ua ru en
License :АГ №570604 Ministry of Health from 11.04.2011.
Lutsk district, Tarasovo village, 1b Lisova St. – Bogoliuby village (10 km from Lutsk city)
Patient admission schedule: Monday – Friday: from 9.00 till 19.00
The new clinic building is located outside the Volyn Regional Hospital building, next to the forest. The final stop of the city bus is No. 31, 47. You can reach us from the bus stop hotel 'Ukraine' opposite TSUM (department store -Central Universal Fashionable). If you are traveling by personal transport, the address for the navigator: Lutsk district, Tarasovo village, 1 b Lisova St.
Get directions
Home page Doctors Maryschuk Oresta Volodymyrivna

Maryschuk Oresta Volodymyrivna

Obstetricians-gynecologists, doctor of higher category
Experience: 19 years feedback number: 4
diplomas and certificates
history

Education: She graduated from the Ivano-Frankivsk State Medical Academy in 1998, completed an internship in obstetrics and gynecology at the Faculty of Postgraduate Education of the Danylo Halytsky Lviv National Medical University. Scientific activity, publications: Numerous publications in the media (regional newspapers, popular science magazines). Professional experience: She has been working as an obstetrician-gynecologist at the Kivertsi central regional hospital since 2000. By 2014, she as a teacher part-time at the Kivertsy Medical College. She has been working as a gynecologist-reproductologist at the Bogoliuby Medical Center since 2014 Internship abroad, conferences and seminars: She took part in numerous conferences and trainings, international symposia on reproductive medicine in Kyiv (2014) and Kharkiv (2016). Membership in professional societies: Member of the Ukrainian Association of Reproductive Medicine

Оксана 2021-09-29
Доброго вечора.Ореста Володимирівна,хочу уточнити прийшов час міняти ВМС .Як це правильно зробити?Відразу на прийом приходити з іншою, чи у вас можна купити?І коли приходити під час місячних?Чи треба перед цим проходити якісь огляд,здавати мазки?
Перед заміною спіралі слід пройти гінекологічний огляд та здати мазки. Ставлять ВМС на 3-4 день місячного циклу. Її можна купити у нас, або прийти із своєю, як бажаєте.
Was this information useful for you?

Наталія 2021-09-18
Доброго дня! Оресто Володимирівно, після сонографії (06.09) не проходять тягнучі ниючі болі в нижній частині живота з обох боків, особливо біль відчутний в лівому боці. Біль посилюється після фізичних навантажень або перед зміною погоди. Чи нормальний такий стан, якщо вже пройшло 12 днів після процедури сонографії?
Наталіє, процедура сонографії на повинна спричиняти подібної симптоматики.
Was this information useful for you?

Анна 2021-08-25
Доброго дня!Останні 2 місяці перед початком критичних днів 2-3 дні є виділення темного кольору,а далі звичайні критичні дні.Що може бути причиною?
Ганно, для вияснення причин проблеми Вам слід пройти огляд гінеколога, здати мазки, зробити УЗД органів малого тазу. Онлайн ми не діагностуємо. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Наталія 2021-08-03
Доброго дня, Оресто Володимирівно! Я не можу завагітніти вже впродовж 2 років. Неодноразово проходила обстеження - ніяких патологій не виявили, тому після останнього огляду поставили діагноз ,,непліддя". Чоловік не обстежувався. Хочемо записатися до Вас на прийом. Скажіть, будь ласка, на який день місячного циклу потрібно йти на прийом в моєму випадку?
Наталіє, сплануйте візит на 21 день місячного циклу. Чоловікові слід підготуватися до здачі спермограми: не пити алкоголю та ліків, не жити статевим життям, не відвідувати сауну 5 днів до здачі аналізу.
Was this information useful for you?

полина 2021-08-02
можно ли забереминить если диагноз гипоплазия матки?
Це залезить від виду гіпоплазії. Наприклад, при дитячій матці зачаття можливе, але необхідна тривала терапія. Крім того, існують складності з виношуванням, є ризики, пов'язані з відшаруванням плаценти, неправильним положенням плода, передчасним відходженням вод і початком пологів. При підлітковій матці можлива нормальна вагітність. Показана гормональна терапія.
Was this information useful for you?

Олена 2021-07-14
Доброго дня, Ореста Володимирівна! В мене у 2016 році була перша успішна вагітність, яка закінчилася народженням здорового хлопчика. Далі в мене 2 викидня, на терміні 4-5 тижнів. Здала аналіз на тромбофілії і в мене є мутація гена інгібітора активатора плазміногену- 1 РАІ-1 в гетерозиготному стані і мутація тромбоцитарного рецептора фібриногену в гомозиготному стані. Гормони в нормі. Чи може це бути причиною невиношування?
Так, може бути. Вам варто ще здати кров на антитіла до кардіоліпінів, фосфоліпідів та вовчаковий антикоагулянт.
Was this information useful for you?

Ірина 2021-07-09
Доброго дня, Ореста Володимирівна. Підкажіть, будь ласка, що робити в наст.ситуації: діагностували фізіологічну ерозію, всі аналізи - нормативні показники? Чи буває фізіологічна ерозія, яку лікувати поки не потрібно, але триати на котролі?
Ірино, якщо це не справжня ерозія, немає ускладнень, мазки в нормі - то достатньо тримати ситуацію на контролі.
Was this information useful for you?

Яна 2021-05-01
Добрий день підкажіть будь ласка чи ви лікуєте фригідність
Ні, Яно, у штаті центру немає сексопатолога.
Was this information useful for you?

Альона 2021-03-15
Чи можна приймати вагінальні свічки під час місячних?
Олено, це залежить від свічок.
Was this information useful for you?

Яніна 2021-03-02
Доброго вечора, яка вартість гінекологічного огляду у вас?
Огляд лікаря акушер-гінеколога (в ціну включено вартість одноразового гінекологічного набору) коштує 130 грн.
Was this information useful for you?

Наталія 2021-03-01
Добрий день. Чи можна проводити гістероскопію на 5 день і чи на 10? Коил краще, якщо 6-9 дні - вихідні у клініці?
Наталіє, найкраще провести маніпуляцію з 5 по 9 день місячного циклу.
Was this information useful for you?

Аня 2021-02-21
Добрий день. Мені робили гістероскопію на 7 день циклу, а в заключенні написали 8 день. Скажіть, будь ласка, чи це відіграє важливу роль при гістологічному дослідженні?
Ні, Ганно, не відіграє.
Was this information useful for you?

Людмила 2021-01-04
В мене виявили кісту яєчників на 2 яєчниках. Можна її вилікувати без хірургічного втручання.
Людмило, з цього приводу Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на консультацію до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Таня 2020-12-17
Скажіть будь ласка ерозія І, ІІ та ІІІ зон чи можна стревджуваим , що є дисплазія, якщо болів в животі немає , виділення молочного кольору без запаху , свербіжу немає
Тетяно, болю при захворюванны може і не бути. Діагноз встановлюється на основі цитології, кольпоскопії та біопсії.
Was this information useful for you?

анна 2020-10-25
анна при аденоміозі може бути боль в поясниці ,паху ? Чи є яке лікування? Вік 51р10 м.
З приводу проблеми, Ганно, Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога. Онлайн ми не призначаємо лікування. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Леся 2020-09-16
Сестри 37рокив ставлять диагноз виснаження яйникив, чи можливо завагитнити?
Лесю, для діагностики стану і відповіді на Ваше питання сестрі слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога, здати аналізи на гормони та зробити УЗД органів малого тазу.
Was this information useful for you?

Олена 2020-09-10
Чи ведете вагітності з АФС ?
Ні, Олено, фахівці центру не ведуть вагітностей.
Was this information useful for you?

Олеся 2020-07-28
Доброго дня ... підкажіть будь ласка....якщо запишуся на прийом на 13 годину чи зможу здати всі аналізи мазки УЗД й загальний аналіз крові в той самий день, і получити результати аналізів й подальше лікування в цей самий день....чи вже наступний день прийдеться записуватись на прийом?
Олесю, запис на консультацію здійснюється працівниками рецепції центру. За номерами вказаними на сайті Ви можете уточнити усі моменти, які цікавлять Вас відносно вільних годин прийому.
Was this information useful for you?

Софія 2020-04-17
Доброго дня. Підскажіть будь ласка! Я приймаю гормональні таблетки "Медіана" вже досить давно і під час прийому таблеток пішли місячні до завершення прийому залишилося 3 дні! Це щось серйозне? Що мені робити?
Софіє, зверніться з цього приводу на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Марта 2020-04-12
Доброго дня, я 6 місяців приймала протизаплідні таблетки Жастінда, налагодила цикл, пройшов місяць після прийому і знову затримка місячних? Чи це нормально?
Марто, онлайн ми не в змозі діагностувати причину проблеми. Ви можете звернутися на очну коснультацію до гінеколога. Запис на прийм до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Марія 2020-03-31
Доброго дня,скажіть будь-ласка після Гістероскопії можуть бути гнійні виділення?Дякую
Ні, Маріє, таких виділень не повинно бути. Вам слід терміново звернутися на огляд лікуючого лікаря.
Was this information useful for you?

Марія 2020-03-17
Доброго вечора,ваш Медичний центер на карантин не закривається?
Ні, Маріє, не закривається.
Was this information useful for you?

Тетяна 2020-02-29
Доброго дня!Яка ціна прийому до гінеколога?
Консультація лікаря акушер-гінеколога - 240 грн. Огляд лікаря акушер-гінеколога - 115 грн.
Was this information useful for you?

Анна 2020-02-19
Доброго дня. Чи лікуєте полікістоз яєчників?
Так, лікуємо. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Таня 2020-01-18
Доброго вечора! У мене молочниця із неприємним запахом немає ні інфекцій ні нічого як вивести
З приводу лікування захворювання Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Онлайн ми не надаємо терапевтичних рекомендацій. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Алла 2019-12-25
Доброго дня скажіть будь ласка вартість консультативного огляду гіннколога
Алло, консультація лікаря-акушер-гінеколога - 210 грн., огляд лікаря-акушер-гінеколога - 100 грн.
Was this information useful for you?

Христя 2019-11-26
Доброго вечора скажіть будь ласка як що критичні дні були 31 жовтня то в яких числах мала бути овуляція?
Христе, овуляція відбувається приблизно у середині циклу. Точні показники можна отримати, зробивши тест на овуляцію чи при УЗ контролі.
Was this information useful for you?

Марія 2019-11-09
Добрий день.В мене паморочиться в голові.Відчуваю безсиля що даже неможу встати з ліжка і болить внизу живота що віддає на ноги.Це можуть бути признаки повязані з гінекологією чи треба звернутись до іншого лікаря.
Маріє, онлайн ми не можемо діагностувати причину Вашої проблеми. Якщо не можете встати і є біль, викличте швидку допомогу - 103.
Was this information useful for you?

Олена 2019-09-09
Доброго дня! В мене ендометрій товщиною 15,3 мм, потовщений, шириною 35 мм,виділення вже два місяці йдуть кровяні , останні місячні були в червні, підскажіть що робити і як лікуватись. Мені 48 років.
Олено, для призначення дієвої терапевтичної стратегії Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті. Візьміть із собою результати діагностичних обстежень, які у Вас є.
Was this information useful for you?

Оксана 2019-08-22
Доброго дня,рік тому в мене була завмерла вагітність ,зараз знову завагітніла на 5 тижні ембріональному в мене перестали боліти груди чи припустимо це,чи то відхилення від норми,здала аналіз на гомоцистеїн результат 12.4 чи добре це?!
Оксано, гомоцистеїн - не показник виношуваності вагітності. Вам слід здати кров на ХГ та зробити УЗД для підтверження життєздатності ембріона.
Was this information useful for you?

Ірина 2019-08-19
Доброго дня робила у вас Гістороскопію вже пройшов місяць після того а от місячних ще не було.Скажіть будласка чи це нормально чи краще приїхати до вас??
Ірино, Вам краще приїхати до нас на консультацію до лікаря, який проводив втручання.
Was this information useful for you?

Оксана 2019-08-13
Добрий день! Не можемо завагітніти вже пів року.В мене полікістоз яєчників і підвищений пролактин ,лікувалась ,але нічого не виходить.Хочемо записатися у вашу клініку до гінеколога-репродуктолога.На які дні циклу потрібно?
Оксано, Вам необхідно записатися на 21 день місячного циклу.
Was this information useful for you?

Іванна 2019-07-29
Добрий день. Скажіть будь ласка, чи можна вилікувати аденоміоз на першій ранній стадії захворювання мед. припаратами, чи при ранній стадії можливе і оперативне втручання
Іванно, терапевтичну стратегію у кожному конкретному випадку призначає лікуючий лікар після огляду та ознайомлення із результатами діагностичних обстежень. На ранніх стадіях, зазвичай, призначається гормональна терапія.
Was this information useful for you?

Наталя 2019-06-21
Доброго дня. Ви менi назначали Норколут i сказали записаться на 6,7,8 день менструального циклу на ГIСТЕРОСКОПIЮ . Мене записали на 9 день. Це не запiзно?
Ні, Наталіє, не запізно.
Was this information useful for you?

Роман 2019-06-16
Яка повна вартість лікування гінекомастії з урахуванням консультацій, аналізів і реабілітації?
Романе, вартість втручання - 20 000 грн (одна залоза), 40 000 (дві залози).
Was this information useful for you?

Інна 2019-06-06
Доброго вечора!Я кормлю груддю,але не відчуваю як прибуває молоко..груди м'ягкі,так ніби пусті,але молоко біжить..І мені періодично пече в грудях..Після перших пологів мені штучно призупинили лактацію..(бо дитина померла(це другі пологи..Могло це вплинути на лактацію..чи є у вас спеціалісти щоб оглянули і проконсультували?
Інно, Вы можете записатися на прийом до лікаря-мамолога. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Анна 2019-05-04
Доброго дня,підскажіть будь ласка,я проходила курс лікування збою менструального циклу таблетками Ярина (3місяці) після закінчення прийому цього припарату у мене менструація знову почалася не регулярна і на даний час 31 день у мене йдуть виділення темно -коричневого кольору ,а в окремі дні навіть були чорного кольору ,про що це може свідчити?
Ганно, онлайн ми не можемо визначити причину проблеми. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога, зробити відповідні дообстеження. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Наталія 2019-04-29
Доброго дня Я дуже хочу завагітніти, але в мене порушений менструальний цикл та раніше виявили полікистоз який я лікувала. Також вживала гормональний препарат Марвелон. Останні місячні тривали довго Почались 24.02 закінчились 13.03 далі знову почались 23.03 закінчились13.04 , зараз також тривають 4 день почались 26.04. Здавала всі аналізи на гормони ,ніяких порушень немає, кожного місяця відвідую гінеколога та УЗД Останній візит у гінеколога привів до того, що мені порадили зробити лапороскопію бо можливо в мене непрохідність труб. Чи доцільно робити в такому випадку лапороскопію? І скажіть яка ціна такої операції? Дякую.
Наталіє, можливо, Вам варто провести стимуляцію овуляції перд лапароскопією, (якщо у Вас полікістоз і прохідні труби). Вартість лапароскопії - 10300 грн.
Was this information useful for you?

Оксана 2019-03-29
Доброго дня! У мене виявили гіперплазію ендометрія, пропонують ввести в «штучний клімакс». Чо доцільна така терапія при цьому захворюванні? Мені 35 років, вагітності не було.
Оксано, у Вашому випадку необхідна індивідуальна консультація гінеколога.
Was this information useful for you?

Таня 2019-03-01
Чи можливо вилікувати повнісю гіперплазію матки і завагітніти?
Тетяно, це залежить від стадії захворюівання.
Was this information useful for you?

Марія 2019-02-27
Добрий день.В мене була третя вагітність 12 тижнів і стався викидень.Зробили вискорблюваня.І дев'ять днів кров то не йде то через два дні знову йде.Чи може таке бути?
Так, може. Маріє, в нормі кровотеча після вишкрібання може тривати до двух тижнів. Інтенсивність кровотечі має знижуватися.
Was this information useful for you?

Ольга Долінська 2019-02-25
При здачі аналізів є виявлення гепатиту С ,чи потрібні додаткові аналізи до наступної консультації про індифікацію вірусу
Ольго, доцільність перездачі Вам слід обговорити із своїм лікуючим лікарем.
Was this information useful for you?

Таня 2019-02-11
Доброго дня нерегулярні місячні маткові труби прохідні чи можлива інсемінація і яка ймовірність завагітніти?
Тетяно, ймовість настання вагітності при інсемінації становить близько 10%.
Was this information useful for you?

Світлана 2019-01-16
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи роблять у вас конусування лазером?Дякую.
Так, Світлано, у нас роблять таке втручання.
Was this information useful for you?

Аліна 2018-12-23
Що приймати при вульвіті?
Аліно, онлайн ми не призначаємо лікування та не діагностуємо. Зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Наталія 2018-12-05
Доброго дня! Лікувалися з чоловіком від уреаплазмозу. В чоловіка зараз все нормально,а мені лікар сказала,що уражена права маткова труба і непроходимість,лікували медикаментозно і вставляли тампони з лікарством,зробили УЗД після лікування,сказали що все нормально. Через півроку була затримка 12днів,зробила тест - 2 полоски. Але через тиждень в мене почались наче як місячні,і вночі сильно заболів живіт і з мене щось вийшло,розміром таке як долоня. Це так як я зрозуміла( може й ні) самовільний викидиш. Підскажіть,які потрібно здати аналізи у вас в центрі? І чи потрібно робити дослідження ехосонографії?
Наталіє, необхідні аналізи Вам призначить гінеколог після огляду. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Оксана 2018-12-04
Добрий ранок. Мені призначили полімік пити 5 днів. Після 3 дневновго прийняття таблеток почалася сильна рвота. Організм нічого не сприймає. Чи продовжувати прийняття даних таблеток???
Оксано, якщо від препарату виражений побічний ефект, то слід припинити прийом. Зверніться до лікаря, щоб призначив Вам інші ліки.
Was this information useful for you?

Юлія 2018-10-31
Доброго ранку. Чи можливо вилікувати адеміоз?
Так Юліє, можливо, хоча це захворювання часто рецидивує. У хворих преклімактеричного віку прогноз при аденоміозі більш сприятливий, що обумовлено поступовим згасанням функції яєчників. У клімактеричному періоді настає самостійне одужання.
Was this information useful for you?

ирина 2018-10-26
добрий вечер.при обследовании выявили дисплазию можна ли у вас лечить и каким методом.
Ірино, це залежить від ступеню важкості дисплазії.
Was this information useful for you?

Анонім 2018-09-18
Добрий день , а які аналізи треба мати з собою перед операцією на гінекомастію в вашій лікарні? І чи треба розмір залоз на УЗД , чи вистачить УЗД без вказаних розмірів?
Необхідно здати: загальний (клінічний) аналіз крові, біохімічний аналіз крові, загальний аналіз сечі, аналізи на визначення групи крові і резус фактора крові, аналіз на ВІЛ, аналіз на сифіліс (реакція Вассермана), аналіз на гепатит (маркери гепатитів В і С), коагулограму (аналіз системи згортання крові). Розмір залоз на УЗД не потрібен, проте, якщо є вузли, то їхній розмір на УЗД слід вказати.
Was this information useful for you?

Аня 2018-09-08
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи роблять вас замороження ерозії? Якщо так то на який день після місячних і яка вартість?
Ні, Ганно, у центрі не проводять кріотерапію. Це застаріла методика. У нас проводять лазерну коагуляцію (860 грн) та радіохвильову коагуляцію (760 грн).
Was this information useful for you?

Олена 2018-08-20
Доброго дня,ми з чоловіком хочемо дитинку вже приблизно три роки в нас нічого не виходить.Я обстежувалася нічого поганого не сказали,але і завагітніти не можу!що нам робити
Олено, Ви разом із чоловіком можете прийти на очну консультацію до репродуктолога. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті. Вам слід спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. (Приходите натще.) А чоловік має підготуватися до здачі спермограми: не жити статевим життям, не вживати алкоголю, не приймати медикаментів та не відвідувати сауну за 5 днів до здачі аналізу.
Was this information useful for you?

Галина 2018-08-17
Доброго дня. Я проходила плановий медогляд (вчитель) і мені поставили діагноз аденоміоз матки. Мені 41 рік. Також брали мазок на флору.Скажіть,будь ласка, це якось позначиться на аналізі на флору чи ні? І чи це дуже небезпечно? Вагітна не була і абортів ніколи не робила. Буду вдячна за відповідь.
Галино, не переживайте, на аналізі на флору це не позначиться, лікуванню піддається.
Was this information useful for you?

Наталія 2018-08-12
Доброго дня,скажіть будь ласка чи можна чоловікові курити якщо здає спермограму?І чи вліяє так сильно,каже чоловік може можна бо нам не казали за куріння
Наталіє, підготовка до спермограми полягає в утриманні від вживання медикаментів, відвідин сауни та статевого життя за 5 днів до аналізу. Куріння не вплине осболиво на результат.
Was this information useful for you?

Галина 2018-08-04
Добрий день, скажіть будт ласка, я проходила вагінальне УЗД і при огляді мені виявили Аденоміоз тіла матки та ендометріоїдну кисту лівого яйника.Мені призначили Тазалок та епігалін чи буде ефективне таке лікування. Дякую
Галино, для призначення такого лікування у Вашого лікуючого лікаря були підстави. Якщо Ви сумніваєтеся в обраній терапевтичній тактиці, можете звернутися на очну консультацію до іншого спеціаліста, представивши результати аналізів. Запис до наших лікарів за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Анна 2018-07-10
Доброго дня.чи роблять у вас мадекаментозні аборти???
Ганно, у Медичному центрі "Боголюби" не роблять абортів.
Was this information useful for you?

Анонім 2018-06-25
Добрий день , планую видаляти гінекомастію у вашому медичному центрі , на сайті написано , що ви є профільним лікарем . Це означає , що ви проводите такі операції? Якщо так , хотів у вас спитати , який термін реабілітації після якого я зможу активно займатись спортом і чи залишаться помітні шрами після операції?(для мене це дуже важливо).
Шрами після операції - це питання, яке хвилює багатьох пацієнтів, вони, звичайно ж, залишаться, але після після деякого часу стануть практично непомітними, тим більше що розріз буде розташовуватися в нижній частині соска. Період відновлення може досягати терміну до 1 місяця, як правило, операційна зона в перші дні особливо чутлива, але больовий синдром виражений не сильно і проходить протягом 3 - 4 днів.
Was this information useful for you?

Наталія 2018-06-22
Доброго дня.Мені 30.05.18р. робили гістероскопію.Приймала 21 день Ліндінет.У мене появилась молочниця підскажіть який препарат краще приймати,щоб її усунути.Дякую
Наталіє, Вам варто здати мазки та звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Was this information useful for you?

Таня 2018-05-20
У мене хронічне запалення лівого яєчника, вагітностей та пологів не було. Чи можна в такому випадку поставити спіраль?
Тетяно, протипоказами до ВМС являються: - гіперчутливість до металевого складу спіралі; - злоякісні пухлини тіла або шийки матки; - захворювання шийки матки (ерозія, дисплазія, цервіцит); - маткові кровотечі неясної етіології; - позаматкова вагітність в анамнезі; - запальні захворювання матки і придатків.
Was this information useful for you?

Ярослава 2018-05-16
У доньки завмерла вагітність на строці 8 тижнів, визначило планове обстеження УДЗ Чи небезпечне висколблювання, яке призначив лікар?(кровотеча....)?
Ярославо, вискоблювання при завмерлій вагітності - необхідне втручання. Якщо завмерла вагітність підтвердилася, слід рятувати жінку, бо коли плодове яйце залишиться в матці, дуже скоро почнуться ускладнення - від найсильніших запальних процесів до загального зараження крові - сепсису. Тому в першу чергу необхідно видалити плідне яйце з порожнини матки.
Was this information useful for you?

Нікіта 2018-05-14
Чи лікуєте ви гінекомастіюу чоловікив?
Так, лікуємо. Ви можете записатися на прийом до мамолога за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Мар'яна 2018-03-31
Доброго дня. Мені 26 років. Ми з чоловіком плануємо діток вже більше року, але не виходить, хочемо пройти обстеження. Але в мене не регулярні місячні, для прикладу останній раз були в середині січня, сьогодні вже кінець березня, але ще не має. Зараз час від часу відчуваю біль в низу живота (збоку) Скажіть, будь ласка, в який період нам краще записатись на прийом?
Вам разом із чоловіком необхідна консультація репродуктолога. Вам доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. А чоловік має подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням.
Was this information useful for you?

Лілія 2018-02-09
Доброго дня! У мене опущення задньої та передньої стінок матки. Хотіла б дізнатися чи проводиться у вас лікування та чи оперуєте ви ? Зокрема, мені розповідали що матку підшивають
Ліліє, операції при випадінні та опущенні внутрішніх статевих органів у нас проводять. Метод хірургічного втручання обирається оперуючим хірургом після огляду.
Was this information useful for you?

Олеся 2017-12-12
Доброго дня! Чи приймають Утрожестан вагінально при ІЦН або коли є ризик передчасних пологів на 22-36 тижні вагітності? Дякую
Так, Олесю.
Was this information useful for you?

Аня 2017-12-02
Доброго дня!Хочу записатися до вас на прийом.Коли,тобто на який день місячного циклу краще записуватись і приїзджати.
Ганно, Вам краще планувати візит до гінеколога на 21 день місячного циклу, щоб можна було відразу здати аналізи на гормони. Приходьте у центр зранку натще. Запис за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Анастасія 2017-12-01
Добрий вечір,мені 26років у мене 2 діток,у мене виявили дисплазію ш.м 1ступеня,сказали робити конізацію ш.м електроножем,але я чула що це застарілий метод і небезпечний якщо хочеш ще дітей в майбутньому,скажіть будь ласка чи ви це лікуєте і яким найкраще способом це зробити ?
Анастасіє, найкраще застосовувати у Вашому випадку радіохвильову терапію або лазерну вапоризацію. На рахунок конізації - Ви праві.
Was this information useful for you?

Рита 2017-11-08
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи варто хвилюватись... Два місяці тому був викидень на 5 тижнях. Зараз приймаю протизаплідні 2 місяці для нормалізації гормонів та Достінекс для зниження пролактину. Почалися місячні не рясні, не дуже болючі, без згустків але вийшла якась тканина наче плівка. Що це може бути, чи варто звертатись до лікаря?На огляді була 2 тижні тому, здавала мазки та цитологію, наче нічого страшного.
Рито, щоб розвіяти чи підтвердити свої побоювання, Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога. Онлайн ми Вас продіагностувати на можемо.
Was this information useful for you?

Олеся 2017-10-10
Доброго дня! У мене вагітність, що настала після проведення екз. До якого тижня приймають Утрожестан? В мене 17 тиждень вагітності, але його мені ще не відміняють
Олеся, цей препарат призначається у тому випадку, коли у майбутньої мами знижений рівень прогестерону, що являється загрозою переривання вагітності. Цей лікарський засіб при ЕКЗ призначають до 20 тижня вагітності.
Was this information useful for you?

Марина 2017-08-31
Доброго дня. У мене полікістоз яєчників. Робили лаороскопію 2 роки назад. Вагітності все немає. Зараз 15 днів затримки, аналіз на хгл негативний. Трохи потягує живіт. Що це може бути?
Марино, щоб вияснити причину тягнучих болей, Вам необхідно зробити УЗД та проконсультуватися очно у гінеколога.
Was this information useful for you?

Оля 2017-06-09
Доброго дня, мене останніх три місяці постійно болить та пече в низу живота. Місячні йдуть регулярно. Що це може бути?
Ольго, для того, щоб виянити причину Вашої проблеми, необхідно пройти огляд у гінеколога та певні обстеження, які після прийому Вам призначить лікар.
Was this information useful for you?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мирослава 2020-01-16
Дякую Оресті Володимирівні. Спокійно йшла на операцію, довірившись її професіоналізму .
Оксана 2019-08-06
Чудовий лікар з великої літери. Дякую за лікування.
Катерина 2018-01-08
Доброго дня всім читачам та відвідувачам Мц Боголюби. Хочу привітати весь колектив особливо Оресту Володимирівну зі святами. Хай кожен день для Вас буде свято хай Бог оберігає всю Вашу родину. Дякую за подароване життя моєму довго очікуваному сину. Лікувалися в трьох містах в декількох лікарів. Втратили з чоловіком надію і зміст життя. Просили допомоги навіть у ворожок. Проте надію та результат за довгі десять років отримала саме від неї лікаря від Бога. Хай за кожне подароване Вами життя здійснюється Ваше бажання. Хто втратив надію , за власним досвідом рекомендую звертатися до Марищук О. В. З її допомогою насолоджуюся материнством уже майже три місяці. Дивлячись на свою радість синочка не можу підібрати слів вдячності. Хочеться стільки багато сказати але просто не вистачає слів. Сльози радості переповнюють очі. Хотілось щоб Ви знали що в нашому серці назавжди.
Інна 2017-07-17
Дуже вдячна чудовому лікарю Марищук Оресті Володимирівні! Я мала 3 невдалі вагітності (завмирання, викидень, позаматкова). Лікарі клініки Боголюби зробили УЗІ - вчасно виявили позаматкову і зробили лапороскопію, цим самим врятували труби. Я самостійно завагітніла вже через 2 місяці і родила без ускладнень. Ми дуже вдячні та щасливі!
Our partners
Вверх