x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7072 користувачів
Даша2018-02-24
Добрий день. Хлопчику 5 років боли пісюнчик зверху над головкою (але не там де крайня плоть) Яка можеть бути причина, і що робити?
Дарино, Вам варто показати дитинку дитячому хірургу чи урологу, щоб діагностувати проблему і визначити шляхи її вирішення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-02-24
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи повинно бути присутнє на підборідді та шеї світлі волоски у дівчини. а то вони в мене є, на шеї трохи довші і на підборідді є, мені здається що вони ростуть але світлі, у дзеркалі якщо близько дуже то їх видно. здавалааналізи на щитовидку все норма, скажіть так має бути чи це проблема, чи я дуже придираюсь до себе
Тетяно, онлайн нам важко відповісти не таке запитання. Якщо Ви були у ендокринолога, здавали аналізи на гормони (і там все впорядку), можливо, Вам варто звернутися на консультацію до косметолога, і цей дефект усувати з допомогою відповідних салонних процедур.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2018-02-24
Доброго дня) таке до вас питання, виділення із статевих органів чи це білі чи це прозорі, постійно, до місячних і після них знову і неприємний кислий запах, більше ніби нічого не турбує крім цього, що це може бути?? І як це вилікувати можна без візиту до лікаря??
Ірино, Вам все ж варто звернутися на очну консультацію до гінеколога для дообстеження та діагностики проблеми.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Риад
до статті Ринопластика
2018-02-23
Добрый день , скажите меня пожалуйста сколько будет операца для нос ринопластика
На жаль, поки що послуги відносно ринопластики у нас в центрі не надаються.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександр2018-02-22
Доброї ночі! Мені 19 років! Я дуже шкидко закінчую статевий акт. 1-2 хв. Чи ваша клініка допоможе мені вирішити це питання? Чи робите ви обрізання крайньої плоті, короткої уздечки? Ціна цього питання? Дякую за відповідь!
Олександре, з приводу швидкого статевого акту, Вам варто звернутися до сексолога, сексопатолога чи психотерапевта. Таких спеціалістів, на жаль, у нас в центрі немає. З приводу обрізання крайньої плоті, то тут ми можемо Вам допомогти. Так, такі оперативні втручання в центрі роблять. Ціна операції без вартості анестезії 2100 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2018-02-22
Доброго дня, скажіть будь ласка скільки коштує операція по видаленню врослого нігтя? І який термін реабілітації після операції?
Наталіє, таке оперативне втручання вартує 1150 грн. Післяопераційний період при цьому типі операцій тривалий - кілька тижнів чи навіть місяців.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-02-22
Доброго дня,хочу записатись на консультацію до Пец Людмили Андіївни.Проживаю в іншому місті тому хочу приїхати підготовленою з аналізами і узд.Приймаю Гормональні контрацептиви, чи вони можуть змінити результати аналізів?
Тетяно, записатися на прийом Ви можете за телефоном, вказаним на сайті. Так, препарат може мати вплив на результат.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2018-02-22
Доброго дня! Чи можна зробити в Вас операцію з видалення матки та яйників (випадіння матки)? Яка вартість?
Так, Оксано, таку операцію у нас зробити можна. Вартість втручання від 4900 грн (без врахування вартості біопсії, анестезії і гістологічного дослідження).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Сергій
до статті Фімоз
2018-02-22
У вас при обрізанні крайньої плоті дають загальний наркоз? Чи місцевий? Скільки коштує повністю така операція?
Сергію, анестезія при втручанні може бути як місцевою, так і загальною, вибір за Вами та оперуючим хірургом. Вартість операції 2100 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катя2018-02-22
Доброго дня як до вас записатись на прийом
Катерино, запис на прийом здійснюється у телефонному режимі за номерами, які вказані на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (377)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх