x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7073 користувачів
Наталія2019-06-19
Доброго дня!Довгий час намагаюсь завагітніти але марно. Звернулась за допомогою до репродуктивного центру в своєму місті, провели стимуляцію яйників :10 днів "Гонал F" 100 ОД+"Перговеріс" 150 Од.а з 7 дня "Оргалутран" 0,25мг. і фінальний "Прегнил" 10 000 ОД за 36 год до пункціяї.В назначений день і час зробили наркоз і під час пункції виявилось що фолікулим попнули? Як таке можливо? В чому може бути причина? Чи є в цьому вина лікаря? І чи можливо з попередніли аналізами і обстеженнями звернутись до вас щоб зробити повнорну стимуляцію у вашому центрі?Через скільки можна повторити стимуляцію і скільки це коштуватиме у вашому центрі?
Наталіє, ми не в змозі коментувати Вашу ситуацію. Відповіді на Ваші питання має дати лікар, який робив стимуляцію. До нас Ви можете звернутися через 2 місяці. Орієнтовна вартість процедури - 25000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Романа2019-06-19
Доброго дня, чи займаєтеся ви лікуванням токсоплазмозу?
Так, Романо. Ви можете з цього приводу звернутися на прийом до наших фахівців.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Богдан2019-06-19
Здраствуйте,на меня налетело 3 людей і хорошо так настучали под левий глаз,после чего есть онимение зубов і губи.Уже 9 день не сходит.Сойдет само или нужно бежать к врачу?
Богдане, звичайно, Вам слід терміново звернутися за медичною допомогою, щоб уникнути можливих ускладнень.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Софія2019-06-19
Був статевий акт в квітні але після його були місячні і в травні були теж . Яка причина того що тошнить три дні і паморочиться в голові .?це не є вагітність ?
Cофіє, для того, щоб вияснити причини Вашого поганого самопочуття, Вам слід пройти діагностичні обстеження: огляд гінеколога, УЗД органів малого тазу, лабораторні аналізи. Якщо Ви підозрюєте вагітність, можете скористатися високочутливим аптечним тестом для її діагностики. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2019-06-18
Доброго дня,останім часом в мене не все так з місячними,як мають починатись то спочатку коричнева мазанина,,,а потім через пару днів місячні,,,,в травні зовсім не було,робила тест негативний,зараз знову коричнева мазанина вже 3день,що це може бути????
Юліє, щоб визначити причину проблеми Вам слід звернутися на огляд до гінеколога, зробити УЗД органів малого тазу. Онлайн ми не діагностуємо. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Роман2019-06-18
Яка вартість лікування гінекомастії двосторонньої з урахуванням аналізів, консультацій та післяопераційного періоду?
Романе, вартість втручання становить 40000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
катя2019-06-18
доброго дня, чи можливо звернутися у вашому центрі до якогось фахівця з проблемою дитячого енурезу
Ні, Катерино, у центрі немає педіатричного напрямку. Проте Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63 +38 (066) 898-76-76.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля
до статті Гірсутизм
2019-06-18
А чи може це бути гормональний збій,бо в мене ще волосся почало рости на обличі ,плечах????
Юліє, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога-ендокринолога та дерматолога. Поява волосся на місцях, типових для чоловічого оволосіння, може свідчити про гірсутизм. Запис на прийом до спецалістів центру - за телефонами, вказании на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-06-17
Доброго дня. В дорослої людини виник лишай на інтимному місці (лобок)... Його прижигали йодом і мазали сірною мазю... Зверху воно присохло... Про що це свідчить і чи допомагає таке лікування?
Тетяно, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Позитивну динаміку терапії може оцінити лише Ваш лікуючий лікар, який призначав препарати. При потребі Ви можете звернутися на очну консультацію до дерматолога центру. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Роман2019-06-16
Яка повна вартість лікування гінекомастії з урахуванням консультацій, аналізів і реабілітації?
Романе, вартість втручання - 20 000 грн (одна залоза), 40 000 (дві залози).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (420)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх