x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7028 користувачів
Катерина2016-03-09
Доброго дня. Були на консультації, вирішили ставати на протокол. Сказали приїхати на 2 день місячних. Підскажіть, якщо це буде субота або неділя, то що робити. Та чи потрібен чоловік у цей день. Дякую, приємного дня.
Катерино, якщо 2-ий день місячних перепадатиме на вихідні, то Вам необхідно зателефонувати у п'ятницю в центр і попередити. Вам повідомлять, коли приїхати. Якщо обстеження чоловіка є, то його присутність не обов'язкова.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
катя2016-03-09
В.Валентинович сказав що робити гістероскопію після прйому Візану, тільки я не зрозуміла коли саме, після віновлення циклу. чи коли допю всі табленки (остання 10 квітня в неділю)
Катерино, уточніть у лікуючого лікаря час проведення гістероскопії.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Дана2016-03-08
Доброго дня. Чи можна приймати "Ярина плюс" за декілька тижнів до ЕКО. Дякую, переживаю щоб не нашкодити. Їх Приписав лікар- репродуктолог.
Дано, якщо лікар Вам призначив прийом препарату, значить в цьому є необхідність. Прийом "Ярини" не є протипоказанням перед підготовкою до ШЗ.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
вікторія2016-03-08
Добрий день!Хочу з Вами проконсультуватись.У мене вже 10 років є кіста бартолінової залози.Останім часом вона почала мене турбувати.Вона може сама прорвати,чи її потрібно скривати?Дякую.
Віка, Вам необхідний попередній огляд гінеколога, щоб визначити доцільність оперативного лікування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
катя2016-03-08
добрий день.15.12.2015 була лапароскопія. діагноз генітальний ендометріоз 1 стадії. призначили візан на 4 місяці.і потрібно пройти гістероскопію після лікування.підскажіть будь ласка коли саме мені потрібно пройти цю процедуру?можна на візані чи потрібно коли допю всі таблетки? а ще у мене періодично мажеться, при мазні можна?
Періодичні мажучі виділення під час прийому "Візану" можуть мати місце. А на рахунок гістероскопії Вам краще радитися з лікуючим лікарем, який Вам її рекомендував. (Проведення гістероскопії можливе при потребі і під час прийому "Візану".)
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2016-03-07
Доброго дня. скажіть будь ласка чи можна вилікувати Азооспермію
Тетяно, при обструктивній формі азооспермії можна спробувати зробити пункцію яєчка і зробити штучне запліднення з допомогою ІКСІ
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталя2016-03-07
В мене полікістоз яйників 7 років я вже не лікувалася а перед цим приймала гормони через шо дуже поправилася і ще мені робили лапараскопію,але результату ніякого чи можу я завагітніти і яке лікування цієї хвороби у вашій клініці?мені 33 роки чоловіку 37 у нього з чоловічим здоровям все добре.Дякую.
Наталіє, для початку ми можемо Вам рекомендувати прийти до нас на дообстеження з приводу полікістозу та проблем, що виникли внаслідок гормональної терапії (надлишкова маса тіла).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
людмила2016-03-03
Доброго дня.Скажіть будь ласка:2 спроба ЕКО.Початок Стимуляції з другого дня мц,але при тому 2 день мц-прогестерон-0.65нг/мл ,естрадіол-26пг/мл..5 день мц-прогестерон-0.38,естрадіол-19..Підскажіть чи є це нормою при стимуляції...і які показники повинні бути під час підготвки до его цих гормонів.Дякую
Людмило, на початок стимуляції Ваші показники у межах норми. Проте, щоб дати подальшу відповідь, треба знати яким препаратом і в якій дозі Ви стимулювалися.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
таня2016-03-03
Доброго дня... після лапораскопії задержка місячних уже більше 5 днів. операцію робили 17.02.2016року. вагітність виключаю. так як після операційний період. статевого життя не було
Тетяно, таке може бути. Треба зачекати. Місячні відновляться.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
таня2016-03-01
Возможна ли задержка месячных после лапароскопии?
Так, Таню, можлива. Не виключений варінт, що Ви завагітніли.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (206)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх