x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7007 користувачів
оксана2014-12-01
Добрий вечір !!Я вагітна 27 тижнів .Сьогодні в себе виявила педикульоз!!Що робити ,в інтернеті читала ніякими засобами ,що продаються в аптеці користуватися не можна.Допоможіть будь ласка
Можете спробувати позбавитися паразитів механічним способом, вичесуючи іх, або пофарбуйте волосся фарбою, яка містить аміак.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2014-11-30
Добрий вечір.Я з чоловіком живу більше року і не можу завагітніти вже поздавали аналізи я на гормони чоловік сперму здав і аналізи добрі.Чому я не можу завагітніти.
Прийдіть на очну консультацію для додаткового дообстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2014-11-28
Доброго дня. Скажіть будь-ласка скільки буде коштувати видалення кісти на яйнику?Яким способом,якщо дівчинці 16 років і чи це не вплине на подальше народження дітей.Дякую
Дівчинці потрібно прийти на очну консультацію для додаткової діагостики, тому що не кожну кісту потрібно видаляти. Деякі кісти достатньо спунктувати. Якщо ж і доведеться оперувати, то у нас такі операції проводяться лапароскопічним методом (без розрізу живота) з повним збереженням тканини яйника і репродуктивної функції в майбутньому.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2014-11-28
Вже 6 років не можу завагітніти. Після тривалого обстеження виявили потовщення ендометрію. Потрібно робити гестероскопію. Мене це дуже лякає. Чи з можу після цього взагалі завагітніти? Це ж робиться як аборт?
Оксана, гістероскопія не має нічго спільного з абортом. Боятися процедури не треба. Вона проводиться під загальним знеболенням і триває не довго. Гістероскопія є обов язковою для 80% жінок для встановлення і лікування причин безпліддя. Дуже часто жінки вагітніють після лікувальної гістероскопії навідь без застосування інших методів лікування безпліддя.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Алла2014-11-27
Мені 39 років маю загиб матки і ще полікістоз лівого яїчника хочу мати дитину що мені робити? І скільки це буде коштувати
Алла, прийдіть на первинну консультацію репродуктолога (безкоштовна) і принесіть результати своїх гормональних обстежень.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2014-11-26
Добрий день! Мені 46 років, у мене діагнустували фіброміозний вузол розміром 6 см по передній стінці матки. Лікарі рекомендують робити операцію.Скажіть будь ласка, чи можна усунути цю проблему лапароскопічною операцією. Скільки це буде коштувати, і до якого з лікарів потрібно звернутися?
Ціна втручанна залежить від об'єму роботи і стадії захворювання, в середньому від 2000 до 5000 грн. Теортично цю проблему можна усунути лапароскопічно. Запишіться до Петровського Вадима Валентиновича.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2014-11-25
Скажіть будь-ласка, що означає програма "Гарантоване батьківсто"?
Суть программы состоит в том, что каждый месяц двум супружеским парам предоставляется возможность пройти лечения бесплодия с помощью ВРТ в нашей клинике до тех пор, пока они не увидят и не услышат сердцебиение своих деток на УЗИ. На лечение отводится срок 16 месяцев от даты подписания договора. Если беременность не наступила, клиника возвращает средства в полном объеме.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2014-11-25
Доброго вечора.Порадьте будь-ласка, в мене була чистка(завмерша вагітність) здавала аналізи на торч,і інші нічого не виявила,здорова,потім кіста,пила таб."ярина",кіста зникла,спрінцувалася корою калини,потім був діагноз "атрезія домінантного фолікула"мені призначили пити :"фолієву кислоту","клостилбегіт","віт.групи B","віт. Е","дуфастон",я це все пропила по схемі, результату нема,тобто не завагітніла,що мені робити?Овуляція в мене може відбутись без таблетків чи ні?Чи зможу я ще завагітніти?
Світлана, Вам необхідно звернутися на ОЧНУ консультацію до гінеколога. Можете записатися на прийом до Птровського Вадима Валентиновича.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Люда2014-11-24
Доброго дня! Минув рік, як робила у вас гістероскопію (поліп, гіперплазія ендометрію), потім лазерну коагуляцію (лейкоплакія ШМ) і все ніби успішно. Але за цей час так і не завагітніла. Чи варто знову здавати аналізи, робити УЗД, оскільки проблема моя так і залишилася. Що порадите? Дякую.
Запишіться на очну консультацію до Петровського Вадима Валентиновича.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Алла2014-11-24
Проживаємо у шлюбі з чоловіком ужу шість років, бажаної вагітності на жаль до сьогодні немає, до кого з лікарів необхідно звернутись в першу чергу нам обом. Дякую.
Запишіться до Петровського Вадима Валентиновича. Первинна консультація репродуктолога безкоштовна. Після консультації лікар направляє на необхідні парі обстеження. Скоріш за все вам доведеться здати аналіз крові на гормони, а чоловікові - спермограму, крім того - вагінальне УЗД плюс аналіз на гепатити, СНІД, TORCH-інфекції. Орієнтовно обстеження перед вагітністю коштуватиме порядка 1500грн. Краще було б, аби ви приїхали на 21 день місячного циклу, а чоловік підготувався до здачі спермограми (виключити за 5 днів до аналізу: алкоголь, медикаменти, статеве життя, мастурбацію, гарячі ванни та сауну).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (168)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх