x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7032 користувачів
Таня2018-08-09
Доброго дня???чи працює у вас проктолог Вірун Володимир Васильович???
Ні, Тетяно.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ярослав2018-08-08
Доброго дня. Якими методами у вас проходить обрізання крайньої плоті?
Ярославе, крайня плоть обрізається по всій окружності голівки статевого члена. Хірург відсікає крайню плоть і ушиває краї рани спеціальним шовним матеріалом. Також можливо проводити операцію лазером. Метод обирає оперуючий хірург, зважаючи на на анамнез пацієнта.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
юлія
до статті Трихологія
2018-08-08
Потрібна консультація трихолога по питанню втрати волосся. Цікавить скільки коштує обстеження. І чи потрібно записуватись на прийом.
Юліє, по трихологічному напрямку в центрі консультує лікар-дерматолога. Консультація коштує 180 грн. Попередній запис за телефонами, вказаними на сайті, є обов'язковим.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
руслан2018-08-08
Мені 33 роки. Років 5 турбують мігруючі болі в суглобах. Були зроблені аналізи і назнвчений курс гропринозин 500 6 тижнів. Болі не припинились. Чи правильно поставлений діагноз і назначено лікуванн?
Руслане, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Якщо у Вас є сумніви щодо призначеної лікуючим лікарем терапії, Ви можете звернутися до іншого спеціаліста. На жаль, у центрі в штаті ні ревматолога, ні артролога немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2018-08-07
доброго дня, к ліниці приймають пологи, ведуть вагітність???
Ні, Ольго.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Каріна2018-08-07
Хочу знати чи можу я бути вагітною. Менструація була, без затримки, але півдня боліло, і було коричневе виділення, лише вечером уже пішла кров. То було з 15-20 липня. Статевого акту більше не було, але і після менструації тошнить, груди болять, 37.1 температура
Каріно, щоб визначити, чи Ви вагітна, зробіть високочутливий аптечний тест на вагітність.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2018-08-07
Доброго вечора, у мене така проблема, я приривала вагітність за допомогою таблеток, все проїшло як мало проїти, але тепер у мене не має місячних, я зробила два тести результати вродіби не гативний, але на одному тесті я вроді бачу дуже бліду другу смугу почті не замітну, підскажіть будь-ласка що мені робити, я в розпачі порадьте мені що мені робити, зарання дякую
Оксано, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Не впадайте в розпач. Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога, щоб дообстежитися. До наших спеціалістів на прийом Ви можете записатися за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Надія2018-08-07
Добрий вечір! Прошу повідомити чи можливе проведення в Вашій клініці процедури інсемінації при таких вихідних даних: Вік - 29 років Дані МСГ: права маткова труба прохідна, ліва - прохідна з затрудненням після введення 40 мл фізрозчину Дані УЗД на 14 ДМЦ: правий яєчник 38*37мм, містить ендометріому 13,7*11,9 мм, фолікул 20,2 мм; лівий яєчник 31*21 мм, містить ендометріому 18,3*11,6 мм. Ендометрій 7,7 мм Після пробної капацитації концентрація активно-рухливих сперматозоїдів - 8 млн/мл. Вагітність не наступає більше 3 років. Якщо проведення інсемінації можливе прошу також повідомити повний перелік обов'язкових аналізів, які потрібно здати перед процедурою. У разі, якщо відповідь на поставлені питання може бути надана лише після оплати консультації лікаря, прошу повідомити реквізити для її проведення.
Надіє, з приводу інсемінації чи застосування інших дороміжних репродуктивних технологій, Вам слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога із аналізами, які Ви маєте, а при необхідності додаткових обстежень - здати їх в центрі. Запис на консультацію до репродуктолога - за телефонами, вказаними на сайті. Оплата за консультацію здійснюється безпосередньо в закладі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ніка2018-08-06
Добрий день. Як у Вас відбувається прийом (по запису на визначений час?) до хірурга і якщо потрібно буде вирізати, наприклад жировичок, як це відбувається в той же день??
Ніко, запис на прийом до спеціалістів центру здійснюється за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2018-08-06
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, скільки коштує лапароскопія пароваріальної кісти яєчника? На сайті зазначена ціна у 1971 гривню, а при уточненні на рецепції вказали вартість від 16000 до 20000 тисяч гривень. Отож, яка остаточна ціна лапароскопія?
Катерино, ціни послуги у 1971 гривню на лапароскопічну операцію у прайсі центру немає. Ймовірно, Ви помилилися. Вартість втручання на рецепції Вам сказали вірно.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (217)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх