x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7062 користувачів
Оксана2017-12-07
Доброго дня!Лікуюся свічками Неотрізол 8,проставила 5 ночей підряд,а 6-ту забула і поставила з ранку на 7-й день(сьогодні).Підкажіть будь-ласка,чи ставляти мені і в ночі(сьогодні),чи тепер продовжувати з ранку,так як одну пропустила???
Оксано, тепер Вам слід продовжувати застосування препарату зранку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2017-12-07
Добрий день. Чи можна під час ІНСЕМІНАЦІЯ зробити запліднення сперматозоїдами конкретної статі.? Тобто чи робити Ви відбір У або Х сперматозоїдів?
Ні, Вікторіє, відбір сперматозоїдів за хромосомним набором ми не робимо.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аліна2017-12-07
В мене в листопаді взагалі не було критичних, останній статевих акт був ще у вересні, після того двічі було ПМС. В листопаді пережила стрес, були недоїдання. Чи варто мені хвилюватися?
Аліно, щоб розвіяти свої сумніви відносто стану Вашого здоров'я, Ви можете пройти огляд у гінеколога та зробити УЗД органів малога тазу, здати аналіз крові на гормони.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2017-12-06
Доброго дня, порадьте будь ласка, як довідатись, чи можлива вагітність в період менопаузи. Я недавно зустріла подругу, в якоі теж менопауза, вона мені порадила зробити аналіз крові, а який саме вона не знає, бо цей аналіз ій зробили в Італіі (вона там працює). Подруга каже, що це 100% гарантія. Чи роблять такі аналізи в Украіні?
Вагітність можна визначити за допомогою звичайного аптечного тесту або аналізу крові на хоріонічний гонадотропін. Такий аналіз в Україні роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Natali2017-12-06
Доброго дня Ми з чоловіком плануємо дитину, після статевого акту , не знаю чи вийшло завагітніти чи ні, через 2 дні почало боліти внизу живота І не знаю , чи це проходить зачаття чи просто симптоми , боюся щоб лиш не щось гірше До гінеколога ще рано звертатися напевно, а тест робити теж рано, бо на першому тижні нічого не видно. Що робити в цьому випадку? Це вагітність чи ні?
Наталіє, існують високочутливі аптечні тести на вагітність, які можна використовувати до затримки місячних, і які можуть показувати результат уже на 6 день після запліднення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Софія2017-12-06
скажіть будь ласка! Якщо в мене відбулась овуляція, але є ще один фолікул 19мм, чи лопне він, якщо я колю вже інжесту 2,5% ?
Софіє, фолікул від інжести не лопне.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2017-12-05
Доброгом дня!таке питання:місячні нерегулярні ,може і по 2 місяці не бути,а зараз десь 5 днів нормально йшли,а тепер виділення спочатку коричневого кольору,а потім кровоносні. Що це може бути гормональний збій чи хвороба?відпиші тьбудь ласка
Ірино, для вияснення причин проблеми, Вам варто записатися на очну консультацію та огляд до гінеколога. Запис за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2017-12-04
Після проведення лапароскопії на скільки часу паціент залишається в лікарні під наглядом?
Оксано, це залежить від складності операції. Зазвичай 1-2 дні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Володимир2017-12-04
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи можна покращити результати спермограми і завагітніти дружині?. К-сть - 4.0 мл; колір- сіруватий; прозорість- мутна; в’язкість - 10см! ; к-сть сперматозоїдів в 1 мл - 10млн.; к-сть сперматозоїдів в еякуляції - 5-6 в п/з!; активних -70%; нерухливих -30%; лейкоцити - 5-6 в п/ з; епітелій - 2-3 в п/з; зерна ліпідів - невелика к-сть.
Володимире, з цього приводу Вам варто звернутися на очну консультацію до уролога. Запис за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аня2017-12-02
Доброго дня!Хочу записатися до вас на прийом.Коли,тобто на який день місячного циклу краще записуватись і приїзджати.
Ганно, Вам краще планувати візит до гінеколога на 21 день місячного циклу, щоб можна було відразу здати аналізи на гормони. Приходьте у центр зранку натще. Запис за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (327)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх