x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7052 користувачів
Марія2018-12-12
Якщо при місячних сильні блолі в животі Чи вливає це на те щоб завагітніти І ідуть не регулярно часто буває збій Бувають в кінці місяця а на другий раз можуть бути в середині місяця Чи нормально що так збивається цикл?
Маріє, сильні болі під час місячних та нерегулярні місячні - це не норма. Необхідна діагностика проблеми. Звичайно, це впливає на здатність завагітніти у негативному ключі. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, які вказані на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Руслан2018-12-11
Добрий день, мене цікавить таке питання, (небажана вагітність) Ми з дівчиною займалися сексом на початку овуляції 22.11 , секс був захищеним і надійним, коли я знімав презерватив, моя сперма потрапила мені на руки, я витер її полотенцем, через 30 хвилин ми знову почали займатися сексом, в мене руки були сухі, але я надівав презерватив можлива вагітність? Після цієї події пройшов тиждень, моя дівчина дуже почала замерзати у неї на морозі опухали пальці рук, але це минулося ми купили тест на вагітність до першого дня затримки ментруації, він показав негативний результат, що не наступила вагітність, і вже на початку наступного тижня в неї була температура 37,6, частіше трималася 37 але типер вже спадає до 36,9 36,6, ми знову купили тест до затримки ментруації, він знову показав, що вагітності нема, типер вже почався третій тиждень її почали боліти груди, коли натискати, вона все говорила, що це перед менструацією, і в неї одного дня 9. 12, болів зранку ниже пупка животик, це також в неї перед місячними, в неї не регулярні місячні їй 17 років, тож місячні мали бути сьогодні 11.12, їх ще нема, але животик не болить, а тільки груди при натисканні, нам треба переживати, що це вагітність? Бо просто в інтернеті много, чого можна начитатися. Допоможіть нам будь ласка.)
Руслане, якщо Вами були прийняті контрацептивны заходи та обидва тести показали негативний результат, переживати немає причин. (Проте, якщо є бажання, то можна зробити аналіз крові на хоріонічний гонадотропін та УЗД.) Болючі груди - це нормально перед овуляцією та місячними. Якщо ж у Вашої дівчини з'являться якісь ознаки погіршення самопочуття, яких вона раніше не помічала, є сенс проконсультуватися з фахівцем.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ніна2018-12-11
Доброго дня у моєї мами 59р.була лапараскопічна холекцистомія,на разі виявлено дисплазію шийки матки.Попонують зробити конус через який термін часу можна йього робити враховуючи погано перенесений наркоз? Скільки буде коштувати конус?
Ніно, втручання робиться під місцевою анестезією. Вартість втручання - 1100 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2018-12-10
Доброго дня! У мене на узд виявили плідне яйце видовженої форми(сплющене) d=32мм,CRL=10мм. Що це означає? І чи небезпечно це? Термін 7-8 тижнів.
Тетяно, це варіант норми і небезпеки не представляє.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Скажiть, яка цiна видалення ендометрiоiдноi кiсти.
Оксано, вартість втручання - 3700 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ліля2018-12-10
Не відчуваю оргазму.Чи лікується це.
Ліліє, Вам слід звернутися до сексопатолога чи психолога з цією проблемою. На жаль, у центрі таких спеціалістів в штаті немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аня2018-12-09
Плануємо з чоловіком зачаття дитини хотіла б пройти обстеження. Можливо це у вас зробити, та яка буде вартість, разом з аналізами?
Так, можливо. Орієнтовна вартість обстежень - 1500 грн. Вам доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. А чоловік має подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анатолій2018-12-09
Доброго ранку скажіть будьласка чи лікуєте ви папіломи вірус і чи потрібно до вас направлення від сімейного лікаря дякую
Анатоліє, направлення не потрібне. У нас можне видалити папіломи, спричинені вірусом.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-12-08
Мені 62 роки.В мене випадіння матки. Я хочу іти на операцію.Скажіть будь ласка скільки коштуватиме така операція
Тетяно, оперативне лікування опущення (пролапсу) жіночих статевих органів (все включено, окрім анестезії) - 10 971 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталя2018-12-08
Доброго вечора!Є проблема,невідомого напрямку...У мене субфебрильна температура,вже 3 місяці.Попередньо встановлений діагноз ЛОРом хронічний тонзиліт.Але проблема в тому,що 2 тижні тому з`явилась температура у мого хлопця.Пройшли всі аналізи крім гінеколога і уролога.Сторонніх інтим стосунків не мали.Чи може бути таке,що у нас якесь захворювання статевої системи?
Наталіє, онлайн ми не можемо визначити причини Вашого стану. Якщо у Вас є підстави підозрювати проблеми в статевій сфері, Ви можете записатися на прийом до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (308)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх