x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7075 користувачів
Ірина2018-04-16
Доброго дня! Чи має значення день місячного циклу, коли роблять гістероскопію, якщо є підозра на поліп ендометрію?
Ірино, гістероскопію варто робити в дні МЦ, коли уже немає кровотечі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2018-04-16
Доброго дня! Чи можете Ви допомогти з підбором протизаплідних пігулок? Жоден із гінекологів, в яких я була, не призначав мені ні аналізів, ні жодних інших досліджень, а просто виписували таблетки. У результаті +10 кг, які вдалось скинути через три місяці після відміни, депресії, повна відсутність лібідо. Можливо можна підібрати ок індивідуально, щоб не було побічних еіектів, які дуже заважають нормальній якості життя?
Вікторіє, звичайно, Ви можете з цього приводу проконсультуватися із гінекологами центру, та пройти необхідні обстеження гормонального фону, щоб попередити небажані ефекти. Запис на консультацію за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
марина2018-04-16
доброго дня!мені поставили діагноз спайки в проекції додатків.Скажіть будь ласка чи можу я завагітніти?Лікувалась антибіотиками
Марино, для повної відповіді на Ваше питання Вам варто прийти з результатами обстежень у центр на очну консультацію до гінеколога. Можливо, потрібне буде дообстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іванна2018-04-16
добрий день.у мене бартолініт.потрібна операція.до якого лікаря краще звернутись?і скільки це беде коштувати?
Іванно, Ви можете записатися на прийом до Петровського Вадима Валентиновича. Видалення кісти бартолінової залози із збереженням бартолінової залози коштує 5 300 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аня2018-04-16
Ціна на збільшення грудей?
Ганно, вартість втручання від 35 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-04-16
Доброго дня. Майже три тижні тому робила у Вас лапараскопію (видалення ендометріоїдної кісти). Приписали після того пити 2 місяці Візан (почати пити на 2 день МЦ). У лютому місяці вкололи один укол дифереліну (планували йти на екз). Місячні були в лютому місяці після уколу Дифереліну, а у березні у зв'язку з наявністю кісти вже не було. Після лапараскопії місячні так і не було. Як довго чекати відновлення циклу для того щоб почати пити Візан, чи краще все ж таки знову перевіритись чи все гаразд. Наперед дякую.
Тетяно, Вам варто знову перевіритися, чи все гаразд.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2018-04-16
Доброго дня! Сьогодні робила в друге узд з доплометрією, вагітність 30 тижнів,дитинка розвивається добре,рухи відчуваю чудово,повернулася голівкою вниз,плацента в нормі,і загальна картина добра. Тільки вже вдруге сказали що порушений кровоплин в пуповині. З чим це може бути пов'язано? І чи варто хвилюватись передчасно?
Світлано, кровоносна система плоду є автономною, хвилюватися Вам не варто.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
сергій
до статті Ринопластика
2018-04-16
доброго дня.скільки коштує зробити у вас операцію септопластику?
Сергію, на жаль, у нас поки що такого втручання не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Альона2018-04-16
Ппісля операції на яйниках пройшло 7 місяців,були ендомітріоїдні кісти,приймала гормони 6 місяців.Сказали що за пів року треба завагітніти а чоловік постійно за кордоном,час піджимає чи можна зробити цю процедуру?І хочемо дівчинку чи таке можливо?
Олено, уточніть своє питання. Яка саме процедура Вас цікавить? Інсемінація чи штучне запліднення? В будь-якому разі парі необхідна консультація репродуктолога. Стать дитини ми не можемо прогнозувати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-04-16
Добрий день) Скажіть будь ласка Ви видаляєте поліпи порожнини матки? В мене один-6мм...якщо так то якими методами? Яка приблизно вартість операції включно з анестезією? Чи потрібна госпіталізація?
Так, Олено, видаляємо гістероскопічним методом. Орієновна вартість - 4500 грн. Госпіталізуємо на 1 день.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (425)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх