робити вагінальну операцію,якщо в мазку лейкоцити 50-60,cтупінь чистоти 3.Чи потрібно пролікуватися,і як?
Інно, Вам треба пролікуватися, а потім уже робити операцію. З приводу лікування зверніться на очну консультацію до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2017-02-17
На який день циклу можна робити діагностичну лапароскопію ?
Наталіє, операцію роблять не в період місячних.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (164)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх