x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7052 користувачів
Анатолій2017-10-19
Доброго дня! Чи видаляється кіста нирки лапароскопічним методом? Чи роблять у вас такі операції?
Так, видаляється. Такі операції у нас роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2017-10-19
Добрий день! У вас працює лікар з прізвищем Тригуб, мені порекомендували його як хорошого лікаря по гінекології.
Ні, в нашому центрі не працює такий лікар.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
олександра2017-10-19
Доброго дня. В мене підозрюють абсцес в черевній порожнині. Рік тому таку операцію мала. У вашій клініці можна з кимось з цього питання проконсультуватись? Ви такі оперативні втручання робите?
Так, Ви можете проконсультуватися з нашими хірургами.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Яна2017-10-18
Доброго вечора! Я б хотіла записати свою маму на прийом до лікаря гінеколога, у неї виявили фіброму , хочу щоб ви проконсультували її, з подальшим лікуванням, можливе оперативне втручання, чи це можливо у вас зробити?
Так, Яно, можливе. Попередній запис за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наташа2017-10-18
Доброго дня! Працювала на заводі де плавилась пластмаса,було печіння в носі,думала гайморит,але мрт показало.к істи пазух,мкажіть будь ласка чи може виникнути гайморит , Чи дати ще якісь ускладнення.
Наталіє, для діагностики Вашої проблеми, Вам варто звернутися до ЛОРа. Лікар Вас огляне та призначить, при необхідності, додаткові обстеження. (Онлайн ми не можемо Вас діагностувати.)
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ирина2017-10-18
Доброго дня Рик назад в мене була доброякисна киста (про яку взнала коли була затримка 3 тижни та звернулась до ликарив) яку виликувала таблетками Зараз в мене знов затримка 18 днив але вагитности нема 100% так як була мисяць назад на прийоми гинеколога де мене оглянули взяли мазки писля чого повидомили що в мене нема нияких проблем та все добре Близости не було пивтора мисяци На даний момент виихала з Украини та не маю можливости звернутись до ликаря Хотила б щоб Ви пидказали що це може бути
Ірино, онлайн ми не можемо вияснити причину Вашої проблеми. Ймовірно, що там, де Ви знаходитеся зараз, є лікарі, і Вам варто було б звернутися до гінеколога для діагностики та призначення відповідного лікування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2017-10-18
Доброго дня, ви приймаєте роди? Чи можна тільки в Луцькому роддомі?
Ні, Юліє, роди ми не приймаємо. Народжувати можна у Луцькому пологовому будинку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2017-10-18
Доброго дня, чи лікуєте ви сифіліс у вагітних, бо в шкіри не диспансері я боюсь щоб не заразили ще чимось
Так, Юліє, Ви можете звернутися з цього приводу на консультацію до наших гінекологів. Попередній запис за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2017-10-17
Доброго дня. Підкажіть будь ласка якщо затримка місячних 4 дні. Чи може бути вагітність чи просто збій в організмі.
Оксано, якщо є затримка місячних і тест на вагітність (краще два) показує негативний результат, то це може свідчити про гормональний збій організмі, і є зміст пройти обстеження для вияснення причин проблеми.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ирина2017-10-17
Пидскажить будь ласка що це може бути за проблема Рик назад в мене була доброякисна киста яку я виликувала таблетками Мисяць назад ходила до ликаря вона мене оглянула брала якись мазки Писля чого видповила що все добре Зараз у мене знов затримка два тижни Вагитности точно нема Що це може бути
Для вияснення причин проблеми, Ірино, Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога та пройти відповідні діаностичні тести. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (311)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх