ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7690 користувачів
Олена2020-05-26
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, які обстеження потрібно пройти після анембріонії для планування наступної вагітності і через який час взагалі можна після цього вагітніти? Дякую.
Олено, планувати наступну вагітність можна через 6 місяців. Обстеження Вам може призначити гінеколог після огляду та ознайомлення з даними анамнезу. Діагностичні тести, зазвичай, включають у себе обстеження на TORCH-інфекції, мазки та УЗД органів малого тазу. Запис на консультацію - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2020-05-26
У вашому центрі роблять аборт?
Ні, Наталіє, у нашому центрі абортів не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2020-05-26
Чи пропадуть кутики які ідуть всередину ока.Шкірка натянута
Наталіє, уточніть своє запитання.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олег2020-05-25
Доброго дня. Чи можливо видалити рубець на голові в районі волосяного покриву розміром десь 5 на 5 см? І скільки це орієнтовно коштуватиме?
Олеже, так, у центрі займаються проблемами рубців, проте у Вашому випадку необхідна очна консультація пластичного хірурга, щоб оцінити об'єм роботи та спрогнозувати результат.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2020-05-25
Скажіть будь ласка, щоб зробити метросальпінгографію, який має бути день циклу та які потрібно аналізи здати?
Інно, обстеження призначає лікар після огляду та ознайомлення з Вашим анамнезом. Зазвичай, це загальні аналізи крові, сечі та мазок на флору. Проводиться процедура у першій фазі циклу, через кілька днів після припинення місячних.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександра2020-05-25
Доброго Дня! Я незаймана. Займалися сексом без проникнення, але я була в трусах він теж, і без презервативів. Овуляція вже закінчилася і її і цей день не було. Чи можу я завагітніти якщо щось потрапилло на труси? й крізь трусів чи може це бути? Тому що я відчула що мої труси мокрі не від мене а від нього.... Дайте будьласка відповідь на моє запитання, тому що дуже хвилююся)
Олксандро, вагітнсть можлива у випадку статевого контакту. Для діагностики вагітності скористайтеся високочутливим аптечним тестом, який здатен показати результат уже на 8 день запліднення, або можете зробити аналіз крові на хоріонічний гонадотропін.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександра2020-05-25
Але ви вважаєте вагітність за таких умов може наступити? ( що я вище писала). Проникнення ж не було...
Олександро, дуже рідко, але бувають такі випадки, коли для запліднення достатньо потрапляння сперми на статеві органи партнерки. Тому щоб бути впевненою у позитивному (чи негативному) результаті, краще зробити аптечний тест на вагітність.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина
до статті Аномалії імплантації
2020-05-24
Чи може не відбутися імплантація ембріона при екз
Так, Валентино, така ситуація може мати місце на фоні багатьох причин, наприклад, при загостренні хронічних захворювань під час програми ШЗ, вік жінки старше 35 років, гиперплазії ендометрію, поліпах ендометрію і т.п.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мар'яна2020-05-24
Добрий День, в мене 33 тижні вагітності, перед часне старіння плаценти 3 ступення, чи можливі через це передчасні пологи....
Остаточне формування плоду закінчується на 37-му тижні. У нормі дитяче місце починає старіти саме на цьому етапі. Іноді це відбувається раніше. Ймовірність розвитку ускладнень, в тому числі і передчасних пологів, залежить від терміну вагітності, зрілості плаценти та інших факторів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2020-05-24
Добрий день. Скажіть,що потрібно мати з собою на прийом у репродуктолога?
Тетяно, усе необхідне є у кабінеті лікаря, нічого із собою приносити не треба. Вам лише слід спланувати візит на 21 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (1172)
 • Оксана Доброго дня,чи є у вас де переночувати супроводжуючому пацієнта?
 • Тетяна Хочу висловити щиру подяку лікарю Святославу Володимировичу за проведену операцію,за його високий професіоналізм,за чуйність,це лікар з великої букви який заслуговує великої поваги і подяки.А також по...
 • Надія Оперувалася 7 років тому. Видаляли велику міому. Розріз і карман від пухлини були великі. Післяопераційна гематома була довго. Навіть по поверненню додому, контроль лікарів був) Через багато років мо...
 • Наталія Робила операцію у лікарів Петровський В.В та Кухарук К.В. за що дуже вдячна.Лікарі працюють на професійному рівні,знають свою справу.Позитивні,чуйні до кожного пацієнта,привітні.Професіонали своєї спр...
 • Наташа Доброго дня ! Проконсультуйте будь ласка. Мала з партнером декілька статевих актів. Два були без призервативів один навіть на початку перерваний відразу. Місячні почались так як і випадали після остан...
 • Оксана Яка ціна гістероскопії?Треба видалити 4поліпи?
 • Анна Маю кісту в яйнику яка ціна операції на видалення?
 • Тетяна Цікавить таке питання,моїй бабусі поставили діагноз рак молочної залози(не у вашій клініці),але вона б хотіла проконсультуватися ще з лікарями,чи можливо це у вас?
 • Ірина Доброго дня. Чи приймає ваша клініка участь у державній програмі штучного запліднення? Якщо так, то чи потрібно у вас проходити усі обстеження, чи можливо від місцевої лікарні?
 • Тетяна Добрий вечір, Олександр Васильович проводив мені отопластику. Ще не зовсім зажило, так як пройшо мало часу, але я уже бачу результат і він не може не тішити. Отож я рекомендую однозначно цього лікаря ...
 • Гість Молодець! Професіонал своєї справи.
 • Аля Хочу висловити подяку гінекологині Олесі Олесівні за професійний підхід, чуйеість та людяність. Це не лікар, а скарб. Прийняла мене позапланово,призначила лікування, дала рекомендації. Все по ділу, вс...
 • Тетяна Високий професіоналізм плюс людяність, фахівець у своїй справі, вихованість , вроджена інтелігентність та розум зробили свою справу. Це найкращий професіонал і людина яку я зустрічала
 • Світлана Добрий вечір, чоловік здавав аналіз у Уролога, мали зателефонувати чи відправити смс на протязі двох тижнів, на даний час вже майже місяць пройшов, але ніхто не телефонує, куди звертатися?
 • Наталія Доброго дня,підкажіть будласка яка повна вартість ЕКЗ спермою чоловіка.Безпліддя чоловічого фактору
 • Валентина Скажіть будь ласка ціна видалення матки з придатками
 • Гість Не смішіть!!!!Ви такі «правдиві», що мій відгук протримався не більше 10 хв і ви його видалили і я розумію , чому, але і ви несете відповідальність і маєте зрозуміти, що за доведення людини до самогуб...
 • Марина Доброго дня, проходила профілактичне обстеження у гінеколога Щепко Євгеніі Валеріівни, я не маю претензій до неї як до спеціаліста , бо звернулась до неї вперше, але в мене є питанння чи існує хоч як...
 • Оксана Маю дермоїдну кісту на правому яйнику 8см, ниє, турбує. Скажіть скільки обійдеться така операція?
 • Наталія Доброго дня підскажіть скільки коштує еко з донорським ембріоном? І до кого з лікарів краще звернутись? Дякую.
Наші партнери
Вверх