x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7032 користувачів
Ольга2016-03-19
Доброго дня! Підскажіть будь- ласка в мене вагітність37 тижнів, маю міопію високої степені, але очне дно чисте, окуліст дав заключення народжувати самій, але маю ще фібріому на задній стінці матки розмір 50- 60 мм, який диформує контур матки, але на узд зараз вузла не видно, Незнаю народжувати самій чи кесеревий розтин, і чи можна у вас зробити кесерево і зразу видалити фібріому і яка ціна
Ольго, Ви маєте бути скерованою у стаціонар, враховуючи екстрагенітальну патологію (висока ступінь міопії та наявність фіброматозного вузла в матці), для вирішення питання родорозрішення. В нас пологи не приймають.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2016-03-18
Що це може бути коли немає попів року місячних .А дуже хочеться завагітніти .в мене друга дитина має 5 років що мені робити
Оксано, Вам потрібно звернутися до лікаря для вияснення причин аменореї, здати аналізи на гормони та пройти вагінальне УЗД.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катя2016-03-18
Доброго дня!я живу статевим життям рік а дівоча пліва не розриваєтя.чи можна завагітніти?
Катерино, завагітніти Ви, звичайно, можете. А пліва є непорушеною через можливу еластичність тканини.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2016-03-17
Добрий день. Підкажіть, будь ласка,запис проводиться на конкретну годину,чи можливо +,- півгодини( доїжджатиму з іншого міста)? І чи є на території клініки банк, банкомат чи можливо обмінник? При діагнозі помірна дисплазія матки приблизна сума н?а аналізи
Оксано, запис проводиться на конкретну годину, проте, якщо Ви трохи запізнетеся, то доведеться зачекати якийсь час, але прийом не відміниться. Банкомат зараз не працює, але буде працювати уже через тиждень.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2016-03-16
Доброго дня... в же місяць часу як робили лапораскопію і після цього вже як мічяць не має місячних. вагітності не має . скажіть чи це нормально шо так довго не має місячних? чи можливо потрібно їхати в лікарню.
Тетяно, Вам краще приїхати до нас в центр.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тамара2016-03-14
Доброго дня! У мене трубно- перитонеальне непліддя I, злуковий процес органів малого тазу IV ст. У 2014 році була проведена лапароскопія, розєднання злук. Завагітніти не вдалося. Підкажіть, що робити,
Тамаро, приїдьте до нас для повторного огляду.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мілана2016-03-13
Доброго дня.Скажіть чи є у вас донорські яйцеклітини???Яка ціна щоб зробити підсатку донорською яйцеклітиною???
Так, Мілано, донорські яйцеклітини у нас є. Ціна - 10 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
катя2016-03-13
Доброго вечора!!мене турбують тягучі болі внизу живота, критичні дні йдуть регулярно,тільки остонній місяць були ледь помітні і темніші звичайних, статевим життям не живу три місяці, що це може бути і до кого мені можна звернутись??
Катерино, з Вашого опису скадно зрозуміти, що це може бути. Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога та зробити вагінальне УЗД.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2016-03-11
Добрий вечір! При діагнозі трубно-перитонеальне непліддя труби прохідні? Чи зможу я завагітніти?
Світлано, при цій формі безпліддя труби не прохідні. З даним діагнозом самостійно завагітніти Ви не зможете. Рекомендовано застосування допоміжних репродуктивних технологій.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2016-03-11
Доброго дня! Плануємо з чоловіком вагітність, але останнім часом в чоловіка зявились болі в суглобах по всьому тілу і при будь-якому русі зявляється хрустіння в сублобах. Також кілька місяців, як чоловік почав лисіти, дуже випадає волосся. (Чоловіку 25 років). Скажіть, будь-ласка, що нам робити? 1. Який аналіз можна здати (як він називається) для того, щоб знати причину даних проблем? 2. До якого лікаря звернутись за консультацією? 3. Чи може це негатвно вплинути на майбутню дитинку, на розвиток плоду? Дякую Вам.
Маріє, для репродукції важливими являються показники спермограми. При болях в суглобах зверніться до ревматолога, або травматолога. При облисінні - до дерматолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (217)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх