x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7049 користувачів
Валерій2017-06-12
У мене варикозне розширення вен обох нижніх кінцівок, який найефективніший метод з найскоршим поверненням до повсякденного життя???
Валерію, стосовно цього питання Вам було б найкраще індивідуально проконсультуватися у судинного хірурга. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2017-06-12
Доброго дня.Була у вас на огляді.Лікар-акушер призначила гістероскопію.Скільки це коштуватиме?Також маю лайкопатію.Як вона лікується і яка ціна? Скільки часу триває ?І чи має значення коли це робити тобто в який день циклу?Яка анастезія?
Олено, вартість втручання від 4200 до 4700 грн. Отпимально проводити на 5 - 9 день місячного циклу. Анестезія внутрішньовенна. Методика лікування лейкоплакії підбирається лікуючим лікарем індивідуально.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Василь2017-06-10
як записати на консультацію ?
Василю, записатися на консультацію можна за телефонами, які вказані на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Люда2017-06-09
Доброго дня. У мене діагноз ВОГНИЩЕВА ГІПЕРПЛАЗІЯ ЕНДОМЕТРІЮ. СИНЕХІЇ В ПОРОЖНИНІ МАТКИ.ЕНДОМЕТРІОЇДНІ КІСТИ ПРАВОГО ЯЙНИКА. Мені 34 роки, не вагітніла. Скажіть, будь ласка, чи можна лапароскопічним методом усе видалити. І скільки буде коштувати лікування повністю. Дякую,
Людмило, ймовіше за все, Вам потрібна лапарогістероскопія. Приблизна вартість втручання 16 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Маряна2017-06-09
Доброго дня. У вас роблять гістероскопію матка (поліп), яка ціна.
Так, Мар'яно, таке втручання у нас роблять, вартісь від 4 до 5 тис. грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ігор2017-06-09
Доброго дня! Я з дружиною одружений вже 6й рік ! Дітей чомусь немає! Хочемо провіритись у вашій лікарні на причини чому немає дітей! Підкажіть будьласка ! Яку суму потрібно мати з собою що б поздавати аналізи,чи пройти обстеження! Розумію що процедури різні,але хоч основне! Хоч приблизно.... І коли та як у вас можна записатись на прийом! З чого починати?
Ігоре, звичайно, що обстежувати потрібно сімейну пару, а не окремо чоловіка, чи жінку. Ви можете почати із прийому репродуктолога. Попередньо запишіться на прийом за телефоном, вказаним на сайті. (Можете записатися до Петровського Вадима Валентиновича, наприклад.) Ціна обстежень залежатиме від їх об'єму та виду (призначає репродуктолог). Орієнтовно 1500 грн. Ви маєте підготуватися до здачі спермограми: протягом 5 днів не жити статевим життям, не вживати алкоголю і медикаментів, не відвідувати сауну. А дружині бажано було б спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходите в центр натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2017-06-09
Доброго дня!Ми з чоловіком не можемо ніяк завагітніти,для початку краще до репродуктолога,чи коджному з нас відвідати лікарів(гінеколог-уролог)Та підскажіть будь ласка яка вартість лікаря-репродуктолога?!
Олено, вартісь консультації - 160 грн. Спочатку прийдіть разом із чоловіком на прийом до репродуктолога. Вам будуть призначені обстеження, для того щоб вияснити причину непліддя. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми: протягом 5 днів не жити статевим життям, не вживати алкоголю і медикаментів, не відвідувати сауну. А Вам бажано було б спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2017-06-09
Чи робите ви операці при опущені прямоі кишки?і скільки це коштуватиме?
Ні, Ганно, таких втручань у нас не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2017-06-09
Доброго дня...Скажіть будь-ласка яка ціна на діагностичну лапароскопію?І через скільки часу відпускають додому після операції??
Наталіє, вартість втручання - до 17 000 грн. На 3-ій день віпускаємо додому.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2017-06-09
Доброго дня, мене останніх три місяці постійно болить та пече в низу живота. Місячні йдуть регулярно. Що це може бути?
Ольго, для того, щоб виянити причину Вашої проблеми, необхідно пройти огляд у гінеколога та певні обстеження, які після прийому Вам призначить лікар.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (294)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх