ua ru en
License :АГ №570604 Ministry of Health from 11.04.2011.
Lutsk district, Tarasovo village, 1b Lisova St. – Bogoliuby village (10 km from Lutsk city)
Patient admission schedule: Monday – Friday: from 9.00 till 19.00
The new clinic building is located outside the Volyn Regional Hospital building, next to the forest. The final stop of the city bus is No. 31, 47. You can reach us from the bus stop hotel 'Ukraine' opposite TSUM (department store -Central Universal Fashionable). If you are traveling by personal transport, the address for the navigator: Lutsk district, Tarasovo village, 1 b Lisova St.
Get directions
Home page Doctors Roiko Iryna Yirivna

Roiko Iryna Yirivna

Obstetricians-gynecologists
Experience: 5 years feedback number: 5
diplomas and certificates
history

Education: She graduated from the Lutsk Basic Medical College, received a diploma with honors in the specialty "General Medicine". She graduated from the Vinnitsa National Medical University named after N.I. Pirogov, passed an internship in the specialty "obstetrician-gynecology" on the basis of the Department of Obstetrics and Gynecology of the Lutsk Clinical Maternity Hospital. Professional experience: Since 2017 - a gynecologist at the Bogoliuby Medical Center. Internship abroad, conferences and seminars: She took an active part in conferences and seminars, in particular, a medical conference within the framework of the international scientific and practical forum IFRM "Pelvic floor problems", an international scientific and practical conference "Topical issues of strategy, tactics of use and research of antibiotics, antiseptics, disinfectants", a medical congress " Implementation of modern achievements of medical science in health care practice in Ukraine ", a national series of seminars in the format of a teleconference" International and domestic standards for the provision of gynecological care ", Participation au Program d'echange franco-ukrainien entre les professionels de sante et de pharmacie Paris". Priority areas of work: Assisted reproductive technologies, hysteroscopy, colposcopy and treatment of cervical pathology. Prevention and treatment of gynecological diseases, is engaged in monitoring pregnancies, including those that have occurred after in vitro fertilization, owns the technique of hysterosalpingography.

2024-02-14
Доброго дня! Рік не можемо завагітніти (нам 25-30 років) . До кого необхідно звернутись за допомогою? Чи варто вже йти до репродуктолога?
Якщо ситуація Вас турбує, то Ви разом із чоловіком можете прийти на консультацію до репродуктолога. Вам слід спланувати свій візит на 21 день місячного циклу, а чоловік має підготуватися до здачі спермограми: за 5 днів до тесту не жити статевим життям, не мастурбувати, не вживати медикаментів, на відвідувати сауну. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Наталія 2023-09-02
Доброго вечора, чи робите вакуум- аспірацію і до якого терміну?
Ні, Наталіє, у центрі не роблять абортів.
Was this information useful for you?

Світлана 2023-08-13
Чі можу я бути вагітною ,якщо після останнього незахищеного сексу минуло 8 днів і почались місячні ?
Світлано, якщо місячні почалися, то Ви - не вагітна.
Was this information useful for you?

Олена 2023-08-01
Доброго дня, вартість огляду?
Огляд лікаря-акушер-гінеколога (в ціну включено вартість одноразового гінекологічного набору) - 170 грн. Консультація лікаря-акушер-гінеколога - 480 грн.
Was this information useful for you?

Олеся 2022-12-26
Добрий вечір. Дочці 21,знайшли поліпи, радять операцію. Більше року дочка лікується від епі, хвилююсь за наркоз, чи не спричинить новий приступ- майже рік все було добре.
Звичайно гарантію дати важко, але у нас дуже грамотний та досвідчений анестезіолог та якісний наркоз, найкраще у Вашому випадку прийняти остаточне рішення після безпосередньо консультації з нашим завідуючим анестезіологією, Юрієм Ковичем.
Was this information useful for you?

Дрозд Катерина 2022-07-21
Доброго вечора. Сину 12 років, друга дитинка не получається, зверталися в центр планування сім'ї, є усі аналізи + назначене лікування, яке пройшли...а потім коронавірус...Минуло 2 роки. Чи доцільно брати на прийом усі минулі виписки та назначення?
Можете взяти, якщо вони доступні, але в любому випадку, ключові обстеження, як, до прикладу, узд і аналізи на гормони для Вас та спермограму для чоловіка, потрібно буде зробити на місці свіжі, бо за два роки багато змін в організмі могло відбутись.
Was this information useful for you?

Галина 2022-04-11
Доброго дня, доні 3,5 роки. Виявили синехії, лікар одразу рекомендує розділяти хоча вона дитину не оглядала, сказала приїхати на наступний день візьме мозок і будуть розділяти тупим предметом. Донечка нормально пісяє, нічого не болить, чи потрібно розділяти? Чи можливо є альтернатива?
Є спеціальні мазі при щоденному нанесенні яких синехії повинні розсмоктуватись, але точний їх рецепт, наразі, написати Вам не можемо, так як наш дитячий гінеколог зараз закордоном.
Was this information useful for you?

Оксана 2022-01-23
Доброго дня! Дочці 13 років,перестали йти місячні пів року тому.Сильно набрала вагу.Чи не могли б ви нам проконсультувати?
Так, Оксано. Ви можете звернутися в центр із донькою до дитячого гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Наталія 2021-12-17
Доброго вчора. Ірина Юріївна чи можна потрапити до вас на прийом з дитиною? Доні 15 років рік тому виявили кісту яєчника , після лікування зменшилась . Наразі знову на узд збільшилась , плюс побачили в середині кісти іще щось наче виросло 20×15мм. Ми не місцеві. Лікувались в дитячій обласній травяними препаратами
Так, Наталіє, можна.
Was this information useful for you?

Олена 2021-12-07
Ірина Юріївна, дуже хороший лікар! Завжди вислухає, порадить, допоможе, все доступно розкаже і пояснить. Призначить потрібне лікування. Професіонал своєї справи! Дякую Вам за Вашу працю і професіоналізм!
Дякуємо, Олено, за Ваш відгук.
Was this information useful for you?

Надія 2021-11-10
Доброго дня) Виникло одне запитання! Була у вас на прийомі минулого місяця 5 жовтня ви призначили курс лікування все допомогло ! Але відчуття дискомфорту знову повернулось! Чи можна знову продовжити той самий курс?
Надіє, у центрі є послуга онлайн-консультації. Ви можете домовитися про таку консультацію з лікарем, який призначав лікування, за телефонами, вказаними на сайті, та визначитися стосовно подальшої терапевтичної тактики.
Was this information useful for you?

Олена 2021-07-12
Доброго дня. Ірино Юріївно, за вашим призначенням, приймаю Деновель 30, під час 7 денної перерви йдуть місячні,під час прийому побічних не має.Приймаю пів року. Чи можна один раз не робити 7 денної перерви, а починати пити наступну упаковку?( дуже потрібно, щоб не було місячних в цьому місяці, відпочинок випадає саме на цю7 денну перерву) Дякую
Так, Олено, можна.
Was this information useful for you?

Діана 2021-06-30
Доброго дня. У мене не виходить завагітніти рік часу, затримки були по 5-7 днів (при тому що у мене стабільний цикл завжди, ніколи не було затримок), і потім далі починаються критичні. Овуляцію вираховувала завжди, їздила до гінеколога, аналізи казали що добрі, до кого мені з чоловіком можна звернутися у вашу клініку? і які аналізи потрібно здати буде, і чи можна буде пройти це все за день-два?
Діано, Вам варто разом із чоловіком записатися на прийом до репродуктолога. Запис - за телефонами, вказаними на сайті. Вам слід спланувати візит на 21 день місячного циклу, а чоловікові підготуватися до здачі спермограми: не вживати медикаментів та алкоголю, не відвідувати сауну, не жити статевим життям 5 днів до здачі аналізу. Так, ви зможете пройти обстеження за цей час.
Was this information useful for you?

Таня 2021-03-15
Доброго дня! Дівчинка 5 міс. Педіатр направила нас до дитячого гінеколога через синехії. Гінеколог сказала, що потрібно розділяти, оскільки є повне зростання. На питання про гормональні креми, сказала, що вони часто викликають кісту яєчників через наявний в них естроген. Я ж вичитала, що їх не варто чіпати, лікування лише, коли є порушене сечовипускання і після розділення висока ймовірність, що вони знову зростуться Як зрозуміти, що є проблеми? Бо памперс набирається нормально, за ніч міняю один раз повний і на ранок знову повний. Іноді помічаю, кілька крапель сечі на статевих губах, ніби попісяла, але більш ніде немає Чи варто розділити? Не підкажете як нам краще далі діяти?
Тетяно, якщо немає порушення сечовипускання, то необхідності у хірургічному втручанні немає.
Was this information useful for you?

Маша 2021-03-12
Доброго дня, мені 27років в мене проблема щодо завмирання вагітностей. Були два завмирання в першому шлюбі на 8-9 неділі.Потім в другому шлюбі викидень на 11неділі,через 10місяців знову завмирання на 11-12неділі,і зараз 5 днів тому завмирання на 9неділі:під час кожної вагітності гематома. Була на гістероскопії, матка сідловидна без перегородки. По аналізам виявлено тромбофілія ген Серпін1(PAI-1), гетерозиготне носійство,ген ITGB3- інтегрин ,гомозиготне носійство. Каріотип і в чоловіка і в мене в нормі,біопсія ендометрія в нормі,виявлено високий рівень гомології HLA-DRB-80%,HLA-DQA1-50%.І виявлено центромера B(CEN pB), антитіла IgG позитивний. Останню вагітність була на дуфастані, пила метипред 4мг,кардіомагніл форте 150, фемібіон 1, і капали біовен на 4неділі 100 мг-10%, і на 8неділі 150мг.Щоб ви порадили нам будь ласка.
Маріє, враховуючи Ваш обтяжений анамнез, Вам необхідна очна консультація спеціаліста. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Лора 2020-10-07
Доброго вечора!в мене таке запитання .три місяці Тому мама ій 61 роки пішла до гінеколога і виявили запалення пролікувалась не давно пішла на повторний і сказали дисплазія помірна чи може за 3 місяці стати помірна дисплазія чи може лікар відразу не виявив
На фоні запалення не завжди візуалізується помірна дисплазія. Для постановки діагнозу необхідно провести: мазок на ракові клітини, кольпоскопію і біопсію.
Was this information useful for you?

Ната 2020-09-30
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи впливають припарати які застосовують у випадку на несумісність на здоров'я жінки і як саме?
Наталіє, онлайн ми не надаємо жодних рекомендацій по відношенню до лікарських препаратів та не коментуємо їхню дію.
Was this information useful for you?

Наташа 2020-09-19
Доброго дня, у мене виявили поліп в матці 12*8 мм. Його вже потрібно видаляти? Це великий поліп?
Так, Наталіє, поліп слід видаляти.
Was this information useful for you?

Ірина 2020-09-02
Доброго дня. Після кр пройшло 10 міс. (На гв) вагітна на 14 тижні . Попередня операція була з ускладненнями і зараз ниють шви
Ірино, для діагностики проблеми Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Володимир 2020-08-26
Доброго дня, ми з жінкою генетично схожі на 90 процентів, 9 років лікуємося, і вкінці нам сказали що ми не будемо мати дітей, щоб ви нам порадили!
Володимире, не варто втрачати надії. Вам слід із результатами обстежень звернутися на індивідуальну консультацію до репродуктолога. Якщо аналізи застарілі, Ви маєте підготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголь, медикаменти, не відвідуваи сауну і не жити статевим життям 5 днів до аналізу. Жінці бажано спланувати візит на на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Попередній запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Дана 2020-07-17
Добрий день,проблема полягає в висипаннях на обличчі по центру щік спускається до підборіддя на шиї немає.3 роки страждаю з висипаннями,вугрі і болючі підшкірні висипання,до перших висипань шкіра була ідеальна (лікуюсь в косметолога)але порадили що проблема може бути з яєчниками,це перший прийом в гінеколога,18 років менструальний цикл регулярний.Робила аналіз і на глисти і акне і демодекоз і розація і все лікую і не те.Варто обстежитися в гінеколога?
Так, Дано, Вам варто було б звернутися на прийом до гінеколога-ендокринолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Людмила 2020-05-20
Доброго дня я була у вашому центрі на узд мені сказали що в мене яічники виглядають старше мого віку. Чи варто пробувати лікування щоб завагітніти. Чи вже не варто .Мені 38років. Дякую.
Людмило, шанси є завжди і ніколи не слід опускати руки. Почніть із прийому у репродуктолога. Бажано прийти з чоловіком, оскільки складнощі з заплідненням у 50% випадків пов'язані із проблемами чоловічої фертильності. Нехай він підготується до здачі спермограми: не вживає медикаментів, не відвідує сауну, не живе статевим життям 5 днів до здачі спермограми. Вам слід спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони.
Was this information useful for you?

Валерія 2020-02-28
Доброго дня. Після пологів на рубцях від розривів з'явились новоутворення. Схоже на папіломи. З цією проблемою звертатись до гінеколога чи дерматолога? Дякую.
Валеріє, Вам слід звернутися до гінеколога.
Was this information useful for you?

ольга 2019-12-02
доброго дня. два роки назад перенесла стрес, пiсля цього стали нерегулярнi мiсячнi. а зараз взагалi раз на три мiсяцi i з"явилися незрозумiлi недуже приэмнi видiлення. скажiть будь ласка що це може бути.
Ольго, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Богайчук Тетяна 2019-08-28
Доброго дня. Я робила перевірку на прохідність труб і мені не дали заключення, дали тільки висновок УЗД, чи можу я забрати результати?
Так, Тетяно. Зателефонуйте з цього приводу на рецепцію центру, за телефонами, вказаними на сайті, щоб уточнити, коли саме Ви можете забрати результат.
Was this information useful for you?

Аліна 2019-07-08
Доброго дня, Ви, мені сказали, щоб я приїхала під час менстурації. Скажіть будь ласка, огляд входить в прийом чи лише УЗД?)
Аліно, у вартість буде включено лише УЗД та консультацію лікаря.
Was this information useful for you?

Аня 2019-07-04
Добрий вечір.Чи можна визначити стать дитині ще до вагітності?
Ганно, стать дитини можна вияснити під час УЗД-обстеження вагітної.
Was this information useful for you?

Оксана 2019-05-07
Доброго дня.ви назначили препарат епігалін брест, зарас в аптеках ніде не має його(і не відомо коли появиться знову) ,яким препаратом можна замінити.
Оксано, уточніть цю інформацію у лікаря, який призначав препарат.
Was this information useful for you?

Аліна 2019-04-25
5 днів пройшло після місячних і пішли виділення коричнево-чорні. Можете пояснити, яка може бути причина?
Аліно, онлайн ми не можемо встановити причину проблеми. Вам слід зврнутися на огляд до гінеколога та пройти відповідні дообстеження. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Ірина 2019-04-02
Підскажіть коли краще приїхати...
Ірино, запис до спеціалістів центру проводиться виключно у телефонному режимі працівниками рецепції за номерами, які вказані на сайті.
Was this information useful for you?

Ірина 2019-03-31
Привіт В мене дворога матка з перетинкою У вересні 2018 року робила у вас гістероскопії удаляли перетинку Потрібно приїзджати на перевірку?
Ірино, Вам обов'язково слід приїхати на перевірку.
Was this information useful for you?

Аліна 2019-03-05
Доброго дня. Приймаю ОК через гормональні збої, вже рік і починаю потрохи набирати вагу, вагітність поки не планую. Після допитої останньої таблетки варто просто закінчити курс і нічого не приймати чи приймати якісь додаткові таблетки але не гормони?
Для того, щоб організм максимально безболісно відреагував на відміну препарату, Вам слід попереньо проконсультуватися очно з гінекологом, оскільки бувають ситуації, коли різка відміна препарату може призвести до погіршення загального стану здоров'я.
Was this information useful for you?

Анжела 2019-02-24
Чи роблять у вашій клініці аборти?
Анжело, у нашому центрі не роблять абортів.
Was this information useful for you?

Євгенія 2019-02-22
Чи роблять кс розтин в боголюбах?
Ні, Євгеніє, кесарів розтин у нас не роблять, пологи не приймають.
Was this information useful for you?

Ірина Сиротюк 2019-02-05
Доброго вечора!я була у вас на прийомі двічі. Мені 37, гормональний збій, нерегулярні місячні. Приймаю»Клайру». Розпочала 5 упаковку. При останній зустрічі в грудні ви порадили поставити» Мірену», але я передумала, тому продовжую пити таблетки. Хочу запитати, чи потрібно мені їхати знову на огляд?Чи вже постійно приймати «Клайру» і все!
Ірино, Вам краще прийти на огляд, щоб остаточно визначитися з подальшою терапевтичною стратегією.
Was this information useful for you?

Ірина 2019-01-22
Доброго дня! Робила у вас гістероскопію у вересні 2018 Чи потрібно приїжджати на перевірку після операції?
Ірино, Ви не вказали з якого приводу Вам проводили втручання. При деяких захворюваннях необхідний контроль стану порожнини матки після операції.
Was this information useful for you?

Юлія 2019-01-15
Доброго вечора, мені 16, чи можу я записатися до Вас на прийом та прийти без супроводу мами?
Так, Юліє, можете. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Інна 2018-12-12
Доброго ранку. Робила у вас гістероскопію. Закінчую прийом ліків 23.12. на плановий огляд потрібно прийти після закінчення менструації. чи можна записатися 21.12?
Інно, відносно вільних годин та дат прийому спеціалістів, Вам варто уточнити у працівників рецепції центру, за телефонами, які вказані на сайті. Можете записатись на прийом після місячних.
Was this information useful for you?

Оля 2018-11-15
Доброго дня! Ми з чоловік вже 5 років не можемо завагітніти. Всі аналізи в нормі. Тільки наші генотипи характеризуються високим рівнем гомології (по HLA-DRB - 70%; HLA-DQA1 - 50%). Чи є у нашому випадку якісь методи завагітніти, крім ЕКЗ?
Ольго, Вам із чоловіком з цього приводу слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога.
Was this information useful for you?

Ірина 2018-10-28
Згідно УЗД:яйники дрібнофолікулярної будови,капсули ущільнені.Радили оперувати,щоб завагітніти.Уже 2 роки лікуємося ,без результату.
Ірино, ймовірно, Вам необхідне оперативне втручання.
Was this information useful for you?

Анастасія 2018-10-28
Доброго дня я у вас була ще того року в кінці на огляді але я рішилась на операцію лапороскопію на яку ви казали що можливо вона буде потрібна але зробила не у вас а в пологовому будинку,після операціі в мене все добре але нажаль ми з чоловіком неможемо завагітніти в чьому це може бути проблема
Анастасіє, відносно цього порадьтеся з лікарем, який Вас оперував.
Was this information useful for you?

Леся 2018-10-11
Чи можна до вас записатися на оглід і зробити УЗД (вагітгість 10 тижнів)? Дякую.
Так, можна. Запис за телефонами, вказаними на сайті. Перше УЗД бажано планувати на 12 тижні.
Was this information useful for you?

Марія 2018-09-15
Почала лікувати молочницю і почали проявлятися бородавки на статевих губах , припинити прийом свічок і піти на огляд чи пройти повний курс, а тоді йти на огляд ?
Маріє, пройдіть спочатку курс лікування від кандидозу.
Was this information useful for you?

алла 2018-07-31
кiста лiвого яэчника 3.70см, чи обовязково оперувати?
Алло, усе залежить від типу кісти. Є кісти, які можна лікувати медикаментозно, а є такі, які потребують оперативного втручання. Вам слід звернутися на очну консультацію з приводу цієї проблеми до гінеколога. Попередній запис за телефонами, вказаними на сайті. (Візьміть з собою результати обстежень.)
Was this information useful for you?

Роксолана 2018-06-21
Привіт. Мене торбує одне питання. В мене закінчились місячні..І через півтора тижні почались кров'янисті виділення. До лікаря зараз немає можливості піти ,бо в іншій країні..порадьте будьласка щось.
Роксолано, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Виділення можуть свідчити, наприклад, про якийсь запальний процес. Вам варто все ж знайти можливість відвідати лікаря в тій країні, в якій Ви знаходитеся.
Was this information useful for you?

Ольга 2018-04-17
Добрий день. Мене цікавить який ви маєте досвід в лікуванні патології шийки матки
Ольго, конкретизуйте своє запитання. Що саме з паталогії шийки матки Вас цікавить?
Was this information useful for you?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Юлія 2023-08-12
Декілька днів тому возила до Ірини Юріївни доньку на прийом, дитині 3 роки. Підхід і відношення було на рівні, все зробили швидко і призначене лікування було без фанатизму, лише те що не обхіне, і не за всі гроші світу. Я задоволена і дуже рада що у нас є ще такі лікарі. Дитина біля неї почувалася спокійною і вийшла від неї в гарному настрої, так і має бути. Якщо не Дай Бог ще щось, то з дитиною лише до Ройко! Щиро рекомендую без жодних сумнівів.
Олена 2023-04-27
Дуже неприємна особа, сказала шо я не зможу мати дітей, а як завагітнію то не виношу, зробивши тільки вагінальне УЗД, і один огляд на кріслі, і виписавши фуфла на три тисячі, і вмовлянням зробити операцію саме в їх центрі.. доречі дитину я і виносила і родила, попавши до найкращого лікаря, який зробив повну діагностику, і не знайшов тих хвороб які мені приписала Ройко, в пологовому був цілий консиліум. Комент можете і не пропускати, всеодно я ще відгук залишила і в фб, про відвідування вашої шараги і на інших ресурсах
Мирослава 2019-12-11
Дуже хороший і приємний лікар, до якого не страшно приходити, а приємно. Молодий спеціаліст з високим потенціалом. Я рада, що потрапила саме в її руки. З таким лікарем у видужання віриш на всі 100 %.
Жанна 2019-08-12
Ірина Юріївна, хоча молода, але вже можна зауважити, що це уважний, розумний, відповідальний спеціаліст в своїй сфері. Я потрапила до неї перед операцією, потрібно було здати певні аналізи. Хочу зауважити, що на консультацію до неї може потрапити по запису швидко, не так як до інших гінекологів лікарні, але в її професійності, я не сумніваюсь. Хочу рекомендувати її. Досвід роботи 3 роки це теж є досвід. Хочу згадати і її медсестру - приємну, обізнану в своїй справі. Я думаю, що для молодих дівчат, це буде той гінеколог, якого варто обрати для щорічних оглядів.
САША 2018-07-20
Велике дякую Ірині Юріївні, за чуйне ставлення, за професіоналізм. Гсг і гістероскопія під її керуванням пройшли майже безболісно!! Дякую ще раз
Our partners
Вверх