x
Підписатись на статті
x
АНАЛІЗ СПЕРМИ
Підготовка до здачі аналізу
  • Утриматись від статевого контакту, мастурбації та орального сексу протягом 2-3 днів перед здачею аналізу сперми
  • Рекомендовано не вживати спиртних напоїв щонайменше 5-6 днів та протягом 3-4-ох тижнів не приймати антибіотиків та обмежити або припинити паління
  • Не відвідувати сауну або приймати гарячі ванни за 5-6 днів перед здачею аналізу
  • Забір матеріалу проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті та в стерильний стакан для здачі сперми
  • Перед забором сперми обов’язково миють руки та проводять туалет зовнішніх статевих органів. Чоловікам необхідно «оголити» голівку статевого члену та провести її ретельний туалет. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника. Рекомендовано використовувати звичайну воду без мила та інших миючих засобів. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника
Забір матеріалу

Проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті. Після забору уточнити в пацієнта чи був зібраний весь еякулят.

Транспортування матеріалу

При здачі сперми вдома, останню необхідно доставити в лабораторію протягом 20-30 хвилин після еякуляції при температурі тіла 37 °С

Зберігання матеріалу

Сперму зберігають при кімнатній температурі щонайбільше протягом однієї години

Інформація була корисною для: 7004 користувачів
Юля2014-12-04
Доброго вечора. Назвіть, будь ласка, перелік всіх необхідних досліджень після завмерлої вагітності. Дякую.
Загальні інфекції, СНІД, сифіліс, TORCH-іінфекції, вагінальне УЗД, карітипування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
таня2014-12-02
пролактин-27.79 лютеїнізуючий гормон-39.7 фолікулостимулюючий гормон-37.3 прогестерон-1.44 естрадіол-111 тестостерон загальний-1.75 глобулін,що звязує статеві гормони-61.84 індекс вільного андрогену-2.83 Доброго дня!!! що можуть означати такі аналізи?????
Доброго дня. На жаль, ці результати аналізів свідчать про слабку репродуктивну функцію яйників.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2014-12-02
Доброго дня! Робила у вас в Центрі лапароскопічну операцію (фіброміома матки), зі збереженням репродуктивних органів, через який термін можна планувати вагітність після такої операції (29 років). Дякую!
Через 3-6 місяців.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2014-12-01
Доброго вечора. Я вже Вам писала. Дякую за поради-підтримку. У мене 6-тий тиждень вагітності! Все чудово, без токсикозу. У свої 30 років не знаю, коли треба пити фолієву кислоту, які вітаміни приймати і що взагалі найкраще робити і їсти, щоб наш перший малюк був зоровий. Може вишліть корисні сайти. Наперед вдячні!
Вікторіє, перегляньте нашу рубрику "Новини сайту", там Ви знайдете чимало корисного у вашому положенні і отримаєте відповідь на багато запитань, щр виникають у вагітних. Нижче приведено посилання на деякі статті, які можуть стати для Вас в нагоді. Ми вітаємо Вас із вагітністю і бажаемо здоров' я і мамі і майбутньому малюку! http://www.bogolybu.com.ua./ua/newsView/108/ про йод і вагітність (про йододефіцит) http://www.bogolybu.com.ua./ua/newsView/97/ про фізичну активність під час вагітності http://www.bogolybu.com.ua./ua/newsView/85/ про залізодефіцит вагітних http://www.bogolybu.com.ua./ua/newsView/77/ про фолієву кислоту під час вагітності http://www.bogolybu.com.ua./ua/newsView/76/ про харчування вагітних http://www.bogolybu.com.ua./ua/newsView/62/ про грип і вагітність http://www.bogolybu.com.ua./ua/newsView/63/ про вагітність та резус-конфлікт http://www.bogolybu.com.ua./ua/newsView/23/ про вади нервової трубки плода (знову про фолєву кислоту!)
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2014-12-01
Добрий вечір !!Я вагітна 27 тижнів .Сьогодні в себе виявила педикульоз!!Що робити ,в інтернеті читала ніякими засобами ,що продаються в аптеці користуватися не можна.Допоможіть будь ласка
Можете спробувати позбавитися паразитів механічним способом, вичесуючи іх, або пофарбуйте волосся фарбою, яка містить аміак.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2014-11-30
Добрий вечір.Я з чоловіком живу більше року і не можу завагітніти вже поздавали аналізи я на гормони чоловік сперму здав і аналізи добрі.Чому я не можу завагітніти.
Прийдіть на очну консультацію для додаткового дообстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2014-11-28
Доброго дня. Скажіть будь-ласка скільки буде коштувати видалення кісти на яйнику?Яким способом,якщо дівчинці 16 років і чи це не вплине на подальше народження дітей.Дякую
Дівчинці потрібно прийти на очну консультацію для додаткової діагостики, тому що не кожну кісту потрібно видаляти. Деякі кісти достатньо спунктувати. Якщо ж і доведеться оперувати, то у нас такі операції проводяться лапароскопічним методом (без розрізу живота) з повним збереженням тканини яйника і репродуктивної функції в майбутньому.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2014-11-28
Вже 6 років не можу завагітніти. Після тривалого обстеження виявили потовщення ендометрію. Потрібно робити гестероскопію. Мене це дуже лякає. Чи з можу після цього взагалі завагітніти? Це ж робиться як аборт?
Оксана, гістероскопія не має нічго спільного з абортом. Боятися процедури не треба. Вона проводиться під загальним знеболенням і триває не довго. Гістероскопія є обов язковою для 80% жінок для встановлення і лікування причин безпліддя. Дуже часто жінки вагітніють після лікувальної гістероскопії навідь без застосування інших методів лікування безпліддя.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Алла2014-11-27
Мені 39 років маю загиб матки і ще полікістоз лівого яїчника хочу мати дитину що мені робити? І скільки це буде коштувати
Алла, прийдіть на первинну консультацію репродуктолога (безкоштовна) і принесіть результати своїх гормональних обстежень.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2014-11-26
Добрий день! Мені 46 років, у мене діагнустували фіброміозний вузол розміром 6 см по передній стінці матки. Лікарі рекомендують робити операцію.Скажіть будь ласка, чи можна усунути цю проблему лапароскопічною операцією. Скільки це буде коштувати, і до якого з лікарів потрібно звернутися?
Ціна втручанна залежить від об'єму роботи і стадії захворювання, в середньому від 2000 до 5000 грн. Теортично цю проблему можна усунути лапароскопічно. Запишіться до Петровського Вадима Валентиновича.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (164)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх