ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7682 користувачів
Валентина2020-06-03
Доброго дня! Маю в анамнезі ендометріоз, була лапараскопія та Візан на 6 міс. Зараз було втручання в матку, для профілактики загострення приписують знову Візан. По аналізах естрадіол на нижній межі, знаю що Візан знижує естрадіол. Чи не зроблю я гірше прийомом припарату?
Валентино, онлайн ми не відміняємо і не призначаємо лікарські препарати. Якщо у Вас є сумніви щодо обраної Вашим лікуючим лікарем терапевтичної стратегії, Ви можете звернутися до іншого фахівця, щоб почути альтернативну думку, і підтвердити чи спростувати свої побоювання. Запис на прийом до спеціалістів нашого центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олег2020-06-02
Доброго дня, на голові в районі волосяного покриву є великий рубець, чи можливо його видалити хірургічно? І цікавить орієнтовно ціна таких послуг.
Так, можна. Вартість послуги - 3450 грн. Проте необхідна попередня консультація лікаря, щоб оцінити об'єм роботи та зробити прогноз.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана Боринець2020-06-02
Доброго дня! Сьогоднішній партнер не відчуває мене і я його під час статевого акту. Статевий орган в нього нормальний. До нього у мене був партнер з товстим статевим органом. Це зіграло роль? В мене такі проблеми були і після родів.
Світлано, через розширений вхід піхви знижується щільність обхвату члена партнера і значно знижується рівень сексуального задоволення. Головна причина розширення входу - пологи. Щоб дитина змогла пройти родовими шляхами і з'явитися на світ, необхідне збільшення діаметра піхви. На жаль, при цьому м'язева стінка не завжди здатна зберегти свою пружність і скоротитися до колишнього стану. Це пов'язано з порушенням гормонального балансу, розривами і післяпологовими рубцями, які знижують ступінь скорочення м'язів. Виходом може бути пластика входу в піхву.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тоня2020-06-02
Що краще лазерна чи радіохвильова терапія на 1 стадії дисплазії не маючи 6 років діток
Антоніно, ефективність цих методів однакова, вибір - на розсуд лікуючого лікаря.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана
до статті Жировик (Ліпома)
2020-06-02
Доброго дня.У мене на лівій лопатці фіброліпома 37×4×44 мм.Яка вартість видалення?
Світлано, вартість втручання становить від 1110 грн. Необхідна попередня консультація хірурга для оцінки ступеню складності. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тоня2020-06-01
Доброго дня підкажіть будь - ласка чи це правда у мене дисплазія шийки матки 1 ступеня (не раковий стан) чи обов'язково робити прижигання чи можна вилікувати А після прижигання можна мати діти бо в мене їх ще немає
Антоніно, дисплазія легкого ступеня спостерігається лікарем. Щоб поставити остаточний діагноз, має бути цитологія (мазок на ракові клітини), мазок на ВПЛ, кольпоскопія (біопсія шийки матки). Після цього лікар визначає план дообстеження та спостереження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Дарина2020-06-01
Здравствуйте , скажите что имеется виду по результатам ФГДС , заключение Застойная гастропатия ? Спасибо
Дарино, для коментування результатів ФГС Вам слід звернутися до гастроентеролога. У штаті центру немає такого спеціаліста, щоб надати Вам кваліфіковану відповідь.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Галина2020-06-01
Доброго дня. В дочки (7 років) почався ріст волося на лобку. Були в ендокринолога, всі назначені аналізи крові на гормони в нормі. УзІ щитовидки, надпочечників і органів малого тазу відповідають віку. Кістковий вік також в нормі. Діагноз, Ізольоване пуберхе. Лікар спочатку хотіла спостерігати, потім все ж назначила таблетки Андрокур по 1/8 т. 1 р/день. Сказала обережно ділити і давати. Дома вже прочитала іструкцію, де вказано, що препарат в педіатрії не застосовується. Чи є доцільним в такому віці приймання цього препарату?
Галино, у центрі немає педіатричного напрямку. Якщо у Вас є сумніви щодо прийому призначеного препарату, зверніться на очну консультацію з приводу проблеми до іншого фахівця.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Дарина2020-06-01
Останній статевий акт був у березні , у квітні на день раніше почалися місячні , на сьогодні затримка 5 днів ! Чи можу я бути вагітна ?
Дарино, для діагностики вагітності Вам слід скористатися високочутливим аптечним тестом, або здати кров на хоріонічний гонадотропін.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Сергій2020-06-01
Доброго дня , скажіть будьласка позвонкові грижи ви лікуєте
Ні, Сергію, фахівців такого профілю у штаті центру немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (1170)
 • Надія Оперувалася 7 років тому. Видаляли велику міому. Розріз і карман від пухлини були великі. Післяопераційна гематома була довго. Навіть по поверненню додому, контроль лікарів був) Через багато років мо...
 • Наталія Робила операцію у лікарів Петровський В.В та Кухарук К.В. за що дуже вдячна.Лікарі працюють на професійному рівні,знають свою справу.Позитивні,чуйні до кожного пацієнта,привітні.Професіонали своєї спр...
 • Наташа Доброго дня ! Проконсультуйте будь ласка. Мала з партнером декілька статевих актів. Два були без призервативів один навіть на початку перерваний відразу. Місячні почались так як і випадали після остан...
 • Оксана Яка ціна гістероскопії?Треба видалити 4поліпи?
 • Анна Маю кісту в яйнику яка ціна операції на видалення?
 • Тетяна Цікавить таке питання,моїй бабусі поставили діагноз рак молочної залози(не у вашій клініці),але вона б хотіла проконсультуватися ще з лікарями,чи можливо це у вас?
 • Ірина Доброго дня. Чи приймає ваша клініка участь у державній програмі штучного запліднення? Якщо так, то чи потрібно у вас проходити усі обстеження, чи можливо від місцевої лікарні?
 • Тетяна Добрий вечір, Олександр Васильович проводив мені отопластику. Ще не зовсім зажило, так як пройшо мало часу, але я уже бачу результат і він не може не тішити. Отож я рекомендую однозначно цього лікаря ...
 • Гість Молодець! Професіонал своєї справи.
 • Аля Хочу висловити подяку гінекологині Олесі Олесівні за професійний підхід, чуйеість та людяність. Це не лікар, а скарб. Прийняла мене позапланово,призначила лікування, дала рекомендації. Все по ділу, вс...
 • Тетяна Високий професіоналізм плюс людяність, фахівець у своїй справі, вихованість , вроджена інтелігентність та розум зробили свою справу. Це найкращий професіонал і людина яку я зустрічала
 • Світлана Добрий вечір, чоловік здавав аналіз у Уролога, мали зателефонувати чи відправити смс на протязі двох тижнів, на даний час вже майже місяць пройшов, але ніхто не телефонує, куди звертатися?
 • Наталія Доброго дня,підкажіть будласка яка повна вартість ЕКЗ спермою чоловіка.Безпліддя чоловічого фактору
 • Валентина Скажіть будь ласка ціна видалення матки з придатками
 • Гість Не смішіть!!!!Ви такі «правдиві», що мій відгук протримався не більше 10 хв і ви його видалили і я розумію , чому, але і ви несете відповідальність і маєте зрозуміти, що за доведення людини до самогуб...
 • Марина Доброго дня, проходила профілактичне обстеження у гінеколога Щепко Євгеніі Валеріівни, я не маю претензій до неї як до спеціаліста , бо звернулась до неї вперше, але в мене є питанння чи існує хоч як...
 • Оксана Маю дермоїдну кісту на правому яйнику 8см, ниє, турбує. Скажіть скільки обійдеться така операція?
 • Наталія Доброго дня підскажіть скільки коштує еко з донорським ембріоном? І до кого з лікарів краще звернутись? Дякую.
 • Аліна Доброго дня! Яка вартість прийому лікаря - гінеколога з узі та мазками?
 • Тетяна Доброго вечора! Скажіть будь ласка яка приблизна ціна на видалення кісти розміром 5 см на печінці. Зараз проходимо об слідування і аналізи щоб знати яка вона але скоріше всього що її треба видаляти. І...
Наші партнери
Вверх