x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7072 користувачів
Олена2018-02-13
Доброго дня! Чи можна завагітніти, якщо статевий акт був незавершеним і на 4 день після припинення менструації?
Олено, якщо статевий акт був, то завагітніти можна. Щоб впевнитися в цьому, чи навпаки, Вам варто зробити високочутливий аптечний тест на вагітність.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Дарина2018-02-13
Доброго дня! Чи можна стати у вашій клініці донором яйцеклітини? Вік 23 роки, є здорова дитина віком 3 роки
Так, Дарино, можна. Зателефонуйте на рецепцію (телефони, вказані на сайті).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ання2018-02-13
скажите есть ли шансы 3аберементь в 43 года,если после 3-х лет интимной жизни нет беременности и не предохранялись
Ганно, шанси є завжди. Вам варто звернути увагу на те, що причиною проблем із зачаттям може бути, наприклад, стан не Вашого репродуктивного здоров'я, а Вашого партнера. Тому бажано, щоб на прийом до репродуктолога Ви прийшли разом із чоловіком. Він має подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням. Вам особисто доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходьте в центр натще. Попередній запис за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2018-02-13
Началось все с ерозивного гастрита 27.11.2015. Был в комплексе лечения назначен клатинол. На шестой день появилась страшная горечь, была где-то недель шесть. Я начала метаться по врачах. Вскоре горечь прошла, но появился озноб и температура 37, озноб проходил и температура проходила. Через 2 месяца очень запекло во рту, врачи не могли помочь. Клала компрессы с алое и меда. Появился страх, отвращение от пищы. Была в онкоинституте в Киеве, в Богомольце, в институте Шалимова…нечего не находили. А весной в марте пошла страшная кислота. Я прошла множество обследований, в итоге лечилась в мае в отделении параничних состояний ЧОЦРЗ, очень начал болеть живот, я не могла ходить. Диагноз : « СИНДРОМ ПОДРАЗНЕНОГО КИШЕЧНИКА»На лето ушло, а осенью 2016 все началось опять. Очень сильно беспокоила кислота, тошнота, ну и появился озноб. Неоднократно лечил гастроентеролог, ефекта нет. Потом три раза опять лежала в отделении параничних состояний ЧОЦРЗ. Диагноз; «ТРИВОЖНО-ДЕПРЕСИВНИЙ РОЗЛАД З ЯВИЩАМИ ДИСФУНКЦІЇ. СОМАТОЧЕННО ТА СИТУАЦІЙНО ОБУМОВЛЕНИЙ ТРИВОЖНО-ДЕПРЕСИВНИЙ РОЗЛАД ІЗ СЕНОПАСТІЯМИ ». Сейчас уже 2018 год. Ситуация продолжается. Была в Киеве в психиатра Иванова Александра Владимировича «Говорит и показывает Украина». Диагноз: СОМАТОФОРМНОЕ РАСТРОЙСТВО С ВЫРАЖЕНЫМ ТРЕВОЖНО-ДЕПРЕСИВНЫМ СИНДРОМОМ И СЕНОПАСТИЯМИ. Лечение: эзокрем 20 мг утром, квитиксол 25 мг вечером, атаракс 25 мг при наростании тревоги. P.S…Мне 48 лет. В 2011 году операция екстиркация матки с (удаление) трубами, резекция правого яичника. Гастроентеролог в областной Черниговской лечил ГЕРХ (польпаза,пангастро, езолонг, альмагель и множество другого). Эфекта нет. Другие гастроентерологи не выставляют ГЕРХ. Я то похудею, то поправлюсь. Столько было всего за 2 года. Но до сих пор я не знаю что лечу. Запуталась… ЕГДС.Ериматозна гастропатия Д.Д.Ц 12 п.к гастродуеденит. Ультразвуковое обследование : полипоз желчного михура. Седела на множественних диетах при ГЕРХ, все без толку. Я просто не могу описать толком, что творится со мной эти 2 года и сколько я положила денег! Вопрос: «Почему во рту держится кислота, нужно ли идти к гастроентерологу или это все от нервов? »
Валентино, дійсно, те, що Ви описуєте може бути на фоні тривожного невротичного стану. На нашу думку, Вам потрібна консультація і гастроентеролога і психотерапевта. На жаль, у нас в центрі немає таких спеціалістів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2018-02-13
Доброго дня лікарю. В мене запитання стосовно бронхіту. Я вже майже 3 місяці як постійно кашляю, в грудях постійно клекотить. Перепила вже всі відомі мені таблетки від кашлю щоб вивести мокротиння. Результату ніякого. Дуже довго збиралася до лікаря. Зробила великий знімок. Лікар ренгенолог поставив діагноз "хронічний бронхіт". Коли прийшла до дільничого сімейного лікаря, він сказав, а що ви хочете, у вас бронхіт, ви можете і шість місяців так кашляти, їдьте в санаторій , купіть інгалятор і дихайте декасаном. Я запитала чи допоможе, відповідь отримала: не знаю. Чесно, хотілося плакати. Чи можете Ви мені сказати, насправді, лікар дав мені якісну допомогу і як мені далі бути ? Мені незручно звертатися до іншого лікаря, той може сказати у вас є свій сімейний лікар. що Ви можете порадити мені, щоб мій кашель і те, що я не можу відкашляти зникли?
Світлано, враховуючи те, що Ваш бронхін перейшов у хронічну форму, найкраще було б, щоб Ви звернулися до вузького спеціаліста - пульмонолога. На жаль, у нас в центрі пульмонолога немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2018-02-13
Хотіла б запитати яка ціна грудних імплантів.Наприклад 2розмір.
Юліє, ціна імплантів залжить від фірми-виробника, від 800 до 1200$. Імпланти лікар підбирає безпосередньо на консультації. Звертайтеся, коли Вам буде зручно.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-02-13
Доброго дня ! Скажіть, будь-ласка, чи працює ще у Вас лікар-гінеколог Тригуб Микола Васильович? Якщо так - то, як до нього записатись на прийом, якщо - ні, то, як і де його можна знайти ? Дякую.
Олено, такого лікаря у нас в штаті немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Леся2018-02-13
Добрий день. Яким методом робиться операція на варикоцеле у вас в клініці? Читала, що існує метод мармара, який вже в день операції дає можливість повернутись додому? У чоловіка підозра на 1-2 ступінь. Після УЗД буде зрозуміліше і надалі для лікування хотіли б звернутися до вас у клініку Наперед, щиро дякую за відповідь
Лесю, обсудити методи оперативного втручання, Ваш чоловік може на очній консультації уролога. Вибір за лікарем, зважаючи на анамнез захворювання. Запис за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-02-12
Чи лікують у вас фіброзно-кістозну мастопатію грудей?
Так, Олено, Вам варто звернутися на очну консультацію до нашого мамолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-02-12
Доброго дня! Хочу провести операцію по збільшенню грудей. Чи можна провести відеоконсультацію? Щоб потім приїхати саме на операцію, так як я в іньшого міста
Ні, Олено, відеоконсультації у нас не проводять. Вам варто записатися на очну консультацію до пластичного хірурга.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (381)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх