x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7072 користувачів
Наталя2018-12-08
Доброго вечора!Є проблема,невідомого напрямку...У мене субфебрильна температура,вже 3 місяці.Попередньо встановлений діагноз ЛОРом хронічний тонзиліт.Але проблема в тому,що 2 тижні тому з`явилась температура у мого хлопця.Пройшли всі аналізи крім гінеколога і уролога.Сторонніх інтим стосунків не мали.Чи може бути таке,що у нас якесь захворювання статевої системи?
Наталіє, онлайн ми не можемо визначити причини Вашого стану. Якщо у Вас є підстави підозрювати проблеми в статевій сфері, Ви можете записатися на прийом до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2018-12-08
Доброго дня!Я прийняла дві таблетки клостилбегіта і припинила їх прийом.У мене дермоїдна кіста яєчника.Скажіть будь ласка чи могли ці дві таблетки вплинути на кісту яєчника?
Юліє, оскільки тривалість прийому була незначною, ймовірно, що й вплив препарату був незначним.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Доброго дня. За результатами УЗД: на відстані 8мм від вічка лівого сечоводу, в просвіті сечоводу візуалізується конкремент 7*4 мм. Які методи видалення ви пропонуєте? Яка вартість?
Оксано, лазерне видалення камінців в нирках (без вартості анестезії) коштуватиме 2 900 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Зоряна2018-12-07
Добрий день!Два роки назад мені видаляли папіломи на шийці матки.Через пів року з'явилась знов папілома.Здала аналізи і мені показало ДНК ВПЛ 18 типу 4.93(lg/10.5 клітин).І також аналізи в скрінінговому центрі показали 3а тип.Яке лікування мені потрібне?
Зоряно, поки що не існує іншого лікування від вірусу папіломи, окрім оперативного видалення папілом.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2018-12-06
Доброго дня! Мені 34 роки, дуже хочу народити дитину і розумію, що час іде і шансів все менше і менше. Але проблема в тому, що свою другу половинку, я так і не зустріла. Підкажуть, будь ласка, що потрібно для штучного запліднення спермою донора і скільки це все буде коштувати.
Оксано, вдаватися до штучного запліднення є зміст лише у випадку наявності серйозних проблем із гінекологічною сферою. Орієнтовна вартість штучного запліднення - близько 50 000 грн. У Вашому випадку, якщо Ви - здорова, а проблема лише у відсутності партнера, достатньо буде внутрішньоматкової інсемінації спермою донора. Вартість самої процедури - 4400 грн. Вартість однієї дози донорської сперми - 2200 грн. Проте, зазвичай, використовується 2 дози. Донора Ви можете обрати за бажаними фізичними характеристиками. Якщо Ви зважитеся на такий крок, то для початку Вам слід буде звернутися на консультацію до репродуктолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Зазначаємо, що Вам бажано було б спланувати візит на 21 день місячного циклу та прийти у центр натще, щоб, не вирачаючи зайвого часу, мати змогу паралельно здати аналізи на гормони та пройти необідні діагностичні обстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2018-12-06
Доброго дня, збираюсь записатись на прийом до гінеколога, підкажіть будь ласка, чи можу я записатися до будь-якого з ваших спеціалістів, чи потрібно до когось конкретного записуватись?
Юліє, Ви можете записатися до будь-кого з наших спеціалістів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аня2018-12-06
Доброго дня . В мене приблизно 2 тижні тримається температура 37.3 і нижче 37 не падає, але симптомів ніяких немає . З чим це може бути пов'язано і що робити?
Ганно, онлайн ми не можемо визначити причину Вашої проблеми. Для діагностики Вам необхідно звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Надія2018-12-05
Доброго дня! Мені 33 роки, не можу завагітніти вже рік після завмершої вагітності. Поздавала всі аналізи, виявилось, що пролактин високий - 119 нг/мл, при нормі 25. Зробила МРТ, пролактиноми немає. Здала на макропролактин, результат: пролактин (базальний) -93,2 нг/мл, пролактин (мономерний) - 12,36 нг/мл, макропролактин - 86,7 %. Гінеколог говорить що маю проблеми з овуляцією, цикл регулярний. Чи потрібно приймати Достинекс, приписав лікар. Боюсь, бо консультувалась уже в декількох лікарів, всі по різному говорять. Сама собі приписала і п"ю Йодофол. Дуже цікавить ваша думка. Дякую!
Надіє, зайве казати, що самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров'я. Дотримуйтеся рекомендацій свого лікуючого лікаря. Якщо у Вас є сумніви, щодо призначеної ним терапії, Ви можете звернутися на очну консультацію до фахівців центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
анна
до статті Аденоміоз
2018-12-05
Чи може бути затримка при аденоміоз?
Так, Ганно, затримка місячних при аденоміозі може мати місце.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2018-12-05
Доброго дня! Лікувалися з чоловіком від уреаплазмозу. В чоловіка зараз все нормально,а мені лікар сказала,що уражена права маткова труба і непроходимість,лікували медикаментозно і вставляли тампони з лікарством,зробили УЗД після лікування,сказали що все нормально. Через півроку була затримка 12днів,зробила тест - 2 полоски. Але через тиждень в мене почались наче як місячні,і вночі сильно заболів живіт і з мене щось вийшло,розміром таке як долоня. Це так як я зрозуміла( може й ні) самовільний викидиш. Підскажіть,які потрібно здати аналізи у вас в центрі? І чи потрібно робити дослідження ехосонографії?
Наталіє, необхідні аналізи Вам призначить гінеколог після огляду. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (381)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх