ua ru en
License :АГ №570604 Ministry of Health from 11.04.2011.
Lutsk district, Tarasovo village, 1b Lisova St. – Bogoliuby village (10 km from Lutsk city)
Patient admission schedule: Monday – Friday: from 9.00 till 19.00
The new clinic building is located outside the Volyn Regional Hospital building, next to the forest. The final stop of the city bus is No. 31, 47. You can reach us from the bus stop hotel 'Ukraine' opposite TSUM (department store -Central Universal Fashionable). If you are traveling by personal transport, the address for the navigator: Lutsk district, Tarasovo village, 1 b Lisova St.
Get directions
Home page Doctors Pets Liudmyla Andriivna

Pets Liudmyla Andriivna

Obstetricians-gynecologists, fertility specialist, gynecological endocrinology. Doctor of higher category
Experience: 22 years feedback number: 6
diplomas and certificates
history

Education: Graduated from Uzhgorod National University, Faculty of Medicine. She completed an internship in obstetrics and gynecology at the Department of Obstetrics, Gynecology and Perinatology of Danylo Halytsky Lviv National Medical University on the basis of the Lutsk Clinical Maternity Hospital. Was trained on the course of information and internship on the topic "Modern ultrasonic diagnostics" Scientific activity, publications: She has prepared and conducted numerous conferences for obstetricians-gynecologists, therapists, pharmacists on the topic of endocrine gynecology, infertility and pathological menopause. Professional experience: She worked as a district doctor in the antenatal clinic of the Lutsk clinical maternity hospital, as a specialist in endocrine gynecology and infertility. Internship abroad, conferences and seminars: She took part in numerous conferences and symposiums (Congress of the European Society of Gynecology in Bruxelles / Belgique, Women's Healthcare Forum in Berlin, 11th World Congress of Perinatal Medicine in Moscow). She underwent advanced training in the courses "Endocrine Gynecology and Infertility", "Ultrasound in Gynecology and Colposcopy" of the National Medical Academy of Postgraduate Education named after P.L. Shupik. She is constantly studying at the school of endocrine gynecology and menopause "Harmony of hormones is the basis of a woman's health." Priority areas of work: Endocrine gynecology, infertility, ultrasound diagnostics in gynecology, colposcopy and treatment of cervical pathology.

Марія 2021-05-14
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можна приходити на прийом з акне, під час менструації, чи можливо здати аналіз на гормони в будь-який день циклу?
Маріє, прийти на огляд до гінеколога слід тоді, коли місячні закінчилися. Аналізи на гормони здаються у конкретний день циклу, залежно від того, показники яких саме статевих гормонів треба визначити.
Was this information useful for you?

Наталія 2021-05-05
Доброго дня. Чи є у Вас спеціалісти, які спеціалізуються на підготовці до вагітності з цукровим діабетом 1 типу? Дякую, якщо є, то до кого можна записатися?
Ні, Наталіє, у штаті центру немає ендокринолога.
Was this information useful for you?

Василина 2021-04-25
Ціна за консультацію Пец Л. А.
Консультація лікаря-акушер-гінеколога - 320 грн.
Was this information useful for you?

Ольга 2021-04-06
Добрий день).Якщо місячні йдуть 12 днів, це погано?
Ольго, у такому випадку необхідно виявити причину проблеми. Зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Ольга 2021-04-06
З кількох років можна ходити до гінеколога без дорослих?
Ольго, прийом гінеколога без батьків - з 18 років.
Was this information useful for you?

Тетяна 2021-03-30
Доброго дня) Мені 54роки. Менопауза. Приймала «Aнжелік». Зараз його немає в аптеках( Скажіть будь ласка яким препаратом можна терміново замінити. Запис на прийом лише на кінець квітня. Не хочеться втрачати час.
Даний препарат можна замінити «Фемостоном».
Was this information useful for you?

Людмила 2021-03-22
Доброго дня ! Біль при сечовипусканні і позив до сечовипускання, але сечі виділяється лише мала кількість . В період вагітності. Що це ?
Людмило, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Вам варто звернутися на огляд до гінеколога.
Was this information useful for you?

Світлана 2021-02-10
Доброго дня.Скажіть будь ласка ціну на лапроскопію,непрохідність труб.Дякую.
Світлано, вартість втручання становить 16828 грн.
Was this information useful for you?

Світлана 2021-02-09
Доброго вечора.Яка вартість лапроскопії,непрохідність труб.І де здавати аналізи до підготовки операції?Дякую.
Cвітлано, вартість втручання 18828 грн, наркоз - 4172 грн. Усі діагностичні передопераційні обстеження можна зробити на місці, в центрі.
Was this information useful for you?

Ніна 2021-02-08
Добрий день, як записатися на прийом до гінеколога Пец Людмили Андріївни, і чи не приймає вона в Луцьку?
Ніно, запис на прийом до фахівців центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Ліна 2021-01-15
Доброго дня, в 25 років маю постійні проблеми з шкірою обличчя, косметичні процедури не дають результату, порадили звернутись до гінеколога, та здати аналізи на гормони, з чого почати?
Ліно, для початку зверніться на очну консультацію до дерматолога. При необхідності лікар скерує Вас до гінеколога чи ендокринолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Оксана 2020-12-27
Доброго дня, сильно випадає волосся, сказали здати аналіз тестостерон вільний 1,97пг/мл, ДГЕА 408 мкг/дл, що робити з такими показниками, якщо хочеш завагітніти, чи є шанси? Мені 31 р
Оксано, з приводу проблеми Вам слід звернутися на прийом до репродуктолога. При необхідності пройти дообстеження. Шанси є завжди. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Невідомий 2020-11-24
Доброго дня надмірне оволосянніня що робити місячні то є то немає
Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога-ендокринолога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

наталія 2020-10-09
чи можна зробити в цій клініці аборт
Ні, Наталіє, у нас не роблять абортів.
Was this information useful for you?

Валентина 2020-10-07
Добрий день. Підкажіть як попасти до Вас на прийом з дівчинкою 14 років. УЗД виявило маленьку кісту яїчника?
Валентино, у центрі немає педіатричного напрямку. Вам слід звернутися до дитячого гінеколога.
Was this information useful for you?

Вікторія 2020-10-07
Добрий вечір, які свічки можете запропонувати проти свербіння??
Вікторіє, онлайн ми не призначаємо жодних препаратів. Зверніться на очну консультацію до гінеколога з приводу проблеми на діагностику.
Was this information useful for you?

Лора 2020-09-30
Доброго вечора!чоловік 2 роки тому здавав спектограму в Іспаніі а я аналізи на гормони сказали все добре.чи можна з цими показниками прийти на консультацію і далі проходити огляд?чи треба все спочатку?І якщо да то в який цикл
Це застарілі дані. Так, необхідно повторно здати аналізи. Вам слід спланувати візит на 21 день місячного циклу.
Was this information useful for you?

Настя 2020-09-10
Доброго дня, ви не займаєтесь абортами?
Так, Настю, не займаємося.
Was this information useful for you?

Настя 2020-08-31
Скажіть будь ласка чи можна здати тест на рівень екстрогену. І яка ціна
Так, Анастасіє, можна. Вартість діагностичного тесту - 145 грн.
Was this information useful for you?

Юля 2020-08-26
Доброго дня.У анамнезi завмерла вагiтнiсть у 30 тижнiв.лiкування естрогенами i прогестероном iнсимiнацii протягом 6 мiс.чи э шанс на природню вагiтнiсть.чи достатньо бiопсii чи краще гiстероскопiя?
Юліє, з цього приводу Вам слід звернутися на індивідуальну консультацію до репродуктолога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Наталія 2020-08-02
Доброго дня. Підкажіть будь ласка ,приймаю Джаз + вже 6місяців (призначив лікар вашої клініки , все було чудово але на 16й день активної таблетки цього місяця почались темні кров‘яні виділення ,чи нормально це і про що це може свідчити? Також протягом 1-2 місяців прослідковую майже щоденну нудоту , запаморочення і різку зміну настрою.
Наталіє, це не є нормою. Для вияснення причин проблеми Вам слід звернутися на очну консультацію до лікаря, який призначав препарат. Описані ознаки можуть бути свідченням побічної дії препарату. Слід вирішити питання про його заміну чи припинення прийому.
Was this information useful for you?

Олеся 2020-07-24
Доброго дня скажіть будь-ласка чи може бути причиною не нестання вагітності високий рівень пролактину ?
Так, Олесю, може.
Was this information useful for you?

Таня 2020-07-06
Добрий день,скажіть будь ласка чи можна у Вас здати аналізи на ВПЛ.І скільки це буде коштувати.Дякую
Так, Тетяно, можна. Вартість аналізу - 560 грн.
Was this information useful for you?

Вікторія 2020-07-05
Доброго дня! Хочу запитати, коли краще записатися на огляд до гінеколога для здачі аналізів, так як сьогодні у мене день овуляції, а критичні дні повинні бути 19 липня
Вікторіє, можете записатися на 21 день місячного циклу (першим днем рахуйте день початку місячних).
Was this information useful for you?

Наталія 2020-07-01
Доброго дня, чи можна до Вас звернутися за допомогою, перевязані труби після двох діток, другий шлюб чоловік хоче дитину, але нам по 40 років чи це можливо без паталогій
Наталіє, з приводу цього питання Вам слід разом із чоловіком звернутися на індивідуальну консультацію до репродуктолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Ви маєте належним чином підготуватися до візиту, а саме- спланувати консультацію на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. А чоловік підготуватися до спермограми: не вживати медикаментів, не відвідувати сауну, не жити статевим життям 5 днів до аналізу.
Was this information useful for you?

Ольга 2020-06-25
Добрий день! Мені 12 і в мене є виділення білого або ж прозорого кольору.Вони слизо водянимті або тягучі.Білі є пару днів в місяць, а прозорі слизоподібні зазвичай щодня.Хотіла запитати чи це норма? І ще одне питання. У статті я читала що свербіж може бути пов‘язанний з гормональними перебудовами, в мене як раз цей вік чи може свербіти у інтимній зоні через це? Дякую
Ольго, незначні виділення - це норма. Cвербіж може свідчити про патологічний процес. Онлайн ми не можемо діагностувати. З приводу діагностики проблеми Вам слід звернутися із батьками до дитячого гінеколога. У штаті центру такого спеціаліста немає.
Was this information useful for you?

Олександра 2020-06-18
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи можна звернутися за консультацією до гінеколога, на рахунок порушення циклу в наслідок зменшення ваги? Дякую!
Звичайно, Олександро, можна. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Аліна 2020-06-04
Добрий день, скажіть будь ласка як бути в такій ситуації?Маю міому інтрамурально субмукозну 5 на4 см ,на дні матки яка дає кровотечі.Я наблюдаюся в Хмельницькому, мені пропонують видалення міоми разом з маткою , я проти, бо боюся проявів раннього клімаксу.Маю на матці три рубці від кесаревих розтинів.Що б ви порадили? мені 41 р
Аліно, щоб визначитися із оперативною тактикою, яка б дозволила, якщо є така можливість, не видаляти матку, а забрати гістероскопічно лише вузол, Вам слід звернутися на очну консультацію в центр.
Was this information useful for you?

Олеся 2020-06-03
Останнім часом у мене почало дуже рости волосся на обличчі, мені 30 років я незаміжня і не народжувала, коли зверталася до гінеколога і зробила аналізи, то виявили що багато гормону тестетерону, лікар сказала родиш все пройде, але мені треба цю проблему вирішити, куди звертатися???
Олесю, Вам необхідна консультація гінеколога-ендокринолога. У нас приймає Пец Людмила Андріївна. Попередній запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Ангеліна 2020-05-01
Доброго дня!у мене 30 квітня повинні початися місячні . Сьогодні 1 травня їх нема.  Вчора протягом дня болів поперек і час від часу боліло внизу живота.  Сьогодні та сама ситуація. Скажіть будь ласка що це означає? І чи можуть бути місячні після тих однак ? Буду дуже вдячна
Ангеліно, онлайн ми не діагностуємо. Причин затримки може бути багато, від вагітності до гормонального збою і т.п. Вам слід з цього приводу звернутися на очну консультацію до гінеколога, здати мазки, аналізи, пройти УЗД органі малого тазу. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Оксана 2020-04-17
Добрий вечір. Плануємо ЕКО. Підкажіть,до якого лікаря записатись на прийом?
Оксано, записатися слід до репродуктолога за телефонами, вказаними на сайті. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми - не вживати медикаментів та алкоголю, не відвідувати сауну та не жити статевим життям зе 5 днів до візиту. Вам - спланувати візит на 21 день місячного циклу.
Was this information useful for you?

Славік 2020-04-09
Доброго вечора хотів спитати вас чому коли статевий акт з моєю партнеркою проходить що я сперму виділяю з боку то все добре і мені і партнерці а коли моя сперма потрапляє в середину піхви партнерки то в неї дискомфорт печіння свербіж ? Ми хочемо дитинку і це нас дуже насторожило допоможіть нам будь-ласка ?
Вячеславе, можливо, у Вашої партнерки алергія на сперму. Онлайн ми не можемо діагностувати причину проблеми. Зверніться на очну консультацію до репродуктолога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Марія 2020-04-06
Доброго дня. Дисбіоз , який не можу вилікувати більше 10 років. Чи є профільні лікарі, які могли б допомогти?
Ні, Маріє, таких лікарів у штаті центру немає.
Was this information useful for you?

Лідія 2020-03-31
Доброго дня мені 25 років ми з чоловіком придохраняємся і в мене затримка тест негативний чи може бути причина того що приймаю антибіотик
Лідіє, для діагностики причини збою в місячному циклі Вам варто звернутися на огляд до гінеколога, здати мазки, зробити УЗД органів малого тазу. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Наталія 2020-03-13
В мене проблеми зі щитовидною залозою -ТТГ -7.З, ВІК 50 РОКІВ, менопауза, патологічний клімакс, чи зможу попасти на прийом до лікаря, який є фахівцем у даних питаннях?
Наталіє, у нас у штаті є гінеколог-ендокринолог Пец Л. А., Ви можете записатися до цього фахівця на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Леся 2020-03-04
Доброго дня. Мені 24 роки дитині 1.7 годую грудь. Менструації ще не було на узі зменшена матка, гормони і щитовитка в нормі. 04.03.2020 в обід почалися болі в низу живота, почалися виділення крові схоже на місячні но блище до вечеря залишилися лише мазаня. Що це може бути?
Лесю, для визначення причини проблеми Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис гна прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Марія 2020-02-28
Мені 15 років, чому в мене 2 місяці тому місячні були 17 числа, один місяць тому були 23, а нині 28 число та ще не начилися, чому так?
Маріє, можливо, у Вас ще не стабілізувався місячний цикл.
Was this information useful for you?

Світлана 2020-02-18
Добрий день. Чи можна до вас заернутись як до ендокринолога з проблемою росту волосся в небажаних місцях і вуграми (18 років)? Можливо порадите які аналізи потрібно здати ?
Світлано, у центрі приймає гінеколог-ендокринолог та дерматолог. Онлайн аналізи ми не призначаємо. Попередній запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Ірина 2020-02-13
доброго дня! Чи можна до Вас звернутись з проблемою маловоддя у вагітних
Ні, Ірино, Вам слід звернутися у профільний заклад, жіночу консультацію.
Was this information useful for you?

Алла 2020-01-29
Доброго дня! Була затримка місячних призначив гінеколог попити 3 місяці циклодінон, без здачі аналізу на гормони, які можуть бути наслідки і чи безпечно їх пити без аналізу на гормони?
Алло, Вам слід причину затримки, здати кров на гормони, зробити УЗД органів малого тазу.
Was this information useful for you?

Наталья ,46р 2020-01-17
Добрий день!!!у меня гіпоталомічний сіндром з ендокріними нарушеніями,відчуваю пальцамі внізу влагаліща шершаве утворення,больше опускається перед місячними,що мені потрібно для прийому у Вас і сколько приблизно мати грошей
Наталіє, Ви можете звернутися на очну консультацію до гінеколога центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Консультація лікаря-акушер-гінеколога коштує 240 грн, огляд лікаря-акушер-гінеколога - 115 грн.
Was this information useful for you?

Оксана 2020-01-02
Доброго дня. скажіть скільки буде коштувати щоб поставати спіраль
Введення маткового контрацептиву (без вартості маткового контрацептиву) коштує 530 грн.
Was this information useful for you?

Світлана 2019-12-22
Доброго дня, мені поставили діагноз помірна дисплазія шийки матки, чи можна у Вас пролікуватись і яка ціна за проведення конусного зрізу. Дякую.
Так, Світлано, можна. У нас Ви можете зробити радіохвильову коагуляцію (РХК), яка коштує 875 грн.
Was this information useful for you?

Татьяна 2019-12-10
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, на який день МЦ краще здати аналізи на такі гормони: (Дегидроэпиандростерон-сульфат (ДГЭА-с, DHEA-s); Глобулин, связывающий половые гормоны (ССГ, SHBG); Тестостерон общий (Т общий, сыворотка); 17-α-оксипрогестерон (17-ОНР); Индекс свободного андрогена (тестостерон общий/SHBG); Дигидротестостерон). Проблеми з висипами на шкірі.
Тетяно, аналізи слід здати не 6-7 день місячного циклу.
Was this information useful for you?

Ілона 2019-08-18
Доброго дня!Скажіть будь ласка мені поставили діагноз гіперандрогенія але не можуть визначити чого саме наднирників чи яєчників, здала аналізи на тестостерон та на андростендіон, тестостерон в нормі а андростендіон в 2 рази перевищує норму, що мені робити?
Ілоно, зверніться на очну консультацію до гінеколога із результатами Ваших діагностичних тестів. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Тетяна 2019-07-30
Доброго вечора! У мене вагітність 23 тижні, і став цистит. Скажіть будь ласка чи можна лікуватись Канефрон Н? Чи можливо Ви щось інше порадили б ? Щиро вдячна.
Тетяно, онлайн ми не робимо призначень. Вам слід з цього приводу звернутися на очну консультацію до уролога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Марія 2019-07-22
Доброго дня! На черговому огляді у гінеколога здала мазок на форму і на цитологічне обстеження. Результат цитологічного обстеження показав, що у мене паракератоз (ІІб). Що мені робити і наскільки це серйозно?
Маріє, онлайн ми не надаємо рекомендацій. Зверніться на очну консультацію до гінеколога з результатами обстежень.
Was this information useful for you?

Марина 2019-07-10
Добрый день! Планируем ребеночка ничего не получается! Сколько примерно нужно времени чтобы полостью обследоваться, с учетом всех анализов узд? И когда лучше приезжать сразу после месячных или на 21 день
Марино, Ви можете звернутися на очну консультацію до нашого репродуктолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми: за 5 днів до обстеження не вживати алкоголь та медикаменти, не жити статевим життям та не відвідувати сауну. Вам бажано спланувати візит на 21 день місячного циклу. Приходьте в центр натще.
Was this information useful for you?

Ольга 2019-06-01
Добрий день!Скажіть будь ласка,як до Вас можна записатись на прийом?
Ольго, запис на прийом до спеціалістів центру здійснюється у телефонному режимі працівниками рецепції за номерами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Тетяна 2019-05-17
Доброго дня! Три дні затримки, зробила тест на вагітність результат позитивний. Маю молочницю. Яка послідовність дій далі? потрібно зробити узд? і чим лікувати молочницю на початках вагітності, бо по моїх підрахунках вагітність десь 2 тижні.
Тетяно, УЗД робити рано. З приводу молочниці Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Онлайн ми не призначаємо лікування.
Was this information useful for you?

Олеся 2019-05-07
Доброго дня. З чоловіком вже п'ять років плануємо дитину. Лікувались, обстежувались, здавали аналізи. У чоловіка все добре. У мене виявили полікістоз яєчників. Зробили лапороскопію. Призначили дуфастон. Це було 3 роки тому. Вагітність не наступила. Призначили стимулюючі припарати. Вагітність не наступає. Рік тому була на узі, сказали що яєчники в нормі, і взагалі полікістоза і не було. Не знаю, що робити, як довіряти далі лікарям?
Олесю, річної давності обстеження уже не актуальні. Вам слід зробити нові. Ви можете звернутися на очну консультацію до репродуктолога нашого центру. Запис на прийом - за телефонами, вкааними на сайті.
Was this information useful for you?

Анна 2019-04-16
Доброго дня! Чи роблять у вашому центрі переривання ранньої вагітності?
Ні, Анно, у нашому центрі абортів не роблять.
Was this information useful for you?

Юлія 2019-04-10
Доброго дня! Скажіть чи може при ендометріозі віддавати в пряму кишку?
Так, Юліє, може.
Was this information useful for you?

Ірина 2019-03-20
Добрий день!Де ще окрім Боголюб ви приймаєте?
Ірино, УЗД можете зробити в Медичному центрі "Ваш лікар".
Was this information useful for you?

Юлія 2019-03-19
Доброго дня. Була у вас на прийомі по плануванню вагітності, після отримання результатів був підвищений ТТГ 7,2. З вашого центру порекомендували звернутися до ендокринолога в Благомед. Там приписали Л тероксин. З першого дня прийому дуже погано почуваюся, нудота ,душить в грудях, запаморочення. Доздала аналізи і записалася до вас на прийом аж на 11 квітня. Не знаю що мені робити? Припинити прийом ліків взагалі чи зменшити дозу?
Юліє, зверніться до ендокринолога, який призначав препарат, для корекції дози чи його відміни.
Was this information useful for you?

Наталія 2019-02-16
Добрий день! Я вже третій місяць спостерігаю не приємний запах з піхви після місячних. Що це може бути? Як лікувати?
Наталіє, онлайн ми не діагностуємо. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога, пройти огляд і відповідні обстеження. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Оксана 2019-02-12
Доброго дня. Скажіть , будь ласка, чи приймаєте Ви в "Діагностичному центрі" в готелі "Україна"?
Ні, Оксано.
Was this information useful for you?

Оксана 2019-02-09
Чи можна до Вас записатися на облік по вагітності? Чи хоча б пройти попереднє обстеження і консультацію? Дякую за відповідь!
Оксано, у нас в центрі вагітність не ведуть. Записатися на консультацію можете. Вартість прийому - 210 грн.
Was this information useful for you?

Надія 2019-01-17
Мені 43,почався клімакс,з головокружіннням і тошнотою,пять днів лікувалась в неврології,два дні краще,знов головокружіння,незнаю що приймати,назначення нема
Надіє, Вам слід звернутися на очну консультацію до невропатолога.
Was this information useful for you?

Тетяна 2019-01-11
Доброго дня. Мені 40, діагностували ранній клімакс. Після сильного стрессу почали пропадати місячні, спочатку були довгі затримки, потім місячні почали приходити раз в 3-4 місяці. Спочатку пила циклодинон, на ньому місячні дуже сильні йшли по 10 днів, порекомендували мастодинон, він не допоміг зовсім. Під час останнього обстеження у червні запропонували ЗГТ, але поки що я не наважилась на таке лікування. Чи можливо виправити ситуацію без застосування гормонів? Із симптомів є незначні приливи і сухість шкіри, так більше нічого не турбує.
Тетяно, для визначення терапевтичної стратегії у Вашому випадку слід звернутися на очну консультацію до гінеколога, пройти огляд, діагностичні тести. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Лариса 2019-01-02
Доброго дня.Моїй доньці поставили діагпоз полікістоз ...їй 19років ..одружена 3 місяці..місячні не регулярні...потрапила в лікарню з гастритом а при обстеженні виявили ще й це.Лікування чи операція????
Ларисо, онлайн ми не можемо робити якісь категоричні висновки, виходячи лише з озвученого Вами діагнозу. Вашій доньці слід прийти на очну консультацію до спеціаліста центру, взяти з собою результати обстежень. Виходячи з цього, (при необхідності призначаються додаткові діагностичні тести), лікар може визначити подальшу терапевтичну стратегію щодо захворювання. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Каріна 2018-12-23
Доброго дня, у мене напухли малі статеві губки і йдуть виділення білого кольору, схоже на сир
Каріно, можливо, має місце грибкова інфекція. Для діагностики та лікування Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Олена 2018-12-15
Доброго дня!Скажіть будь ласка,чи є дієвими ваганальні свічки "Еротекс" при кольпіті?
Олено, ми не рекламуємо жодних препаратів. Якщо свічки Вам призначив лікуючи лікар, ймовірно, у нього на це були підстави.
Was this information useful for you?

ТАНЯ. 2018-12-13
Доброго дня !!! Скільки коштує прийом щоб попасти до вас??? В мене немає місячних вже 6 місяць такій збій йде були ще як в червні і не вагітна робили операцію на яїчник лівий на полікістоз і я вже 3 рік не можу завагітніти живем відкрито що можете порадити і коли ви приймаєте??? Дуже дякую вам за відповідь
Тетяно, вартість консультаці репродуктолога - 180 грн. Запис на прийом здійснюється у телефонному режимі, за номерами, які вказані на сайті. Візит до репродуктолога Вам доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. А чоловік має подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням. Приходьте в центр натще.
Was this information useful for you?

Інна 2018-11-29
Доброго дня! Хочу дуже потрапити саме до вас на прийом. В мене поліп на шийці матки. На 3 грудня в Ковелі мають видаляти, але я вагаюсь, може краще лазером видалити? Дякую!!!
Інно, для того, щоб потрапити до нас на прийом, Вам варто лише зателефонувати за номерами, вказаними на сайті і записатися на консультацію. Якщо у Вас є сумніви щодо вибору методу видалення поліпу, Вам слід обговорити це із лікарем, щоб прийняти остаточне виважене рішення, і не ризикувати здоров'ям.
Was this information useful for you?

Ніна 2018-11-24
В чоловіка виявлено ТРИХОМОНАДУ. Проявився місяць тому, після того, як перехворів на грипп. Я здавала аналізи на всі інфекції в двох лабараторіях. У мене нічого не виявили. Таке можливо?? 5 років разом і звісно ж відкритий секс. Загалом можлива інфекція в одного з партнерів? НИЖЧЕ ВЖЕ ЗАПИТУВАЛА АЛЕ ПОМИЛИЛАСЯ САМЕ ТРИХОМОНАДА
Ніно, теоретично, таке можливо, оскільки існує кілька видів трихомонад.
Was this information useful for you?

Лариса 2018-11-19
У мене базедова хвороба і вагітна 5 тижнів. Що мені робити?
Ларисо, зверніться на очну консльтацію до ендокринолога. Запис до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Надія 2018-11-13
Доброго дня скажіть скільки буде коштувати лікування ерозії матки?
Надіє, вартість залежатиме від обраного методу. Так, наприклад, радіохвильова коагуляція (РХК) становитиме 760 грн, а лазерна коагуляція шийки матки - 860 грн. З цього приводу Вам необхідна попередня консультація гінеколога. Запис до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Ніна 2018-11-05
В чоловіка виявлено хоамідіоз. Проявився місяць тому, після того, як перехворів на грипп. Я здавала аналізи на всі інфекції в двох лабараторіях. У мене нічого не виявили. Таке можливо?? 5 років разом і звісно ж відкритий секс. Загалом можлива інфекція в одного з партнерів?
Ніно, якщо у Вас не виявили у кількох лабораторіях збудника і немає жодних симптомів захворювання, то, очевидно, у Вас високий імунний статус і Ви здорова. Або, можливо, чоловік не був хворим на хламідіоз.
Was this information useful for you?

Оля 2018-09-25
Доброго дня, маю проблеми з либидо, можна до вас звернутися?
Ольго, на жаль, у штаті центру немає сексопатолога.
Was this information useful for you?

Олександр 2018-09-09
Ми здружиною проживаємо три роки і в нас немає дітей . Вона ходила до лікарів на обстеження і говрили все добре?
Олександре, необхідно обстежити не лише дружину, а й Вас, щоб вияснити причину непліддя пари. Запис на прийом до репродуктолога за телефонами, вкзаними на сайті. Попередньо Вам слід підготуватися до здачі спермограми: не жити статевим життям, не приймати медикаментів та алкоголю, не відвідувати сауну - 5 днів до аналізу. Жінці спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони.
Was this information useful for you?

Іра 2018-08-26
Доброго дня. Скажіть будьласка чи робите лепороскопію якщо непрохідність труб. Яка потрібна підготовка і скільки коштує.
Ірино, діагностична лапароскопія (все включено*, окрім анестезії) коштує 8 971 грн. Необхідна попередня консультація гінеколога. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Алла 2018-05-29
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, які гормональні пластирі для ЗГТ Ви могли б порадити? Дякую.
Алло, центр не займається рекламою препаратів.
Was this information useful for you?

Наташа 2018-05-17
Чи проводите діагностику та лікування хвороб наднирників? Турбує нервова система та маю на шиї "вдовиний горб" в 37років.читала що це може бути наслідком гормонального дисбалансу.
Наталіє, ці хвороби лікують уролог, нефролог, гінеколог та едокринолог. Вам варто звернутися на очні консультації до згаданих спеціалістів.
Was this information useful for you?

Марина 2018-05-02
Доброго дня! 12 років страждаю акне, маю високий глобулін, що зв’язує статеві гормони. Чи можна з такою проблемою до Вас звертатися?
Так, Марино. Ви можте записатися на очну консультацію до дерматолога за телефонами, які вказані на сайті.
Was this information useful for you?

Юлія 2018-04-26
Добрий день,в мене лишня вага,пила колись гормональні припарати,чи можна похудати після цього?
Звичайно, Юліє, можна, якщо дотримуватися низькокалорійної дієти та давати організму достатні фізичні навантаження.
Was this information useful for you?

Зоряна 2018-04-23
Доброго дня чи маєте досвід у лікуванні герпес вірусної інфекції тип 2 , у вагітних ?Протефлазид та ацикловір не допомагає , працюєте з іншими препаратами?Чи може порадите до кого звернутися ?
Зоряно, зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис на консультацію за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Вікторія 2018-04-16
Доброго дня! Чи можете Ви допомогти з підбором протизаплідних пігулок? Жоден із гінекологів, в яких я була, не призначав мені ні аналізів, ні жодних інших досліджень, а просто виписували таблетки. У результаті +10 кг, які вдалось скинути через три місяці після відміни, депресії, повна відсутність лібідо. Можливо можна підібрати ок індивідуально, щоб не було побічних еіектів, які дуже заважають нормальній якості життя?
Вікторіє, звичайно, Ви можете з цього приводу проконсультуватися із гінекологами центру, та пройти необхідні обстеження гормонального фону, щоб попередити небажані ефекти. Запис на консультацію за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Олена 2018-04-16
Добрий день) Скажіть будь ласка Ви видаляєте поліпи порожнини матки? В мене один-6мм...якщо так то якими методами? Яка приблизно вартість операції включно з анестезією? Чи потрібна госпіталізація?
Так, Олено, видаляємо гістероскопічним методом. Орієновна вартість - 4500 грн. Госпіталізуємо на 1 день.
Was this information useful for you?

ірина 2018-03-15
доброго дня!скажіть будь ласка,після пологів були критичні уже 2 рази щомісяця,а на третій місяць затримка 5 днів,тест-негативний..яка може бути причина!дякую
Ірино, може бути, наприклад, гормональний збій, проте, щоб вияснити причину проблеми, варто пройти огляд у гінеколога та зробити відповідні діаностичні обстеження.
Was this information useful for you?

Тетяна 2018-02-28
Доброго дня, на коли можна до Вас записатись?
Тетяно, з цього приводу Вам варто зателефонувати на рецепцію центру за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Тетяна 2018-02-22
Доброго дня,хочу записатись на консультацію до Пец Людмили Андіївни.Проживаю в іншому місті тому хочу приїхати підготовленою з аналізами і узд.Приймаю Гормональні контрацептиви, чи вони можуть змінити результати аналізів?
Тетяно, записатися на прийом Ви можете за телефоном, вказаним на сайті. Так, препарат може мати вплив на результат.
Was this information useful for you?

Наташа 2018-02-21
Доброго дня. Мені 38,5 років. У грудні 2017 проходила плановий огляд і обстеження в гінеколога. По результатам УЗД я на порозі клімаксу!! Здала аналізи на гормони,все в межах норми,ближче до нижньої цифри,тільки ТТГ вище норми вдвічі. Місцеві гінекологи кажуть,що якщо не планую вагітності,то нічого робити не треба. Просто пити Борову матку і чекати клімакса... Ендокринолог радить проконсультуватися у гінеколога-ендокринолога. Сама я з Рівненської обл.,тому цікавлюся чи дійсно вже нічого не можна змінити? Чи все-таки варто пошукати лікаря,бо в нашому місті таких спеціалістів немає. По жіночому роду ранніх клімаксів немає. Два роки назад пережила сильне нервове потрясіння,посліду юних 1,5року теж були дуже стресовими. Дякую.
Наталіє, у наш в штаті є гінеколог-ендокринолог, Пец Людмила Андріївна. Ви можете записатися на прийом до неї за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Аля 2018-02-16
Скажіть будь ласка ви робите операцію по видаленню поліпів? Наскільки це серйозно? Якщо так яка приблизно ціна?
Так, Алю, в центрі поліпи видаляють. Наскільки це серйозно, визначає лікар після очної консультації. Орієнтовна вартість процедури - 3700 грн (без врахування вартості біопсії, анестезії і гістологічного дослідження).
Was this information useful for you?

Катерина 2018-01-30
Чи є зайве волосся на підборідді причиною,що не можу завагітніти? І чи це лікується?
Катерино, Вам потрібна консультація лікаря ендокринолога. Спеціаліст призначить Вам необхідні діагностичні тести та відповідне лікування.
Was this information useful for you?

Інна 2018-01-27
Добрий вечір скільки буде коштувати оглянутися здати мазки і аналіз на гормони дякую
Інно, вастість послуг центру наступна: консультація гінеколога - 180 грн., огляд гінеколога - 80 грню, кольпоскопія - 160 грн. Уточніть, які саме гормони Вас цікавлять? (репродуктивні пакети від 310 грн).
Was this information useful for you?

Юля 2018-01-24
Доброго дня скажіть будь ласка чи можна при вагітності робити вакумний антицелюлітний масаж на ноги і на ягодиці, якщо так то з якого періоду? (до вагітності регулярно відвідувала цей масаж, не один рік, ніяких побічних ефектів не викликав)
Вагітність являється протипоказом до цього виду масажу, Юліє, оскільки може погіршитися стан судин, зокрема век, які і так отримують значне навантаження. Існує високий ризик викидня.
Was this information useful for you?

Лена 2018-01-15
Доброго дня! Пыдскажыть чи робити ви лапороскопію?
Так, Олено, у нашому центрі роблять лапароскопію.
Was this information useful for you?

Оксана 2018-01-15
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, дає можна купити діафрагму (вагінальний ковпачок). Дякую.
Оксано, запитайте в аптеках.
Was this information useful for you?

Маряна 2017-10-12
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи приймаєте ви ще десь крім Боголюбів? Так як маю маленьку дитину так далеко їхати не можу. Якщо так то де і як записатись. Дуже дякую
Ви можете звернутися в Медичний центр "Ваш лікар", що по вул. Сенатора, 5. Запис за телефоном +38 (095) 42-54-267.
Was this information useful for you?

Катя 2017-09-02
Скажіть будь ласка чи можливо здати сперму в домашніх умовах в спеціальний контейнер...доставивши іі в лабораторію в потрібний термін?????????
Так, Катерино, можливо. Сперма має біти зібрана в стерильний контейнер, контейнер поміщений у термобокс. Доставка має зайняти не більше 40 хвилин.
Was this information useful for you?

Катя 2017-07-27
Дякую за інформацію,хотіла би уточнити,якщо всетаки причина непліддя-гормональний дисбаланс,а збоку чоловіка ніяких проблем не виявлено,то лікування,я так розумію буде консервативне,і включатиме в себе прийом гормональних препаратів???скажіть будь ласка скільки всередньому триває курс такого лікування???
Катерино, теоретично так, проте тривалість курсу лікування визначатиме лікуючий лікар, з огляду на результати обстежень та Ваш анамнез.
Was this information useful for you?

Катя 2017-07-26
Доброго дня,скажіть будь ласка ,ми з чоловіком плануємо дитину вже майже два з половиною роки,але нажаль нічого невиходить,проходила УЗД -на середині циклу ,був домінуючий фолікул ,який не суттєво відрізнявся в своіх розмірах від інших.....інших проблем УЗД діагностика не виявила.....але всерівно наші спроби марні,чи може бути причиною ,збільшений ріст волосся по чоловічому типу,і чи лікується така проблема.....
Катерино, ймовірно Вам варто пройти консультацію у ендокринолога для діагностики та лікування. Крім того, обстежувати потрібно сімейну пару, а не окремо Вас чи Вашого чоловіка. Ви можете почати із прийому репродуктолога у нас. (Попередньо запишіться на прийом за телефоном, вказаним на сайті.) Чоловік маєте підготуватися до здачі спермограми: протягом 5 днів не жити статевим життям, не вживати алкоголю і медикаментів, не відвідувати сауну. Вам бажано було б спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходите в центр натще.
Was this information useful for you?

Аліна 2017-07-19
Чи існують консервативні методи лікування дисплазії шийки матки (слабка степінь)за мазком на цитологію? від чого залежить тактика лікування?
Так, Аліно, консервативні методи існують. Тактика лікування залежить від степені дисплазії.
Was this information useful for you?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Людмила 2020-01-31
Л.А. лікує, консультує, спостерігає мене вже більше 8 років і я задоволена нею на 100%. Уважна і чуйна людина, чудовий професіонал. Легка в спілкуванні, її знання йдуть в ногу з часом, не консервативна, завжди пропонує актуальне лікування. Скарг не маю. Порадила її багатьом знайомим.
Катерина 2019-11-19
Звернулася до Людмили Андріївни близько півроку тому і відтоді почуваю себе в надійних руках. Дуже уважна і з системним підходом до лікування, завжди вислухає всі побоювання, дасть відповіді на усі запитання, порадить і підтримає. Дякую за Вашу роботу і чуйне ставлення.
Таня 2019-09-25
Дуже уважний і позитивний лікар!!! Виявила те що інші гінекологи не побачили! Дякую!
Ольга Василівна 2018-11-11
Наслухавшись відгуків про Людмилу Андріївну вирішила записатися до неї на консультацію. Запис на 12.00, прочекала 48 хв, тобто в 12.48 потрапила на прийом. Лікар не піднімаючи голови вела переписку в телефоні, це ще хв 5.....ок, чекаю.....і оооооо на мене звертають увагу. Розповідаю про проблему з якою звернулась на КОНСУЛЬТАЦІЮ,........(до речі при собі маю аналізи обстеження, УЗД Іі т. д) З доброго дива зі швидкістю вітра, мене направляють на аналізи данного лікувального закладу, УЗД тазу, молочних залоз, дЕякі аналізи я навіть вспіла здати, і сидячі в черзі на обстеження органів малого тазу згадую, що прийшла на консультацію. Не для обстеження і лікування. Питання: Для чого Вам, Людмила Андріївна, стільки сертифікатів, якщо не можете надати професійну консультацію на підставі аналізів і обстежень інших медичних закладів? Мдааааа, сумно, можливо колись ви і були лікарем
Юлія 2018-03-09
Людмила Андріївна справді дуже хороший лікар, не одній жінці допомогла завагітніти. Уважна і чуйна! Щиро дякую за Вашу роботу!
Ірина 2018-03-06
Хочу подякувати за гарне відношення в оперуванні та лікуванні Пец Людмилі Андріївні.Це лікар від Бога,завжди підтимає,порадить і вислухає.Окрема вдячність Грищук Оксані Олександрівні за моральну підтримку та настрій на позитив.Ви - найкращі!
Our partners
Вверх