x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7021 користувачів
Світлана2017-09-10
Доброго дня! Плануємо дитину...Мені 30, чоловікові 42, в обох є діти від першого шлюбу...Скажіть , будь-ласка, до кого звернутись, на рахунок планування, можливо варто здати якісь аналізи обом?...Дякую..
Світлано, Ви можете почати із прийому репродуктолога. Попередньо запишіться на прийом за телефоном, вказаним на сайті. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми: протягом 5 днів не жити статевим життям, не вживати алкоголю і медикаментів, не відвідувати сауну. Вам бажано було б спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходите в центр натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вова2017-09-09
РИНОПЛАСТИКА носовий горб
Володимире, на сьогодні в центрі проведення оперативного втручання з приводу пластики носа призупинено.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталя2017-09-05
Доброго дня. Скажіть будь ласка у мене була операція у вас 2,5 місяці назад позаматкова вагітність. Робила обстеження недавно сказали що все добре і пробувати вагітніти а уже другий день болить там де шви, не постійно . але то по колює то так болить і не довго до 2хв. Що це може бути
Наталіє, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Дла того, щоб вияснити причину болей, Вам варто прийти до гінеколога на огляд та дообстеження. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Сергій2017-09-04
Добрий день вам!Скажіть будьласка і допоможить мені.Ми живемо жінкою 4місяця і кожний день занимаємось сексом прошло 4місяця і моя жінка незаавгітла від мене почему яка причина в мені або в жінки .хочемо дуже мати дітей допоможіть нам.
Сергію, за визнанням Всесвітньої організації охорони здоров’я, безплідним вважається шлюб, в якому вагітність не настає протягом року регулярного статевого життя без застосування протизаплідних засобів. Ви живете з жінкою відкритим статевим життям лише 4 місяці, ймовірно причин для сильного занепокоєння немає. Проте, якщо все ж Вам би хотілося отримати консультацію відносно репродукивного здоров'я сім'ї, то Ви можете записатися на консультацію до нашого репродуктолога за телефонами, вказаними на сайті. Вам доведеться попередньо підготуватися до здачі спермограми (5 днів на жити статевим життям, не мастурбувати, не відвідувати сауну та не приймати медикаменти), а дружині спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходити треба зранку, натще. Приблизна вартість обстежень становитиме 1500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2017-09-03
чи можна у вашій клініці зробити дитині операцію у нас гіпоспідія стовбурова форма,якщо так то яка ціна і і до кого нам потрібно звернутись( дитині 2 роки)
Оксано, у нас таким маленьким діткам операцій не роблять. Зверніться до хіругрів-урологів у дитячу лікарню.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катя2017-09-02
Скажіть будь ласка чи можливо здати сперму в домашніх умовах в спеціальний контейнер...доставивши іі в лабораторію в потрібний термін?????????
Так, Катерино, можливо. Сперма має біти зібрана в стерильний контейнер, контейнер поміщений у термобокс. Доставка має зайняти не більше 40 хвилин.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2017-09-01
Доброго дня. Чи можна у Вас в клініці перевірити прохідність труб? Які для цього обстеження потрібні?Скільки коштує вся процедура?
Так, Ольго, Ви можете у нашому центрі пройти процедуру перевірки прохідності труб - метросальпінгографію. Вартість процедури 730 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2017-08-31
Добрий день,я вагітна початок 19 тиждень,до цього рухів дитини не чула,а вже два дня чую стукіт з середини тільки коли лежу на спині,чому так щось з дитиною не так,порадьте що робити
Тетяно, головне, щоб Ви рухи плода чули до закінчення вагітності.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2017-08-31
Доброго дня. У мене полікістоз яєчників. Робили лаороскопію 2 роки назад. Вагітності все немає. Зараз 15 днів затримки, аналіз на хгл негативний. Трохи потягує живіт. Що це може бути?
Марино, щоб вияснити причину тягнучих болей, Вам необхідно зробити УЗД та проконсультуватися очно у гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Андрій2017-08-31
доброго дня. На 23 тижні вагітності -крайове передлежання плаценти (по задній стінці, доходить до внутрішнього вічка, але не перекриває його). Гінеколог відправляє на стаціонар. наскільки це небезпечно? можливо що плацента ще мігрує?
Можливо плацента мігрує, і ще підніметься вище. Проте крайове передлежання небезпечне кров'янистими виділеннями в стані спокою, через це вагітну і скеровують в стаціонар.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (177)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх