x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7052 користувачів
наталя2018-09-09
Доброго дня. Моя мама дуже фора у неї трофічні виразки на ногах і вона неходить болі в спині.Чи можна приїхати до вас на обстеженя ?І підкажіть до якого лікаря.
Наталіє, Вашій мамі необхідна консультація судинного хірурга.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Саша2018-09-09
Скажіть будь ласка, чи робите ви френулотомия(видаленя уздєчка)? І яка ціна зі всім з анастезією і розходними матеріалами! Дякую!
Ні, у центрі не роблять таких втручань.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2018-09-09
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи є у вас жіночий оролог і чи можна зробити цистоскопію сечового міхура? Постійно турбують болі при сечовипусканні, різі, печіння. Дякую.
Наталіє, у центрі є уролог і цистоскопію провести можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анастасія2018-09-08
Чи проводите ви жіночу стерилізацію і яка ціна?
Так, Анастасіє, проводимо. Лапароскопічна стерилізація жінки – кліпування труб (все включено, окрім анестезії) - 8 971 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аня2018-09-08
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи роблять вас замороження ерозії? Якщо так то на який день після місячних і яка вартість?
Ні, Ганно, у центрі не проводять кріотерапію. Це застаріла методика. У нас проводять лазерну коагуляцію (860 грн) та радіохвильову коагуляцію (760 грн).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олексій2018-09-08
Доброго вечора підскажі будь ласка у вирішенню проблеми. З'явилася сипь в районі живота,пахової зони, сідниць полового органа,між пальців та на зап'ястях і дуже свербить звертався до лікаря сказав що нічого страшного немає проста пітниця
Олексію, якщо лікар, до якого Ви звернулися, не надав вичерпної інформації щодо існуючої проблеми, нічим не допоміг і у Вас є запитання, то Ви можете записатися до нашого дерматолога на очну консультацію для діагностики та призначення терапії (при необхідності). Запис за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Маша2018-09-07
Доброї ночі,мені не спиться мене мучить одне питання,що це може бути за хвороба? Симптоми: в перший день дуже боліло горло,я смоктала септефріл,ще був легенькій кашель ,але сухій,температура тіла була 37,2. На другій день вже майже не боліло горло,але почався сильний мокрий кашель і коли сильно закашлюєшся то болить в грудях. А на третій день сильний насмарк,але вже пропав кашель,тільки легенький і то рідко,але оце в ночі піднялась температура 38,1. Підскажіть будь ласка,що це може бути?
Маріє, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Вам варто звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря для обстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2018-09-07
Скільки коштує операція по видаленню гемороя
Тетяно, на жаль, поки що в центрі таких операцій не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Нещодавно в мене лопнула Кіста. Пройшов місяць рубець ніби став світлішати на початку але вже кілька днів стан їх погіршився, і самопочуття теж. Що робити
Оксано, Вам слід терміново звернутися до лікаря.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Андрій2018-09-07
Яка вартість здачі чоловічої сперми??
Андрію, уточніть запитання, що саме Ви маєте на увазі: спермограму чи донорство?
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (311)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх