ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7690 користувачів
Марина
до статті Колоноскопія
2021-08-06
Здравствуйте. Сколько стоит колоноскопия под седацией? Спасибо
Марино, у центрі не виконують такої процедури.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Уляна Мельниченко
до статті Жировик (Ліпома)
2021-08-05
Добрый вечер у мене рука липома треба видалить а скильки коштуе?
Видалення ліпоми - 1 332 грн. Видалення ліпоми ІІ-го ступеню складності - 2 856 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2021-08-03
Доброго дня, Оресто Володимирівно! Я не можу завагітніти вже впродовж 2 років. Неодноразово проходила обстеження - ніяких патологій не виявили, тому після останнього огляду поставили діагноз ,,непліддя". Чоловік не обстежувався. Хочемо записатися до Вас на прийом. Скажіть, будь ласка, на який день місячного циклу потрібно йти на прийом в моєму випадку?
Наталіє, сплануйте візит на 21 день місячного циклу. Чоловікові слід підготуватися до здачі спермограми: не пити алкоголю та ліків, не жити статевим життям, не відвідувати сауну 5 днів до здачі аналізу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталия2021-08-03
Доброго дня! Не можу завагітніти 6 років, в 2018 р. під час діагностичної лапароскопії було виявлено генітальний ендометріоз, зробили діатермодрилінг обох яйників, коагуляція вогнищ ендометріозу, дренування малого тазу. 6 міс. безперервно пила Візан. Рік тому з'явився періодичний тупий біль в області яйників з обох боків. Що це може бути? При УЗД органів черевної порожнини виявлено опущення нирок І ступеню.
Наталіє, для діагностики причин проблеми необхідний гінекологічний огляд та очна консультація лікаря. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2021-08-02
Доброго дня,у дитини 8 років на обличчі судинна зірочка.Видаляли тричі лазером - безмін.Ви з таким працюєте і що може порадите?
Тетяно, можете звернутися до дерматолога центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ангеліна2021-08-02
Доброго дня.Чи можна стати донором яйцеклітин у вашій лікарні?
Так, Ангеліно, можна. З цього приводу зателефонуйте до рецепції центру за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
полина2021-08-02
можно ли забереминить если диагноз гипоплазия матки?
Це залезить від виду гіпоплазії. Наприклад, при дитячій матці зачаття можливе, але необхідна тривала терапія. Крім того, існують складності з виношуванням, є ризики, пов'язані з відшаруванням плаценти, неправильним положенням плода, передчасним відходженням вод і початком пологів. При підлітковій матці можлива нормальна вагітність. Показана гормональна терапія.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Татьяна2021-08-02
Доброго дня! У дитина на животі був котячий лишай, ми його вилікували, але залишився круг, що йде навколо лишая, він почав розходитися, незнаю що робити, коли звернулася до лікаря дермантолога у нас в районі, сказав, що не баче круга ніякого, от що мені робити, може якась мазь потрібна???
Тетяно, можете звернутися до дерматолога центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Онлайн ми не надаємо терапевтичних рекомендацій.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іванна2021-08-02
Після пологів 2 роки немає менструаці які причини можуть бути ?
Іванно для вияснення причин проблеми необхідний огляд гінеколога, УЗ-діагностика, лабораторні обстеження. До фахівців центру Ви можете записатися за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна
до статті Варикоз
2021-07-31
Доброго вечора! Яка вартість склеротерапії?
Лазерне видалення судинної зірочки -200 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (1172)
 • Оксана Доброго дня,чи є у вас де переночувати супроводжуючому пацієнта?
 • Тетяна Хочу висловити щиру подяку лікарю Святославу Володимировичу за проведену операцію,за його високий професіоналізм,за чуйність,це лікар з великої букви який заслуговує великої поваги і подяки.А також по...
 • Надія Оперувалася 7 років тому. Видаляли велику міому. Розріз і карман від пухлини були великі. Післяопераційна гематома була довго. Навіть по поверненню додому, контроль лікарів був) Через багато років мо...
 • Наталія Робила операцію у лікарів Петровський В.В та Кухарук К.В. за що дуже вдячна.Лікарі працюють на професійному рівні,знають свою справу.Позитивні,чуйні до кожного пацієнта,привітні.Професіонали своєї спр...
 • Наташа Доброго дня ! Проконсультуйте будь ласка. Мала з партнером декілька статевих актів. Два були без призервативів один навіть на початку перерваний відразу. Місячні почались так як і випадали після остан...
 • Оксана Яка ціна гістероскопії?Треба видалити 4поліпи?
 • Анна Маю кісту в яйнику яка ціна операції на видалення?
 • Тетяна Цікавить таке питання,моїй бабусі поставили діагноз рак молочної залози(не у вашій клініці),але вона б хотіла проконсультуватися ще з лікарями,чи можливо це у вас?
 • Ірина Доброго дня. Чи приймає ваша клініка участь у державній програмі штучного запліднення? Якщо так, то чи потрібно у вас проходити усі обстеження, чи можливо від місцевої лікарні?
 • Тетяна Добрий вечір, Олександр Васильович проводив мені отопластику. Ще не зовсім зажило, так як пройшо мало часу, але я уже бачу результат і він не може не тішити. Отож я рекомендую однозначно цього лікаря ...
 • Гість Молодець! Професіонал своєї справи.
 • Аля Хочу висловити подяку гінекологині Олесі Олесівні за професійний підхід, чуйеість та людяність. Це не лікар, а скарб. Прийняла мене позапланово,призначила лікування, дала рекомендації. Все по ділу, вс...
 • Тетяна Високий професіоналізм плюс людяність, фахівець у своїй справі, вихованість , вроджена інтелігентність та розум зробили свою справу. Це найкращий професіонал і людина яку я зустрічала
 • Світлана Добрий вечір, чоловік здавав аналіз у Уролога, мали зателефонувати чи відправити смс на протязі двох тижнів, на даний час вже майже місяць пройшов, але ніхто не телефонує, куди звертатися?
 • Наталія Доброго дня,підкажіть будласка яка повна вартість ЕКЗ спермою чоловіка.Безпліддя чоловічого фактору
 • Валентина Скажіть будь ласка ціна видалення матки з придатками
 • Гість Не смішіть!!!!Ви такі «правдиві», що мій відгук протримався не більше 10 хв і ви його видалили і я розумію , чому, але і ви несете відповідальність і маєте зрозуміти, що за доведення людини до самогуб...
 • Марина Доброго дня, проходила профілактичне обстеження у гінеколога Щепко Євгеніі Валеріівни, я не маю претензій до неї як до спеціаліста , бо звернулась до неї вперше, але в мене є питанння чи існує хоч як...
 • Оксана Маю дермоїдну кісту на правому яйнику 8см, ниє, турбує. Скажіть скільки обійдеться така операція?
 • Наталія Доброго дня підскажіть скільки коштує еко з донорським ембріоном? І до кого з лікарів краще звернутись? Дякую.
Наші партнери
Вверх