x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7049 користувачів
Марія2018-07-31
Скажіть будь -ласка при статевому житті болить знизу живіт що це може бути і не можна завагітніти
Маріє, для діагностики Вашої проблеми Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Добрий день .скажіть будь ласка як довго потрібно перебувати в лікарні після лапароскопіі ендомітріозу і яка ціна операції .дякую
Наталіє, лапароскопічне видалення вогнищ ендометріозу - від 10 971 грн. Перебування в стаціонарі - від 1 до 3 діб.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
настя2018-07-30
у дитини 2роки контагіозний молюск, починає висипати у паху, що робити?
Анастасіє, необхідно звернутися на очну консльтацію до дерматолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Настя2018-07-30
скільки коштує прийом дерматовенеролога?
Анастасіє, первинна консультація дерматолога коштує 180 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Альона2018-07-30
Доброго дня,мені 14 років Ми з хлопцем займалися статевим актом і після нього у мене уже 2 дня йде коричниві виділення без запаху Що це може бути? Допоможіть будь-ласка
Альоно, це може бути свідченням якогось запального процессу, наприклад. Онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога, хлопцеві Вашому - до уролога. Запис на прийом до спеціалістів центру здійснюється за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наташа2018-07-30
Доброго вечора! Мені 22 і у мене проблема з шкірою на обличчі. Висипання уже 5 років, відвідувала дерматологів і косметологів не помогло нічого. Самі прищі на чолі та крогом рота. Щоки чисті інколи на спині бувають та на грудях, але це рідше. Не було ще такого дня щоб шкіра була без прищів. 10-20 прищів зараз є. Допоможіть!
Наталіє, не впадайте у відчай. Ви можете звернутися за допомогою до нашого дерматолога. Можливо, є сенс також у консультаціях ендокринолога чи гінеколога. Це доволі поширена проблема, яка у Вашому віці може бути пов'язаною, наприклад, із посиленим синтезом статевих гормонів. Ви можете здати аналізи на гормони, (для цього слід спланувати візит на 21 день місячного циклу). Запис до спеціалістів центру здійснюється у телефонном режимі за номерами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2018-07-30
У дитини (9 років) папілома біля ануса розміром до 5 мм,чи у вашому центрі можна видалити,чи необхідні додаткові обстеження, і до якого лікаря звернутись ?
Оксано, у нас в центрі, на жаль, немає педіатричного напрямку. Вам слід звернутися до дитячого хірурга.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Влада2018-07-29
Доброго дня! Під скажіть будь ласка чи можна завагітніти при ерозії шийки матки (перші прояви ерозії)? Та чи бактерія трихомонада впливає на зачаття дитини? Дякую!
Владо, трихомоніаз викликає запальні процеси в слизовій оболонці матки, порушує роботу всієї репродуктивної системи, змінює менструальний цикл. Трихомонади проникають всередину матки і призводять до ураження яєчників і труб, це і веде згодом до втрати дітородної функції. Ерозійних дефект на слизовій не заважає зачаттю, він не впливає на репродуктивну здатність організму. А ось якщо проблема виявляється викликана гормональним дисбалансом або з'явилася після венеричних захворювань, то вагітність може і не настати. Якщо зачаття відбулося, і плід увійшов в матку, ерозія може представляти певну загрозу для перебігу вагітності.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лілія2018-07-28
Доброго дня. Чи можна використовувати свічки прогінорм форте (назначено лікарем гінекологом до закінчення першого триместру вагітності) якщо проявляються симптоми молочниці?
Ліліє, це Вам слід уточнити з лікуючим лікарем.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-07-28
Доброго вечора. Мене цікавить абдомінопластика. Хочу виправити таким чином результати двох кесарських розтинів. Яка вартість такої процедури і її складність?
Олено, мініабдомінопластіка без ушивання м'язів коштує 20 000 грн, а пластика живота з переміщенням пупка і ушиванням прямих м'язів - 35 000 грн. Складність визначається при огляді на індивідуальній консультації у пластичного хірурга.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (295)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх