ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Жанна2020-05-30
Гдето 5 лет назад делала лапароскопию яичников после чего 2 родов. Спасибо вашему доктору. Но вот опять месячные не регулярные и после последних прошло 5 дней и снова выделения с кровью. Подскажите что это может быть.
Жанно, онлайн ми не можемо визначити причину Вашої проблеми. Вам слід звернутися на очну консультацію та огляд до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2020-05-30
Доброго дня, можна вам прислати фото родимки для онлайн консультації, обов'язково приїду але не раніше кінця червня,дуже хочу дізнатися попередню думку,хвилююся (
Марио, спеціалісти центру не консультують по фотографіям. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Яна2020-05-30
Здравствуйте, болит внизу живота справа, но иногда отдает в область пупка и в пах. Это воспаление яичников?
Яно, онлайн ми не можемо визначити причину Вашої проблеми. Зверніться на очну консультацію та огляд до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віталій2020-05-30
12.10.19 пысля сымейноъ проблеми,у нас Я45р..Дружина43р.Донька 15р.син 4р.появився свербіж.Обратились в інфекційку і нам приписали бензилбензоат.Мазались три дні,потім покупались попрались ,одежу і.т.д погладили.Вроді пройшло а зараз зднов чухаемось Пізніше десь передновим роком почалась чесатись мати,процедура та сама,але нічого не проходе,вся у вавках і чешиться.Що воно таке?
Віталію, онлайн ми не можемо визначити причину Вашої проблеми. Для діагностики та призначення дієвої терапії зверніться на очну консультацію до фахівців центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2020-05-29
Доброго дня. Якщо жінка має виділення темно коричневі, з кров'ю після місячних, на 2-3 день після закінчення. І вже п'ять днів мажучі виділення йдуть, це патологія?? Немає можливості піти до гінеколога наразі.
Так, Світлано, це може бути свідченням патологічного процесу статевої сфери. Для діагностики проблеми слід пройти огляд у гінеколога, здати мазки, зробити УЗД органів малого тазу. Центр працює у звичайному режимі. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аня2020-05-29
Доброго вечора цікавить одне мене був статевий акт іми не придохрянялися і остальний часом я замітила трішки пітошнює то якісь плями кровянисті то грудь зменшилась щоце означає.?)
Ганно, онлайн ми не можемо визначити причину Вашої проблеми. Ви можете зробити високочутливий аптечний тест на вагітність, який покаже результат уже на 8 день запліднення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Александр2020-05-29
Здравствуйте. Уже дней 10 постоянно чувствую соленый привкус во рту. Повышенная слабость даже с утра после просыпания. Имею болезнь панкреатит с 2010 года. Было нервное истощение на фоне смерти сестры от 04.01.20 года. Пил месяц сульпирид уже 2 недели как не пью его. 2 дня назад сдал общий анализ крови который во вложении. На данный момент не ясна причина соленого привкуса во рту и слабости. Подскажите от чего и что это?
Олександре, з приводу проблеми Вам слід звернутися до гастроентеролога. У штаті центру немає такого спеціаліста, щоб на дати Вам кваліфіковану відповідь.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Olha2020-05-29
Добрий день.Чи можна відвідувати психотерапевта і одночасно принімати ліки призначені псухіатрем?Діагноз- психічна атака.Дякую.
Ольго, онлайн ми не можемо ні призначати, ні відміняти ліки.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Альона2020-05-29
Доброго дня.У нас неплiддя(чоловiчий фактор).У 2019 була способа ЕКО-невдала.У 2020 знову була стимуляцiя з 27 квiтня по 3 твавня - незавершена(рiс тiльки один фолiкул).Сьогоднi 7 день затримки.Що зi мною?
Олено, онлайн ми не можемо вияснити причину проблеми. Зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна
до статті Гемангіома
2020-05-29
Доброго дня.В дитини гемангіома верхньої губи,скажіть ,що робити(дитині 8років)
Інно, Вам слід зврнутися з приводу проблеми до дитячого хірурга. У центрі немає педіатричного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (801)
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
Наші партнери
Вверх