x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7072 користувачів
Оксана2018-12-03
Доброго дня. На протязі року ніяк не можу завагітніти. Хотілося б перевіритись/здати аналізи чи все у нас з чоловіком впорядку. Коли (в який період) найкраще звертатись? Як записатись? Яка вартість обстеження?
Оксано, Вам разом із чоловіком необхідна консультація репродуктолога. Вам доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. А чоловік має подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті. Вартість консультації - 180 грн. Обстежень - орієнтовно 1500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Степан2018-12-03
ЧИ можна у вас здати аналіз спермограму? потрібно попередньо записуватись?
Так, Степане, аналіз можна здати, і треба попередньо записатися. Ви маєте подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Сьогодні я подзвонив на рецепцію на рахунок операції. Мені нагрубили та нічого не пояснили. Лікар уролог мені сказав попередньо записатися на операцію. Я так зрозумів на рецепції мене мали повідомити про всі нюанси. Я шокований хамством. Тепер не знаю що робити. До кого звернутися за поясненням, як попередньо підготуватися до операції та скільки вона коштує????
Доброго дня. Дуже прикро, що склалась така ситуація, вибачте,будь-ласка, за невічливу та неуважну роботу реціпції. Скиньте на номер 095 68 22 703, смс номер, на який до Вас можна зателефонувати та як до Вас звертатись, Вам дадуть роз'яснення стосовно всіх питань, що Вас цікавлять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2018-12-03
Добрий вечір .Скажіть будь ласка це питання більш до лікаря дерматолога. В минулому році я була вагітна і в такий самий почок зими період в мене з'явилася алергія на руках ,мені виписали мазь ЛОКОЇД ,вона мані напротязі тижня допомогла ,зараз знову таке саме ,але мазі ніде немає( порадьте будь ласка заміну якусь ))) дякую )
Юліє, онлайн ми не діагностуємо і не призначаємо лікування. Ви можете записатися на прийом до дерматолога центру за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександра2018-12-02
Скажіть на прийом до репродуктолога сказали прийти на 21 день циклу,а я прорахувалися і прийом припадає на 19 день циклу ,чи є це принциповою різницею?
Олександро, не хвилюйтеся, ця різниця не є принциповою.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ярина2018-12-02
Доброго дня,при огляді у гінеколога в мене виявили ектопію шийки матки,я здала мазки на онкоцитологію та мікрофлору - все в нормі,провели кольпоскопію - все добре,ніяких відхилень.Але мене турбуть білі виділення кожного дня , вже 3 місяці.Я не розумію причини,що це?
Ярино, онлайн ми не можемо визначити причину Вашої проблеми. Для діагностики Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2018-12-02
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи приймає дерматовенеролог дітей? (2 роки) У нас ніби алергічна висипка вже три місяці по всьому тілі, чи можна проконсультуватися у лікаря?
Ольго, у центрі немає педіатричного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2018-12-02
Яка загальна вартість операції ?
Марино, вартість залежить від обраного методу та імплантів. Наприклад, збільшення грудей через розріз під грудною складкою із розміщенням імплантів під грудним м’язом - 29 900 грн. Імпланти - від 500 $.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віка
до статті Геморой
2018-12-02
Добрий день. На даний час ви проводите операції на геморой?
Выкторіє, на жаль, поки що у центрі в штаті немає проктолога. Операції на геморой не проводимо.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2018-12-02
В мені в тому році виявили на передній стінці матки субсерозний вузол 19 мм без кровотоку , кровотеч і болів не було, а зараз я знову зробила УЗД то вузол в діаметрі такий самий тільки з незначним периферичним кровотоком зниженої ехогеності ,Що це означає чи небезпечно це і що далі робити .
Світлано, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога, для обрання подальшої доцільної терапевтичної стратегії. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (377)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх